Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2776 Re: Bundesliga
Bayern furiozno - nema ovdje Stuttgart sanse.
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2777 Re: Bundesliga
Kakva luda tekma izmedju Freiburga i Hoffa, prava golijada.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2778 Re: Bundesliga
Eintracht,Zweitracht,Dreitracht
fino,fino
fino,fino
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#2779 Re: Bundesliga
ima da vas Frankfurt uzme za titulu ove godine 
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2780 Re: Bundesliga
Ma standardna bundesligaška praksa, na početku skoro svake sezone neka od ekipa na koju niko ne računa napravi dobar niz. Prošle godine Borussia M., prije toga Mainz, Wolfsburg, Hoffenheim...
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2781 Re: Bundesliga
Wolf nije imao start, ali je imao finiš 
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#2782 Re: Bundesliga
ma nije samo u njemačkoj, dogodi se to i u ostalim ligama, manji klubovi počnu padati jer imaju ograničen roster.EdoI wrote:Ma standardna bundesligaška praksa, na početku skoro svake sezone neka od ekipa na koju niko ne računa napravi dobar niz. Prošle godine Borussia M., prije toga Mainz, Wolfsburg, Hoffenheim...
Hull prije par godina u Engleskoj, bio 3/4 nakon 10-ak kola i onda 20 utakmica nije nikog pobijedio i ispali iz lige.
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2783 Re: Bundesliga
Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju. 
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2784 Re: Bundesliga
2003? Sociedad drugi završio, bod iza Madrida.BHF_Manijak wrote:Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju.
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2785 Re: Bundesliga
Ne sjecam se koje godine, samo znam da su imali pra'o losu seriju.ultima_palabra wrote:2003? Sociedad drugi završio, bod iza Madrida.BHF_Manijak wrote:Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2786 Re: Bundesliga
meni je to super kad se malo zakuhaodesveuhonduras wrote:ma nije samo u njemačkoj, dogodi se to i u ostalim ligama, manji klubovi počnu padati jer imaju ograničen roster.EdoI wrote:Ma standardna bundesligaška praksa, na početku skoro svake sezone neka od ekipa na koju niko ne računa napravi dobar niz. Prošle godine Borussia M., prije toga Mainz, Wolfsburg, Hoffenheim...
Hull prije par godina u Engleskoj, bio 3/4 nakon 10-ak kola i onda 20 utakmica nije nikog pobijedio i ispali iz lige.
-
Verocious
- Posts: 1613
- Joined: 28/06/2012 23:47
#2787 Re: Bundesliga
Jel to bilo kada su Kahvechi i Kovacevic u tandemu razvaljivali?ultima_palabra wrote:2003? Sociedad drugi završio, bod iza Madrida.BHF_Manijak wrote:Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2788 Re: Bundesliga
Ma ja, plus Xabi Alonso, Karpin, De Pedro, Westerweld na golu... strašna ekipa. I nisu imali neku lošu seriju, mislim da su završili bez poraza kod kuće.Verocious wrote:Jel to bilo kada su Kahvechi i Kovacevic u tandemu razvaljivali?ultima_palabra wrote:2003? Sociedad drugi završio, bod iza Madrida.BHF_Manijak wrote:Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju.
-
Verocious
- Posts: 1613
- Joined: 28/06/2012 23:47
#2790 Re: Bundesliga
U dva-tri minuta Bayern rjesi do tada tvrdu utakmicu 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2791 Re: Bundesliga
u Hamburgu 3 gola u 3 minute,ludilo,Bundesliga ludilo
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2792 Re: Bundesliga
Da pitaju sav HSV znaju li uopste kako su pobijedili i zasto, niko ne bi znao odgovor, sreca zna cuda uciniti.
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#2793 Re: Bundesliga
zabili 3 gola, a ovi 2, eto zašto
Dortmund ponovo pokazuje da nema ekipu koja može igrati uspješno i ligu, i LŠ.
Dortmund ponovo pokazuje da nema ekipu koja može igrati uspješno i ligu, i LŠ.
- avantgarde
- Posts: 7938
- Joined: 01/02/2010 22:02
- Location: u masi svakojako sarenih profila..
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2795 Re: Bundesliga
Ekipa HSV-a je zrela za rusenje tradicije i selidbu u nizi rang.
Fakat ni sami ne znaju kako danas dobise.
Fakat ni sami ne znaju kako danas dobise.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2796 Re: Bundesliga
Imali su Adlera na golu koji je skinuo sve zivo, tacnije 27 suteva po golu, dok je onaj primio sve sto je islo na gol.
I mislim da Hanbur najvise sto moze je da uspije iscupat relegaciju a Hofenhajm ispada 99%
I mislim da Hanbur najvise sto moze je da uspije iscupat relegaciju a Hofenhajm ispada 99%
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#2797 Re: Bundesliga
Hoffenheim je očajan, a nije ni Wolfsburg puno bolji.. nekako sve manje mislim da je Magath posebno dobar trener
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#2798 Re: Bundesliga
Koliko je ovo slaba liga pokazuje da Frankfurt ima cetiri pobjede iz cetiri meca. 
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2799 Re: Bundesliga
sta ima jos u Jagomiru,nakoCollegeGunner wrote:Koliko je ovo slaba liga pokazuje da Frankfurt ima cetiri pobjede iz cetiri meca.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2800 Re: Bundesliga
Ako nista Wolfsburg je tvrd malo prima i daje ali Wise i Hofenhajm ne mogu nadavat sta sve mogu primit, Babel i Fink nisu nikakvi treneri, sve vise mislim da niti jedan bivsi igrac vrhunski igrac Bayerna ne moze biti dobar trener. Bar ovi sto su pokusali nisu uspjesni, Babel, Fink, Mateus, Basler.odesveuhonduras wrote:Hoffenheim je očajan, a nije ni Wolfsburg puno bolji.. nekako sve manje mislim da je Magath posebno dobar trener

