Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#27601 Re: Utakmice.

Post by Blixen »

Logovan wrote:I da znaš da džaba truješ, neće ti uspjeti. :wink:
eki to :D
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27602 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Nesto sad gledam u tabelu. Gledam ona cetiri boda i kontam sta nam je. Ove nase rasprave izgledaju isto kao da mi zaostajemo 4 boda za Zrinjskim, a ne obrnuto.
Istina, imamo niz losih rezultata na Kosevu, ali to traje vec tri utakmice. Vrijeme je da zaigramo i na Kosevu tako da sumnjam da cemo kisati kuci vise do kraja.
Sljedeca utakmica nam je odlucujuca. Mi ako pobjedimo Slobodu, tesko da mozemo poslije toga izgubiti prednost u odnosu na Zrinjski jer poslije Slobode idu sve slabiji protivnici.
Isto tako, Zrinjski ako ne pobjedi sljedecu utakmicu mogu se oprostiti od

HAJDE MOMCI, IDEMO ABD DO DUPLE KRUNE!!!
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27603 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Blixen wrote:
Pitar sa Kariba wrote:Ja bih rekao u 4 utakmice 5 golova! :D
Krupa, Zrinjski i Siroki 0 golova na Kosevu
Ma ja, ne uklapa se polufinale kupa i 5:0 u raspad sistema....
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27604 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Pitar sa Kariba wrote:
Blixen wrote:
Pitar sa Kariba wrote:Ja bih rekao u 4 utakmice 5 golova! :D
Krupa, Zrinjski i Siroki 0 golova na Kosevu
Ma ja, ne uklapa se polufinale kupa i 5:0 u raspad sistema....
ma kakav raspad sistema, imali smo solidnih sansi, i da smo pobijedili bila bi druga priča, da je Krste dao, sve bi zaboravili. Neriješen rezultat i nije loš ako se uzme poraz od zrinjskog, u prednosti smo, do nas je i ne ovisimo ni od koga.
svi u napad
Posts: 2279
Joined: 14/10/2012 14:40

#27605 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Leopard_SA wrote:Nesto sad gledam u tabelu. Gledam ona cetiri boda i kontam sta nam je. Ove nase rasprave izgledaju isto kao da mi zaostajemo 4 boda za Zrinjskim, a ne obrnuto.
Istina, imamo niz losih rezultata na Kosevu, ali to traje vec tri utakmice. Vrijeme je da zaigramo i na Kosevu tako da sumnjam da cemo kisati kuci vise do kraja.
Sljedeca utakmica nam je odlucujuca. Mi ako pobjedimo Slobodu, tesko da mozemo poslije toga izgubiti prednost u odnosu na Zrinjski jer poslije Slobode idu sve slabiji protivnici.
Isto tako, Zrinjski ako ne pobjedi sljedecu utakmicu mogu se oprostiti od

HAJDE MOMCI, IDEMO ABD DO DUPLE KRUNE!!!
Bravo momcino :thumbup: :izet: Tako se razmislja. Nikad se nauciti pameti. Umjsto da se koncentrisemo na Slobodu jer nam je to bit il ne bit tekma prazna naklapanja o Musemicu, o tri tekme bez gola i druge gluposti. Pomozimo voljenom klubu bodrenjem i podrzavanjem a ne ovakvim luzerskim bosanskim komentarima. Pa jebote mislite li vi da ove komentare ne citaju igraci i sef. Kako bi ste se vi osjecali da pisaju po vama a vi prvi na tabeli. Sta trebaju strumfovi pisati? Hajmo ljudi zbiti redove podrzati igrace i strucni stab jer ovo je nasa sezona i nikad nismo bili ovako superiorni. Idemo naprijed jer imamo duplu krunu pred sobom. Protiv Slobode se ne smije izgubit i to je ono najvaznije. Pobjeda daje zalet i sigurnu igru u tekama poslije sto ce donjeti i titulu. Dosta zajebancije. Naprijed decki vi ste najbolji i hvala vam za ovu sezonu. Kako je lijepo pogledati na tabelu i vidjeti nas na prvom mjestu i ogromnom bodovnom razlikom u odnosu na kone. Hvala vam i izdrzite jos malo. Vi ste najbolji i zasluzili ste da krunisete svoj rad ove sezone titulom NAPRIJED SARAJ´VO!!!! :thumbup: :izet:
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27606 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

