Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2776 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Moja očekivanja nisu ovakva bila, očekivao sam da se utakmica registruje postojećim rezultatom 3-1 za Slobodu. Znači, u savezu su potvrdili da je Gavarić igrao sa kartonom? Trebali su onda da igraju po pravilima, a ne po tim svojim nekim pravilima. Od naše uprave očekujem da će sve o ovome obavijestiti nadležne u uefi, mada ni od tih ljudi ništa ne očekujem jer je uefa - mafija.

Ništa drugo ne preostaje nego istrčati na teren i odigrati bolje nego onda, pa izvući povoljan rezultat.
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#2777 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

Avdic 1:0
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#2778 Re: FK Sarajevo

Post by Bordolini »

Rizvanovic 2:0, '81.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2779 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Vjerovatno ce sad drvlje i kamenje na račun naše igre. Ja sam lično zadovoljan 3 boda, vrijeme da ti se guzovi zalede, najgore je Alaimu bilo bojim se da ne fasuje prehladu :oops: :D
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#2780 Re: FK Sarajevo

Post by Rauber »

Auuu jesam se zaledio, ebo li ih termin, jedva sam uspio odgledati do kraja.
Sto se tice igre ja sam zadovoljan, ako sam ja dobro vidio modrica ni jedan jedini sut nije imala u okvir gola, u drugom su jedan jedini sut imali iz slobodnjaka i to je otislo jedno 2-3 metra iznad precke, branili se sa 10 igraca skoro citavu utakmicu, mi smo mali pad igre imali kad su pliska i campara usli, ali dobro...
Po meni Muminovic najbolji, ne moze mu niko loptu uzeti, uz Skoru nas najbolji igrac kojeg imamo.
SJEVER fantastican majke mi, ja sam bio na istoku ali stvarno svaka cast momcima sa sjevera koji su 90 minuta fantasticno navijali. :thumbup:
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#2781 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

Zadovoljan sam igrom u prvom poluvremenu dok je drugo bilo :sad: :-? Hajmo reci da da je falilo nekoliko igraca pa bi k'o biva trebali biti zadovoljni igrom po nevjerovatno hladnom vremenu

a pogledajte ovaj dusmanski izvjestaj sa utakmice :lol: :lol: :lol:

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... 06103&id=4

Samo je na sjeveru bilo 2.000 ljudi i svaka cast za to.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#2782 Re: FK Sarajevo

Post by fosil »

Imal' zime Marinko... :D

Da li se zna kad se igra nova sa Slobodom?
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#2783 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Igru necu komentarisati, tezak je teren bio, hladno vrijeme... Ima opravdanja. Cekacu da otopli pa cu kritikovati ako treba. Bitna su 3 boda.
User avatar
Control panel
Posts: 5964
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#2784 Re: FK Sarajevo

Post by Control panel »

sarajevo mora dobiti protiv slobode. nijedna druga opcija ne dolazi u obzir.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#2785 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Fordas wrote:Zadovoljan sam igrom u prvom poluvremenu dok je drugo bilo :sad: :-? Hajmo reci da da je falilo nekoliko igraca pa bi k'o biva trebali biti zadovoljni igrom po nevjerovatno hladnom vremenu

a pogledajte ovaj dusmanski izvjestaj sa utakmice :lol: :lol: :lol:

http://www.sarajevo-x.com/sport/nogomet ... 06103&id=4

Samo je na sjeveru bilo 2.000 ljudi i svaka cast za to.

Evo sa sport sport tačka ba

Image

Ovo je kad smo svi ušli. Odlična brojka na sjeveru :thumbup:
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#2786 Re: FK Sarajevo

Post by armin071 »

Jednostavno kad gledam ove slike ne mogu da vjerujem kako je Sjever napredovao. Ipak se za jednu Modricu ne moze reci da je neki "magnet" za navijace ali izgleda da ovi momci stvarno "idu srcem" na stadion a ne zbog nece leprsave igre nasih pulena. Kapa dole i stvarno mislim da su Hz ove kao i prosle god no.1 u BiH medju navijackim grupama. :thumbup:
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#2787 Re: FK Sarajevo

Post by Chisum »

Mazija je bila samo takva... Jos odledjujem muda.

Ali nas ni to, a ni kurac zvani Modrica, nije zaustavilo.... Sjever i atmosfera odlicni - zajebancija na nivou.


Image

Jos kad nas sad uhvati huja, pa mlatnemo onu usranu Slobodu... i nazad u trku za vrh. :D
Last edited by Chisum on 07/03/2010 00:26, edited 1 time in total.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#2788 Re: FK Sarajevo

Post by Cafe Camargue »

Baltazar_khan wrote:Image

Ovo je kad smo svi ušli. Odlična brojka na sjeveru :thumbup:
:-) :thumbup:

sjecam se nekih derbija na kojima nije bilo ovoliko raje na sjeveru.... bez premca No1 :thumbup: :thumbup:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2789 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Image
User avatar
pape
Posts: 6832
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#2790 Re: FK Sarajevo

Post by pape »

Chisum wrote:Mazija je bila samo takva... Jos odledjujem muda.

Ali nas ni to, a ni kurac zvani Modrica, nije zaustavilo.... Sjever i atmosfera odlicni - zajebancija na nivou.

