Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#27626 Re: Utakmice.
Ma nije ni Zrinjski zasluzio. I oni su presmijesna ekipa. Ovo je stvarno lose, ali ja se necu nervirati zbog likova koji su masno placeni.
- Impressum
- Posts: 1256
- Joined: 30/08/2018 13:01
- Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
#27627 Re: Utakmice.
Šta ima ono dupla kruna 
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#27629 Re: Utakmice.
Rumeni, serem ti se usta za sastanak sa igračima u pauzi.
Propali smo kao kauc, izgubit ćemo titulu zbog glupana (mnozina) u klubu.
Propali smo kao kauc, izgubit ćemo titulu zbog glupana (mnozina) u klubu.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#27630 Re: Utakmice.
Abd. Ne znam sta je smijesno.Impressum wrote:Šta ima ono dupla kruna
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#27631 Re: Utakmice.
Nema sta moraju se navici da ekipe protiv njih daju 150% al tako je uvijek kad si prvoplasirani
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#27632 Re: Utakmice.
Sami sebi krivi, kad je najvise trebalo, mi useremo i sefa i stanicu. Haj, makar Hus nije rekao šta je tu je. Samo čestitao Slobodi. Nevjerovatno, toliku prednost smo prosuli, da ne povjerujes. Siroki za sada bolji, ali oni govnari ko da gledam ce neku frljoku dati i eto ih na -1. Ako to uspiju, nema im se sta reci, sviđalo se to nama ili ne.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#27633 Re: Utakmice.
Jah, do rumenog je
on bira igrace i pravi taktike
kakva je to paranoja
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#27634 Re: Utakmice.
1 000 000 %
Raspali smo se nakon pauze. Derbi ne racunam, tu smo odigrali derbi kako treba, mada smo i tu 2 gola dali iz gresaka anamo onih.
Joj pa nije valjda da ćemo sve usrati
Raspali smo se nakon pauze. Derbi ne racunam, tu smo odigrali derbi kako treba, mada smo i tu 2 gola dali iz gresaka anamo onih.
Joj pa nije valjda da ćemo sve usrati
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#27635 Re: Utakmice.
Ovo nisu cista posla. Povukli se i cekaju da ovi izjednace. Nakon toga statiraju dok se ovi dodaju. Toliko losi nisu sigurno ali definitivno nece da igraju kao do pauze. Koji seljakluk na tribinama a teren im obicna livada. Sta reci za gamad koja navija za zrinjski. Vratiti im kad im bude najbitnije. Nisu za prve lige.
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27636 Re: Utakmice.
Nevjerovatno.
Odoh se baciti sa kakve zgrade haha
Ne vjerujem.
Husrefe seres i to dobro. NE IGRAJ NA BOD!
Odoh se baciti sa kakve zgrade haha
Husrefe seres i to dobro. NE IGRAJ NA BOD!
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#27637 Re: Utakmice.
Mi bi se pozdravili sa titulom da je onaj stari Zrinjski. Sreca je jedino sto su i oni levati teski koji ne znaju normalan gol dati.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27638 Re: Utakmice.
Gledam Zrinjski ovih zadnjih 10 minuta, o glavi im se radi kao i nama i oni jedne lopte nisu digli u zrak. Sekunde ne odustaju od svoje igre. A mi naumili dugim loptama po titulu.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#27641 Re: Utakmice.
Hahhahahah zabi Siroki bar nesto dobro. 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#27642 Re: Utakmice.
Ako ovako budemo nastavili igrati, dzaba nam ovo
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#27644 Re: Utakmice.
Treba kopirati onaj trans manijaka:
Mozemo li mi ikoga pobijediti bar cajnoslu. Hvala listico.
Mozemo li mi ikoga pobijediti bar cajnoslu. Hvala listico.
- vicious
- Posts: 7664
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#27645 Re: Utakmice.
Ono mi je bilo bas porazavajuce, pa zadnjih pola sata smo samo nabijali lopte jbt, katastrofa.Grean wrote:Gledam Zrinjski ovih zadnjih 10 minuta, o glavi im se radi kao i nama i oni jedne lopte nisu digli u zrak. Sekunde ne odustaju od svoje igre. A mi naumili dugim loptama po titulu.
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#27646 Re: Utakmice.
Kako ces drugacije igrati po onakvom terenu. Normalno je ne mozes dati jer lopta odskace od busenje. Jebes ovu ligu. Bitno je da je Savez kupio i renovirao zgradu od 10 miliona. Sta ce nam tereni. Pola tih para su zavrnuli naravno.vicious wrote:Ono mi je bilo bas porazavajuce, pa zadnjih pola sata smo samo nabijali lopte jbt, katastrofa.Grean wrote:Gledam Zrinjski ovih zadnjih 10 minuta, o glavi im se radi kao i nama i oni jedne lopte nisu digli u zrak. Sekunde ne odustaju od svoje igre. A mi naumili dugim loptama po titulu.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27647 Re: Utakmice.
Bilo je dobrih tekmi i na proljeće, što je čudno jer naši po tradiciji proljeće ujebuSliver wrote:Ma otpocetka se vidjelo da nema vise one razigranosti. Ne znam kud ovo vodi, ali jesen je bila toliko blistava, da imam filing da su neki dvojnici s natprirodnim mocima igrali umjesto ovih proljetnih,
Odmah poceti s uvredama Erdoana, ne bi li nam zabranili Antaliju, zaantalijam im ga ja svima.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#27648 Re: Utakmice.
Mogu mislit kako su se kone bile obradovale nasem kiksu kad ono najmanje njima danasnji rezultati odgovaraju
- GandalfSivi
- Posts: 22779
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27649 Re: Utakmice.
Kako si se poceo javljati, drama...jeza u ledja wrote:#idemodaljezaistepare
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27650 Re: Utakmice.
6 utakmica do kraja. Neka se dozovu kako znaju i umiju. Kako god okreneš kvalitetniji smo od budućih protivnika. Sreća nam se osmijehnula jednom.
Mladost
Radnik
Čelik
Tuzla
Zvijezda
GOŠK
U srijedu Mladost i treba misliti sada samo na tu utakmicu. Ovo odmah zaboraviti.
Mladost
Radnik
Čelik
Tuzla
Zvijezda
GOŠK
U srijedu Mladost i treba misliti sada samo na tu utakmicu. Ovo odmah zaboraviti.
