"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
Better Man
Posts: 18728
Joined: 01/10/2006 20:10

#2776 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Better Man »

testovi wrote:prije vjecnice sa lijeve strane kod apoteke ispred mene stade upali sva cetri i izađe
odma i ja stanem izađem i uslikam nisam uspio i njeg da uslikam jer je vec zamako iza auta lijevo da li je otiso u apoteku ili negdje drugo

Image

Uploaded with ImageShack.us
Ko zna s kojeg je brda taj sisao i u kakvoj je sumi rastao.
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#2777 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Don Zivconi »

Better Man wrote:
testovi wrote:prije vjecnice sa lijeve strane kod apoteke ispred mene stade upali sva cetri i izađe
odma i ja stanem izađem i uslikam nisam uspio i njeg da uslikam jer je vec zamako iza auta lijevo da li je otiso u apoteku ili negdje drugo

Image

Uploaded with ImageShack.us
Ko zna s kojeg je brda taj sisao i u kakvoj je sumi rastao.
U gustoj :D
User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#2778 Re: "Majstori" parkiranja

Post by mayab »

testovi wrote:prije vjecnice sa lijeve strane kod apoteke ispred mene stade upali sva cetri i izađe
odma i ja stanem izađem i uslikam nisam uspio i njeg da uslikam jer je vec zamako iza auta lijevo da li je otiso u apoteku ili negdje drugo

Image

Uploaded with ImageShack.us
To je definitivno stoka koja je šljegla sa neke gadne selendre, gdje, realno, mozes stati svojim autom gdje pozelis jer nema guzve, nema puno auta itd.Ti se ljudi nikako ne uspijevaju naviknuti na zivot u urbanoj okolini, pogotovo u velikom gradu gdje nisi sam i jedini, gdje ima jos stotine hiljada drugih ljudi i auta!
Nazalost, puno je Sarajevo takvih!
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2779 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

ne znam je li se fakat ovako parkirao ili se auto otkočilo, ali ovaj definitivno ide na prvo mjesto ove godine...fotke sa muskiportal.com

Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2780 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zateznistub »

Rauber wrote:Sve je ovo papanijada zestoka.

Evo npr ovaj papan, imao mjesta koliko hoces, odakle sam ja slikao bila su tri prazna mjesta, a ima i tamo kod megana, ali jok navikao seljucan da gazi po "livadi"
Image

Uploaded with ImageShack.us
Nekada se u krugu znalo i gdje i kako se parkira. Danas kad tu vecinom stanuju papci i seljacine drugacija je prica.
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#2781 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Bullet Tooth Tony »

ma ovaj crveni audi se otkocio .... nije moguce da je neko ovako glup da se ovako parkira...jednostavno nije :-)
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#2782 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bordo_boy »

johntra wrote:ne znam je li se fakat ovako parkirao ili se auto otkočilo, ali ovaj definitivno ide na prvo mjesto ove godine...fotke sa muskiportal.com

Image
Image
Image
Image
Image
Vidio danas oko 15.30 h. i nisam mogao da vjerujem. Zadnji desni točak je bio u zraku oko 30cm od zemlje, iako se to sa slike baš i ne vidi. Ja sam htio uslikati, ali kad sam se vratio, auta više nije bilo... Ja isto ne mogu vjerovati da je neko ono parkirao onako, ili se otkočio, ili je neko toliko žurio da mu nije bilo važno auto.
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#2783 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Gost1515 »

Kandidat za šampiona, danas:

Image

praznih mjesta koliko hoćeš ... čak jedno direktno iza njega ...
User avatar
shlauf
Posts: 2505
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Made in Sarajevo

#2784 Re: "Majstori" parkiranja

Post by shlauf »

Gost1515 wrote:Kandidat za šampiona, danas:

Image

praznih mjesta koliko hoćeš ... čak jedno direktno iza njega ...
Što nisi našao kakvu krntiju pa se zafurao u njega i pomeo ga ??? :D

Aleeee aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dance:
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#2785 Re: "Majstori" parkiranja

Post by bordo_boy »

Gost1515 wrote:Kandidat za šampiona, danas:

Image

praznih mjesta koliko hoćeš ... čak jedno direktno iza njega ...

