SMINKA oliti MAKE-UP
Moderator: anex
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2776 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
bemu mu misha, nesto mi s tel sinoc sax nije htio...sad sve moram citat 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2777 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Jutros sam sjenom obrve nadogradila i izgledam samoj sebi kao neki klingon hahaha
tako da ... ja mislim da su mi oki
kada radim onaj fazon sa olovkom ... sve je po jusu
tako da ... ja mislim da su mi oki
kada radim onaj fazon sa olovkom ... sve je po jusu
-
*mima*
#2778 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Jutros prolazim pored bivse Parkuse i prolazi neka slatkica ....nasmikana tip top......i kontam....ova je sigurno sa one teme.... 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2779 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
hahah mima legendo
-
*mima*
#2780 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Autobus za Zenicu krece u 10.30....peron II......drugi kolosijek.......molimo putnike da na vrijeme kupe svoje karte.
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2781 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
haha, kaze na vijestima, rpimjetne velike migracije zenskog stanovnista sa svih strana prema Zenici
ako kojoj treba recite da vam idem kupiti
ako kojoj treba recite da vam idem kupiti
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2782 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
treba meniiiii
ovdje kosta 30km
ovdje kosta 30km
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2783 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
a kako da ti posaljem?? mozel regularno postom ili ako imas neki nacin reci, nije problemPartizzanka wrote:treba meniiiii![]()
ovdje kosta 30km
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2784 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ama ne znam
pokusavam naci na netu neku bez dostave koja se placa ...
ne znam koliko bi onda to sto mi ti saljes bilo tesko ... pa ako me zapali za postarinu (ipak je to do norveske)
dodje mi isto
pokusavam naci na netu neku bez dostave koja se placa ...
ne znam koliko bi onda to sto mi ti saljes bilo tesko ... pa ako me zapali za postarinu (ipak je to do norveske)
dodje mi isto
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2785 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
a postarina ...
doci ce me isto haman kao da ovdje kupim
evo nadjoh jednu na netu - 8funti
doci ce me isto haman kao da ovdje kupim
evo nadjoh jednu na netu - 8funti
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2786 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ako ti skontas da ti se isplati da ti posaljem nije nikakav problem samo javi 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2787 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
i ja sam slala gloriju hahaha nekad davno --- pa nije ni mene doslo bas previse
sta mislite da probamo
nadinka ??
sta mislite da probamo
nadinka ??
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2788 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Kako to ide, odem u postu sa posiljkom i adresom i pitam kolko ce doci preporuceno je li? Daj mi adresu na pp 
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2789 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
nemoj preporuceno...to je skuplje i sporije.Nadinka wrote:Kako to ide, odem u postu sa posiljkom i adresom i pitam kolko ce doci preporuceno je li? Daj mi adresu na pp
obicno najbolje odn. avionski
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2790 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ne komentarisete marielline i moje oci i sminku??
ja kontala danas ce da pljuste komentari
ja kontala danas ce da pljuste komentari
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2792 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ma meni iz ove kanc uzas internet, pa izbjegavam te stranice sa slikama, srusise banku 
- Aurora Borealis
- Posts: 3063
- Joined: 04/08/2008 20:38
- Location: Sarajevo
#2793 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Ovo mi se skroz svidja, ova desna verzija. Partizanko, uzmi set za oblikovanje obrva ako ga vec ne koristis. Tamo dobijes sablone za ocrtavanje i sjene za obrve, i mozes komotno ovako sebi oblikovati kao sto je ovo u paintu.ALexis wrote:evo uspjela sam napokon
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2794 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Lijepo za dana...al' mozes ti bolje. Neka boja da ti oko otvori. Ova ti ista ko oko.Partizzanka wrote:ne komentarisete marielline i moje oci i sminku??
ja kontala danas ce da pljuste komentari
Recimo ovako slicna zelenicasta sa malo smedje...

Obrve pusti nek narastu pa probaj popraviti...joj znam kako ti je, moje su
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2795 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Aurora Borealis wrote:Ovo mi se skroz svidja, ova desna verzija. Partizanko, uzmi set za oblikovanje obrva ako ga vec ne koristis. Tamo dobijes sablone za ocrtavanje i sjene za obrve, i mozes komotno ovako sebi oblikovati kao sto je ovo u paintu.ALexis wrote:evo uspjela sam napokon
I cije je ovo oko od Partizzanke ili od Alexis?
Prelijepo izgleda
Partizzanko, imam istih problema, kad se smijem oci mi se izgube
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2796 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
A Marriela...super za ljetnu kombinaciju boje.
Zimi bi trebala malo jaca sminka
Zimi bi trebala malo jaca sminka
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2797 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
oko je moje - i lijevo i desno
ama meni onako obrve su oki
kad ih gledam u globalu
ali eto pustit cu taj mm ili dva da narastu u duzinu
sinoc sam se natrackala i ricinusovim uljem - inace samo trepuske mazem
ima da budem kao krajisnik hahaha
ama meni onako obrve su oki
ali eto pustit cu taj mm ili dva da narastu u duzinu
sinoc sam se natrackala i ricinusovim uljem - inace samo trepuske mazem
ima da budem kao krajisnik hahaha
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2798 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
moracu i ja to ricinusovo nabavti, obrve su mi se bas stanjile ono kod kozmeticarki, malo po malo, i sad ih jedva imam 
hej da vas pitam maskara guerlain je li iko koristio? Kakve su collistarove? Vrijeme mi da kupujem maskaru, ne znam ni sama sta cu, Michun ako ima kakva ponuda dobra na ebay da ces sebi nabavljat pisi i mene
doduse sve to ide u naredni mjesec, ovaj dosta, otiso budzet 
hej da vas pitam maskara guerlain je li iko koristio? Kakve su collistarove? Vrijeme mi da kupujem maskaru, ne znam ni sama sta cu, Michun ako ima kakva ponuda dobra na ebay da ces sebi nabavljat pisi i mene
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2799 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
Guerlain, ja jednu dobila nije me se dojmila. A saaaad, mozda nisam ubola onu koja meni treba.Nadinka wrote:moracu i ja to ricinusovo nabavti, obrve su mi se bas stanjile ono kod kozmeticarki, malo po malo, i sad ih jedva imam
hej da vas pitam maskara guerlain je li iko koristio? Kakve su collistarove? Vrijeme mi da kupujem maskaru, ne znam ni sama sta cu, Michun ako ima kakva ponuda dobra na ebay da ces sebi nabavljat pisi i menedoduse sve to ide u naredni mjesec, ovaj dosta, otiso budzet
Collistar nisam nikad koristila maskaru, al su im sjene, puderi za 10.
Ja skoro narucivala onu Laura Mercier pa necu za mjesec garant...
Last edited by Michun on 23/02/2011 11:13, edited 1 time in total.
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2800 Re: SMINKA oliti MAKE-UP
ej pa vi meni ne vidiete nos
moj nos nije bas uzak ...
i ja kad gledam slike ono kako se trebaju cupati obrve ... moje su tako ocupane
evo vam slike ovdje kako treba biti
http://www.sheclick.com/makeup/eyebrow-shaping/
i ja kad gledam slike ono kako se trebaju cupati obrve ... moje su tako ocupane
evo vam slike ovdje kako treba biti
http://www.sheclick.com/makeup/eyebrow-shaping/

