Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#2776 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

Evo jeeeeeee ... :)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2777 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

De da napishemo da nije bio zemljotres... :D
User avatar
Ray
Posts: 552
Joined: 23/08/2012 08:19
Location: SFRJ

#2778 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ray »

http://www.emsc-csem.org/Earthquake/ear ... ?id=284029

Opet je treslo,navodno 3.4,ali brate djelovalo je puno jace...Prva informacija je bila 3.9,ali eto izgleda da je 3.4 .... haos :-)
User avatar
Donnie Darko
Posts: 31
Joined: 02/09/2012 03:34

#2779 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Donnie Darko »

Prvi koji me uspjesno probudio. Sad se san ocekivano naljutio i ne da mi ni blizu. :x
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2780 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Dosadilo vise ovo.
Skoro sat vremena poslije nisam zaspala.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#2781 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Warashii »

Nisam malo sutra, za zivo cudo zasovio sam u roku od 15 minuta. Ev sam se sebi cudim kako mi je uspjelo.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#2782 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

Ja se probudio i prvo pomislio, "Garant ona NMI vec shara po forumu, nema svrhe da ustajem...brza je :D"
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2783 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Eto vidis sto si fulio. Drugi put ustani. :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#2784 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

ovo je nemoguce da se zemlja slijeze mjesec dana i vise nakon onog prvog.
nesto se desava. daj boze da ne opali neki veliki.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2785 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

karanana, bjez' ba, jutros sam sat vremena lezala i cekala taj "veliki"
Kontam sta cu zgrabit ako pocne plafon padat...

I mozda zvuci smijesno al stvarno je ruzan osjecaj. Um se igra/luta, htio to ne htio.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#2786 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Warashii »

Ma bjez jbo vas, mene kad je probudilo skoro prvo sto sam pomislio sad oni sa foruma il pale racunare il su vec ispred monitora takmice se ko ce prije.
Ma koje crno slijeganje tla, nece stat dok nas haman ne slegne.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2787 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Warashii wrote:Ma bjez jbo vas, mene kad je probudilo skoro prvo sto sam pomislio sad oni sa foruma il pale racunare il su vec ispred monitora takmice se ko ce prije.
:lol: Bobi je za to kriv :lol:
User avatar
ovajonaj
Posts: 428
Joined: 01/02/2008 11:44
Location: Bihac

#2788 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ovajonaj »

ono sto je meni pravo cudno je da je svaki potres sjevero istocno od zenice na dubini od 2 km.... koji k se nalazi na toj dubini? mislim jedina stvar koja objasnjava takvo ponasanje zemlje i ovakve zemljotrese je vulkan ali to je toliko nevjerovatno....
Ali kako bi rekao Sir Arthur Conan Doyle "When you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth."
User avatar
plain vanilla
Posts: 70280
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2789 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

promijenite naziv teme u Zemljotres svaki dan u Zenici :cry:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2790 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Ono sto je meni cudno je da je skoro svaki bio izmedju 2 i 4 pm/am
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#2791 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

kazu zemljotresi se ne mogu predvidjeti. hajde da vidimo: predvidjam zemljotres u okolini zenice u iducih 2-3 dana po noci izmedju 2 a.m. i 4.a.m.
Ragbist4
Posts: 7
Joined: 04/09/2012 11:44
Location: Sydney

#2792 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ragbist4 »

Nisam osjetio zemljotres.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2793 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

ili 2 pm i 4 pm
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#2794 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Warashii »

Not My Idea wrote:ili 2 pm i 4 pm
Ne znam al je kod mene bilo "a u PM"
ljuspica
Posts: 1000
Joined: 02/11/2011 14:02

#2795 Re: Zemljotres maloprije..

Post by ljuspica »

Ja ni ovaj nisam osjetila, spavala sam dubokim snom pravednika, ali vidim da svi govore da je epicentar opet isti.....jos uvijek se nalazim na podrucju Zenice...kuku meni... :(
User avatar
Ray
Posts: 552
Joined: 23/08/2012 08:19
Location: SFRJ

#2796 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ray »

Warashii wrote:
Not My Idea wrote:ili 2 pm i 4 pm
Ne znam al je kod mene bilo "a u PM"
:mrgreen: Blago receno :D

Sent from my Xperia Ray using Tapatalk 2
PurpurHazel
Posts: 378
Joined: 12/09/2011 10:01

#2797 Re: Zemljotres maloprije..

Post by PurpurHazel »

auh.
evo sada? :-)
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#2798 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

PurpurHazel wrote:auh.
evo sada? :-)
sarajevo. nista. gdje si ti?
mozda jos do sarajeva drmanje nije doslo.
PurpurHazel
Posts: 378
Joined: 12/09/2011 10:01

#2799 Re: Zemljotres maloprije..

Post by PurpurHazel »

karanana wrote:
sarajevo. nista. gdje si ti?
mozda jos do sarajeva drmanje nije doslo.
ili ga sanjam više. :-)
ali miniraju za koridor pa možda od tog. :D
inače sam isto idiot osjetim i slabašne.
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#2800 Re: Zemljotres maloprije..

Post by karanana »

ovo vise niko ni ne prijavljuje kad zatrese. postalo normalno ko u japanu.

eno ja pogodio gdje ce biti zemljotres i kada. dobro, fulih pola sata.
Post Reply