X FACTOR Adria
Moderator: anex
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#2776 Re: X FACTOR Adria
ma da rizo oce izbacat novi albun ne bi se narod zamajavo sa ovijem sporednijem takmicenjima
- rtmper44
- Posts: 682
- Joined: 01/03/2014 17:43
- Contact:
#2777 Re: X FACTOR Adria
Nije problem da je neko imao više glasova od nje, ali da je imala najmanje, e to je apsolutno nemoguće. 
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2778 Re: X FACTOR Adria
Ispod svake balage Ilma Karahmet. Ni bingo na miru ne mogu pratiti. 
-
Baba_Droga
- Posts: 407
- Joined: 24/01/2006 23:16
#2779 Re: X FACTOR Adria
E moja Ilma...dijete naše drago...Upss ona nije dijete, ona je mlada dama
(malo šale na BINGO račun)
Sada se vidi da joj stajling nije jača strana, a u glas nema sumnje...
Helem, Tamara će pobjediti
Sada se vidi da joj stajling nije jača strana, a u glas nema sumnje...
Helem, Tamara će pobjediti
- saraf_osmica
- Posts: 1173
- Joined: 04/03/2014 17:10
- Location: RBIH
#2780 Re: X FACTOR Adria
Kiki Lesendrić, mentor Ilme Karahmet, koja je prošle nedjelje izbačena iz 'X Faktor'a, razočaran je, jer je mlada takmičarka klela članicu žirija Eminu Jahović, ali je razočaran i zbog njenih roditelja, za koje kaže da su "pucali" na prvo mjesto i da im je u glavi samo bila suma od 200.000 eura, koliko vrijedi glavna nagrada za pobjednika ovog takmičenja.
"Kao muzičar i pevač uvek bih pomogao svakome ko ima dobar glas i talenat, bez obzira ko je u pitanju. Samim tim što je Ilma bila u mojoj grupi, bila mi je na poseban način draga, jer je još uvek dete. Ona ima odlične vokalne sposobnosti i nesporan talenat, ali sve ostalo nema. Da bi bio zvezda i da imaš taj famozni x faktor, moraš da se rodiš sa tim, to se ne stiče, a za to je najbolji pokazatelj upravo Ilma. Sve velike zvezde koje poznajem nikada ne bi pokazale sujetu, razočarenje ili nedolično ponašanje, zbog toga i jesu zvezde. Međutim, Ilma je to pokazala čim je ispala iz takmičenja. Bila je vidno razočarana, ogorčena na sve članove žirija, publiku, produkciju, a njen odlazak bez pozdrava dokazuje u šta se malena devojčica pretvorila. Doduše, ne osuđujem ja Ilmu, ona još nije zrela, ali mi smeta što su njeni roditelji pucali na visoko i što su je već videli kao pobednicu. Njima su u glavi bili samo pobeda, novac i ugovor koji pobednik dobija.
Ipak, on su ti koji svoje dete vaspitavaju i oni su jedini odgovorni za njeno ponašanje. I oni su ti koji je, žargonski rečeno, pumpaju da je zvezda, što je totalno pogrešno. Ona još mnogo mora da uči, jer put do zvezda je izuzetno težak i trnovit", rekao je Kiki!
depoportal
"Kao muzičar i pevač uvek bih pomogao svakome ko ima dobar glas i talenat, bez obzira ko je u pitanju. Samim tim što je Ilma bila u mojoj grupi, bila mi je na poseban način draga, jer je još uvek dete. Ona ima odlične vokalne sposobnosti i nesporan talenat, ali sve ostalo nema. Da bi bio zvezda i da imaš taj famozni x faktor, moraš da se rodiš sa tim, to se ne stiče, a za to je najbolji pokazatelj upravo Ilma. Sve velike zvezde koje poznajem nikada ne bi pokazale sujetu, razočarenje ili nedolično ponašanje, zbog toga i jesu zvezde. Međutim, Ilma je to pokazala čim je ispala iz takmičenja. Bila je vidno razočarana, ogorčena na sve članove žirija, publiku, produkciju, a njen odlazak bez pozdrava dokazuje u šta se malena devojčica pretvorila. Doduše, ne osuđujem ja Ilmu, ona još nije zrela, ali mi smeta što su njeni roditelji pucali na visoko i što su je već videli kao pobednicu. Njima su u glavi bili samo pobeda, novac i ugovor koji pobednik dobija.
Ipak, on su ti koji svoje dete vaspitavaju i oni su jedini odgovorni za njeno ponašanje. I oni su ti koji je, žargonski rečeno, pumpaju da je zvezda, što je totalno pogrešno. Ona još mnogo mora da uči, jer put do zvezda je izuzetno težak i trnovit", rekao je Kiki!
depoportal
- DiA 2005
- Posts: 322
- Joined: 13/10/2012 19:03
#2781 Re: X FACTOR Adria
I ja mislim isto za TamaruBaba_Droga wrote:E moja Ilma...dijete naše drago...Upss ona nije dijete, ona je mlada dama(malo šale na BINGO račun)
Sada se vidi da joj stajling nije jača strana, a u glas nema sumnje...
Helem, Tamara će pobjediti
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#2782 Re: X FACTOR Adria
Tamara je vec pobijedila posto ima pjesmu .
