prvi dio je predobar, hvala za info, nisam znao takodjer za drugi dioBaltazar_khan wrote:Za mene već kultni Španjolski horor Rec je jedan od boljih horora koje sam do sad gledao. Nisam znao da ima i drugi dio? Preporuka za one koji su gledali prvi dio meni je prejak![]()
Gledali ste film, preporuĆite ga drugima
Moderator: _BataZiv_0809
- jasko_ba
- Posts: 8472
- Joined: 13/11/2006 17:47
#2776 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
- johnnykola
- Posts: 10400
- Joined: 15/10/2004 12:23
- Contact:
#2777 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
dobar, dobar. trebao bi ga svako pogledati da si osvestiMiki123 wrote:uh, gledo ja prije par godina. realnost čista. ko' da odeš na koševo sa običnom kamerom i snimaš. težak film, ali meni lično odličan. Zaslužuje sve pohvale i nagrade.johnnykola wrote:kad smo vec u europi, doma me ceka:
je li ko slucajno gledao. kakav je? kad odgledam i ja pisem.
sta ga manje-vise ceka na kosevu pred kraj puta ako je sarajevac
ili pak bosanac koji gravitira ovom klicku od grada.
kao sto ovoj bolnicarki rece doktorica u plavom:

skloni se da prodjem tako meni neki dan kao govedu rece medicinska sestra.
uzas.
btw., u istoj ovoj sceni gore mladi glumac rumunj futku
isti liam gallagher.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HGaRDN8IMcg [/youtube]
volite se ljudi, svi cemo, neko prije, a neko poslije terminirati:
Do You Realize - that you have the most beautiful face
Do You Realize - we're floating in space -
Do You Realize - that happiness makes you cry
Do You Realize - that everyone you know someday will die
And instead of saying all of your goodbyes - let them know
You realize that life goes fast
It's hard to make the good things last
You realize the sun doesn't go down
It's just an illusion caused by the world spinning round
Do You Realize - Oh - Oh - Oh
Do You Realize - that everyone you know
Someday will die -
And instead of saying all of your goodbyes - let them know
You realize that life goes fast
It's hard to make the good things last
You realize the sun doesn't go down
It's just an illusion caused by the world spinning round
Do You Realize - that you have the most beautiful face
Do You Realize
dzoni - propovednik.
kao frcko protivnik onomad u akciji istoj
i razvaljivanju bass pojacala pride
na platou skenderije.
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#2778 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Imam ovaj film i veceras cu da pogledam. Ali ne mogu da vjerujem koliko je Bale ovdje mrsav. Ovaj je jos luđi od De Nira sto se tice priprema za snimanje filma. Strasna je ova razlika u njegovom izgledu. Odmah nakon ovog je imao pripremu za snimanje filma Batman, a znamo kako je tamo izgledao. Sjajan glumac.muftija wrote:
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2779 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Evo ja ga odgledah i prosto ne mogu sebi doci kad vidim sta je covjek u stanju sebi da uradi da bi se dokopao jedne uloge. 
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#2780 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Zato Bale spada u grupu onih tzv. "metodičnih" glumaca. Sada će ponovo ispasti "malo" drugačiji u filmu The Fighter. Imao je dobrih uloga, ali je još uvijek daleko od neke nominacije za Oskara recimo.
Unače, The Machinist je skroz...čudan film. Jaaaaako je spor, čovjek konta "ovo je niđe veze s vezom", a onda, na samom kraju, dođe sve na svoje mjesto. Nekome je sjajan, nekome dosadan.
Unače, The Machinist je skroz...čudan film. Jaaaaako je spor, čovjek konta "ovo je niđe veze s vezom", a onda, na samom kraju, dođe sve na svoje mjesto. Nekome je sjajan, nekome dosadan.
- BiH-x
- Posts: 2193
- Joined: 18/07/2008 22:09
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#2782 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
The Machinist (iako sam ga davno gledala)-zecko_kupuz wrote:...
Unače, The Machinist je skroz...čudan film. Jaaaaako je spor, čovjek konta "ovo je niđe veze s vezom", a onda, na samom kraju, dođe sve na svoje mjesto. Nekome je sjajan, nekome dosadan.
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#2783 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Sto ja licno jako cijenim i postujem. De Niro je izvodio slicne "ludosti" u svojim starim filmovima. A da bi Bale dobio Oscara, mora se desiti klik, znaci da mu se mnogo stvari poklopi. Ne zavisi sve od njega. Inace najbolji glumci i filmovi ne dobiju uvijek sve sto su zasluzili. Ta akademija koja dodjeljuje nagradu je cesto malo cudna.zecko_kupuz wrote:Zato Bale spada u grupu onih tzv. "metodičnih" glumaca. Sada će ponovo ispasti "malo" drugačiji u filmu The Fighter. Imao je dobrih uloga, ali je još uvijek daleko od neke nominacije za Oskara recimo.
- mali Ninja
- Posts: 2144
- Joined: 22/09/2007 21:10
#2784 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Bullit - najbolja potjera ikada 
- Topla voda
- Posts: 8148
- Joined: 06/11/2006 23:59
- Location: Auberge
#2785 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
imal dje na rapidu ovaj lazaresku,izgleda dobar neki film 
- kido
- Posts: 23
- Joined: 24/05/2009 22:51
- Location: twilight zone
#2786 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Nisam primjetila da se ovdje postaju linkovi, pa da se ne kvari tema postala sam ih ovdjeTopla voda wrote:imal dje na rapidu ovaj lazaresku,izgleda dobar neki film
- NIN
- Posts: 6187
- Joined: 15/02/2006 20:18
- Location: Via Lactea, Orion Arm
#2787 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Sinoc odgledah jako. jako dobar film, Un prophète:

