Evolution_IV wrote: ↑20/01/2024 21:03
citroen xm wrote: ↑20/01/2024 20:56
Joj, čipovanje 1.6 dizelaša

kažeš na 200 KS?
Podloška dizne je baš ono strašan kvar, ja ne znam kako to ljudi prežive
wanabe racing, a benzin skup
kako nije, isto ko na njegovom egr hladnjak sa egrom i dpf, to je jeftinije pravit nego 4x20KM za sva 4 cilindra, a i to rijetko kojem posle 2010 ode
za opele skupi dijelovi, mazde hrdjaju, hdi motori ne valjaju, fordovi isto karina, samo tdi je dobar izbor...
Prvo pomenula se ta Mazda 1.6 tdci i Touran
Tourana vrlo lahko mozes naci u 2.0 tdi izvedbi.
A posto ti imas ljubavnu vezu sa diznama u svome vozilu, i sam znas da je Bosch ubrizgavanje kvalitetnije od onog u tdci i 1.6 tdi motoru.
Turan lici na nesto naspram te Mazda rugobe
Tuning...
Ja ne pricam o tuningu, ja ti prakticno sa dokazima govorim zasto je tdi bolji motor od tdci-a.
Ti se odmah uhvaits price cipovanja na 5 bara i sl.
Pominjala su se auta do 20 000 KM
Uzmi u obzir Golf 6 GTD (125 kw) i Opel astra J gtc (120-124? kw )- tacno ne znam ne zamjerite.
Set sa zamajcem je dosta skuplji kod Opela - I onda ja ispade vadim iz guzice da je odrzavanje Opela skuplje nego vau vau.
Hladnjak EGR-a mislis cijeli komplet- > Kvalitetniji je 250e isto kao i 1.6 tdci samo hladnjak egr-a koji je od FEBI-a 250e
jesi ti lud lik, prije 4 godine ti se pojavila korozija na sasiji i ti mislis to samo stalo od sebe, hrdja je rak.
Covjece ti cijelu lafetu moras zamijeniti radi pisljive kugle
Ja sam realan, ti si nadrealan sa svojim postovima. Nisam fanatik niti jednog proizvodjaca naspram tebe.