Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#2776 Re: Bundesliga

Post by zlajapravaraja »

Bayern furiozno - nema ovdje Stuttgart sanse.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2777 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Kakva luda tekma izmedju Freiburga i Hoffa, prava golijada.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2778 Re: Bundesliga

Post by simonese »

Eintracht,Zweitracht,Dreitracht :D
fino,fino
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#2779 Re: Bundesliga

Post by odesveuhonduras »

ima da vas Frankfurt uzme za titulu ove godine :D
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2780 Re: Bundesliga

Post by Ajatolah_ »

Ma standardna bundesligaška praksa, na početku skoro svake sezone neka od ekipa na koju niko ne računa napravi dobar niz. Prošle godine Borussia M., prije toga Mainz, Wolfsburg, Hoffenheim...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2781 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

Wolf nije imao start, ali je imao finiš :)
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#2782 Re: Bundesliga

Post by odesveuhonduras »

EdoI wrote:Ma standardna bundesligaška praksa, na početku skoro svake sezone neka od ekipa na koju niko ne računa napravi dobar niz. Prošle godine Borussia M., prije toga Mainz, Wolfsburg, Hoffenheim...
ma nije samo u njemačkoj, dogodi se to i u ostalim ligama, manji klubovi počnu padati jer imaju ograničen roster.

Hull prije par godina u Engleskoj, bio 3/4 nakon 10-ak kola i onda 20 utakmica nije nikog pobijedio i ispali iz lige.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2783 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju. :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2784 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

BHF_Manijak wrote:Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju. :mrgreen:
2003? Sociedad drugi završio, bod iza Madrida.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2785 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

ultima_palabra wrote:
BHF_Manijak wrote:Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju. :mrgreen:
2003? Sociedad drugi završio, bod iza Madrida.
Ne sjecam se koje godine, samo znam da su imali pra'o losu seriju. :mrgreen: Konto sam da su nize zavrsili.
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2786 Re: Bundesliga

Post by simonese »

odesveuhonduras wrote:
EdoI wrote:Ma standardna bundesligaška praksa, na početku skoro svake sezone neka od ekipa na koju niko ne računa napravi dobar niz. Prošle godine Borussia M., prije toga Mainz, Wolfsburg, Hoffenheim...
ma nije samo u njemačkoj, dogodi se to i u ostalim ligama, manji klubovi počnu padati jer imaju ograničen roster.

Hull prije par godina u Engleskoj, bio 3/4 nakon 10-ak kola i onda 20 utakmica nije nikog pobijedio i ispali iz lige.
meni je to super kad se malo zakuha
Verocious
Posts: 1613
Joined: 28/06/2012 23:47

#2787 Re: Bundesliga

Post by Verocious »

ultima_palabra wrote:
BHF_Manijak wrote:Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju. :mrgreen:
2003? Sociedad drugi završio, bod iza Madrida.
Jel to bilo kada su Kahvechi i Kovacevic u tandemu razvaljivali? :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2788 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

Verocious wrote:
ultima_palabra wrote:
BHF_Manijak wrote:Sjeca li se ko tako Real Sociedada??? Poobarali bruku nakvih rekorda u Spaniji, nesto ovako oko 24 utakmice bez poraza vamo tamo, prvi na tabeli i onda gruh, padnu na 5-6 poziciju. :mrgreen:
2003? Sociedad drugi završio, bod iza Madrida.
Jel to bilo kada su Kahvechi i Kovacevic u tandemu razvaljivali? :mrgreen:
Ma ja, plus Xabi Alonso, Karpin, De Pedro, Westerweld na golu... strašna ekipa. I nisu imali neku lošu seriju, mislim da su završili bez poraza kod kuće.
Verocious
Posts: 1613
Joined: 28/06/2012 23:47

#2789 Re: Bundesliga

Post by Verocious »

Karpina sam zaboravio :thumbup: :mrgreen:
Verocious
Posts: 1613
Joined: 28/06/2012 23:47

#2790 Re: Bundesliga

Post by Verocious »

U dva-tri minuta Bayern rjesi do tada tvrdu utakmicu :thumbup:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2791 Re: Bundesliga

Post by simonese »

u Hamburgu 3 gola u 3 minute,ludilo,Bundesliga ludilo
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2792 Re: Bundesliga

Post by missko »

Da pitaju sav HSV znaju li uopste kako su pobijedili i zasto, niko ne bi znao odgovor, sreca zna cuda uciniti.
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#2793 Re: Bundesliga

Post by odesveuhonduras »

zabili 3 gola, a ovi 2, eto zašto :D

Dortmund ponovo pokazuje da nema ekipu koja može igrati uspješno i ligu, i LŠ.
User avatar
avantgarde
Posts: 7938
Joined: 01/02/2010 22:02
Location: u masi svakojako sarenih profila..

#2794 Re: Bundesliga

Post by avantgarde »

User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2795 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Ekipa HSV-a je zrela za rusenje tradicije i selidbu u nizi rang.
Fakat ni sami ne znaju kako danas dobise. :oops:
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2796 Re: Bundesliga

Post by missko »

Imali su Adlera na golu koji je skinuo sve zivo, tacnije 27 suteva po golu, dok je onaj primio sve sto je islo na gol.
I mislim da Hanbur najvise sto moze je da uspije iscupat relegaciju a Hofenhajm ispada 99%
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#2797 Re: Bundesliga

Post by odesveuhonduras »

Hoffenheim je očajan, a nije ni Wolfsburg puno bolji.. nekako sve manje mislim da je Magath posebno dobar trener
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#2798 Re: Bundesliga

Post by Jokericious »

Koliko je ovo slaba liga pokazuje da Frankfurt ima cetiri pobjede iz cetiri meca. :run:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2799 Re: Bundesliga

Post by simonese »

CollegeGunner wrote:Koliko je ovo slaba liga pokazuje da Frankfurt ima cetiri pobjede iz cetiri meca. :run:
sta ima jos u Jagomiru,nako
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2800 Re: Bundesliga

Post by missko »

odesveuhonduras wrote:Hoffenheim je očajan, a nije ni Wolfsburg puno bolji.. nekako sve manje mislim da je Magath posebno dobar trener
Ako nista Wolfsburg je tvrd malo prima i daje ali Wise i Hofenhajm ne mogu nadavat sta sve mogu primit, Babel i Fink nisu nikakvi treneri, sve vise mislim da niti jedan bivsi igrac vrhunski igrac Bayerna ne moze biti dobar trener. Bar ovi sto su pokusali nisu uspjesni, Babel, Fink, Mateus, Basler.
Post Reply