eki toLogovan wrote:I da znaš da džaba truješ, neće ti uspjeti.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#27601 Re: Utakmice.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27602 Re: Utakmice.
Nesto sad gledam u tabelu. Gledam ona cetiri boda i kontam sta nam je. Ove nase rasprave izgledaju isto kao da mi zaostajemo 4 boda za Zrinjskim, a ne obrnuto.
Istina, imamo niz losih rezultata na Kosevu, ali to traje vec tri utakmice. Vrijeme je da zaigramo i na Kosevu tako da sumnjam da cemo kisati kuci vise do kraja.
Sljedeca utakmica nam je odlucujuca. Mi ako pobjedimo Slobodu, tesko da mozemo poslije toga izgubiti prednost u odnosu na Zrinjski jer poslije Slobode idu sve slabiji protivnici.
Isto tako, Zrinjski ako ne pobjedi sljedecu utakmicu mogu se oprostiti od
HAJDE MOMCI, IDEMO ABD DO DUPLE KRUNE!!!
Istina, imamo niz losih rezultata na Kosevu, ali to traje vec tri utakmice. Vrijeme je da zaigramo i na Kosevu tako da sumnjam da cemo kisati kuci vise do kraja.
Sljedeca utakmica nam je odlucujuca. Mi ako pobjedimo Slobodu, tesko da mozemo poslije toga izgubiti prednost u odnosu na Zrinjski jer poslije Slobode idu sve slabiji protivnici.
Isto tako, Zrinjski ako ne pobjedi sljedecu utakmicu mogu se oprostiti od
HAJDE MOMCI, IDEMO ABD DO DUPLE KRUNE!!!
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27603 Re: Utakmice.
Ma ja, ne uklapa se polufinale kupa i 5:0 u raspad sistema....Blixen wrote:Krupa, Zrinjski i Siroki 0 golova na KosevuPitar sa Kariba wrote:Ja bih rekao u 4 utakmice 5 golova!
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27604 Re: Utakmice.
ma kakav raspad sistema, imali smo solidnih sansi, i da smo pobijedili bila bi druga priča, da je Krste dao, sve bi zaboravili. Neriješen rezultat i nije loš ako se uzme poraz od zrinjskog, u prednosti smo, do nas je i ne ovisimo ni od koga.Pitar sa Kariba wrote:Ma ja, ne uklapa se polufinale kupa i 5:0 u raspad sistema....Blixen wrote:Krupa, Zrinjski i Siroki 0 golova na KosevuPitar sa Kariba wrote:Ja bih rekao u 4 utakmice 5 golova!
-
svi u napad
- Posts: 2279
- Joined: 14/10/2012 14:40
#27605 Re: Utakmice.
Bravo momcinoLeopard_SA wrote:Nesto sad gledam u tabelu. Gledam ona cetiri boda i kontam sta nam je. Ove nase rasprave izgledaju isto kao da mi zaostajemo 4 boda za Zrinjskim, a ne obrnuto.
Istina, imamo niz losih rezultata na Kosevu, ali to traje vec tri utakmice. Vrijeme je da zaigramo i na Kosevu tako da sumnjam da cemo kisati kuci vise do kraja.
Sljedeca utakmica nam je odlucujuca. Mi ako pobjedimo Slobodu, tesko da mozemo poslije toga izgubiti prednost u odnosu na Zrinjski jer poslije Slobode idu sve slabiji protivnici.
Isto tako, Zrinjski ako ne pobjedi sljedecu utakmicu mogu se oprostiti od
HAJDE MOMCI, IDEMO ABD DO DUPLE KRUNE!!!
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27606 Re: Utakmice.
svi u napad wrote:Bravo momcinoLeopard_SA wrote:Nesto sad gledam u tabelu. Gledam ona cetiri boda i kontam sta nam je. Ove nase rasprave izgledaju isto kao da mi zaostajemo 4 boda za Zrinjskim, a ne obrnuto.
Istina, imamo niz losih rezultata na Kosevu, ali to traje vec tri utakmice. Vrijeme je da zaigramo i na Kosevu tako da sumnjam da cemo kisati kuci vise do kraja.
Sljedeca utakmica nam je odlucujuca. Mi ako pobjedimo Slobodu, tesko da mozemo poslije toga izgubiti prednost u odnosu na Zrinjski jer poslije Slobode idu sve slabiji protivnici.
Isto tako, Zrinjski ako ne pobjedi sljedecu utakmicu mogu se oprostiti od
HAJDE MOMCI, IDEMO ABD DO DUPLE KRUNE!!!![]()
Tako se razmislja. Nikad se nauciti pameti. Umjsto da se koncentrisemo na Slobodu jer nam je to bit il ne bit tekma prazna naklapanja o Musemicu, o tri tekme bez gola i druge gluposti. Pomozimo voljenom klubu bodrenjem i podrzavanjem a ne ovakvim luzerskim bosanskim komentarima. Pa jebote mislite li vi da ove komentare ne citaju igraci i sef. Kako bi ste se vi osjecali da pisaju po vama a vi prvi na tabeli. Sta trebaju strumfovi pisati? Hajmo ljudi zbiti redove podrzati igrace i strucni stab jer ovo je nasa sezona i nikad nismo bili ovako superiorni. Idemo naprijed jer imamo duplu krunu pred sobom. Protiv Slobode se ne smije izgubit i to je ono najvaznije. Pobjeda daje zalet i sigurnu igru u tekama poslije sto ce donjeti i titulu. Dosta zajebancije. Naprijed decki vi ste najbolji i hvala vam za ovu sezonu. Kako je lijepo pogledati na tabelu i vidjeti nas na prvom mjestu i ogromnom bodovnom razlikom u odnosu na kone. Hvala vam i izdrzite jos malo. Vi ste najbolji i zasluzili ste da krunisete svoj rad ove sezone titulom NAPRIJED SARAJ´VO!!!!
![]()
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27607 Re: Utakmice.
Jbm mu miša, a što ne bi bilo ovako? vrlo je realno da široki dobije zrinjskog a mi slobodu? Zar tražim previše?
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27608 Re: Utakmice.
(aBd)!

- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27609 Re: Utakmice.
Ja samo znam da je Merso izjavio čim je stigao u zlaTu...


- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#27610 Re: Utakmice.
Sarajevo igra u ovom sastavu:
Kovačević, Stanojević, Lazić, Hebibović, Ahmetović, Rahmanović, Velkoski, Kapić, Mujakić, Halililović, Tatar.
Kovačević, Stanojević, Lazić, Hebibović, Ahmetović, Rahmanović, Velkoski, Kapić, Mujakić, Halililović, Tatar.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27613 Re: Utakmice.
Počeli su da se udaraju opasno, valjda im malo vuna
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27614 Re: Utakmice.
Spasio nas je Kovačević u zadnjoj sekundi prvog poluvremena, zamalo da izjednače
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27615 Re: Utakmice.
RAHMANOVIC!
Uh kakav gol.
Losa igra, ali ako Bog da bice ovo pobjeda.
Losa igra, ali ako Bog da bice ovo pobjeda.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27616 Re: Utakmice.
Odličan rezultat uzimajući u obzir da krila i bekovi ne postoje, kapiten još jednom nestao sa terena, odbrana isto uspavana...samo su Rahman i Vladan na visini zadatka.
PS. I ovim mesarima crvenim sve najgore...što se ovako ne nalože protiv ubica ili lažnih...pu stoka odvratna. buco pederu, napuši se sjeveru.
PS. I ovim mesarima crvenim sve najgore...što se ovako ne nalože protiv ubica ili lažnih...pu stoka odvratna. buco pederu, napuši se sjeveru.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27617 Re: Utakmice.
Jel' Husref zadovoljan ovim ili sta li.
Oba krila kao da ne postoje, igra se preskace a nikakve reakcije sa klupe.
Oba krila kao da ne postoje, igra se preskace a nikakve reakcije sa klupe.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#27618 Re: Utakmice.
Zadovoljan ili ne, on nije trener koji puno vjeruje zamjenama.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#27619 Re: Utakmice.
Zlatno pravilo trenera bh lige - mjenjaj jedino ako moras 
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27620 Re: Utakmice.
Dobro je ikako skontao da može mijenjati i osvježiti ekipu... 
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#27621 Re: Utakmice.
I to je to.... do navijaca je...
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#27623 Re: Utakmice.
Teorijski, jos smo prvi i sve je.do nas

- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#27624 Re: Utakmice.
Nismo zasluzili titulu, jebiga. Kakvi luzeri.
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27625 Re: Utakmice.
Ne bih komentarisao...
