Kako ce biti kad je @glitch sve ti pokupioMustang1 wrote:Jebo ovo citav dan nista nema u tasks
glitch
Stavi sebi onaj dodatak na chrome il sta vec koristis da ti javi kad sta dodje za tebe
Moderator: anex
Kako ce biti kad je @glitch sve ti pokupioMustang1 wrote:Jebo ovo citav dan nista nema u tasks
strpljen spasen, nema trenutno, ali bilo je ovih dana kamaru taskova 0 lvl. bice opet, samo polako.Mustang1 wrote:Jebo ovo citav dan nista nema u tasks
Koji ?relativno84 wrote:Kako ce biti kad je @glitch sve ti pokupioMustang1 wrote:Jebo ovo citav dan nista nema u tasks![]()
![]()
glitch![]()
![]()
Stavi sebi onaj dodatak na chrome il sta vec koristis da ti javi kad sta dodje za tebe
Prvi ozbiljan posao sa levelima mi iskoči jutros i mogu vam reći da je ovo super.Za sat 7 $ i više nego zadovoljan.Vidim ima još nekih zadataka što se još bolje plaćaju ali to treba valjda prvo dobro isčitati pa uhvatiti raditi.Valjda će ih biti cijeli dan.
Svakim danom. Ako nemaju problema prebace novac gotovo momentalno.meLisaAaa wrote:Kojim danima prebacuju novac sa Elite na PayPal?
jel ovo ovaj posao "Gettin' down to business" ?ODB wrote:Prvi ozbiljan posao sa levelima mi iskoči jutros i mogu vam reći da je ovo super.Za sat 7 $ i više nego zadovoljan.Vidim ima još nekih zadataka što se još bolje plaćaju ali to treba valjda prvo dobro isčitati pa uhvatiti raditi.Valjda će ih biti cijeli dan.
moze mala pomoc, ne bih zelio da izletim an testu, prosli put sam fulo... sta ide ovdje ako moze i uz objasnjenjeODB wrote:Jeste ali ga više nema

Irrelevant obojeAhmetShabo wrote:moze mala pomoc, ne bih zelio da izletim an testu, prosli put sam fulo... sta ide ovdje ako moze i uz objasnjenjeODB wrote:Jeste ali ga više nema

Relevant je ovo 100% i onda Financial report...AhmetShabo wrote:Bogami ovo zadnje bi relevant, sreca pa sam ostala 4 pogodio. prosam sam test, sada valja paziti..
sta je u ovom slucaju?
sta je ovdje, spao sam na 77 %. nisam se jos ustelio...Janjicar wrote:Relevant je ovo 100% i onda Financial report...AhmetShabo wrote:Bogami ovo zadnje bi relevant, sreca pa sam ostala 4 pogodio. prosam sam test, sada valja paziti..
sta je u ovom slucaju?

Vodjen nekom logikom trebalo bi biti Irelevenat jer nema da je kompanija Imenovana (Siemens, LG itd) nego govori kako ce Obama smanjiti emisiju stetnih plinova...AhmetShabo wrote:sta je ovdje, spao sam na 77 %. nisam se jos ustelio...Janjicar wrote:Relevant je ovo 100% i onda Financial report...AhmetShabo wrote:Bogami ovo zadnje bi relevant, sreca pa sam ostala 4 pogodio. prosam sam test, sada valja paziti..
sta je u ovom slucaju?



Ma da, moraš verifikovati account. Isklikći do kraja i čekaj paypal kod na izvodu iz banke.meLisaAaa wrote:
Da, ovo mi je prva isplata..Hvala lijepa.. Nije mi jasno, davno mi je potvrđen PayPal, ali izgleda da nisam mogao primati novac. Šta će sada biti sa onog novca što prebacih sa Elite? Piše mi Pending isad..
Nisi jedini ima joooj, ona čini mi se kaže da 2-3 mjeseca čeka i nedaju jojdeer_hunter wrote:poceo raditi ovo, uradjenih 17 poslova i 84,6% preciznosti. imam sve uslove, al ne mogu dobiti ni jedan level. poslao ticket, kazu mi da nije do njih nego da nastavim raditi sve dok ne dobijem neki od levela. problem je sad sto zadnja tri dana uopste nema poslova za nas bez levela. ima li neko slican problem??
evo bas sam pregledao job history i nemam niti jedan flag, znaci nije do toga. a nista, moram nastaviti raditi, samo jos da imam stajoooj wrote:Ja pocelA raditi 12.09. i jos uvijek nista od levela. Ako mi i odgovore na ticket to je onda tipa Keep tasking. Evo vec 10-ak dana cekam odgovor na dva ticketa u vezi levela i nista, iako sam sa preciznoscu od 75,76% se popelA na 80% nikakve fajde nema. Nikad nisam dobilA nijedan flag. Ni ja cetiri dana nisam uradilA nijedan task jer ih nemadeer_hunter wrote:poceo raditi ovo, uradjenih 17 poslova i 84,6% preciznosti. imam sve uslove, al ne mogu dobiti ni jedan level. poslao ticket, kazu mi da nije do njih nego da nastavim raditi sve dok ne dobijem neki od levela. problem je sad sto zadnja tri dana uopste nema poslova za nas bez levela. ima li neko slican problem??![]()
Keep tasking