Serie A

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2776 Re: Serie A

Post by Baudelaire »

Ko da bi se Inter puno pitao u takvoj situaciji. I ovako su strašno slabi, ako bi u posljednjem kolu odlučivali o opstanku protiv Milana dogodine bismo ih u Seriji B gledali.
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#2777 Re: Serie A

Post by almirony »

http://www.gazzetta.it/Calcio/08-11-201 ... 2986.shtml

odmor za oči i dušu :lol: :dance: sad nek s cucavca pored kreveta i zatvorske sobe zove i uređuje sve živo i neživo u calciu, seronja i gubavac!
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2778 Re: Serie A

Post by 2407 »

almirony wrote:http://www.gazzetta.it/Calcio/08-11-201 ... 2986.shtml

odmor za oči i dušu :lol: :dance: sad nek s cucavca pored kreveta i zatvorske sobe zove i uređuje sve živo i neživo u calciu, seronja i gubavac!

S obzirom na zakon u Italiji Moggi a ni ostali nece provesti dana u zatvoru :mrgreen:
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#2779 Re: Serie A

Post by almirony »

sto se mene tice, ne mora ni dan, bitna je presuda njemu i citavoj hobotnici, i potvrda svega sto su svi normalni navijaci i znali vec godinama, osim slijepih od ociju ili od ljubavi prema klubu :dance:
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#2780 Re: Serie A

Post by hau jes no »

ahaha moggi santo subito, od danas i zvanično kriminalci!
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2781 Re: Serie A

Post by Baudelaire »

Ostadoše bez pokrića pisanja juvebalkan.com portala. Da je po njima, Moggi bi već bio predsjednik Fudbalskog saveza Italije, a Moratti bi bio obješen nasred San Sira.
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2782 Re: Serie A

Post by Point. »

Ja se sjecam da sam se jos 2000 godine pa nadalje zivcirao kako Juve uvijek dobije sumnjiv penal Del Piero i pobijeda 1-0. A veca sansa je bila da vidis zivog dinosaura kako se sece carsijom nego pnela protiv Juvea na Delle Alpiju. Sad se zna zbog cega. Najjaci su mi ovi juve diverzanti sto sve svaljuju na Morattija.
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#2783 Re: Serie A

Post by almirony »

Kad dođeš do trenutka da ti se zgadi fudbal od svega sto vidiš, dobiješ barem jedan, ako ne i vise čireva, onda ovo dođe kao lijepa satisfakcija. Svojevremeno sam vodio evidenciju svih tih Rubentusovih marifetluka i nepravdi, i teka je bila podebela, a trajalo je sve od kasnih 90tih do 2005 kad sam digao ruke od svega, jer nije više moglo pod kožu. I još jednom veliku poklon našem G.Facchettiu, jer da se on nije odlučio obračunati sa ovim lopovima, mi bi ovog gubavca još uvijek gladali u ložama i slušali novinare kako mu se dodvaravaju, pišu naručene kolumne, seru po Morattiju, fale njegovo umijeće vođenja, organizovanja kluba i mercata itd itd. Jedino mi je žao što se iz svog ovog smeća elegantno izvukao Milan. Da se razumijemo nije kriv ni približno kao Rubentus, ali da su bili u dosluhu jesu i to podebelo. Vjerovatno zbog snage Silvia u politici to se i nije diralo.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2784 Re: Serie A

Post by Atticus Finch »

Ma da, Moggi je naštimao i dolazak u finale Lige prvaka 2003. i još mnogo toga. Samo su Interovci potpuno nevini u svoj ovoj priči. Ok, okoristili ste se zadnjih nekoliko godina, vrijeme je da se vratite tamo gdje pripadate. Sretno.

p.s. Jel ovo onaj isti Facchetti, pokoj mu duši, koji je snimljen kako radi potpuno isto kao i ovaj nesretnik Moggi? :-D

Jbg, teške su to godine bile za vas, ponovile se dabogda. :D
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2785 Re: Serie A

Post by 2407 »

Point. wrote:Ja se sjecam da sam se jos 2000 godine pa nadalje zivcirao kako Juve uvijek dobije sumnjiv penal Del Piero i pobijeda 1-0. A veca sansa je bila da vidis zivog dinosaura kako se sece carsijom nego pnela protiv Juvea na Delle Alpiju. Sad se zna zbog cega. Najjaci su mi ovi juve diverzanti sto sve svaljuju na Morattija.

Meni su jos jaci navijaci lazia i milana koji se smiju Juventusa a i oni kaznjeni za malverzacije. Al sta ces svakakvih nas ima...

