Bosanska piramida Sunca

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Locked
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2776

Post by Fair Life »

cernica wrote:(...)
Ti si neki akademac, jel de? I to u Sarajevu. a? Mislim da nije tesko da te pronadjemo, a hocemo.
(...)
Opaaaaa...
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2777

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:58, edited 1 time in total.
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2778

Post by pravimjernik »

razglednice po vrlo pristupaćnoj cjeni mogu se nabavljat na štandovima u podnožju brda... prihod od prodatih razglednica ide u praznu (jedino ako) kasu našeg kralja... :D :lol:

Image
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2779

Post by Fair Life »

Pristaje mu ova lenta... pravo. Vidi se iz prve plemicka krv.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#2780

Post by danas »

pravimjernik wrote:razglednice po vrlo pristupaćnoj cjeni mogu se nabavljat na štandovima u podnožju brda... prihod od prodatih razglednica ide u praznu (jedino ako) kasu našeg kralja... :D :lol:

Image
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ovo treba na posebnu temu :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2781

Post by pravimjernik »

ima još... evo me semir dodo na svoju čuvenu supertajnu mailing listu na koju samo odabrani imaju pristuuuupa... NOVO edicija razglednica br. 2 :D :-D

Image

hmmm mada mi ovdje malko naginje na Napoleona... da se on to ne namjerava ucariti??? :shock: :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#2782

Post by danas »

a dje je sfinga :D treba i nju da voda na spagi :D ko cuku :D
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2783

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:59, edited 1 time in total.
nesvrstan
Posts: 278
Joined: 21/01/2005 12:14

#2784

Post by nesvrstan »

Ja bi da se vratimo na temu.

Evo pronasao sam "autentične" slike ove naše piramide i pravo sam se nasikirao. Ovo je meni plaho strmo i klizavo. Odmah da znate da vam se ja na ovo penjati neću dok ne promjenite pločice.

Image
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2785

Post by Fair Life »

ludost wrote:meni se najvise dopala ona sfinga sto kaze BEEEE :-D

nego, ljudi, sta ce sad biti, raspade se ovo? :lol:
Nista se nece raspasti ako strucnjak stigne na vrijeme...

Mr Cincilator sa baterijskim hepekom za pokrivanje erodiranih piramida. Obratite li paznju uociti cete dvije piramide davno pokrivene, istina, slamom.

On tvrdi da ih je lakse otkrivati nego pokrivati...

Pa, haj' sad...

Image
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2786

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:59, edited 1 time in total.
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2787

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 18:00, edited 1 time in total.
El-bosniaco
Posts: 580
Joined: 11/05/2005 12:30

#2788

Post by El-bosniaco »

El-Bosniaco, me podsjeća na nekog propalog muftiju kojeg su džematlije provalile da zakida na jasinima.Kakva gluparija.
niti je el bosniaco muftija ni ti uci jasine :-? , bas si gluparija


El-Bosniaco brani Osmanagića iz nacionalnih, odnosno vjerskih razloga ( ha ha ha )
ne nije tacno, bas me briga sta je osmanagich, da je ovdje radovan pronasao piramidu, ali pod uslovom da mi iznese jake dokaze vjerovacu mu ili isto tako ako bi neki franjo pronasao, samo hocu jake dokaze , pa cuo onda vjerovati :-?

Dali zbog toga što mu Semir Osmanagić zvuči nekako begovsko - mladomuslimanski.Siroti El-Bosniaco, za tvoju informaciju, Osmanagić je Bošnjak, Musliman u istoj mjeri u kojoj je i George W. Bush, s napomenom da je Bush, po tom pitanju, daleko ispred njega jer svake godine za Ramazan organizuje iftar u Bijeloj kući.
koliku ti imas temperaturu matere ti :-? dje ti ode sad,

kakav bolan, mladomuslimanski, bosnjacki, bush , Bog stobom sinko :-? ti nisi dobar/dobra zavisi sta si
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2789

Post by Fair Life »

Bezbolan razvod braka u samo dvije hefte...

http://www.the-attorney-search.com/atto ... -Royce-CPA

Image
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2790

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 18:01, edited 1 time in total.
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#2791

Post by horns&drums »

Joj Angela jesam te se nesto svezo veceras :D:D:D:D


Nego, ja cuo ispod Pofalica ima piramida, sutra postam sliku :D. Vjerujes li mi A? :lol:
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2792

Post by pravimjernik »

oj ludosti moja...samo za tebe :)

Image

HASE I - SATROMANIĆ

Visoćki sam lola
Svi me zovu kralj,
Varam vas do bola
Niste ni za malj.

Nas u parlamente
Vas u kokošinjce,
Nevjernici blente
Mogu i u svinjce.

Udri hodža, drmaj pope
Doš'o vakat k'o za nas!
Demokracki hin ožeži,
Privatiziramo mi za vas.

Mili moji: zvijezdo, krste!
Umočih za duše spas
Oslastimo i mi prste,
Doće rajo red na vas...

...jednog dana zimzelenog
Visoćkijem ajrodromom,
Peramidi hajte rutom
Maleziskim aftoputom.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#2793

Post by danas »

pravimjernik wrote:
HASE I - SATROMANIĆ

Visoćki sam lola
Svi me zovu kralj,
Varam vas do bola
Niste ni za malj.

