Manchester United FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2776 Re: Manchester United FC
Neko ce da bude karan u dupe veceras...
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2777 Re: Manchester United FC
Placite sa mnom jesenje kise... hahahahahahaha koji amateri , ooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
- quasar
- Posts: 3646
- Joined: 14/11/2009 21:02
- Location: Samobanovan...
#2778 Re: Manchester United FC
Lood? jesi ziv?

- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2779 Re: Manchester United FC
quasar wrote:Lood?
![]()
- Edin H.
- Posts: 53595
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2780 Re: Manchester United FC
Ocekivanonecu wrote:Što ih naruži Bazel.
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2781 Re: Manchester United FC
Edin H. wrote:Ocekivanonecu wrote:Što ih naruži Bazel., zar vam ja ne rekoh da su gotovi
Si nes reko =?
- Better Man
- Posts: 18736
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2782 Re: Manchester United FC
3:3! Spasise cast!
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2783 Re: Manchester United FC
Ma sta spasise ?Better Man wrote:3:3! Spasise cast!
3:3 je propast !!!!!
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79550
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2784 Re: Manchester United FC
cast ?
3-3 sa mrtvim bazelom
3-3 sa mrtvim bazelom
- Better Man
- Posts: 18736
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2785 Re: Manchester United FC
Bolje i to nego poraz!leet wrote:cast ?
3-3 sa mrtvim bazelom
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2786 Re: Manchester United FC
jbga :S
inace, ovaj lik uvijek na istom mjestu sjedi
Neki stalni posjetioc 
http://imageshack.us/photo/my-images/171/unledrba.png
inace, ovaj lik uvijek na istom mjestu sjedi
http://imageshack.us/photo/my-images/171/unledrba.png
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2787 Re: Manchester United FC
Stvarno ne kontam ovog Fergija nekad.... 
- Edin H.
- Posts: 53595
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#2788 Re: Manchester United FC
Dobro u biti se slazem s tobom da je ovaj remi uspjeh za utd,L00d wrote:Edin H. wrote:Ocekivanonecu wrote:Što ih naruži Bazel., zar vam ja ne rekoh da su gotovi
Si nes reko =?
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2789 Re: Manchester United FC
Jel Dzeko igrao ?Edin H. wrote:
Dobro u biti se slazem s tobom da je ovaj remi uspjeh za utd,
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2790 Re: Manchester United FC
Ma svaka cast Unitedu...iscupase nekako na kraju bod svicarskim dominatorima.Dzontra Volta wrote:Svaka cast Baselu, imaju decki muda ....
- wickerman
- Posts: 1680
- Joined: 23/05/2010 21:57
- Location: Dobrinja
#2791 Re: Manchester United FC
+1LSD wrote:Ma svaka cast Unitedu...iscupase nekako na kraju bod svicarskim dominatorima.Dzontra Volta wrote:Svaka cast Baselu, imaju decki muda ....
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#2792 Re: Manchester United FC
Prihvatljivo na kraju, bolje u CL vec u Premier L.
U CL se sizuacija moze lahko poraviti, vec u dvomecu protiv Rumuna
.
Oslabljen United je ipak potcijenio Basel, a ljudi su borbenscu i hrabroscu zasluzili na kraju za njih veliki bod, koji ce im na kraju omoguciti da prezime u Europi.
U CL se sizuacija moze lahko poraviti, vec u dvomecu protiv Rumuna
Oslabljen United je ipak potcijenio Basel, a ljudi su borbenscu i hrabroscu zasluzili na kraju za njih veliki bod, koji ce im na kraju omoguciti da prezime u Europi.
- madner
- Posts: 57524
- Joined: 09/08/2004 16:35
#2793 Re: Manchester United FC
Pogodio sam Trabzon,Dzontra Volta wrote:Meni samo zao raje sto popada na kladioniciLSD wrote:Ma svaka cast Unitedu...iscupase nekako na kraju bod svicarskim dominatorima.Dzontra Volta wrote:Svaka cast Baselu, imaju decki muda ....A Mancho ko' Mancho, opet ce biti prvi u skupini ili ti grupi
pogodio sam Bayern
pogodio sam Inter
pao sam na ovom
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2794 Re: Manchester United FC
Fergi
Cuj Bazel im strpa 3 komada
Nisam se opametio sa Stokeom, sad jos i Bazel. Zao mi samo sto ih ne dobise
bilo bi zasluzeno.
Cuj Bazel im strpa 3 komada
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#2795 Re: Manchester United FC
Preofanzivno se igra, vezni red veceras skoro pa nikako nije ucestvovao u defanzivi.
Obrana onda snalazi se kako znas i umijes
.
Jones
u odbrani a Boga mi i u napadu
U narednoj ut. ocekivati maestralnu utakmicu kako bi se sto prije zaboravio vecerasnji kiks.
Obrana onda snalazi se kako znas i umijes
Jones
U narednoj ut. ocekivati maestralnu utakmicu kako bi se sto prije zaboravio vecerasnji kiks.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2796 Re: Manchester United FC
Igraju smradovi s Norwichom
to ne mogu izgubiti ni pomocu trikova. Sto ne idu kome jacem...cuj prospes 2-0, kakva crna odbrana je potrebna protiv Bazela
hejj, Bazel...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2797 Re: Manchester United FC
Ma kako nece, pa sve se slozilo kako treba i onda oni us.eru sa BazelomDzontra Volta wrote:zaradice kladionice ogromne sumemadner wrote: Pogodio sam Trabzon,
pogodio sam Bayern
pogodio sam Inter
pao sam na ovom![]()
Kad su mi ovako fino zacinili vece, zelim im uspjesno proljece u Ligi UEFA
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2798 Re: Manchester United FC
SRECA njihova sto im nije dosla jaca grupa... sreeecaa njihova....
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#2799 Re: Manchester United FC
Trenutno korisnika/ca: ak81, alphonse kauders, alternativni, amar_no1, art vandeley, black_noke, bornheim, Creasy, Duge, Entropio, FnatiC, Google Adsense [Bot], hrasno38, Impavidus, JEDRILICA, JohnnyS, kusur, ledeni_caj, M.Laktasenko, Madrid, mikelandjelo, necu, NediM17, ortega, palermo, SaMaster, samo_ti, SaPnA, Sasvim_Obican, smijesni_ste, Tomahawk11, tornjak-bosanski, veliki_ah, zahone, zilla_, Zvek i 111 gostiju.
Popularnij od dzeke ovaj remi

Popularnij od dzeke ovaj remi
- skafiskafsnjak
- Posts: 32752
- Joined: 16/04/2011 18:46
#2800 Re: Manchester United FC
Sve to uredu ... ali brate Basel... Pa da su bar od Benfice izgubili .. Pa bih rekao nema Rooneya i Vidica. ALi od Basela, i to nakon 2:0 . SRAMOTA !!!!Dzontra Volta wrote:+1L00d wrote:SRECA njihova sto im nije dosla jaca grupa... sreeecaa njihova....
Ipak bez Rooneya nisu ista ekipa.
Zajebajem Citijevce kako brukaju grad Manchester... United ga obruka , i to na domacem terenu