A najjaci su mi interovci koji se busaju u prsa i pricaju o postenju... ko ce o cemu neg' kurva o postenju!
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2786 Re: Serie A

Post by Atticus Finch »

Point. wrote:Ja se sjecam da sam se jos 2000 godine pa nadalje zivcirao kako Juve uvijek dobije sumnjiv penal Del Piero i pobijeda 1-0. A veca sansa je bila da vidis zivog dinosaura kako se sece carsijom nego pnela protiv Juvea na Delle Alpiju. Sad se zna zbog cega. Najjaci su mi ovi juve diverzanti sto sve svaljuju na Morattija.
Jel to ona ista godina kad je Lazio osvojio titulu u zadnjem kolu, dok je Juve igrao u nemogućim uvjetima u Perugi, tačnije u bazenu, kad je utakmica trebala biti prekinuta, ali ipak nije? :-D Ne sjećaj se više živ bio. :thumbup:
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#2787 Re: Serie A

Post by almirony »

Po tebi su očigledno suci ovog suda odlučili zato što ih je Moratti nagovorio, a ne činjenice. I zar imate obraza uopšte se javljati da raspravljate o ovome. Svi osuđeni, od Girauda, Betege do Moggija, i sad opet kriv neko drugi, a ne oni, ma bjeri tamo. :run: Kad vec uzimas u usta G.Facchettia, onda dobro proguglaj, procitaj izjave sudaca, advokata i tuzioca, i vidjec ces da to apsolutno nema veze jedno s drugim, a to sto je gubavac Moggi time pokusavao sebi spasiti guzicu i sto je Tuttosport to danima trubio je tipicno zamjenjivanje teza.
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#2788 Re: Serie A

Post by hau jes no »

Atticus Finch wrote:Ma da, Moggi je naštimao i dolazak u finale Lige prvaka 2003. i još mnogo toga. Samo su Interovci potpuno nevini u svoj ovoj priči. Ok, okoristili ste se zadnjih nekoliko godina, vrijeme je da se vratite tamo gdje pripadate. Sretno.

p.s. Jel ovo onaj isti Facchetti, pokoj mu duši, koji je snimljen kako radi potpuno isto kao i ovaj nesretnik Moggi? :-D

Jbg, teške su to godine bile za vas, ponovile se dabogda. :D
konačno nešto pametno :thumbup:
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2789 Re: Serie A

Post by Atticus Finch »

hau jes no wrote:konačno nešto pametno
hau jes no! :D
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#2790 Re: Serie A

Post by internazionale »

almirony wrote:sto se mene tice, ne mora ni dan, bitna je presuda njemu i citavoj hobotnici, i potvrda svega sto su svi normalni navijaci i znali vec godinama, osim slijepih od ociju ili od ljubavi prema klubu :dance:
:dance:
šljam samo u zatvor
pitanje je da li će nekad i našu ligu slično sunce ugrijati i ovaj šljam što štima "pošteno suđenje" malo raščistiti
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2791 Re: Serie A

Post by just principe »

:lol: :lol: :lol: :D
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2792 Re: Serie A

Post by Point. »

2407 wrote:
Point. wrote:Ja se sjecam da sam se jos 2000 godine pa nadalje zivcirao kako Juve uvijek dobije sumnjiv penal Del Piero i pobijeda 1-0. A veca sansa je bila da vidis zivog dinosaura kako se sece carsijom nego pnela protiv Juvea na Delle Alpiju. Sad se zna zbog cega. Najjaci su mi ovi juve diverzanti sto sve svaljuju na Morattija.

Meni su jos jaci navijaci lazia i milana koji se smiju Juventusa a i oni kaznjeni za malverzacije. Al sta ces svakakvih nas ima...

A najjaci su mi interovci koji se busaju u prsa i pricaju o postenju... ko ce o cemu neg' kurva o postenju!
Ja ali Lotito nikad nije krivicu prebacio na Morattija i Inter. ;-)
User avatar
Point.
Posts: 33511
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#2793 Re: Serie A

Post by Point. »

Atticus Finch wrote:
Point. wrote:Ja se sjecam da sam se jos 2000 godine pa nadalje zivcirao kako Juve uvijek dobije sumnjiv penal Del Piero i pobijeda 1-0. A veca sansa je bila da vidis zivog dinosaura kako se sece carsijom nego pnela protiv Juvea na Delle Alpiju. Sad se zna zbog cega. Najjaci su mi ovi juve diverzanti sto sve svaljuju na Morattija.
Jel to ona ista godina kad je Lazio osvojio titulu u zadnjem kolu, dok je Juve igrao u nemogućim uvjetima u Perugi, tačnije u bazenu, kad je utakmica trebala biti prekinuta, ali ipak nije? :-D Ne sjećaj se više živ bio. :thumbup:
Naravno da se sjecam a sjecam se da je tu tekmu sudio gospodin Collina a njemu Moggi i co. nisu mogli nista. Da je sudio De Santis vjerovatno bi sudio 0-3 u toj tekmi, znamo ciji je on covjek bio. ;-)
A kad smo vec kod De Santisa, sjecam se da je u predzadnjem kolu svirao Cannavaru nepostojeci faul u napadu kad ga je ovaj uvalio glavom Juventusu. Sve po direktivi Moggija.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2794 Re: Serie A

Post by 2407 »

Point. wrote:
2407 wrote:
Point. wrote:Ja se sjecam da sam se jos 2000 godine pa nadalje zivcirao kako Juve uvijek dobije sumnjiv penal Del Piero i pobijeda 1-0. A veca sansa je bila da vidis zivog dinosaura kako se sece carsijom nego pnela protiv Juvea na Delle Alpiju. Sad se zna zbog cega. Najjaci su mi ovi juve diverzanti sto sve svaljuju na Morattija.

