Opaaaaa...cernica wrote:(...)
Ti si neki akademac, jel de? I to u Sarajevu. a? Mislim da nije tesko da te pronadjemo, a hocemo.
(...)
Bosanska piramida Sunca
Moderator: Chloe
-
pravimjernik
- Posts: 210
- Joined: 10/12/2005 21:01
#2778
razglednice po vrlo pristupaćnoj cjeni mogu se nabavljat na štandovima u podnožju brda... prihod od prodatih razglednica ide u praznu (jedino ako) kasu našeg kralja...



-
pravimjernik
- Posts: 210
- Joined: 10/12/2005 21:01
#2781
ima još... evo me semir dodo na svoju čuvenu supertajnu mailing listu na koju samo odabrani imaju pristuuuupa... NOVO edicija razglednica br. 2

hmmm mada mi ovdje malko naginje na Napoleona... da se on to ne namjerava ucariti???


hmmm mada mi ovdje malko naginje na Napoleona... da se on to ne namjerava ucariti???
- Fair Life
- Posts: 14219
- Joined: 02/03/2004 00:00
#2785
Nista se nece raspasti ako strucnjak stigne na vrijeme...ludost wrote:meni se najvise dopala ona sfinga sto kaze BEEEE![]()
nego, ljudi, sta ce sad biti, raspade se ovo?
Mr Cincilator sa baterijskim hepekom za pokrivanje erodiranih piramida. Obratite li paznju uociti cete dvije piramide davno pokrivene, istina, slamom.
On tvrdi da ih je lakse otkrivati nego pokrivati...
Pa, haj' sad...

-
El-bosniaco
- Posts: 580
- Joined: 11/05/2005 12:30
#2788
niti je el bosniaco muftija ni ti uci jasineEl-Bosniaco, me podsjeća na nekog propalog muftiju kojeg su džematlije provalile da zakida na jasinima.Kakva gluparija.
ne nije tacno, bas me briga sta je osmanagich, da je ovdje radovan pronasao piramidu, ali pod uslovom da mi iznese jake dokaze vjerovacu mu ili isto tako ako bi neki franjo pronasao, samo hocu jake dokaze , pa cuo onda vjerovatiEl-Bosniaco brani Osmanagića iz nacionalnih, odnosno vjerskih razloga ( ha ha ha )
koliku ti imas temperaturu matere tiDali zbog toga što mu Semir Osmanagić zvuči nekako begovsko - mladomuslimanski.Siroti El-Bosniaco, za tvoju informaciju, Osmanagić je Bošnjak, Musliman u istoj mjeri u kojoj je i George W. Bush, s napomenom da je Bush, po tom pitanju, daleko ispred njega jer svake godine za Ramazan organizuje iftar u Bijeloj kući.
kakav bolan, mladomuslimanski, bosnjacki, bush , Bog stobom sinko
- horns&drums
- Posts: 15667
- Joined: 16/03/2004 16:24
- Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die
#2791
Joj Angela jesam te se nesto svezo veceras
:D:D:D
Nego, ja cuo ispod Pofalica ima piramida, sutra postam sliku
. Vjerujes li mi A? 
Nego, ja cuo ispod Pofalica ima piramida, sutra postam sliku
-
pravimjernik
- Posts: 210
- Joined: 10/12/2005 21:01
#2792
oj ludosti moja...samo za tebe

HASE I - SATROMANIĆ
Visoćki sam lola
Svi me zovu kralj,
Varam vas do bola
Niste ni za malj.
Nas u parlamente
Vas u kokošinjce,
Nevjernici blente
Mogu i u svinjce.
Udri hodža, drmaj pope
Doš'o vakat k'o za nas!
Demokracki hin ožeži,
Privatiziramo mi za vas.
Mili moji: zvijezdo, krste!
Umočih za duše spas
Oslastimo i mi prste,
Doće rajo red na vas...
...jednog dana zimzelenog
Visoćkijem ajrodromom,
Peramidi hajte rutom
Maleziskim aftoputom.

HASE I - SATROMANIĆ
Visoćki sam lola
Svi me zovu kralj,
Varam vas do bola
Niste ni za malj.
Nas u parlamente
Vas u kokošinjce,
Nevjernici blente
Mogu i u svinjce.
Udri hodža, drmaj pope
Doš'o vakat k'o za nas!
Demokracki hin ožeži,
Privatiziramo mi za vas.
Mili moji: zvijezdo, krste!
Umočih za duše spas
Oslastimo i mi prste,
Doće rajo red na vas...
...jednog dana zimzelenog
Visoćkijem ajrodromom,
Peramidi hajte rutom
Maleziskim aftoputom.
- danas
- Posts: 18796
- Joined: 11/03/2005 19:40
- Location: 10th circle...
#2793
pravimjernik wrote:
HASE I - SATROMANIĆ
Visoćki sam lola
Svi me zovu kralj,
Varam vas do bola
Niste ni za malj.
Nas u parlamente
Vas u kokošinjce,
Nevjernici blente
Mogu i u svinjce.
Udri hodža, drmaj pope
Doš'o vakat k'o za nas!
Demokracki hin ožeži,
Privatiziramo mi za vas.
Mili moji: zvijezdo, krste!
Umočih za duše spas
Oslastimo i mi prste,
Doće rajo red na vas...
...jednog dana zimzelenog
Visoćkijem ajrodromom,
Peramidi hajte rutom
Maleziskim aftoputom.
oplaka'
-
pravimjernik
- Posts: 210
- Joined: 10/12/2005 21:01
#2794
pa ponudijo sam je semiru al mi se nešta ne javlja, aaa neznam šta je????...danas wrote:![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
oplaka'jel' ovo
himna
Last edited by pravimjernik on 23/01/2006 22:49, edited 1 time in total.
-
pravimjernik
- Posts: 210
- Joined: 10/12/2005 21:01
#2795
ove donacije pristižu li pristižu... kaplje lova buraz.


