Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27626 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Ma nije ni Zrinjski zasluzio. I oni su presmijesna ekipa. Ovo je stvarno lose, ali ja se necu nervirati zbog likova koji su masno placeni.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#27627 Re: Utakmice.

Post by Impressum »

Šta ima ono dupla kruna :D
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27628 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Zasluzeno.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#27629 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Rumeni, serem ti se usta za sastanak sa igračima u pauzi.
Propali smo kao kauc, izgubit ćemo titulu zbog glupana (mnozina) u klubu.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27630 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Impressum wrote:Šta ima ono dupla kruna :D
Abd. Ne znam sta je smijesno.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#27631 Re: Utakmice.

Post by missko »

Nema sta moraju se navici da ekipe protiv njih daju 150% al tako je uvijek kad si prvoplasirani
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#27632 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Sami sebi krivi, kad je najvise trebalo, mi useremo i sefa i stanicu. Haj, makar Hus nije rekao šta je tu je. Samo čestitao Slobodi. Nevjerovatno, toliku prednost smo prosuli, da ne povjerujes. Siroki za sada bolji, ali oni govnari ko da gledam ce neku frljoku dati i eto ih na -1. Ako to uspiju, nema im se sta reci, sviđalo se to nama ili ne.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27633 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Jah, do rumenog je :lol: :lol: on bira igrace i pravi taktike :lol: :lol: kakva je to paranoja
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#27634 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

1 000 000 %
Raspali smo se nakon pauze. Derbi ne racunam, tu smo odigrali derbi kako treba, mada smo i tu 2 gola dali iz gresaka anamo onih.
Joj pa nije valjda da ćemo sve usrati :facepalm:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#27635 Re: Utakmice.

Post by animus »

Ovo nisu cista posla. Povukli se i cekaju da ovi izjednace. Nakon toga statiraju dok se ovi dodaju. Toliko losi nisu sigurno ali definitivno nece da igraju kao do pauze. Koji seljakluk na tribinama a teren im obicna livada. Sta reci za gamad koja navija za zrinjski. Vratiti im kad im bude najbitnije. Nisu za prve lige.
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27636 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Nevjerovatno.

Odoh se baciti sa kakve zgrade haha :roll: :roll: Ne vjerujem.

Husrefe seres i to dobro. NE IGRAJ NA BOD!
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#27637 Re: Utakmice.

Post by animus »

Mi bi se pozdravili sa titulom da je onaj stari Zrinjski. Sreca je jedino sto su i oni levati teski koji ne znaju normalan gol dati.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27638 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Gledam Zrinjski ovih zadnjih 10 minuta, o glavi im se radi kao i nama i oni jedne lopte nisu digli u zrak. Sekunde ne odustaju od svoje igre. A mi naumili dugim loptama po titulu.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27639 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Evo im gola.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27640 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Zabi ga Široki
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#27641 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Hahhahahah zabi Siroki bar nesto dobro. :lol:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27642 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Ako ovako budemo nastavili igrati, dzaba nam ovo
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#27643 Re: Utakmice.

Post by jeza u ledja »

#idemodaljezaistepare
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#27644 Re: Utakmice.

Post by animus »

Treba kopirati onaj trans manijaka:
Mozemo li mi ikoga pobijediti bar cajnoslu. Hvala listico.
User avatar
vicious
Posts: 7664
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#27645 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Grean wrote:Gledam Zrinjski ovih zadnjih 10 minuta, o glavi im se radi kao i nama i oni jedne lopte nisu digli u zrak. Sekunde ne odustaju od svoje igre. A mi naumili dugim loptama po titulu.
Ono mi je bilo bas porazavajuce, pa zadnjih pola sata smo samo nabijali lopte jbt, katastrofa.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#27646 Re: Utakmice.

Post by animus »

vicious wrote:
Grean wrote:Gledam Zrinjski ovih zadnjih 10 minuta, o glavi im se radi kao i nama i oni jedne lopte nisu digli u zrak. Sekunde ne odustaju od svoje igre. A mi naumili dugim loptama po titulu.
Ono mi je bilo bas porazavajuce, pa zadnjih pola sata smo samo nabijali lopte jbt, katastrofa.
Kako ces drugacije igrati po onakvom terenu. Normalno je ne mozes dati jer lopta odskace od busenje. Jebes ovu ligu. Bitno je da je Savez kupio i renovirao zgradu od 10 miliona. Sta ce nam tereni. Pola tih para su zavrnuli naravno.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27647 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Sliver wrote:Ma otpocetka se vidjelo da nema vise one razigranosti. Ne znam kud ovo vodi, ali jesen je bila toliko blistava, da imam filing da su neki dvojnici s natprirodnim mocima igrali umjesto ovih proljetnih,
Odmah poceti s uvredama Erdoana, ne bi li nam zabranili Antaliju, zaantalijam im ga ja svima.
Bilo je dobrih tekmi i na proljeće, što je čudno jer naši po tradiciji proljeće ujebu
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#27648 Re: Utakmice.

Post by missko »

Mogu mislit kako su se kone bile obradovale nasem kiksu kad ono najmanje njima danasnji rezultati odgovaraju
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22779
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27649 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

jeza u ledja wrote:#idemodaljezaistepare
Kako si se poceo javljati, drama...
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27650 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

6 utakmica do kraja. Neka se dozovu kako znaju i umiju. Kako god okreneš kvalitetniji smo od budućih protivnika. Sreća nam se osmijehnula jednom.

Mladost
Radnik
Čelik
Tuzla
Zvijezda
GOŠK

U srijedu Mladost i treba misliti sada samo na tu utakmicu. Ovo odmah zaboraviti.
Post Reply