NBA - National Basketball Association

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2776 Re: NBA

Post by Neelix »

sace boston opet ko prosli put kad su od l.a. izgubili :D
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2777 Re: NBA

Post by rado_vidjen »

u knok daunu su :D
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#2778 Re: NBA

Post by belafonte »

Kako LJ lijepi banane, nerealno, pogledati izvjestaj sa tekme Indiana-Cleveland, s kakvom sigurnocu ih lijepi, ko nekom djetetu a ne profesionalcima, ono je stvarno ponizavajuce, kao macka kad ceka misha, ceka, ceka i samo ga 'chapi' :D :D
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2779 Re: NBA

Post by -danTe- »

belafonte wrote:Kako LJ lijepi banane, nerealno, pogledati izvjestaj sa tekme Indiana-Cleveland, s kakvom sigurnocu ih lijepi, ko nekom djetetu a ne profesionalcima, ono je stvarno ponizavajuce, kao macka kad ceka misha, ceka, ceka i samo ga 'chapi' :D :D
:lol: :lol: :lol: pa imao je samo jednu blokadu...a tebi preporucujem uz taj izvjestaj da pogledas i utakmicu protiv lakersa... :skoljka: :dance:
P.S.i Lebron je sinoc kriv za poraz :dance: :run:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2780 Re: NBA

Post by -danTe- »

mozel mi neko reci sto ne mogu da gledam video na nba.com?
trebam li nesto skinuti ili....
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#2781 Re: NBA

Post by belafonte »

Ne kontam, ja sam taj detalj opisao zbog toga sto cesto vidim u pregledima tekmi Clevelanda da ih lijepi ko malu djecu, jebe se meni za Cleveland i Lakerse, postujem LJ-a i KB-a i to je sve,
Houston je ekipa koja mene zanima :wink:
dosta_mi_je_svega
Posts: 106
Joined: 16/09/2008 19:04

#2782 Re: NBA

Post by dosta_mi_je_svega »

and1medjed wrote:
belafonte wrote:Kako LJ lijepi banane, nerealno, pogledati izvjestaj sa tekme Indiana-Cleveland, s kakvom sigurnocu ih lijepi, ko nekom djetetu a ne profesionalcima, ono je stvarno ponizavajuce, kao macka kad ceka misha, ceka, ceka i samo ga 'chapi' :D :D
:lol: :lol: :lol: pa imao je samo jednu blokadu...a tebi preporucujem uz taj izvjestaj da pogledas i utakmicu protiv lakersa... :skoljka: :dance:
P.S.i Lebron je sinoc kriv za poraz :dance: :run:
Zato kriv? zbog zadnjeg faula? a kako moze biti kriv neko ko postigne 47 poena imao sut iz igre 15-21, slobodna 13-14, 7 skokova, 4 asistencije i jednu ukradenu loptu?
cijela ekipa je kriva zato sto niko osim njega gotovo da nije nista pogodio...da nije njega izgubili bi 30 razlike...tip igra dobro, nekad malo zakaze pa sta...svi zakazu kad tad, ljudi su
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2783 Re: NBA

Post by -danTe- »

dosta_mi_je_svega wrote: Zato kriv? zbog zadnjeg faula? a kako moze biti kriv neko ko postigne 47 poena imao sut iz igre 15-21, slobodna 13-14, 7 skokova, 4 asistencije i jednu ukradenu loptu?
cijela ekipa je kriva zato sto niko osim njega gotovo da nije nista pogodio...da nije njega izgubili bi 30 razlike...tip igra dobro, nekad malo zakaze pa sta...svi zakazu kad tad, ljudi su
tako je...jednostavno nema to iskustvo i psihicki nije spreman za nesto vece...to je pokazo sad glupim faulom,to je pokazo i u nedjelju protiv lakersa...jednostavno ne znam sto svi svrsavate na njega... :roll:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#2784 Re: NBA

Post by Neelix »

zato sto gledaju statistiku a ne utakmice...
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2785 Re: NBA

Post by -danTe- »

ima li negjde link za all star,ali za rookie utakmicu,slam dunk i 3 pt contest...
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2774
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#2786 Re: NBA

Post by alphonse kauders »