- Fair Life
- Posts: 14219
- Joined: 02/03/2004 00:00
#2796
Piramida nas je odrzala...pravimjernik wrote:ove donacije pristižu li pristižu... kaplje lova buraz.![]()
http://i26.photobucket.com/albums/c140/yeus/1004.jpg
Njojzi hvala!
-
pravimjernik
- Posts: 210
- Joined: 10/12/2005 21:01
#2797
malo mi je zagorila bila,al kad se pomasti -prste polizat!Fair Life wrote:Piramida nas je odrzala...pravimjernik wrote:ove donacije pristižu li pristižu... kaplje lova buraz.![]()
http://i26.photobucket.com/albums/c140/yeus/1004.jpg
Njojzi hvala!
-
pravimjernik
- Posts: 210
- Joined: 10/12/2005 21:01
#2799

OSMANAGINICA I USAMNJENI JAHAĆ
Usred samoče pustinjskoga p'jeska
Jedan se Agica usamnjeno kreče.
Jel' ga klimatolog jal' biolog ćeka
Ili nješta od Keopsa veče?
Nit' je klimatolog nit' biolog,
Nit agovske mašte plod...
Več je Sfinga Bega Hasanbega,
U njeg' zuri - k'o ćeka odgovor!
"Kud si navr'o, kuda žežeš,
p'jesak ti je zamutio um?
Ne popuštaš - samo stežeš,
gledaš dugi pod nogama drum."
"Žedan sam ti, gladan sam ti,
Sfingo moja plemenita,
Piti znanja, jesti slave
Us'jane vel'ke glave..."
"Vel'ka glava - mala slava
Ago Osman Ago! Al' znaj:
Niko znanja pletaru ne popi,
Da je čuturicom žuči ne zali!"
Stade aga Osman Aga gledit
Pa se smješka pod šeširom mehkim,
Te če Sfingi prašnjavoj a mudroj
Besjedom uzvratit' k'o bodežom nekim:
"A o'klen mojeg imena ti poznaš
I ko je tebe delegir'o bona? Da me
Vako... znaj od tebe mnoge ljepše
Gled'o sam iz bojing avijona!"
A Sfinga beli netom odgovara:
"Samo gledaj, mlado Aga-momče
Al' ne pod noge tek tako a nisko,
Već Visoko ti sad počni gledat'
Sve tvoje je tamo - i milo i blisko."
"Uf bona, jesi žilet, k'o da te je
Doktor Enver u muzeju ostavijo.
I mojne meni šifrovano -
Jebo tebe ko te postavijo!"
"Mlad momče, srčan li si
Osvoji me u sekundi...
Povedi me sobom odmah
Aginicom ti mene načini!"
Zbori aga Semir Aga, zboriti ne može.
"Povedi mene biću tvoja
Šta nas brige šta tvoji će reć',
Pomoće nas Hasane mi babo
Pa imanje vel'ko ćemo steć'."
Aga Semir Aga sad sretan progovara.
"Mudro zboriš, snova mojih ženo
Tvoje r'ječi sjaje ka'no znanja bljesak!
'Ajmo brže malo, bojinga mi eno! Na kraj
Duge Visokome! Jebo ovaj p'jesak..."
(Posvečeno raji sa Sarajevo-X.com, koja imaju tonu strpljenja i megatonu izdržljivosti u nošenju s banditima okupljenim oko projekta "Piramida Prevare d.o.o. Visoko")
Tekst: znanje
Grafička obrada: pravimjernik
Copyright: none
-
nesvrstan
- Posts: 278
- Joined: 21/01/2005 12:14
#2800
Samo se vi zezajte, evo čemu piramide služe !A wrote:Poćeli smo se samarat, ha?Fair Life wrote:Opaaaaa...cernica wrote:(...)
Ti si neki akademac, jel de? I to u Sarajevu. a? Mislim da nije tesko da te pronadjemo, a hocemo. (...)

Cernice, molim te poštedi mene. Ja nisam ovaj Rudolf, odnosno Zeko, odnosno Richard, to jest Richardson...ili ovaj Rojs.
Ja sam mislio da je ovo forum, a vidim ti ozbiljno ovo shvatio.
Evo obećajem: napravićemo vam tu piramidu - ima da je ima.