svi u napad wrote:
Leopard_SA wrote:Nesto sad gledam u tabelu. Gledam ona cetiri boda i kontam sta nam je. Ove nase rasprave izgledaju isto kao da mi zaostajemo 4 boda za Zrinjskim, a ne obrnuto.
Istina, imamo niz losih rezultata na Kosevu, ali to traje vec tri utakmice. Vrijeme je da zaigramo i na Kosevu tako da sumnjam da cemo kisati kuci vise do kraja.
Sljedeca utakmica nam je odlucujuca. Mi ako pobjedimo Slobodu, tesko da mozemo poslije toga izgubiti prednost u odnosu na Zrinjski jer poslije Slobode idu sve slabiji protivnici.
Isto tako, Zrinjski ako ne pobjedi sljedecu utakmicu mogu se oprostiti od

HAJDE MOMCI, IDEMO ABD DO DUPLE KRUNE!!!
Bravo momcino :thumbup: :izet: Tako se razmislja. Nikad se nauciti pameti. Umjsto da se koncentrisemo na Slobodu jer nam je to bit il ne bit tekma prazna naklapanja o Musemicu, o tri tekme bez gola i druge gluposti. Pomozimo voljenom klubu bodrenjem i podrzavanjem a ne ovakvim luzerskim bosanskim komentarima. Pa jebote mislite li vi da ove komentare ne citaju igraci i sef. Kako bi ste se vi osjecali da pisaju po vama a vi prvi na tabeli. Sta trebaju strumfovi pisati? Hajmo ljudi zbiti redove podrzati igrace i strucni stab jer ovo je nasa sezona i nikad nismo bili ovako superiorni. Idemo naprijed jer imamo duplu krunu pred sobom. Protiv Slobode se ne smije izgubit i to je ono najvaznije. Pobjeda daje zalet i sigurnu igru u tekama poslije sto ce donjeti i titulu. Dosta zajebancije. Naprijed decki vi ste najbolji i hvala vam za ovu sezonu. Kako je lijepo pogledati na tabelu i vidjeti nas na prvom mjestu i ogromnom bodovnom razlikom u odnosu na kone. Hvala vam i izdrzite jos malo. Vi ste najbolji i zasluzili ste da krunisete svoj rad ove sezone titulom NAPRIJED SARAJ´VO!!!! :thumbup: :izet:
:thumbup:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27607 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Jbm mu miša, a što ne bi bilo ovako? vrlo je realno da široki dobije zrinjskog a mi slobodu? Zar tražim previše?
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27608 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

(aBd)!



:D
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#27609 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Ja samo znam da je Merso izjavio čim je stigao u zlaTu...

Image
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#27610 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Sarajevo igra u ovom sastavu:

Kovačević, Stanojević, Lazić, Hebibović, Ahmetović, Rahmanović, Velkoski, Kapić, Mujakić, Halililović, Tatar.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27611 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Kakav go Rahmanović dade
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#27612 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

:shock: :shock: :shock:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27613 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Počeli su da se udaraju opasno, valjda im malo vuna
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27614 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Spasio nas je Kovačević u zadnjoj sekundi prvog poluvremena, zamalo da izjednače
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27615 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

RAHMANOVIC! :izet: Uh kakav gol. :izet:

Losa igra, ali ako Bog da bice ovo pobjeda.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#27616 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Odličan rezultat uzimajući u obzir da krila i bekovi ne postoje, kapiten još jednom nestao sa terena, odbrana isto uspavana...samo su Rahman i Vladan na visini zadatka. :thumbup:

PS. I ovim mesarima crvenim sve najgore...što se ovako ne nalože protiv ubica ili lažnih...pu stoka odvratna. buco pederu, napuši se sjeveru.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27617 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Jel' Husref zadovoljan ovim ili sta li.

Oba krila kao da ne postoje, igra se preskace a nikakve reakcije sa klupe.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27618 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Zadovoljan ili ne, on nije trener koji puno vjeruje zamjenama.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27619 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Zlatno pravilo trenera bh lige - mjenjaj jedino ako moras :mrgreen:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#27620 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Dobro je ikako skontao da može mijenjati i osvježiti ekipu... :run:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27621 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

I to je to.... do navijaca je...
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27622 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Spaho svršava
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27623 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Teorijski, jos smo prvi i sve je.do nas :lol: :lol: :lol:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#27624 Re: Utakmice.

Post by Raigor Stonehoof »

Nismo zasluzili titulu, jebiga. Kakvi luzeri.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27625 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Ne bih komentarisao...
Post Reply