Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
jaina wrote:Već neko vrijeme čitam šta pišete ovdje i tek prije dan-dva sam pokušala kupiti telefone.Dodam u korpu,ukucam pass od paypala,potvrdim adresu i nakon što kliknem za nastavak page jednostavno pobijeli...Poslije refresha mi traži da unesem username efoxa i pass, al dok ja to odradim već se prodaju svi Može li mi neko reći šta je problem sa ovim bijelim? Dešava mi se već dva puta, a ja nisam pametna da znam šta je
Jesi li išla na regularnu kupovinu ili si hvatala ove akcije s 50% popusta, jer s njima se obično takvi problemi dešavaju.
Akcije su u pitanju...Probat cu opet pa ako se bude desavalo pitat cu njih direktno.
jaina wrote:Već neko vrijeme čitam šta pišete ovdje i tek prije dan-dva sam pokušala kupiti telefone.Dodam u korpu,ukucam pass od paypala,potvrdim adresu i nakon što kliknem za nastavak page jednostavno pobijeli...Poslije refresha mi traži da unesem username efoxa i pass, al dok ja to odradim već se prodaju svi Može li mi neko reći šta je problem sa ovim bijelim? Dešava mi se već dva puta, a ja nisam pametna da znam šta je
Jesi li išla na regularnu kupovinu ili si hvatala ove akcije s 50% popusta, jer s njima se obično takvi problemi dešavaju.
Akcije su u pitanju...Probat cu opet pa ako se bude desavalo pitat cu njih direktno.
Možeš pokušavati, ali šanse da ti upali je u rangu da dobiješ na bingu. Nemaš šta njih kontaktirati, jer nije do njih, nego do ogromne navale za vrijeme akcije.
irac300 wrote:
Jesi li išla na regularnu kupovinu ili si hvatala ove akcije s 50% popusta, jer s njima se obično takvi problemi dešavaju.
Akcije su u pitanju...Probat cu opet pa ako se bude desavalo pitat cu njih direktno.
Možeš pokušavati, ali šanse da ti upali je u rangu da dobiješ na bingu. Nemaš šta njih kontaktirati, jer nije do njih, nego do ogromne navale za vrijeme akcije.
zippoo87 wrote:danas se rasproda sve za 10 sekundi
Pa šta sam ja pisao čitavo vrijeme? 10-20 sekundi je potrebno da se rasproda stock od 50 telefona koji su na akciji. Da bi se kupio telefon treba imati i dobar Internet, jedno 15mbps da u sekundi možeš povući čitav sajt, jer, ako je sporiji vjerovatno će do tad server biti preopterećen
Je li se nekome ranije desilo da se automatski novac povuče na karticu u sredini mjeseca ? Nešto mi ovo sumnjivo
sta ce biti sumnjivo. Refund se ne zadrzava na paypalu, direktno se vraca na karticu.
I preracunaj malo da vidis kurs. Dobro si prosao Evo dokaza da kada se prima novac, da se iskljuci da banka vrsi konverziju, a kada se placa da banka vrsi konverziju
Je li se nekome ranije desilo da se automatski novac povuče na karticu u sredini mjeseca ? Nešto mi ovo sumnjivo
sta ce biti sumnjivo. Refund se ne zadrzava na paypalu, direktno se vraca na karticu.
I preracunaj malo da vidis kurs. Dobro si prosao Evo dokaza da kada se prima novac, da se iskljuci da banka vrsi konverziju, a kada se placa da banka vrsi konverziju
Namjestio sam da kod plaćanja banka vrši konverziju (screenshot), no zar se ima išta namjestiti kod primanja love (ili oni sami obračunaju)?
dinooh wrote:AKo ti ostane ovako, ja mislim da konverziju vrsi banka, kako za placanje, tako i za primanje. Tada na paypalu ne vidis KM, nego samo dolare
znaci, kad ocekujemo da primimo novac , trebamo prije toga staviti da paypal vrsi konverziju, a kad mi placamo, onda namjestimo da banka vrsi. ? Znaci treba biti maher
dinooh wrote:AKo ti ostane ovako, ja mislim da konverziju vrsi banka, kako za placanje, tako i za primanje. Tada na paypalu ne vidis KM, nego samo dolare
znaci, kad ocekujemo da primimo novac , trebamo prije toga staviti da paypal vrsi konverziju, a kad mi placamo, onda namjestimo da banka vrsi. ? Znaci treba biti maher
da. Vidis da, dok njemu nije bio namjesteno da mu je obracunalo po kursu vecem nego sto je inace.
OffTheWall wrote:Čini se da se pri plaćanju može odabrati da banka vrši konverziju, dok se pri uplatama samo pika PayPalov tečaj, tako sam barem shvatio na ovom linku: https://www.paypal-community.com/t5/Add ... uage=en-gb
Na nekim manjim iznosima to nije veliko, no baš me zanima koja bi razlika bila na recimo 1000$
ne znam. Meni jos nikad nije prilikom refunda pisalo ono u KM kao kod tebe, a i kurs je bio normalan. Znaci uplati mi u dolarima na racun u banci, a ne u KM.
