Veliki sam postovalac Husrefa, ali ovo njegovo forisranje Hebibovica je bas pretjerivanje. Odmori ga malo jbt daj malo Sabanu da igra. Momak je odigrao fenomenalnu jesen. I Heba mi je drag ali treba malo na klupu.mirza_15 wrote:Gledam ovu Doganovu analizu drugog Slobodinog gola. Nisam ovo ni primjetio od ljutnje što smo primili gol. 2 igrača Slobode su bila u našem šesnaestercu i dali su gol na loptu koja je letila 30 metara (čovjek je na nogu prima u našem sesnaestercu). Iako nisam neko ko Hebibovića uzima na zub moram napisati da je ono kriminalna reakcija. Ma užas. Lopta je krenula prema našem šesnaestercu, prema njegovom igraču, a on pošao negdje naprijed. Isto kao da ga ne zanima. Ono "ma neće". Ako hoćeš titulu ne možeš onako da se ponašaš. Svaki bod je važan. Svaka lopta. Ono ni na terminu ne radiš.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27676 Re: Utakmice.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27677 Re: Utakmice.
2500 min. i niti jedne asistencije... pametnom samo taj podatak govori sve o antitalentu hebibovicu, samo ne i Husrefu nažalost... 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27678 Re: Utakmice.
Mladost će na Koševu biti bez Filipa Arežine, Aladina Isakovića i Asanija Djeljilj
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27679 Re: Utakmice.
Bez Isakovića, odlično.Tomahawk11 wrote:Mladost će na Koševu biti bez Filipa Arežine, Aladina Isakovića i Asanija Djeljilj
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27680 Re: Utakmice.
Vala je dobro što nema ni Arežine. Da je on tu bilo bi me strah svakog prekida. Jesi vidio gol protiv GOŠK-aLogovan wrote:Bez Isakovića, odlično.Tomahawk11 wrote:Mladost će na Koševu biti bez Filipa Arežine, Aladina Isakovića i Asanija DjeljiljDobro je pa neće biti ni ove druge dvojice.
Šta je sa Ahmom? Može li on igrati?
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27681 Re: Utakmice.
Pa jest dobro što nema ni Arežine, ali mislim da im Isaković dođe k'o glavni igrač.mirza_15 wrote: Vala je dobro što nema ni Arežine. Da je on tu bilo bi me strah svakog prekida. Jesi vidio gol protiv GOŠK-aIsaković, Arežina i Welbeck su kostur Mladosti. Treba se čuvati Welbeck-a i onog našeg (Nemanja) od ovih što igraju
![]()
Šta je sa Ahmom? Može li on igrati?
Merso će biti spreman.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27682 Re: Utakmice.
Nema ni Pece u Radniku u subotu.
Ipak bez Merse protiv Mladosti. Čuvamo ga za Radnik.
Ipak bez Merse protiv Mladosti. Čuvamo ga za Radnik.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27683 Re: Utakmice.
Sretno Haretu onda u špicu. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27684 Re: Utakmice.
Lik je nas Antonio Valencia, ima jedan potez koji je citava liga procitala, ali on ide glavom kroz zid.Maharadza wrote:2500 min. i niti jedne asistencije... pametnom samo taj podatak govori sve o antitalentu hebibovicu, samo ne i Husrefu nažalost...
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27685 Re: Utakmice.
Šteta, ali možemo i bez njega pobijediti, neka se trznu Velkoski, Tatar i ostali.mirza_15 wrote: Ipak bez Merse protiv Mladosti. Čuvamo ga za Radnik.
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27686 Re: Utakmice.
Za utakmicu konkuriše sljedećih 18 igrača: Kovačević, Dizdarević, Hebibović, Šabanović, Dupovac, Lazić, Kurdić, Mujakić, Halilović, Crepulja, Stanojević, Kapić, Rahmanović, Cruz, Tatar, Šišić, Velkoski, Handžić.
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27688 Re: Utakmice.
Opet ista formacija i igra bez bekova. Nek nam Allah pomogne.
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27689 Re: Utakmice.
Pa Sisicu dragi, samo je takni...
- Analiticarr
- Posts: 2005
- Joined: 15/02/2019 23:24
#27691 Re: Utakmice.
Pa covjek nam 2 cista penala ne svira 
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27692 Re: Utakmice.
Dobro prvo poluvrijeme, sada na pocetku jos jedan zabiti i lagano zatvarati, da se igraci Mladosti ne umore previse...
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#27693 Re: Utakmice.
Kapica i Crepulju treba vise forsirati na sredini uz standardnog Stanojevica, Krste ili Rahmanovic su visak u ovoj ekipi
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27694 Re: Utakmice.
Ma dobro, relativno rahat tekma. Bitno je da ni sebe a ni Mladost nismo puno umorili, sada odmor pa Bijeljina...
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27695 Re: Utakmice.
Jos pet utakmica do kraja. Sa Radnikom ce biti tesko jer se bore za Europu, ali se nadam da ni tu necemo imati problemaGandalfSivi wrote:Ma dobro, relativno rahat tekma. Bitno je da ni sebe a ni Mladost nismo puno umorili, sada odmor pa Bijeljina...
IDEMO MOMCI DO DUPLE KRUNE!!!
- Logovan
- Posts: 102807
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27696 Re: Utakmice.
Pobjedaaaaaaaaaaaaaaaa
Lagana pobjeda, nije bilo neke velike patnje. Hebibović
Lagana pobjeda, nije bilo neke velike patnje. Hebibović
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27697 Re: Utakmice.
Handžić je baš bio loš danas.
Sljedeća je najvažnija i najteža. Pobjeda tu je skoro pa kraj priče.
Sljedeća je najvažnija i najteža. Pobjeda tu je skoro pa kraj priče.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27698 Re: Utakmice.
Fino smo igrali na sredini za promjenu.
Cini mi se da ni jedna duga lopta nije bila danas.
Cini mi se da ni jedna duga lopta nije bila danas.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27699 Re: Utakmice.
Bila je jedna koliko se sjecam u drugom. Lazic za Halila, majstorski. Ali kapiten usra...Grean wrote:Fino smo igrali na sredini za promjenu.
Cini mi se da ni jedna duga lopta nije bila danas.
Last edited by Pitar sa Kariba on 24/04/2019 20:50, edited 1 time in total.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27700 Re: Utakmice.
Bas je ruzan ovaj raspored. Igramo sa ekipama koje se bore za Europu ili opstanak, a poslije toga te ekipe koje se umore protiv nas igraju protiv Zrinjskog.

