What to wear???

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
swirl
Posts: 1534
Joined: 15/01/2009 13:48
Location: Sarajevo

#2776 Re: What to wear???

Post by swirl »

amy22 wrote:mozda nekad nadinka i alica otvore ovako nesto :-D :-)

http://www.budi.in/11601-clanak-vintage ... -stil.aspx
Alica treba da otvori radnju sa kremama koje ce sama da pravi :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2777 Re: What to wear???

Post by Michun »

swirl wrote:
amy22 wrote:mozda nekad nadinka i alica otvore ovako nesto :-D :-)

http://www.budi.in/11601-clanak-vintage ... -stil.aspx
Alica treba da otvori radnju sa kremama koje ce sama da pravi :)
jeste da...slazem se 100%
nadam se da alica studira farmaciju :D
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2778 Re: What to wear???

Post by alica.k »

niste ni blizu :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2779 Re: What to wear???

Post by Michun »

alica.k wrote:niste ni blizu :)
onda pravo garant
promEni fax :lol: da nam budes apotekar
User avatar
aristocat
Posts: 52
Joined: 15/12/2010 13:12

#2780 Re: What to wear???

Post by aristocat »

http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1501997

sta mislite, hoce li se ova haljina moci nositi i kad prodje "blazeno" stanje?
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2781 Re: What to wear???

Post by alica.k »

aristocat, cure u hr masovno kupuju te trudnicke stvari jer su cesto jeftinije nego osnovna kolekcija :) i sasvim normala to nose.

michun, ja sam odozgo iz tog zelenog farmacija/medicina komplexa pobjegla :). na vrijeme, valjda :).
User avatar
aristocat
Posts: 52
Joined: 15/12/2010 13:12

#2782 Re: What to wear???

Post by aristocat »

Hvala alice :kiss:
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#2783 Re: What to wear???

Post by mrgreen »

uopšte ne znam koju veličinu haljine izabrati na asosu.
nosim inače 38, mada imam jednu ili dvije 36. a ne znam smijem li uzeti kod njih 36 da mi ne bude premala. a opet nisu uske haljine koje gledam, ima lufta, pa ne znam mozda bi mi 38 bilo preveliko, a 36 taman :S

po onom njihovom size guideu, morala bih nositi UK 14, sto je 42, sto je ogrooomno za mene makar po nasim kalupima.
help? alica? :|
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#2784 Re: What to wear???

Post by Mariella »

Ja pogledam koju velicinu nosi model i koliko je visoka pa po tome se mjerim :lol: Narucila sam jednu haljinicu neki dan, pa cemo vidjeti je li mi radi taktika :D
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#2785 Re: What to wear???

Post by mrgreen »

pa one su sve moje visine a nose osmicu, što je gledajući mjere malo za mene. a i izgledaju sitno onako, ja sam srednje :D
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#2786 Re: What to wear???

Post by Mariella »

U svakom slucaju ti je bolje veliko nego malo, s malim ne mozes nista :D Ja sam sebi uzela UK 10, kontam nisam valjda mrsava ko te manekenke, a i niza sam :)
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2787 Re: What to wear???

Post by boracha »

mislim da su im haljine kratke za onu visinu sto pise tamo
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2788 Re: What to wear???

Post by alica.k »

mrgreen wrote:uopšte ne znam koju veličinu haljine izabrati na asosu.
nosim inače 38, mada imam jednu ili dvije 36. a ne znam smijem li uzeti kod njih 36 da mi ne bude premala. a opet nisu uske haljine koje gledam, ima lufta, pa ne znam mozda bi mi 38 bilo preveliko, a 36 taman :S

po onom njihovom size guideu, morala bih nositi UK 14, sto je 42, sto je ogrooomno za mene makar po nasim kalupima.
help? alica? :|
ja nosim 38 i uzimam 10, osim ako je bas bas uska haljina ili nije rastezljiva, u tom slucaju uzimam 12 obavezno. jos mi se nije desilo da mi je 10 preveliko...
i da, nemoj uzimat petite, nekad su im i normalne haljine prekratke!
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#2789 Re: What to wear???

Post by mrgreen »

10 onda najsigurnije. thnx :-D
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2790 Re: What to wear???

Post by boracha »

ja cekala ove haljine a nisam nista pazarila
pin-up
Posts: 583
Joined: 17/11/2006 10:52

#2791 Re: What to wear???

Post by pin-up »

Ja sam se dok je Miss Selfridge bio kod nas uhodala oko tih UK velichina .
mrgreen
Posts: 1287
Joined: 12/05/2008 21:11

#2792 Re: What to wear???

Post by mrgreen »

boracha wrote:ja cekala ove haljine a nisam nista pazarila
sve nesto bezveze stavili
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2793 Re: What to wear???

Post by alica.k »

jel ijedna uspjela uhvatit onu haljinu od funtu :D prejako.
ono il je bila greska il sta... al haljine su obje planule u roku 2 sekunde.

EDIT: nije bila greska hahahaha
boracha
Posts: 1353
Joined: 29/10/2006 05:18

#2794 Re: What to wear???

Post by boracha »

ja jesam onu s jednim ramenom, ali nisam platila, pala mi je stranica, a svakako mi je ona druga bila ljepsa
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2795 Re: What to wear???

Post by Nadinka »

aristocat wrote:http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1501997

sta mislite, hoce li se ova haljina moci nositi i kad prodje "blazeno" stanje?
Ja imam istu iz Manga, ciklama boje, nije trudnicka,nisma ni ja trudna, al je ista :D
User avatar
aristocat
Posts: 52
Joined: 15/12/2010 13:12

#2796 Re: What to wear???

Post by aristocat »

haljina je kupljena :-D,
kako ono kazu: tesko ribu u vodu :lol:
elvin85
Posts: 51
Joined: 13/07/2011 17:52

#2797 Re: What to wear???

Post by elvin85 »

Sta obući??? Zanimaju me vasa misljenja oko kombinacije??? Prigoda je razgovor za posao...
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2798 Re: What to wear???

Post by wewa »

varijanta 3 ili 5
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2799 Re: What to wear???

Post by Gospoda Ministarka »

Ja sam za 3 ili 4. :)
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#2800 Re: What to wear???

Post by Mariella »

3.

Farmerke neee.

:)
Post Reply