SMINKA oliti MAKE-UP

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2776 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

bemu mu misha, nesto mi s tel sinoc sax nije htio...sad sve moram citat :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2777 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

Jutros sam sjenom obrve nadogradila i izgledam samoj sebi kao neki klingon hahaha
tako da ... ja mislim da su mi oki
kada radim onaj fazon sa olovkom ... sve je po jusu :)
*mima*

#2778 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by *mima* »

Jutros prolazim pored bivse Parkuse i prolazi neka slatkica ....nasmikana tip top......i kontam....ova je sigurno sa one teme.... :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2779 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

hahah mima legendo
*mima*

#2780 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by *mima* »

Autobus za Zenicu krece u 10.30....peron II......drugi kolosijek.......molimo putnike da na vrijeme kupe svoje karte.
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2781 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

haha, kaze na vijestima, rpimjetne velike migracije zenskog stanovnista sa svih strana prema Zenici :D
ako kojoj treba recite da vam idem kupiti
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2782 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

treba meniiiii :(

ovdje kosta 30km :(
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2783 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Partizzanka wrote:treba meniiiii :(

ovdje kosta 30km :(
a kako da ti posaljem?? mozel regularno postom ili ako imas neki nacin reci, nije problem
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2784 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

Ama ne znam :)
pokusavam naci na netu neku bez dostave koja se placa ...

ne znam koliko bi onda to sto mi ti saljes bilo tesko ... pa ako me zapali za postarinu (ipak je to do norveske)
dodje mi isto :)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2785 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

a postarina ...
doci ce me isto haman kao da ovdje kupim :)

evo nadjoh jednu na netu - 8funti
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2786 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

ako ti skontas da ti se isplati da ti posaljem nije nikakav problem samo javi :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2787 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

i ja sam slala gloriju hahaha nekad davno --- pa nije ni mene doslo bas previse

sta mislite da probamo

nadinka ??
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2788 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Kako to ide, odem u postu sa posiljkom i adresom i pitam kolko ce doci preporuceno je li? Daj mi adresu na pp :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2789 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Nadinka wrote:Kako to ide, odem u postu sa posiljkom i adresom i pitam kolko ce doci preporuceno je li? Daj mi adresu na pp :D
nemoj preporuceno...to je skuplje i sporije.
obicno najbolje odn. avionski :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2790 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

ne komentarisete marielline i moje oci i sminku??


ja kontala danas ce da pljuste komentari :)
*mima*

#2791 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by *mima* »

oho...sad vidjeh oko ...partizankino......super.... :thumbup:
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2792 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

Ma meni iz ove kanc uzas internet, pa izbjegavam te stranice sa slikama, srusise banku :D
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#2793 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Aurora Borealis »

ALexis wrote:evo uspjela sam napokon

Image
Ovo mi se skroz svidja, ova desna verzija. Partizanko, uzmi set za oblikovanje obrva ako ga vec ne koristis. Tamo dobijes sablone za ocrtavanje i sjene za obrve, i mozes komotno ovako sebi oblikovati kao sto je ovo u paintu.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2794 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Partizzanka wrote:ne komentarisete marielline i moje oci i sminku??


ja kontala danas ce da pljuste komentari :)
Lijepo za dana...al' mozes ti bolje. Neka boja da ti oko otvori. Ova ti ista ko oko.
Recimo ovako slicna zelenicasta sa malo smedje...
Image
Obrve pusti nek narastu pa probaj popraviti...joj znam kako ti je, moje su :lol:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#2795 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Gospoda Ministarka »

Aurora Borealis wrote:
ALexis wrote:evo uspjela sam napokon

Image
Ovo mi se skroz svidja, ova desna verzija. Partizanko, uzmi set za oblikovanje obrva ako ga vec ne koristis. Tamo dobijes sablone za ocrtavanje i sjene za obrve, i mozes komotno ovako sebi oblikovati kao sto je ovo u paintu.

I cije je ovo oko od Partizzanke ili od Alexis?
Prelijepo izgleda :thumbup:
Partizzanko, imam istih problema, kad se smijem oci mi se izgube :lol: :lol: :lol: :D
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2796 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

A Marriela...super za ljetnu kombinaciju boje.
Zimi bi trebala malo jaca sminka :D
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2797 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

oko je moje - i lijevo i desno :)

ama meni onako obrve su oki :) kad ih gledam u globalu :)

ali eto pustit cu taj mm ili dva da narastu u duzinu :)
sinoc sam se natrackala i ricinusovim uljem - inace samo trepuske mazem :)
ima da budem kao krajisnik hahaha
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#2798 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Nadinka »

moracu i ja to ricinusovo nabavti, obrve su mi se bas stanjile ono kod kozmeticarki, malo po malo, i sad ih jedva imam :)

hej da vas pitam maskara guerlain je li iko koristio? Kakve su collistarove? Vrijeme mi da kupujem maskaru, ne znam ni sama sta cu, Michun ako ima kakva ponuda dobra na ebay da ces sebi nabavljat pisi i mene :) doduse sve to ide u naredni mjesec, ovaj dosta, otiso budzet :)
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#2799 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Michun »

Nadinka wrote:moracu i ja to ricinusovo nabavti, obrve su mi se bas stanjile ono kod kozmeticarki, malo po malo, i sad ih jedva imam :)

hej da vas pitam maskara guerlain je li iko koristio? Kakve su collistarove? Vrijeme mi da kupujem maskaru, ne znam ni sama sta cu, Michun ako ima kakva ponuda dobra na ebay da ces sebi nabavljat pisi i mene :) doduse sve to ide u naredni mjesec, ovaj dosta, otiso budzet :)
Guerlain, ja jednu dobila nije me se dojmila. A saaaad, mozda nisam ubola onu koja meni treba.
Collistar nisam nikad koristila maskaru, al su im sjene, puderi za 10.
Ja skoro narucivala onu Laura Mercier pa necu za mjesec garant...
Last edited by Michun on 23/02/2011 11:13, edited 1 time in total.
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#2800 Re: SMINKA oliti MAKE-UP

Post by Partizzanka »

ej pa vi meni ne vidiete nos :) moj nos nije bas uzak ...
i ja kad gledam slike ono kako se trebaju cupati obrve ... moje su tako ocupane :)


evo vam slike ovdje kako treba biti

http://www.sheclick.com/makeup/eyebrow-shaping/
Post Reply