Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27651 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

mirza_15 wrote:6 utakmica do kraja. Neka se dozovu kako znaju i umiju. Kako god okreneš kvalitetniji smo od budućih protivnika. Sreća nam se osmijehnula jednom.

Mladost
Radnik
Čelik
Tuzla
Zvijezda
GOŠK

U srijedu Mladost i treba misliti sada samo na tu utakmicu. Ovo odmah zaboraviti.
Kao sto napisah, jedino Sloboda ima kvalitet da igra protiv nas sto su danas i pokazali. Nadam se da ce se momci uozbiljiti i ovih 6 kola odigrati kako treba
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27652 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Izgubiše nam konkurenti :D a jesmo sretni ispali jebem ti. :-)

Na kraju je ispalo daleko bolje od očekivanog. Opet je +4. Husref i igrači neka se dobro zamisle da li ganjaju trofeje ili ne. Ovako ne ide....
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27653 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote:Izgubiše nam konkurenti :D a jesmo sretni ispali jebem ti. :-)

Na kraju je ispalo daleko bolje od očekivanog. Opet je +4. Husref i igrači neka se dobro zamisle da li ganjaju trofeje ili ne. Ovako ne ide....
Taman pomislim da smo bas losi i onda shvatim da je Zrinjski gori.
Ista prednost, jedno kolko manje do kraja, mada smo mogli otici na +7 i zavrsiti 99% posla
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#27654 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Eeeee... :run:
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#27655 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Husrefova prednost je sto i ne moza biti na klupi moze komotno od kuce voditi ekipu, niti se kad mijenja ekipa niti taktika...
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27656 Re: Utakmice.

Post by north »

Zalosno je sto se moramo zahvaljivati Sirokom umjesto da sami zavrsavamo posao..vise ni u sta covjek ne moze biti siguran pa ni da cemo Mladost kuci dobiti :-) ... 6 tekmi do kraja najteza Radnik u gostima, trebaju ti 4 pobjede i dva iksa, djeluje jako realno, ali kako nas je krenulo u zadnjih mjesec dana upitno je mozemo li i to :roll: ...nevjerovatno kakvi smo mentalni patuljci i kako djelujemo sve gori kako se blizi kraj sezone :skoljka: ..na hajr i na dobro da izadje..
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27657 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

emigrazione wrote:Husrefova prednost je sto i ne moza biti na klupi moze komotno od kuce voditi ekipu, niti se kad mijenja ekipa niti taktika...
Sta ti je moderan trener. Em osvoja titule, em radi od kuce :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27658 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kako je počeo ovaj treći dio upisali smo pobjedu, dva remija i dva poraza. U tri utakmice kući nismo dali gol. Prosuli smo u 5 utakmica 10 bodova. U cijela prva dva dijela smo prosuli 14.

Nadam se da je vrijeme da počnemo da igramo kao što smo igrali.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27659 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Više me strah ovih tekmi kući nego u gostima
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#27660 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Leopard_SA wrote:
emigrazione wrote:Husrefova prednost je sto i ne moza biti na klupi moze komotno od kuce voditi ekipu, niti se kad mijenja ekipa niti taktika...
Sta ti je moderan trener. Em osvoja titule, em radi od kuce :lol:
Distance Coach :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27661 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Leopard_SA wrote:
Logovan wrote:Izgubiše nam konkurenti :D a jesmo sretni ispali jebem ti. :-)

Na kraju je ispalo daleko bolje od očekivanog. Opet je +4. Husref i igrači neka se dobro zamisle da li ganjaju trofeje ili ne. Ovako ne ide....
Taman pomislim da smo bas losi i onda shvatim da je Zrinjski gori.
Ista prednost, jedno kolko manje do kraja, mada smo mogli otici na +7 i zavrsiti 99% posla
Ma da je +5 bilo bi dobro. :oops:

Zrinjski narednu igra sa Slobodom kod kuće. Hajmo remi. :skoljka:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27662 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

I kapiten je očajan posljednje dvije utakmice. Ne vidi se čovjek na terenu. Nadam se da će i on doći sebi.
last mohicans
Posts: 18260
Joined: 09/08/2012 23:19

#27663 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Prvenstvo ce uzeti najmanje loša ekipa. Loši jedni a i drugi. Od dominacije nema ništa.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27664 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ja se samo nadam da nam neće posljednja protiv GOŠK-a u gostima odlučivati.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27665 Re: Utakmice.

Post by north »

a vidi, kako lose stojimo i da visimo da nas stignu i to ne bi bila tragedija..veca bi ligicno bila da im prepustis prvo mjesto 2-3 kola do kraja, cega me najvise strah :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102823
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27666 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Naredno kolo u srijedu. Mladost mora pasti.

HAJDE SARAJ'VO! SVI NA KOŠEVO!
duffy_duck
Posts: 1559
Joined: 27/04/2018 09:07

#27667 Re: Utakmice.

Post by duffy_duck »

Dok god postoji jedna, ali samo jedna osoba koja sebe zove navijačem FK Sarajevo, a koja pri rezultatu 1:1 govori "E da hoćemo i drugi primiti", ovaj klub ne zaslužuje napredak.