Varijanta 1: nije povučena ručna, pa se auto pomjerilo do uvale na cesti... - vozač nije seljak, samo ne zna ručnu koristit.
Varijanta 2: u trenutku parkiranja nije bilo slobodnih mjesta (najvjerovatnija varijanta) - vozač seljak
Varijanta 3: ostavio ovdje auto iako je bilo slobodnih mjesta - vozač seljak ... :D
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#2786 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Gost1515 »

Prvo stao kontam parkira neko ... međutim ne miče auto, malo bolje pogledam, nema nikog u autu. Kad sam odlazio nakon nekih 20ak min još je bio tu ... :-)
Gost1515
Posts: 964
Joined: 09/12/2003 00:00

#2787 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Gost1515 »

@bordoboy

varijanta 2 mi je nevjerovatna, valjda bi stao po dužini a ne poprečno smjeru kretanja ...
Last edited by Gost1515 on 04/06/2011 22:48, edited 1 time in total.
User avatar
quasar
Posts: 3646
Joined: 14/11/2009 21:02
Location: Samobanovan...

#2788 Re: "Majstori" parkiranja

Post by quasar »

Mislim da nema budale koja bi ovako parkirala, pogotovo sto na ovom parkingu uvijek mozes negdje naci mjesto. Bice da je u leru bez rucne.
vnm
Posts: 1489
Joined: 08/07/2008 01:28

#2789 Re: "Majstori" parkiranja

Post by vnm »

kad smo kod rucne kocnice, nedavno hodam grbavicom, prolazim pored coska zgrade na jedan parking i cujem dedu nekog kako govori "eno ga udari", a onako periferno vidim kako yaris udara zadnjim branikom u nekog forda, onako nekom parkirnom brzinom.

malo me to prepade pa stanem da vidim o cemu se radi, kad ono yaris prazan. osjecao sam se ko u zoni sumraka. :)
User avatar
testovi
Posts: 281
Joined: 20/04/2010 18:40

#2790 Re: "Majstori" parkiranja

Post by testovi »

zateznistub wrote:
Rauber wrote:Sve je ovo papanijada zestoka.

Evo npr ovaj papan, imao mjesta koliko hoces, odakle sam ja slikao bila su tri prazna mjesta, a ima i tamo kod megana, ali jok navikao seljucan da gazi po "livadi"
Image

Uploaded with ImageShack.us
Nekada se u krugu znalo i gdje i kako se parkira. Danas kad tu vecinom stanuju papci i seljacine drugacija je prica.
nekad sam u krugu napamet znao cije je cije auto
photo
Posts: 839
Joined: 19/09/2003 00:00

#2791 Re: "Majstori" parkiranja

Post by photo »

pitam se gleda li murija ove fotke i salje li cestitke vlasnicima auta? bar neke koristi da i ova drzava ima osim ovog javnog pokazivanja "majstora" parkiranja.
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#2792 Re: "Majstori" parkiranja

Post by zateznistub »

testovi wrote:
zateznistub wrote:
Rauber wrote:Sve je ovo papanijada zestoka.

Evo npr ovaj papan, imao mjesta koliko hoces, odakle sam ja slikao bila su tri prazna mjesta, a ima i tamo kod megana, ali jok navikao seljucan da gazi po "livadi"
Image

Uploaded with ImageShack.us
Nekada se u krugu znalo i gdje i kako se parkira. Danas kad tu vecinom stanuju papci i seljacine drugacija je prica.
nekad sam u krugu napamet znao cije je cije auto
Koji ulaz?
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#2793 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Don Zivconi »

photo wrote:pitam se gleda li murija ove fotke i salje li cestitke vlasnicima auta? bar neke koristi da i ova drzava ima osim ovog javnog pokazivanja "majstora" parkiranja.
Sta ce oni gledat fotke kad se odmaraju u sred kolovozne trake nahvatali danas hlada ( vidi mu ruke na prozoru) :mrgreen:

ovo je parkiranje a ne ko onaj sa audijem na zid :lol:

