Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27726 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

omega369 wrote:Jedna manje, to je najbitnije
ovo.

analiticari pametuju radnik, bekovi, izmjene, karte, posjeta...zajebi ti sve to, jedna manje, korak blize, idemo dalje.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27727 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

ZonFon wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Bekove mora mijenjati. Naprijed je ok ali pozadi ce nas imalo ozbiljna ekipa iskaznjavati a Radnik kuci mislim da to jeste.
O bekovima se trebalo razmišljati na zimskoj pauzi. Sada nema mijenjanja, igraj sa ovim sto imas.
Pa tamam zato sto imas mijenjaj. Saban moze pokriti desnu stranu.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27728 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Pa povrijedjena dva lijeva beka, vi isto ko da pratite Sarajevo od danas. Odma me ispizde ovi strucni komentari. Cuj ozbiljnija ekipa i to radnik :lol:
Idemo dalje.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27729 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Kad tebe procitam onda znam da ima i gori. :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102808
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27730 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Zabiti im što brže gol i u nastavku utakmice biće 10 puta lakše igrati.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#27731 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

duffy_duck wrote:Prijedlog za Upravu FK Sarajevo. Kad se bude slavila titula, ne pustajte karte u prodaju, nego stavite da se na utakmicu moze uci samo sa godisnjim kartama i kartama sa danasnje utakmice.

Ostali nek' dodju pred Vjecnu da se slikaju za FB i instagram

Tri skupine navijaca FK Sarajevo:

1 navijaci (500-1000) ljudi

2 derbi navijaci (5000-10000) to su oni sto puste 100 puta pjesmu od Beogradskog sindikata - Sistem te laze prije tekme radi furke

3 titula navijaci (30000-35000) zaduzeni da napune stadion i opale jedno 45678 fotki za fb i instagram.

:D :D :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#27732 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Dinostula wrote:
duffy_duck wrote:Prijedlog za Upravu FK Sarajevo. Kad se bude slavila titula, ne pustajte karte u prodaju, nego stavite da se na utakmicu moze uci samo sa godisnjim kartama i kartama sa danasnje utakmice.

Ostali nek' dodju pred Vjecnu da se slikaju za FB i instagram

Tri skupine navijaca FK Sarajevo:

1 navijaci (500-1000) ljudi

2 derbi navijaci (5000-10000) to su oni sto puste 100 puta pjesmu od Beogradskog sindikata - Sistem te laze prije tekme radi furke

3 titula navijaci (30000-35000) zaduzeni da napune stadion i opale jedno 45678 fotki za fb i instagram.

:D :D :D
A šta ako ima raje koja "ide na svaku" i opet pjeva i sluša pred svaku utakmicu navijačke pjesme pa opali selfie na stadiJonu?! :oops: :mrgreen:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27733 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Sutra po pobjedu i da stavimo jednu ruku na pehar.

Iako treba gledati samo sebe (sve je u našim rukama) bit će zanimljivo pratiti utakmice Široki - Krupa i Tuzla - Zvijezda. Pobjede Širokog i Tuzle bi vjerovatno značile da je Tuzla izborila opstanak što nama olakšava naredno gostovanje.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27734 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Treba biti oprezan, ovi ce biti nalozeni da se osvete za onaj poraz na kosevu i to sto smo im jebavali sve.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27735 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Dr. Kuca wrote:Treba biti oprezan, ovi ce biti nalozeni da se osvete za onaj poraz na kosevu i to sto smo im jebavali sve.
upravo tako. Onaj masni žižović nas posebno mrzi
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27736 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Ma idemo dalje, mogu se materama loziti..jeli tako..tako je.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27737 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Nesto imam dobar predosjecaj pred ovu tekmu. 0:3 aBd 8-)
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27738 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Jos 7 utakmica do kraja
Pobjedom protiv Radnika, mi smo ABd posao u prvenstvu zavrsili i onda nam preostaje jos kup.
Iskreno se nadam da cemo posao u kupu zavrsiti na Kosevu jer samo Bog zna sta ce sve ubice pokusati da urade u listici.
IDEMO MOMCI DO DUPLE KRUNE!!!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27739 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Šta 7, to ti i kup računaš :?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27740 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Leopard_SA wrote:Jos 7 utakmica do kraja
Pobjedom protiv Radnika, mi smo ABd posao u prvenstvu zavrsili i onda nam preostaje jos kup.
Iskreno se nadam da cemo posao u kupu zavrsiti na Kosevu jer samo Bog zna sta ce sve ubice pokusati da urade u listici.
IDEMO MOMCI DO DUPLE KRUNE!!!
kako je zavrseno ako 2 utakmice sve mijenjanju?