Niste vi nikakvi navijači, vi ste samo Bošnje željne krvi, željne senzacija, skandala, pljuvanja, da možete imati pokriće dok psujete "neznalicu Husrefa", "bezvoljnog Krstu", "nezainteresovanog Harisa", da možete ismijavati najboljeg mladog stopera u BiH rijecima "Jel' ovo vrijedi milion eura" i pisati "Nema titule prestice nas Zrinjski".

Uz ovoliko sikluka i ljudi žednih krvi, pravo je čudo da Sarajevo uopšte postoji. Ali postoji i drži po jednu ruku na oba pehara, a u maju će ako Bog da staviti i drugu, a tad će biti lijepo gledati vas i slušati kako u Titovoj skandirate istom tom Husrefu i istim tim momcima koje pljujete.

Saraj'vo šampion !!!
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27668 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Odavno nisam procitao nesto tako glupo kao ovaj semin post. Tipicno silovanje mozga pogresno postavljenim tezama i izvrnutim vrijednostima :-?
Ali dobro, to je sad u trendu
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27669 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Leopard_SA wrote:
Logovan wrote:Izgubiše nam konkurenti :D a jesmo sretni ispali jebem ti. :-)

Na kraju je ispalo daleko bolje od očekivanog. Opet je +4. Husref i igrači neka se dobro zamisle da li ganjaju trofeje ili ne. Ovako ne ide....
Taman pomislim da smo bas losi i onda shvatim da je Zrinjski gori.
Ista prednost, jedno kolko manje do kraja, mada smo mogli otici na +7 i zavrsiti 99% posla
kad mi ovako kukamo sto imamo +4 , kako tek oni kukaju jer su mogli doći na -1 :D ovo kolo su muke ježeve
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27670 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Sve je to dobro. Pobijediti u srijedu i korak po korak.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27671 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Napraviliste sranje sad se vadite. Vec ste u glavama svi bili na odmoru. Sad je pritisak.
Last edited by Dr. Kuca on 22/04/2019 11:25, edited 1 time in total.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27672 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Dr. Kuca wrote:Napraviliste sranje sad se vadite. Vec ste u glava svi bili na odmoru. Sad je pritisak.
Kaže priča:

Uhvatili Rusi američkog špijuna. I godinama zatvor, ispitivanja, mučenja. Nakon dugogodišnje torture dolaze po njega i kažu mu da su dogovorili sa američkom vladom da ga razmjene. "Ideš kući". Ali prvo ga pošalju mjesec dana u hotel da dođe sebi. Kao neće da se vide tragovi torture. Čista posteljina, hotelska hrana, kupatilo... Došao i taj dan. Novo odijelo. Odveli ga na aerodrom. Krenuo stepenicama da se popne na avion. I tu ga skinu sa aviona i kažu mu da ide nazad u zatvor. Čovjek puko :mrgreen:


Ali nevezano za ovo još uvijek smo u dobroj situaciji. +4. 6 kola do kraja. Najjače utakmice iza nas. Mladost u srijedu je prva sljedeća. Po pobjedu. Vrijeme je.
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#27673 Re: Utakmice.

Post by internazionale »

duffy_duck wrote:Dok god postoji jedna, ali samo jedna osoba koja sebe zove navijačem FK Sarajevo, a koja pri rezultatu 1:1 govori "E da hoćemo i drugi primiti", ovaj klub ne zaslužuje napredak.

Niste vi nikakvi navijači, vi ste samo Bošnje željne krvi, željne senzacija, skandala, pljuvanja, da možete imati pokriće dok psujete "neznalicu Husrefa", "bezvoljnog Krstu", "nezainteresovanog Harisa", da možete ismijavati najboljeg mladog stopera u BiH rijecima "Jel' ovo vrijedi milion eura" i pisati "Nema titule prestice nas Zrinjski".

Uz ovoliko sikluka i ljudi žednih krvi, pravo je čudo da Sarajevo uopšte postoji. Ali postoji i drži po jednu ruku na oba pehara, a u maju će ako Bog da staviti i drugu, a tad će biti lijepo gledati vas i slušati kako u Titovoj skandirate istom tom Husrefu i istim tim momcima koje pljujete.

Saraj'vo šampion !!!
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#27674 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

Dupla
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27675 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Gledam ovu Doganovu analizu drugog Slobodinog gola. Nisam ovo ni primjetio od ljutnje što smo primili gol. 2 igrača Slobode su bila u našem šesnaestercu i dali su gol na loptu koja je letila 30 metara (čovjek je na nogu prima u našem sesnaestercu). Iako nisam neko ko Hebibovića uzima na zub moram napisati da je ono kriminalna reakcija. Ma užas. Lopta je krenula prema našem šesnaestercu, prema njegovom igraču, a on pošao negdje naprijed. Isto kao da ga ne zanima. Ono "ma neće". Ako hoćeš titulu ne možeš onako da se ponašaš. Svaki bod je važan. Svaka lopta. Ono ni na terminu ne radiš.
Post Reply