Meni su jos jaci navijaci lazia i milana koji se smiju Juventusa a i oni kaznjeni za malverzacije. Al sta ces svakakvih nas ima...

A najjaci su mi interovci koji se busaju u prsa i pricaju o postenju... ko ce o cemu neg' kurva o postenju!
Ja ali Lotito nikad nije krivicu prebacio na Morattija i Inter. ;-)
Moratti je najvise profitirao iz svega sto se desilo, dokazi su znatno kasnije pokazali da ni on ni Fachetti nisu bili nevini, naprotiv bili su umjesani u sve to ako ne kao Moggi onda taman da zauzmu mjesto poslije njega. Barem bi ti u Italiji trebao znati sve to iz talijanske stampe ako je pratis.
User avatar
Jeff Bingham
Posts: 1272
Joined: 06/09/2011 19:45

#2795 Re: Serie A

Post by Jeff Bingham »

2407 wrote:
A najjaci su mi interovci koji se busaju u prsa i pricaju o postenju... ko ce o cemu neg' kurva o postenju!
:thumbup: vala bas :)
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#2796 Re: Serie A

Post by just principe »

Jeff Bingham wrote:
2407 wrote:
A najjaci su mi interovci koji se busaju u prsa i pricaju o postenju... ko ce o cemu neg' kurva o postenju!
:thumbup: vala bas :)

ako cemo realno u onoj Italiji niko nije cist, pa cak i F.C. Vatican igra :D
User avatar
almirony
Posts: 1271
Joined: 10/09/2009 12:58
Location: Appiano Gentile

#2797 Re: Serie A

Post by almirony »

2407 wrote:
Moratti je najvise profitirao iz svega sto se desilo, dokazi su znatno kasnije pokazali da ni on ni Fachetti nisu bili nevini, naprotiv bili su umjesani u sve to ako ne kao Moggi onda taman da zauzmu mjesto poslije njega. Barem bi ti u Italiji trebao znati sve to iz talijanske stampe ako je pratis.
Je.bi ga jarane, znam da je se tesko pomiriti s činjenicom da ti je klub krađom zarađivao titule, a da pratiš imalo ozbiljnije talijansku štampu i da pomalo analiziraš i probaš hladne glave zaključiti, znao bi da su ta dva razgovora koja bi kao trebala i inkriminirati i Facchettia upravo dokazala postojanje hobotnice vođene od Moggia, Bergama i Carrara. Uostalom pročitaj knjigu o Calciopoliju, a imaš i svježu izjavu PM Narduccia, kao i pisca te knjige, sami su sebi skočili u usta sa iznošenjem tog "navodnog" dokaza. Moggi je pokušao ponovo svojom medijskom manipulacijom sve izvrnuti, na vašu žalost, suci ipak više vjeruju činjenicama nego medijskim manipulacijama ili jednostavnije rečeno "prostituzione intellettuale" kao što bi to Jose rekao. :lol:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2798 Re: Serie A

Post by Baudelaire »

Nevjerovatni su pojedinci stvarno. Meni je stvarno neobjašnjivo da se izmišljaju tolike teorije zavjere protiv Juventusa i da se priča godinama o tome da će neka prava istina isplivati na vidjelo, a ona nikako da ispliva. Ne mogu da vjerujem da postoje pojedinci koji smatraju da je Inter toliko moćan i da je apsolutno čitav proces namjestio. Zapitajte se malo je li to normalno? A nije li Zidane jednom davno priznao, kada je osuđen doktor Rikardo Agrikola iz Juventusa, da su davali fudbalerima nedozvoljene supstance, pod krinkom vitamina?
Lucas Leiva
Posts: 634
Joined: 11/01/2011 14:47

#2799 Re: Serie A

Post by Lucas Leiva »

Jebo ligu u kojoj najljepse igra i izgleda Miroslav Klose!
Ugasiti seriju A, patnja za oci!!!
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2800 Re: Serie A

Post by BHF_Manijak »

Lucas Leiva wrote:Jebo ligu u kojoj najljepse igra i izgleda Miroslav Klose!
Ugasiti seriju A, patnja za oci!!!
A sta to fali Kloseu, odlican igrac.
Post Reply