Nas u parlamente
Vas u kokošinjce,
Nevjernici blente
Mogu i u svinjce.

Udri hodža, drmaj pope
Doš'o vakat k'o za nas!
Demokracki hin ožeži,
Privatiziramo mi za vas.

Mili moji: zvijezdo, krste!
Umočih za duše spas
Oslastimo i mi prste,
Doće rajo red na vas...

...jednog dana zimzelenog
Visoćkijem ajrodromom,
Peramidi hajte rutom
Maleziskim aftoputom.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

oplaka' :D jel' ovo :D himna :D
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2794

Post by pravimjernik »

danas wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

oplaka' :D jel' ovo :D himna :D
pa ponudijo sam je semiru al mi se nešta ne javlja, aaa neznam šta je????... :shock: :lol:
Last edited by pravimjernik on 23/01/2006 22:49, edited 1 time in total.
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2795

Post by pravimjernik »

ove donacije pristižu li pristižu... kaplje lova buraz. :D


Image
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2796

Post by Fair Life »

pravimjernik wrote:ove donacije pristižu li pristižu... kaplje lova buraz. :D

http://i26.photobucket.com/albums/c140/yeus/1004.jpg
Piramida nas je odrzala...

Njojzi hvala!
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2797

Post by pravimjernik »

Fair Life wrote:
pravimjernik wrote:ove donacije pristižu li pristižu... kaplje lova buraz. :D

http://i26.photobucket.com/albums/c140/yeus/1004.jpg
Piramida nas je odrzala...

Njojzi hvala!
malo mi je zagorila bila,al kad se pomasti -prste polizat! :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2798

Post by Fair Life »

pravimjernik wrote:malo mi je zagorila bila,al kad se pomasti -prste polizat! :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobar zvrk...
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2799

Post by pravimjernik »

Image


OSMANAGINICA I USAMNJENI JAHAĆ

Usred samoče pustinjskoga p'jeska
Jedan se Agica usamnjeno kreče.
Jel' ga klimatolog jal' biolog ćeka
Ili nješta od Keopsa veče?

Nit' je klimatolog nit' biolog,
Nit agovske mašte plod...

Več je Sfinga Bega Hasanbega,
U njeg' zuri - k'o ćeka odgovor!

"Kud si navr'o, kuda žežeš,
p'jesak ti je zamutio um?
Ne popuštaš - samo stežeš,
gledaš dugi pod nogama drum."

"Žedan sam ti, gladan sam ti,
Sfingo moja plemenita,
Piti znanja, jesti slave
Us'jane vel'ke glave..."

"Vel'ka glava - mala slava
Ago Osman Ago! Al' znaj:
Niko znanja pletaru ne popi,
Da je čuturicom žuči ne zali!"

Stade aga Osman Aga gledit
Pa se smješka pod šeširom mehkim,
Te če Sfingi prašnjavoj a mudroj
Besjedom uzvratit' k'o bodežom nekim:

"A o'klen mojeg imena ti poznaš
I ko je tebe delegir'o bona? Da me
Vako... znaj od tebe mnoge ljepše
Gled'o sam iz bojing avijona!"

A Sfinga beli netom odgovara:

"Samo gledaj, mlado Aga-momče
Al' ne pod noge tek tako a nisko,
Već Visoko ti sad počni gledat'
Sve tvoje je tamo - i milo i blisko."

"Uf bona, jesi žilet, k'o da te je
Doktor Enver u muzeju ostavijo.
I mojne meni šifrovano -
Jebo tebe ko te postavijo!"

"Mlad momče, srčan li si
Osvoji me u sekundi...
Povedi me sobom odmah
Aginicom ti mene načini!"

Zbori aga Semir Aga, zboriti ne može.

"Povedi mene biću tvoja
Šta nas brige šta tvoji će reć',
Pomoće nas Hasane mi babo
Pa imanje vel'ko ćemo steć'."

Aga Semir Aga sad sretan progovara.

"Mudro zboriš, snova mojih ženo
Tvoje r'ječi sjaje ka'no znanja bljesak!
'Ajmo brže malo, bojinga mi eno! Na kraj
Duge Visokome! Jebo ovaj p'jesak..."




(Posvečeno raji sa Sarajevo-X.com, koja imaju tonu strpljenja i megatonu izdržljivosti u nošenju s banditima okupljenim oko projekta "Piramida Prevare d.o.o. Visoko")


Tekst: znanje
Grafička obrada: pravimjernik
Copyright: none
nesvrstan
Posts: 278
Joined: 21/01/2005 12:14

#2800

Post by nesvrstan »

A wrote:
Fair Life wrote:
cernica wrote:(...)
Ti si neki akademac, jel de? I to u Sarajevu. a? Mislim da nije tesko da te pronadjemo, a hocemo. (...)
Opaaaaa...
Poćeli smo se samarat, ha?
Samo se vi zezajte, evo čemu piramide služe !

Image

Cernice, molim te poštedi mene. Ja nisam ovaj Rudolf, odnosno Zeko, odnosno Richard, to jest Richardson...ili ovaj Rojs.
Ja sam mislio da je ovo forum, a vidim ti ozbiljno ovo shvatio.
Evo obećajem: napravićemo vam tu piramidu - ima da je ima.
Locked