X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
RtrnOfSalisbury
Posts: 3981
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#2776 Re: X FACTOR Adria

Post by RtrnOfSalisbury »

ma da rizo oce izbacat novi albun ne bi se narod zamajavo sa ovijem sporednijem takmicenjima
User avatar
rtmper44
Posts: 682
Joined: 01/03/2014 17:43
Contact:

#2777 Re: X FACTOR Adria

Post by rtmper44 »

Nije problem da je neko imao više glasova od nje, ali da je imala najmanje, e to je apsolutno nemoguće. :)
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2778 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

Ispod svake balage Ilma Karahmet. Ni bingo na miru ne mogu pratiti. :D
Baba_Droga
Posts: 407
Joined: 24/01/2006 23:16

#2779 Re: X FACTOR Adria

Post by Baba_Droga »

E moja Ilma...dijete naše drago...Upss ona nije dijete, ona je mlada dama :-) (malo šale na BINGO račun)

Sada se vidi da joj stajling nije jača strana, a u glas nema sumnje...

Helem, Tamara će pobjediti :run:
User avatar
saraf_osmica
Posts: 1173
Joined: 04/03/2014 17:10
Location: RBIH

#2780 Re: X FACTOR Adria

Post by saraf_osmica »

Kiki Lesendrić, mentor Ilme Karahmet, koja je prošle nedjelje izbačena iz 'X Faktor'a, razočaran je, jer je mlada takmičarka klela članicu žirija Eminu Jahović, ali je razočaran i zbog njenih roditelja, za koje kaže da su "pucali" na prvo mjesto i da im je u glavi samo bila suma od 200.000 eura, koliko vrijedi glavna nagrada za pobjednika ovog takmičenja.

"Kao muzičar i pevač uvek bih pomogao svakome ko ima dobar glas i talenat, bez obzira ko je u pitanju. Samim tim što je Ilma bila u mojoj grupi, bila mi je na poseban način draga, jer je još uvek dete. Ona ima odlične vokalne sposobnosti i nesporan talenat, ali sve ostalo nema. Da bi bio zvezda i da imaš taj famozni x faktor, moraš da se rodiš sa tim, to se ne stiče, a za to je najbolji pokazatelj upravo Ilma. Sve velike zvezde koje poznajem nikada ne bi pokazale sujetu, razočarenje ili nedolično ponašanje, zbog toga i jesu zvezde. Međutim, Ilma je to pokazala čim je ispala iz takmičenja. Bila je vidno razočarana, ogorčena na sve članove žirija, publiku, produkciju, a njen odlazak bez pozdrava dokazuje u šta se malena devojčica pretvorila. Doduše, ne osuđujem ja Ilmu, ona još nije zrela, ali mi smeta što su njeni roditelji pucali na visoko i što su je već videli kao pobednicu. Njima su u glavi bili samo pobeda, novac i ugovor koji pobednik dobija.

Ipak, on su ti koji svoje dete vaspitavaju i oni su jedini odgovorni za njeno ponašanje. I oni su ti koji je, žargonski rečeno, pumpaju da je zvezda, što je totalno pogrešno. Ona još mnogo mora da uči, jer put do zvezda je izuzetno težak i trnovit", rekao je Kiki!

depoportal
User avatar
DiA 2005
Posts: 322
Joined: 13/10/2012 19:03

#2781 Re: X FACTOR Adria

Post by DiA 2005 »

Baba_Droga wrote:E moja Ilma...dijete naše drago...Upss ona nije dijete, ona je mlada dama :-) (malo šale na BINGO račun)

Sada se vidi da joj stajling nije jača strana, a u glas nema sumnje...

Helem, Tamara će pobjediti :run:
I ja mislim isto za Tamaru :roll: Mada bih sad iz inata voljela da pobijedi Maid.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2782 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Tamara je vec pobijedila posto ima pjesmu .
adincebic
Posts: 458
Joined: 13/07/2013 22:26
Location: Niđe na svijetu

#2783 Re: X FACTOR Adria

Post by adincebic »

Havatar wrote:Tamara je vec pobijedila posto ima pjesmu .
Gdje joj je pjesma?


