Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27676 Re: Utakmice.

Post by F&N »

mirza_15 wrote:Gledam ovu Doganovu analizu drugog Slobodinog gola. Nisam ovo ni primjetio od ljutnje što smo primili gol. 2 igrača Slobode su bila u našem šesnaestercu i dali su gol na loptu koja je letila 30 metara (čovjek je na nogu prima u našem sesnaestercu). Iako nisam neko ko Hebibovića uzima na zub moram napisati da je ono kriminalna reakcija. Ma užas. Lopta je krenula prema našem šesnaestercu, prema njegovom igraču, a on pošao negdje naprijed. Isto kao da ga ne zanima. Ono "ma neće". Ako hoćeš titulu ne možeš onako da se ponašaš. Svaki bod je važan. Svaka lopta. Ono ni na terminu ne radiš.
Veliki sam postovalac Husrefa, ali ovo njegovo forisranje Hebibovica je bas pretjerivanje. Odmori ga malo jbt daj malo Sabanu da igra. Momak je odigrao fenomenalnu jesen. I Heba mi je drag ali treba malo na klupu.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#27677 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

2500 min. i niti jedne asistencije... pametnom samo taj podatak govori sve o antitalentu hebibovicu, samo ne i Husrefu nažalost... :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27678 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Mladost će na Koševu biti bez Filipa Arežine, Aladina Isakovića i Asanija Djeljilj
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27679 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:
Mladost će na Koševu biti bez Filipa Arežine, Aladina Isakovića i Asanija Djeljilj
Bez Isakovića, odlično. :thumbup: Dobro je pa neće biti ni ove druge dvojice.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27680 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote:
Mladost će na Koševu biti bez Filipa Arežine, Aladina Isakovića i Asanija Djeljilj
Bez Isakovića, odlično. :thumbup: Dobro je pa neće biti ni ove druge dvojice.
Vala je dobro što nema ni Arežine. Da je on tu bilo bi me strah svakog prekida. Jesi vidio gol protiv GOŠK-a :mrgreen: Isaković, Arežina i Welbeck su kostur Mladosti. Treba se čuvati Welbeck-a i onog našeg (Nemanja) od ovih što igraju :mrgreen:

Šta je sa Ahmom? Može li on igrati?
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27681 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

mirza_15 wrote: Vala je dobro što nema ni Arežine. Da je on tu bilo bi me strah svakog prekida. Jesi vidio gol protiv GOŠK-a :mrgreen: Isaković, Arežina i Welbeck su kostur Mladosti. Treba se čuvati Welbeck-a i onog našeg (Nemanja) od ovih što igraju :mrgreen:

Šta je sa Ahmom? Može li on igrati?
Pa jest dobro što nema ni Arežine, ali mislim da im Isaković dođe k'o glavni igrač.

Merso će biti spreman. :thumbup:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27682 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Nema ni Pece u Radniku u subotu.

Ipak bez Merse protiv Mladosti. Čuvamo ga za Radnik.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#27683 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Sretno Haretu onda u špicu. :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27684 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Maharadza wrote:2500 min. i niti jedne asistencije... pametnom samo taj podatak govori sve o antitalentu hebibovicu, samo ne i Husrefu nažalost... :-)
Lik je nas Antonio Valencia, ima jedan potez koji je citava liga procitala, ali on ide glavom kroz zid.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27685 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

mirza_15 wrote: Ipak bez Merse protiv Mladosti. Čuvamo ga za Radnik.
Šteta, ali možemo i bez njega pobijediti, neka se trznu Velkoski, Tatar i ostali.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27686 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Za utakmicu konkuriše sljedećih 18 igrača: Kovačević, Dizdarević, Hebibović, Šabanović, Dupovac, Lazić, Kurdić, Mujakić, Halilović, Crepulja, Stanojević, Kapić, Rahmanović, Cruz, Tatar, Šišić, Velkoski, Handžić.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27687 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Image
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27688 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

Opet ista formacija i igra bez bekova. Nek nam Allah pomogne.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27689 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Pa Sisicu dragi, samo je takni...
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27690 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

HEBIB!!!
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#27691 Re: Utakmice.

Post by Analiticarr »

Pa covjek nam 2 cista penala ne svira :run:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27692 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Dobro prvo poluvrijeme, sada na pocetku jos jedan zabiti i lagano zatvarati, da se igraci Mladosti ne umore previse...
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#27693 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Kapica i Crepulju treba vise forsirati na sredini uz standardnog Stanojevica, Krste ili Rahmanovic su visak u ovoj ekipi
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27694 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ma dobro, relativno rahat tekma. Bitno je da ni sebe a ni Mladost nismo puno umorili, sada odmor pa Bijeljina...
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27695 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

GandalfSivi wrote:Ma dobro, relativno rahat tekma. Bitno je da ni sebe a ni Mladost nismo puno umorili, sada odmor pa Bijeljina...
Jos pet utakmica do kraja. Sa Radnikom ce biti tesko jer se bore za Europu, ali se nadam da ni tu necemo imati problema
IDEMO MOMCI DO DUPLE KRUNE!!!
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27696 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Pobjedaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D

Lagana pobjeda, nije bilo neke velike patnje. Hebibović :thumbup:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27697 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Handžić je baš bio loš danas.

Sljedeća je najvažnija i najteža. Pobjeda tu je skoro pa kraj priče.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27698 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Fino smo igrali na sredini za promjenu.

Cini mi se da ni jedna duga lopta nije bila danas.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27699 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Grean wrote:Fino smo igrali na sredini za promjenu.

Cini mi se da ni jedna duga lopta nije bila danas.
Bila je jedna koliko se sjecam u drugom. Lazic za Halila, majstorski. Ali kapiten usra...
Last edited by Pitar sa Kariba on 24/04/2019 20:50, edited 1 time in total.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27700 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Bas je ruzan ovaj raspored. Igramo sa ekipama koje se bore za Europu ili opstanak, a poslije toga te ekipe koje se umore protiv nas igraju protiv Zrinjskog.
Post Reply