da mi uzmemo, a oni izgube pa hajde i nekako da dodjes do te racunice :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27741 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Ko je dao najviše golova Radniku :D
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27742 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

todd_smith wrote:
Leopard_SA wrote:Jos 7 utakmica do kraja
Pobjedom protiv Radnika, mi smo ABd posao u prvenstvu zavrsili i onda nam preostaje jos kup.
Iskreno se nadam da cemo posao u kupu zavrsiti na Kosevu jer samo Bog zna sta ce sve ubice pokusati da urade u listici.
IDEMO MOMCI DO DUPLE KRUNE!!!
kako je zavrseno ako 2 utakmice sve mijenjanju?

da mi uzmemo, a oni izgube pa hajde i nekako da dodjes do te racunice :lol:
Pa sumnjam da nas ekipe sa kojima igramo poslije Radnika mogu dobiti...
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27743 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Tomahawk11 wrote:Šta 7, to ti i kup računaš :?
Da, pet prvenstvenih utakmica i dvije utakmice finala kupa
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27744 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Ko, GOŠK? Nas? Ma nema šanse! :oops:
A ni mi njih... :skoljka:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27745 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Leopard_SA wrote:
Tomahawk11 wrote:Šta 7, to ti i kup računaš :?
Da, pet prvenstvenih utakmica i dvije utakmice finala kupa
Ma to za kup mi je zasebno, dok dođe na red.
Ovo ligaško je bitno, tu je još 5 i smijemo bar jednu zglajzati.
Što kasnije, to bolje.
Najbolje bi bilo da uđemo sa 4b prednosti u zadnju s gorepomenutim GOŠK-om.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#27746 Re: Utakmice.

Post by animus »

Tomahawk11 wrote:Ko je dao najviše golova Radniku :D
Tipujem na dvojicu. Jedan kojeg sam upisao ne igra vise za nas.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27747 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Tomahawk11 wrote:
Leopard_SA wrote:
Tomahawk11 wrote:Šta 7, to ti i kup računaš :?
Da, pet prvenstvenih utakmica i dvije utakmice finala kupa
Ma to za kup mi je zasebno, dok dođe na red.
Ovo ligaško je bitno, tu je još 5 i smijemo bar jednu zglajzati.
Što kasnije, to bolje.
Najbolje bi bilo da uđemo sa 4b prednosti u zadnju s gorepomenutim GOŠK-om.
Istina, ali ipak mislim da GOSK nece biti problem. Do zadnjeg kola ce vjerovatno i matematicki ispasti, a i sumnjam da ce Zrinjski dobiti sve utakmice do kraja.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27748 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Leopard_SA wrote: Pa sumnjam da nas ekipe sa kojima igramo poslije Radnika mogu dobiti...
kao npr ni Krupa kao najgora ekipa lige na Kosevu da bod uzme...
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27749 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

todd_smith wrote:
Leopard_SA wrote: Pa sumnjam da nas ekipe sa kojima igramo poslije Radnika mogu dobiti...
kao npr ni Krupa kao najgora ekipa lige na Kosevu da bod uzme...
Da, ali ipak se nadam :D
Mislim prvenstvo se svakako blizi kraju i nadam se da su momci svjesni toga da vise nemaju prava na kiks
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27750 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Nit je realno mi sve da dobijemo, nit je oni.

Pogotovo kad uzmeš da nema više nikakve sigurnosti u našoj igri.
Post Reply