OffTheWall wrote:Čini se da se pri plaćanju može odabrati da banka vrši konverziju, dok se pri uplatama samo pika PayPalov tečaj, tako sam barem shvatio na ovom linku: https://www.paypal-community.com/t5/Add ... uage=en-gb
Na nekim manjim iznosima to nije veliko, no baš me zanima koja bi razlika bila na recimo 1000$
ne znam. Meni jos nikad nije prilikom refunda pisalo ono u KM kao kod tebe, a i kurs je bio normalan. Znaci uplati mi u dolarima na racun u banci, a ne u KM.
Zamijenio si me sa nekim, nisam ja kupovao telefon
Da, i meni, uvijek kada lova dodje bude u dolarima, no nisam bio siguran dali prilikom povlačenja konverziju radi PP ili banka
waynezmaj wrote:Jooj prijatelju ja citav dan cekam, pratim ove avione ali nista haha, jos se nadam da ce ga tek sutra skenirati :+
Ništa od vikenda, sada se nadamo da će stići ove sedmice, ako ne stigne, onda ima naredna i tako dalje
briga te. Paypal je promjenio pravila, nije vise 45, sad je 180 dana
Pa koliko ih cekas (mislim koliko komada)
Kod ove narudžbe koju čekam od 11.11. mi je 45 dana na paypal-u rok. A, kod kasnijih narudžbi koje sam vršio je 180 dana. U toj spornoj pošiljci su dva THL-a T6 Pro od kojih je jedan već kaparisan od 10.11. .
Prijavi na paypal. Dobit ces jos 15-ak dana. A i ako vrate pare, lako je tebi poslati nazad lovu. Probaj i ovo sa konverzijom. Mozda zaradis koji dinar
dinooh wrote:Prijavi na paypal. Dobit ces jos 15-ak dana. A i ako vrate pare, lako je tebi poslati nazad lovu. Probaj i ovo sa konverzijom. Mozda zaradis koji dinar
Sačekati ću ipak do narednog ponedjeljka prije prijave
dinooh wrote:Prijavi na paypal. Dobit ces jos 15-ak dana. A i ako vrate pare, lako je tebi poslati nazad lovu. Probaj i ovo sa konverzijom. Mozda zaradis koji dinar
Sačekati ću ipak do narednog ponedjeljka prije prijave
ako imas vremena, cekaj. Jbg blagdani, mora kasniti.
dinooh wrote:Prijavi na paypal. Dobit ces jos 15-ak dana. A i ako vrate pare, lako je tebi poslati nazad lovu. Probaj i ovo sa konverzijom. Mozda zaradis koji dinar
Sačekati ću ipak do narednog ponedjeljka prije prijave
Znaci do ponedjeljka da sacekamo, a ako ne bude prijavit cu i ja case na paypal.
po meni ne vrijedi
ako hoces dobru kameru,ganjaj iNew v3 ...ima sony-jevu kameru,tj senzor od 13 mp,ostale karaktersitike su tu negdje
ovaj ima osmojezgreni procesor,mada ja mislim da je on tu radi sminke,da je telefon fluidan i sa cetverojezgrenim ali neka neko ko ima telefon sa mediatekom 6582 potvrdi
po meni ne vrijedi
ako hoces dobru kameru,ganjaj iNew v3 ...ima sony-jevu kameru,tj senzor od 13 mp,ostale karaktersitike su tu negdje
ovaj ima osmojezgreni procesor,mada ja mislim da je on tu radi sminke,da je telefon fluidan i sa cetverojezgrenim ali neka neko ko ima telefon sa mediatekom 6582 potvrdi
Ok hvala, definitivno cu uzet u obzir i iNew pa cu razmisliti, inace do sad nisam imao nikakva iskustva sa kineskim telefonima pa sam nekako malo i skeptican
po meni ne vrijedi
ako hoces dobru kameru,ganjaj iNew v3 ...ima sony-jevu kameru,tj senzor od 13 mp,ostale karaktersitike su tu negdje
ovaj ima osmojezgreni procesor,mada ja mislim da je on tu radi sminke,da je telefon fluidan i sa cetverojezgrenim ali neka neko ko ima telefon sa mediatekom 6582 potvrdi
Ok hvala, definitivno cu uzet u obzir i iNew pa cu razmisliti, inace do sad nisam imao nikakva iskustva sa kineskim telefonima pa sam nekako malo i skeptican
Glavno pravilo sa ''kinezima'' ne kupuj tzv. kopije, kupuj od brendiranih kineskih kompanija koje posluju u Kini i šire, traži mobitele koji imaju pozitivne dojmove od ljudi koji ih posjeduju, čitaj forume koji se bave kineskim telefonima. Nećeš pogriješiti i nemaš potrebe da budeš skeptičan ako poštuješ ova pravila, jer telefoni su im zvjerke.
po meni ne vrijedi
ako hoces dobru kameru,ganjaj iNew v3 ...ima sony-jevu kameru,tj senzor od 13 mp,ostale karaktersitike su tu negdje
ovaj ima osmojezgreni procesor,mada ja mislim da je on tu radi sminke,da je telefon fluidan i sa cetverojezgrenim ali neka neko ko ima telefon sa mediatekom 6582 potvrdi