Sent from... :)
User avatar
Truba
Posts: 93848
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2784 Re: X FACTOR Adria

Post by Truba »

radim neš po kući i na tvu neka pjesma ne mogu se sjetiti koja ili anastazija ili dafi ili neka od tih zvijezda reko
gdje li ona pjeva uživo kad na TVu
mala ilma

svaka čast
User avatar
rtmper44
Posts: 682
Joined: 01/03/2014 17:43
Contact:

#2785 Re: X FACTOR Adria

Post by rtmper44 »

Black swan wrote:radim neš po kući i na tvu neka pjesma ne mogu se sjetiti koja ili anastazija ili dafi ili neka od tih zvijezda reko
gdje li ona pjeva uživo kad na TVu
mala ilma

svaka čast
:lol:
Image
Maritta
Posts: 33
Joined: 15/03/2014 19:15

#2786 Re: X FACTOR Adria

Post by Maritta »

meni je ova mala Ilma bila najbolja...sta ja znam...klinka me je odusevljavala kad god je pjevala...bas sam se iznervirala kad je ispala...mada su me njene izjave strasno nervirale. Daniel mi je strasno iritantan, Maid...ma sta znam dobro pjeva ali... Lukijan mi je najodvratniji tamo iako je iz BL, mozda bih sad voljela da Tamara ili Doktori pobijede (jeste da je onaj Armin ili kako vec iz Doktora totalno bezveze lik)... sta znam... :roll:
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#2787 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

Gdje su brojevi za glasanje????
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#2788 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

A ima ovdje http://xfactoradria.com/glasanje

Za Maida je iz bih
Pošalji 4 na 091414404
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#2789 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

Ovaj boy bend očajan.


Sent from my iPad using Tapatalk
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#2790 Re: X FACTOR Adria

Post by al-em »

sto me nervira ovaj aplauz i vriska koju pusta produkcija
User avatar
JanuaryJones
Posts: 4210
Joined: 25/08/2013 13:31

#2791 Re: X FACTOR Adria

Post by JanuaryJones »

al-em wrote:sto me nervira ovaj aplauz i vriska koju pusta produkcija
I pjevanje na engleskom, pih!


Sent from my iPad using Tapatalk
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#2792 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

Ne mogu da vjerujem kako me uspije iznervirati pojava onog malog iz doktora, sto je od pocetka pokusavao da dominira.. onolika doza ufuranosti dok je niko i nista je fascinantna.. vala zbog njega zelim da prvi ispadnu...
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#2793 Re: X FACTOR Adria

Post by ćiribiribela »

Kako je ova Kristina iritantna, nevjerovatno!!!
User avatar
Nigella
Posts: 52
Joined: 24/08/2008 01:31
Location: Tamna Vaseljena

#2794 Re: X FACTOR Adria

Post by Nigella »

Lukijane ajd kuci pojma nemas :roll:
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2795 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

jastuk1 wrote:A ima ovdje http://xfactoradria.com/glasanje

Za Maida je iz bih
Pošalji 4 na 091414404
Ajmo svi za maida po jednu porukicu. Jest mi antipatican, ali ovo ostalo je talasika sve.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#2796 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

Kajmakoski as usual, dosadan ko prolj** ..
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#2797 Re: X FACTOR Adria

Post by VenomousV »

joj sto me nerviraju sa neprikazivanjem brojeva za sviju :roll:
ljudi treba da nagadjaju ko pod kojim brojem nastupa? :roll:


danijel dobru pjesmu izabrao :D (al' se previse ufur'o da je na svom koncertu)
jastuk1
Posts: 3855
Joined: 17/09/2010 14:38

#2798 Re: X FACTOR Adria

Post by jastuk1 »

Nigella wrote:Lukijane ajd kuci pojma nemas :roll:
Likijan je bio prilično loš. Solidno u gornjim lagama sredina i niže lože loše. Doktori su isto puno falširali...

Moram reći da je Danijeloj engleski najlošiji. Nije loš ali se pomalo dere. Jednostavno nema energije za ovaj Sex on fire od Kings of Leon. Nadam se da se Maid neće praviti englez.
Basvod
Posts: 2098
Joined: 23/06/2013 08:24

#2799 Re: X FACTOR Adria

Post by Basvod »

Jazzy.ba wrote:
jastuk1 wrote:A ima ovdje http://xfactoradria.com/glasanje

Za Maida je iz bih
Pošalji 4 na 091414404
Ajmo svi za maida po jednu porukicu. Jest mi antipatican, ali ovo ostalo je talasika sve.
Jest talasika al Maid je najgori i najodvratniji.
Bez Ilme i onog Percolija finale nema smisla.
Amaterski show...
Last edited by Basvod on 23/03/2014 21:55, edited 1 time in total.
SSemir
Posts: 4584
Joined: 26/02/2009 08:42

#2800 Re: X FACTOR Adria

Post by SSemir »

boobs
Post Reply