Zemljotres maloprije..
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2776 Re: Zemljotres maloprije..
Evo jeeeeeee ... 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2777 Re: Zemljotres maloprije..
De da napishemo da nije bio zemljotres... 
- Ray
- Posts: 552
- Joined: 23/08/2012 08:19
- Location: SFRJ
#2778 Re: Zemljotres maloprije..
http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ear ... ?id=284029
Opet je treslo,navodno 3.4,ali brate djelovalo je puno jace...Prva informacija je bila 3.9,ali eto izgleda da je 3.4 .... haos
Opet je treslo,navodno 3.4,ali brate djelovalo je puno jace...Prva informacija je bila 3.9,ali eto izgleda da je 3.4 .... haos
- Donnie Darko
- Posts: 31
- Joined: 02/09/2012 03:34
#2779 Re: Zemljotres maloprije..
Prvi koji me uspjesno probudio. Sad se san ocekivano naljutio i ne da mi ni blizu. 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2780 Re: Zemljotres maloprije..
Dosadilo vise ovo.
Skoro sat vremena poslije nisam zaspala.
Skoro sat vremena poslije nisam zaspala.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#2781 Re: Zemljotres maloprije..
Nisam malo sutra, za zivo cudo zasovio sam u roku od 15 minuta. Ev sam se sebi cudim kako mi je uspjelo.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2782 Re: Zemljotres maloprije..
Ja se probudio i prvo pomislio, "Garant ona NMI vec shara po forumu, nema svrhe da ustajem...brza je
"
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2783 Re: Zemljotres maloprije..
Eto vidis sto si fulio. Drugi put ustani. 
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2784 Re: Zemljotres maloprije..
ovo je nemoguce da se zemlja slijeze mjesec dana i vise nakon onog prvog.
nesto se desava. daj boze da ne opali neki veliki.
nesto se desava. daj boze da ne opali neki veliki.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2785 Re: Zemljotres maloprije..
karanana, bjez' ba, jutros sam sat vremena lezala i cekala taj "veliki"
Kontam sta cu zgrabit ako pocne plafon padat...
I mozda zvuci smijesno al stvarno je ruzan osjecaj. Um se igra/luta, htio to ne htio.
Kontam sta cu zgrabit ako pocne plafon padat...
I mozda zvuci smijesno al stvarno je ruzan osjecaj. Um se igra/luta, htio to ne htio.
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#2786 Re: Zemljotres maloprije..
Ma bjez jbo vas, mene kad je probudilo skoro prvo sto sam pomislio sad oni sa foruma il pale racunare il su vec ispred monitora takmice se ko ce prije.
Ma koje crno slijeganje tla, nece stat dok nas haman ne slegne.
Ma koje crno slijeganje tla, nece stat dok nas haman ne slegne.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2787 Re: Zemljotres maloprije..
Warashii wrote:Ma bjez jbo vas, mene kad je probudilo skoro prvo sto sam pomislio sad oni sa foruma il pale racunare il su vec ispred monitora takmice se ko ce prije.
- ovajonaj
- Posts: 428
- Joined: 01/02/2008 11:44
- Location: Bihac
#2788 Re: Zemljotres maloprije..
ono sto je meni pravo cudno je da je svaki potres sjevero istocno od zenice na dubini od 2 km.... koji k se nalazi na toj dubini? mislim jedina stvar koja objasnjava takvo ponasanje zemlje i ovakve zemljotrese je vulkan ali to je toliko nevjerovatno....
Ali kako bi rekao Sir Arthur Conan Doyle "When you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth."
Ali kako bi rekao Sir Arthur Conan Doyle "When you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth."
- plain vanilla
- Posts: 70280
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2789 Re: Zemljotres maloprije..
promijenite naziv teme u Zemljotres svaki dan u Zenici 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2790 Re: Zemljotres maloprije..
Ono sto je meni cudno je da je skoro svaki bio izmedju 2 i 4 pm/am
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2791 Re: Zemljotres maloprije..
kazu zemljotresi se ne mogu predvidjeti. hajde da vidimo: predvidjam zemljotres u okolini zenice u iducih 2-3 dana po noci izmedju 2 a.m. i 4.a.m.
-
Ragbist4
- Posts: 7
- Joined: 04/09/2012 11:44
- Location: Sydney
#2792 Re: Zemljotres maloprije..
Nisam osjetio zemljotres.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2793 Re: Zemljotres maloprije..
ili 2 pm i 4 pm
- Warashii
- Posts: 4282
- Joined: 13/09/2011 12:55
#2794 Re: Zemljotres maloprije..
Ne znam al je kod mene bilo "a u PM"Not My Idea wrote:ili 2 pm i 4 pm
-
ljuspica
- Posts: 1000
- Joined: 02/11/2011 14:02
#2795 Re: Zemljotres maloprije..
Ja ni ovaj nisam osjetila, spavala sam dubokim snom pravednika, ali vidim da svi govore da je epicentar opet isti.....jos uvijek se nalazim na podrucju Zenice...kuku meni... 
- Ray
- Posts: 552
- Joined: 23/08/2012 08:19
- Location: SFRJ
#2796 Re: Zemljotres maloprije..
Warashii wrote:Ne znam al je kod mene bilo "a u PM"Not My Idea wrote:ili 2 pm i 4 pm
Sent from my Xperia Ray using Tapatalk 2
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2798 Re: Zemljotres maloprije..
sarajevo. nista. gdje si ti?PurpurHazel wrote:auh.
evo sada?
mozda jos do sarajeva drmanje nije doslo.
-
PurpurHazel
- Posts: 378
- Joined: 12/09/2011 10:01
#2799 Re: Zemljotres maloprije..
ili ga sanjam više.karanana wrote:
sarajevo. nista. gdje si ti?
mozda jos do sarajeva drmanje nije doslo.
ali miniraju za koridor pa možda od tog.
inače sam isto idiot osjetim i slabašne.
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2800 Re: Zemljotres maloprije..
ovo vise niko ni ne prijavljuje kad zatrese. postalo normalno ko u japanu.
eno ja pogodio gdje ce biti zemljotres i kada. dobro, fulih pola sata.
eno ja pogodio gdje ce biti zemljotres i kada. dobro, fulih pola sata.
