Alica treba da otvori radnju sa kremama koje ce sama da praviamy22 wrote:mozda nekad nadinka i alica otvore ovako nesto![]()
![]()
http://www.budi.in/11601-clanak-vintage ... -stil.aspx
What to wear???
Moderator: anex
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2776 Re: What to wear???
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2777 Re: What to wear???
jeste da...slazem se 100%swirl wrote:Alica treba da otvori radnju sa kremama koje ce sama da praviamy22 wrote:mozda nekad nadinka i alica otvore ovako nesto![]()
![]()
http://www.budi.in/11601-clanak-vintage ... -stil.aspx
nadam se da alica studira farmaciju
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2778 Re: What to wear???
niste ni blizu 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2779 Re: What to wear???
onda pravo garantalica.k wrote:niste ni blizu
promEni fax
- aristocat
- Posts: 52
- Joined: 15/12/2010 13:12
#2780 Re: What to wear???
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1501997
sta mislite, hoce li se ova haljina moci nositi i kad prodje "blazeno" stanje?
sta mislite, hoce li se ova haljina moci nositi i kad prodje "blazeno" stanje?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2781 Re: What to wear???
aristocat, cure u hr masovno kupuju te trudnicke stvari jer su cesto jeftinije nego osnovna kolekcija
i sasvim normala to nose.
michun, ja sam odozgo iz tog zelenog farmacija/medicina komplexa pobjegla
. na vrijeme, valjda
.
michun, ja sam odozgo iz tog zelenog farmacija/medicina komplexa pobjegla
-
mrgreen
- Posts: 1287
- Joined: 12/05/2008 21:11
#2783 Re: What to wear???
uopšte ne znam koju veličinu haljine izabrati na asosu.
nosim inače 38, mada imam jednu ili dvije 36. a ne znam smijem li uzeti kod njih 36 da mi ne bude premala. a opet nisu uske haljine koje gledam, ima lufta, pa ne znam mozda bi mi 38 bilo preveliko, a 36 taman :S
po onom njihovom size guideu, morala bih nositi UK 14, sto je 42, sto je ogrooomno za mene makar po nasim kalupima.
help? alica?
nosim inače 38, mada imam jednu ili dvije 36. a ne znam smijem li uzeti kod njih 36 da mi ne bude premala. a opet nisu uske haljine koje gledam, ima lufta, pa ne znam mozda bi mi 38 bilo preveliko, a 36 taman :S
po onom njihovom size guideu, morala bih nositi UK 14, sto je 42, sto je ogrooomno za mene makar po nasim kalupima.
help? alica?
-
Mariella
- Posts: 3124
- Joined: 29/01/2008 20:41
#2784 Re: What to wear???
Ja pogledam koju velicinu nosi model i koliko je visoka pa po tome se mjerim
Narucila sam jednu haljinicu neki dan, pa cemo vidjeti je li mi radi taktika 
-
mrgreen
- Posts: 1287
- Joined: 12/05/2008 21:11
#2785 Re: What to wear???
pa one su sve moje visine a nose osmicu, što je gledajući mjere malo za mene. a i izgledaju sitno onako, ja sam srednje 
-
Mariella
- Posts: 3124
- Joined: 29/01/2008 20:41
#2786 Re: What to wear???
U svakom slucaju ti je bolje veliko nego malo, s malim ne mozes nista
Ja sam sebi uzela UK 10, kontam nisam valjda mrsava ko te manekenke, a i niza sam 
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2787 Re: What to wear???
mislim da su im haljine kratke za onu visinu sto pise tamo
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2788 Re: What to wear???
ja nosim 38 i uzimam 10, osim ako je bas bas uska haljina ili nije rastezljiva, u tom slucaju uzimam 12 obavezno. jos mi se nije desilo da mi je 10 preveliko...mrgreen wrote:uopšte ne znam koju veličinu haljine izabrati na asosu.
nosim inače 38, mada imam jednu ili dvije 36. a ne znam smijem li uzeti kod njih 36 da mi ne bude premala. a opet nisu uske haljine koje gledam, ima lufta, pa ne znam mozda bi mi 38 bilo preveliko, a 36 taman :S
po onom njihovom size guideu, morala bih nositi UK 14, sto je 42, sto je ogrooomno za mene makar po nasim kalupima.
help? alica?
i da, nemoj uzimat petite, nekad su im i normalne haljine prekratke!
-
mrgreen
- Posts: 1287
- Joined: 12/05/2008 21:11
#2789 Re: What to wear???
10 onda najsigurnije. thnx 
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2790 Re: What to wear???
ja cekala ove haljine a nisam nista pazarila
-
pin-up
- Posts: 583
- Joined: 17/11/2006 10:52
#2791 Re: What to wear???
Ja sam se dok je Miss Selfridge bio kod nas uhodala oko tih UK velichina .
-
mrgreen
- Posts: 1287
- Joined: 12/05/2008 21:11
#2792 Re: What to wear???
sve nesto bezveze staviliboracha wrote:ja cekala ove haljine a nisam nista pazarila
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2793 Re: What to wear???
jel ijedna uspjela uhvatit onu haljinu od funtu
prejako.
ono il je bila greska il sta... al haljine su obje planule u roku 2 sekunde.
EDIT: nije bila greska hahahaha
ono il je bila greska il sta... al haljine su obje planule u roku 2 sekunde.
EDIT: nije bila greska hahahaha
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2794 Re: What to wear???
ja jesam onu s jednim ramenom, ali nisam platila, pala mi je stranica, a svakako mi je ona druga bila ljepsa
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2795 Re: What to wear???
Ja imam istu iz Manga, ciklama boje, nije trudnicka,nisma ni ja trudna, al je istaaristocat wrote:http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1501997
sta mislite, hoce li se ova haljina moci nositi i kad prodje "blazeno" stanje?
- aristocat
- Posts: 52
- Joined: 15/12/2010 13:12
#2796 Re: What to wear???
haljina je kupljena
,
kako ono kazu: tesko ribu u vodu
kako ono kazu: tesko ribu u vodu
-
elvin85
- Posts: 51
- Joined: 13/07/2011 17:52
#2797 Re: What to wear???
Sta obući??? Zanimaju me vasa misljenja oko kombinacije??? Prigoda je razgovor za posao...










- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#2798 Re: What to wear???
varijanta 3 ili 5
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2799 Re: What to wear???
Ja sam za 3 ili 4. 