Jos kad nas sad uhvati huja, pa mlatnemo onu usranu Slobodu... i nazad u trku za vrh. :D
@Chisum, poradi na svojim izrazima, .... posljednja ti je opomena.
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#2791 Re: FK Sarajevo

Post by Rauber »

Zna li ko, ako se utakmica Sloboda-Sarajevo ponavlja, jeli Torlak danas bezveze pauzirao zbog kartona?
raznosac_pice
Posts: 35
Joined: 05/07/2008 12:52

#2792 Re: FK Sarajevo

Post by raznosac_pice »

Rauber wrote:Zna li ko, ako se utakmica Sloboda-Sarajevo ponavlja, jeli Torlak danas bezveze pauzirao zbog kartona?
Da, iz poništenih utakmica ništa ne ulazi u zvaničnu statistiku.
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#2793 Re: FK Sarajevo

Post by bordo_boy »

-LIBERO- wrote:Image
Jel mi može neko objasniti šta znači ova koreografija ? Jel ovo gore piše 1 3, a dole 1 2 ?! stvarno ne razumijem.

Inače, super atmosfera danas. Najjače je bilo kad smo usred sambe počeli gađati redare grudvama...

Inače sam primjetio da imamo problem kad dadnemo gol, tad nastane pometnja i ne zna se šta se pjeva.. a nekad smo redovno pjevali " ludilo, ludilo... " sad, svako pjeva nešto svoje 2 minute, i ništa se ne razumije,... i čemu " uprava napolje", ok, nismo doveli pojačanja, ali bili smo više puta u goroj situaciji od ove (gledajući tabelu i zaostatak za prvim), pa nismo pjevali "uprava napolje". Meni je danas stvarno bilo besmisleno pjevati " uprava napolje"...
Last edited by bordo_boy on 07/03/2010 00:57, edited 1 time in total.
User avatar
profil
Posts: 320
Joined: 12/10/2009 01:24

#2794 Re: FK Sarajevo

Post by profil »

Rauber wrote:Zna li ko, ako se utakmica Sloboda-Sarajevo ponavlja, jeli Torlak danas bezveze pauzirao zbog kartona?
Nista mu se to ne pika, morace karton odraditi u ponovljenoj protiv slobode :D E to bi bio vrhunac.
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#2795 Re: FK Sarajevo

Post by Rauber »

Znaci ACAB :)
1 slovo abecede A :D
3 C :)
itd
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2796 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Ta prica oko ponovnog odigravanja utakmice sa Slobodom jos nije gotova.

Druga epizoda,vrlo brzo
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#2797 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

bordo_boy wrote:i čemu " uprava napolje", ok, nismo doveli pojačanja, ali bili smo više puta u goroj situaciji od ove (gledajući tabelu i zaostatak za prvim), pa nismo pjevali "uprava napolje". Meni je danas stvarno bilo besmisleno pjevati " uprava napolje"...
:shock: :-)
Ti baš loš
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#2798 Re: FK Sarajevo

Post by bordo_boy »

1946 wrote:
bordo_boy wrote:i čemu " uprava napolje", ok, nismo doveli pojačanja, ali bili smo više puta u goroj situaciji od ove (gledajući tabelu i zaostatak za prvim), pa nismo pjevali "uprava napolje". Meni je danas stvarno bilo besmisleno pjevati " uprava napolje"...
:shock: :-)
Ti baš loš
Ako ne želiš objasniti meni i onima kojima nije jasno, onda se nemoj ni javljati. Ja sam razgovarao sa nekoliko ljudi, i svi su se isto pitali. A dok se pjevalo "uprava napolje" 20 ljudi oko mene se smijalo i šprdalo u stilu " čuj uprava napolje.. ".
bio vani bilo dobro
Posts: 168
Joined: 27/12/2009 02:36

#2799 Re: FK Sarajevo

Post by bio vani bilo dobro »

Trebamo biti zadovoljni s 3 boda,jer se samo pobjede pamte! Ja doso oko 10 kuci s utakmice. Sledio se, ali vrijedilo je :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2800 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

bordo_boy wrote:
1946 wrote:
bordo_boy wrote:i čemu " uprava napolje", ok, nismo doveli pojačanja, ali bili smo više puta u goroj situaciji od ove (gledajući tabelu i zaostatak za prvim), pa nismo pjevali "uprava napolje". Meni je danas stvarno bilo besmisleno pjevati " uprava napolje"...
:shock: :-)
Ti baš loš
Ako ne želiš objasniti meni i onima kojima nije jasno, onda se nemoj ni javljati. Ja sam razgovarao sa nekoliko ljudi, i svi su se isto pitali. A dok se pjevalo "uprava napolje" 20 ljudi oko mene se smijalo i šprdalo u stilu " čuj uprava napolje.. ".
Borba protiv uprave traje vec duzio period,zato je momak i odreagovao na tvoje pitanje cudjenjem.

Ocito se desava omasovljavanje sjevera,pa se tako desava to sto si ti rekao da si se ti,i jos neki oko tebe,cudili sto se skandira protiv uprave.
Stav grupe je da ovi ljudi koji su na celu,trenutno,nisu za te pozicije,i da se trebaju skloniti pod hitno. Na njihova mjesta trebaju,MORAJU,doci strucniji,agilniji,obrazovaniji,prodorniji..jednom rijecju adekvatniji,ljudi za vodstvo nasega kluba.

Nase stavove znaju i ti ljudi iz uprave,i od tih stavova se nece odustati sve dok ne postignemo da se pravi ljudi (citaj,ljudi koji su sposobni za to) ne nadju na vodecim pozicijama u Sarajevu. U iscekivanju je,vec vise puta prolongirana,skupstina na kojoj bi se trebale desiti dugo ocekivane promjene. Znajuci to ovi iz trenutne uprave stalno prolongiraju tu sjednicu,ali nemogu vjecno.

Do tada,UPRAVA NAPOLJE!!!
Locked