Image
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2794 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Control panel »

Image
nije mu prvi put :x
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#2795 Re: "Majstori" parkiranja

Post by respo »

bordo_boy wrote:
Gost1515 wrote:Kandidat za šampiona, danas:

Image

praznih mjesta koliko hoćeš ... čak jedno direktno iza njega ...

Varijanta 1: nije povučena ručna, pa se auto pomjerilo do uvale na cesti... - vozač nije seljak, samo ne zna ručnu koristit.
Varijanta 2: u trenutku parkiranja nije bilo slobodnih mjesta (najvjerovatnija varijanta) - vozač seljak
Varijanta 3: ostavio ovdje auto iako je bilo slobodnih mjesta - vozač seljak ... :D
u sve 3 varijante koliko znam ovo je vozacica :) moguce da ima jos istih ovakvih pluriela al sigurno znam da jednog vozi djevojka
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#2796 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Privatna poruka »

bordo_boy wrote:
Gost1515 wrote:Kandidat za šampiona, danas:

Image

praznih mjesta koliko hoćeš ... čak jedno direktno iza njega ...

Varijanta 1: nije povučena ručna, pa se auto pomjerilo do uvale na cesti... - vozač nije seljak, samo ne zna ručnu koristit.
Varijanta 2: u trenutku parkiranja nije bilo slobodnih mjesta (najvjerovatnija varijanta) - vozač seljak
Varijanta 3: ostavio ovdje auto iako je bilo slobodnih mjesta - vozač seljak ... :D
Pa majka mu stara valjda je ubacio u brzinu, kad je "parkirao" tako da mi ta prva varijanta nikako nema smisla, nije bas da je ostavio auto na vrhu dalmatinske :D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#2797 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Lakat Jebić »

Privatna poruka wrote:
bordo_boy wrote:
Gost1515 wrote:Kandidat za šampiona, danas:

Image

praznih mjesta koliko hoćeš ... čak jedno direktno iza njega ...

Varijanta 1: nije povučena ručna, pa se auto pomjerilo do uvale na cesti... - vozač nije seljak, samo ne zna ručnu koristit.
Varijanta 2: u trenutku parkiranja nije bilo slobodnih mjesta (najvjerovatnija varijanta) - vozač seljak
Varijanta 3: ostavio ovdje auto iako je bilo slobodnih mjesta - vozač seljak ... :D
Pa majka mu stara valjda je ubacio u brzinu, kad je "parkirao" tako da mi ta prva varijanta nikako nema smisla, nije bas da je ostavio auto na vrhu dalmatinske :D
vidis da zensko vozi :D
harisaga
Posts: 335
Joined: 17/03/2011 00:02

#2798 Re: "Majstori" parkiranja

Post by harisaga »

sampionska je ova ,al bas haha :D
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#2799 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Privatna poruka »

Ja ovom prilikom, ako vozac ili vozacica naleti na ovaj forum, ovu sliku ili sta god, molim samo da objasni sta se desilo...ja obecavam u svoje ime da necu provocirati ni ismijavati samo me zanima kakvi su se faktori desili :mrgreen:
jer ja cvrsto vjerujem da je bilo neko pitanje zivota i smrti i da auto ondje stoji upaljeno i da je vozac/ica otisao ganjati nekoga jer mu je nesto ...necu da vjerujem da je neko onako ostavio auto :D
User avatar
hopi
Posts: 7255
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#2800 Re: "Majstori" parkiranja

Post by hopi »

meni izgleda da je ovaj sa citroenom bio parkiran do crvenog golfa (točkovi malo udesno okrenuti) i možda slabo ručna povučena, pa je citroen upsio odšetati koji metar
Locked