Jermaine O'Neal i Moon u Miami, a Marion u Toronto... Zanimljiv trade.
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2787 Re: NBA

Post by -danTe- »

iznenadi cook u tricama,a pravo mi je drago sto je nate uzeo dunk contest...po meni je bio bolji od howarda...
User avatar
boston_c
Posts: 399
Joined: 22/03/2006 12:53

#2788 Re: NBA

Post by boston_c »

Objektivno razočaravajuće takmičenje u zakucavanju, ništa posebno...po meni je najbolje ono Fernandezovo zakucavanje sa Gasolom, a sad to što mu je trebalo petnaest pokušaja da uspije je nešto drugo :D :D :D Trice nisam stigao pogledati, a čudi me da nije Kapono opet uzeo...
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2774
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#2789 Re: NBA

Post by alphonse kauders »



Ovaj bi bez p'o muke pobijedio na jučerašnjem takmičenju, ima par divljih zakucavanja koje nigdje nisam vidio:)
I inače, čitav TFB pravi skup luđaka:)
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2790 Re: NBA

Post by -danTe- »

boston_c wrote:Objektivno razočaravajuće takmičenje u zakucavanju, ništa posebno...po meni je najbolje ono Fernandezovo zakucavanje sa Gasolom, a sad to što mu je trebalo petnaest pokušaja da uspije je nešto drugo :D :D :D Trice nisam stigao pogledati, a čudi me da nije Kapono opet uzeo...
slazem se,al mi je draze sto je nate pobijedio nego howard...a sto se trica tice...kapono slabo skroz...u prvoj seriji bio treci,a u finalu imo 14 pogodaka...ona dvojica po 16 ja mislim i onda oni u dodatnoj rundi odlucili pobjednika....
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#2791 Re: NBA

Post by jasko_ba »

:thumbup: za fernandeza
večeras, LBG i KJ u istoj ekipi...idemo vilić 8)
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2792 Re: NBA

Post by -danTe- »

jasko_ba wrote::thumbup: za fernandeza
večeras, LBG i KJ u istoj ekipi...idemo vilić 8)
kako mi je merak sinoc bilo kad sam gledo one americke komentatore tako da je moguce da cu veceras propustit vilica.... :mrgreen: :dance:
User avatar
rado_vidjen
Posts: 1387
Joined: 26/10/2008 22:27

#2793 Re: NBA

Post by rado_vidjen »

i ode pola gige :roll:
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2794 Re: NBA

Post by -danTe- »

rado_vidjen wrote:i ode pola gige :roll:
mah...imam 9g,a ovaj mjesec sam dosad skino 5.5 tako da nije problem... ;-)
dosta_mi_je_svega
Posts: 106
Joined: 16/09/2008 19:04

#2795 Re: NBA

Post by dosta_mi_je_svega »

Hoce li veceras biti na OBN?
kako im gledam txt tako na razlicitim stranicama pise drugacije... :?
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#2796 Re: NBA

Post by -danTe- »

dosta_mi_je_svega wrote:Hoce li veceras biti na OBN?
kako im gledam txt tako na razlicitim stranicama pise drugacije... :?
ma hoce sigurno...najavili su prosle sedmice...tamo oko 2 sata...
uhljug_s_koseva
Posts: 168
Joined: 31/12/2007 00:53
Location: sarajevska shambala

#2797 Re: NBA

Post by uhljug_s_koseva »

alphonse kauders wrote:Jermaine O'Neal i Moon u Miami, a Marion u Toronto... Zanimljiv trade.
Vidjet cemo kako ce se poslozit kao tim..ako JO ostane zdrav,ovo bi mogao biti super trade za Miami,jer im je najvise falio kvalitetan centar.
dimu
Posts: 970
Joined: 22/06/2007 16:21
Location: Rajvosa

#2798 Re: NBA

Post by dimu »

recesija i kod njih, odavde komentarisu, nisu otisli u SAD :)
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#2799 Re: NBA

Post by jasko_ba »

:lol: :lol:
User avatar
Admir_1984
Posts: 7641
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#2800 Re: NBA

Post by Admir_1984 »

Ubjedljivo najloshiji all star koji sam ja gledao.
Post Reply