Francuzi su kraljevi kinematografije!

Francuzi su kraljevi kinematografije!
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#2788 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Gledao ga juće. Odličan film!LekiCA_ wrote:predobar film.bas je ostavio dojam na menebingov buraz wrote:
- Litotes
- Posts: 154
- Joined: 31/03/2008 16:12
- Litotes
- Posts: 154
- Joined: 31/03/2008 16:12
#2790 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
[quote="Loulou"]Ovaj film sam gledala prije nekih 5-6 godina, a večerašnja emisija "Pošteno" me podsjeti na njega:

Film je dobar. Pridruzujem se preporuci. Hvala

Film je dobar. Pridruzujem se preporuci. Hvala
- Triple_XXX
- Posts: 396
- Joined: 14/11/2009 20:57
#2791 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Ovih dana u Cinema Cityju se vrti Danisov Triage. Umjesto njega, možda bi bilo bolje da pogledate ovaj film.
U poređenju sa njim Triage nema šta da traži.
Lakposhtha parvaz mikonand / Turtles Can Fly

U poređenju sa njim Triage nema šta da traži.
Lakposhtha parvaz mikonand / Turtles Can Fly

- Topla voda
- Posts: 8148
- Joined: 06/11/2006 23:59
- Location: Auberge
#2792 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
da je ovdje nekako organizovati da se vidi da je film preporucen odavno,i da se de niro i al pacino filmovi ne stavljaju,to svakako svi odgledamo..vako il nako..
i da se stavljaju ustvari novi filmovi,il nesto ako niko nije postao,makar bilo iz 55 godine
ne pametujem,samo trazim dobre filmove,do kojih ne bih dosao sam
i da se stavljaju ustvari novi filmovi,il nesto ako niko nije postao,makar bilo iz 55 godine
ne pametujem,samo trazim dobre filmove,do kojih ne bih dosao sam
-
Bodkin
- Posts: 22532
- Joined: 03/09/2008 00:48
- Location: Overseas
#2793 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
jel neko gledao the Code sa Morganom Freemenom i Antoniom Banderasom?
p.s.pogledao sam juce Green Zone sa MAtom DAmonom i dobar je film
p.s.pogledao sam juce Green Zone sa MAtom DAmonom i dobar je film
- Trasimaco
- Posts: 4714
- Joined: 09/10/2009 01:56
#2794 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

U slucaju da je neko propustio...
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2795 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Je li ko gledao ovaj slovenacki film, cini mi se da je bio ili ce biti na sff-u??

EDIT: dobar, moja preporuka...
torrent link
http://isohunt.com/torrent_details/1669 ... ab=summary

EDIT: dobar, moja preporuka...
torrent link
Last edited by mrtva kokoš on 10/04/2010 19:38, edited 1 time in total.
- BarbaDue
- Posts: 65065
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#2796 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Mene je ovaj film odusevio, odavno nisam gledao tako jednostavan film sa tako jakom pricom i porukom.
Filma je perfektan.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
- mrtva kokoš
- Posts: 12222
- Joined: 13/01/2009 19:46
- Location: komuna
#2798 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
barba bio je na proporuci, ali sigurno zasluzuje da ponovo bude spomenut...BarbaDue wrote: Mene je ovaj film odusevio, odavno nisam gledao tako jednostavan film sa tako jakom pricom i porukom.
Filma je perfektan.
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2799 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Ako negdje naletis na "normalne" linkove javiSplinter wrote: EDIT: dobar, moja preporuka...
torrent linkhttp://isohunt.com/torrent_details/1669 ... ab=summary
- BarbaDue
- Posts: 65065
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#2800 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010
Lord of the Rings je dobar, Avatar je dobar ali Hachi je predobarSplinter wrote:barba bio je na proporuci, ali sigurno zasluzuje da ponovo bude spomenut...BarbaDue wrote: Mene je ovaj film odusevio, odavno nisam gledao tako jednostavan film sa tako jakom pricom i porukom.
Filma je perfektan.