-
adincebic
- Posts: 458
- Joined: 13/07/2013 22:26
- Location: Niđe na svijetu
#2783 Re: X FACTOR Adria
Gdje joj je pjesma?Havatar wrote:Tamara je vec pobijedila posto ima pjesmu .
Sent from...
- Truba
- Posts: 93848
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#2784 Re: X FACTOR Adria
radim neš po kući i na tvu neka pjesma ne mogu se sjetiti koja ili anastazija ili dafi ili neka od tih zvijezda reko
gdje li ona pjeva uživo kad na TVu
mala ilma
svaka čast
gdje li ona pjeva uživo kad na TVu
mala ilma
svaka čast
- rtmper44
- Posts: 682
- Joined: 01/03/2014 17:43
- Contact:
#2785 Re: X FACTOR Adria
Black swan wrote:radim neš po kući i na tvu neka pjesma ne mogu se sjetiti koja ili anastazija ili dafi ili neka od tih zvijezda reko
gdje li ona pjeva uživo kad na TVu
mala ilma
svaka čast

-
Maritta
- Posts: 33
- Joined: 15/03/2014 19:15
#2786 Re: X FACTOR Adria
meni je ova mala Ilma bila najbolja...sta ja znam...klinka me je odusevljavala kad god je pjevala...bas sam se iznervirala kad je ispala...mada su me njene izjave strasno nervirale. Daniel mi je strasno iritantan, Maid...ma sta znam dobro pjeva ali... Lukijan mi je najodvratniji tamo iako je iz BL, mozda bih sad voljela da Tamara ili Doktori pobijede (jeste da je onaj Armin ili kako vec iz Doktora totalno bezveze lik)... sta znam... 
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#2787 Re: X FACTOR Adria
Gdje su brojevi za glasanje????
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#2789 Re: X FACTOR Adria
Ovaj boy bend očajan.
Sent from my iPad using Tapatalk
Sent from my iPad using Tapatalk
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#2790 Re: X FACTOR Adria
sto me nervira ovaj aplauz i vriska koju pusta produkcija
- JanuaryJones
- Posts: 4210
- Joined: 25/08/2013 13:31
#2791 Re: X FACTOR Adria
I pjevanje na engleskom, pih!al-em wrote:sto me nervira ovaj aplauz i vriska koju pusta produkcija
Sent from my iPad using Tapatalk
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#2792 Re: X FACTOR Adria
Ne mogu da vjerujem kako me uspije iznervirati pojava onog malog iz doktora, sto je od pocetka pokusavao da dominira.. onolika doza ufuranosti dok je niko i nista je fascinantna.. vala zbog njega zelim da prvi ispadnu...
- ćiribiribela
- Posts: 14373
- Joined: 04/03/2013 02:53
- Location: Gotham
#2793 Re: X FACTOR Adria
Kako je ova Kristina iritantna, nevjerovatno!!!
- Nigella
- Posts: 52
- Joined: 24/08/2008 01:31
- Location: Tamna Vaseljena
#2794 Re: X FACTOR Adria
Lukijane ajd kuci pojma nemas 
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2795 Re: X FACTOR Adria
Ajmo svi za maida po jednu porukicu. Jest mi antipatican, ali ovo ostalo je talasika sve.jastuk1 wrote:A ima ovdje http://xfactoradria.com/glasanje
Za Maida je iz bih
Pošalji 4 na 091414404
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#2796 Re: X FACTOR Adria
Kajmakoski as usual, dosadan ko prolj** ..
- VenomousV
- Posts: 13244
- Joined: 30/11/2010 15:45
- Location: where oceans bleed into the sky
#2797 Re: X FACTOR Adria
joj sto me nerviraju sa neprikazivanjem brojeva za sviju
ljudi treba da nagadjaju ko pod kojim brojem nastupa?
danijel dobru pjesmu izabrao
(al' se previse ufur'o da je na svom koncertu)
ljudi treba da nagadjaju ko pod kojim brojem nastupa?
danijel dobru pjesmu izabrao
-
jastuk1
- Posts: 3855
- Joined: 17/09/2010 14:38
#2798 Re: X FACTOR Adria
Likijan je bio prilično loš. Solidno u gornjim lagama sredina i niže lože loše. Doktori su isto puno falširali...Nigella wrote:Lukijane ajd kuci pojma nemas
Moram reći da je Danijeloj engleski najlošiji. Nije loš ali se pomalo dere. Jednostavno nema energije za ovaj Sex on fire od Kings of Leon. Nadam se da se Maid neće praviti englez.
-
Basvod
- Posts: 2098
- Joined: 23/06/2013 08:24
#2799 Re: X FACTOR Adria
Jest talasika al Maid je najgori i najodvratniji.Jazzy.ba wrote:Ajmo svi za maida po jednu porukicu. Jest mi antipatican, ali ovo ostalo je talasika sve.jastuk1 wrote:A ima ovdje http://xfactoradria.com/glasanje
Za Maida je iz bih
Pošalji 4 na 091414404
Bez Ilme i onog Percolija finale nema smisla.
Amaterski show...
Last edited by Basvod on 23/03/2014 21:55, edited 1 time in total.
