Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#27576 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Meni nije jasno zbog cega nije uveo Sisica? Falilo je svjezine. U jednom momentu 5 nasih stoji u liniji 16erca, niko da pridje po loptu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27577 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Možda ga je i htio uvesti, međutim crveni ga je natjerao da ubaci dodatnog napadača.
To se na kraju i isplatilo, ali fulismo penal.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#27578 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

tovarish wrote:Husrefova zasluga je bila onih plus 11 i biće njegova zasluga ako uzmemo titulu. Ali, biće i krivac ako titulu izgubimo.

Do njega je da skonta gdje griješi i da to ispravi.

E sad,pitanje je šta ako izgubimo titulu. Da li ga tjerati ili ostaviti na klupi.

Ako mogu dovesti provjereno i kvalitetno ime,onda novi trener,ako će biti nova ubleha tipa Jarni ili Ješić, neka onda Husrefa.
Nama treba covjek iz Sarajeva. Bivsi igrac i covjek koji razumije kako stvari stoje i koji je perspektivan trener. Iako nisam ljubitelj Husrefa Musemica smatram da je bolje da on ostane trener nego da dovodimo ljude sa strane a pogotovo one koji nisu iz BiH.

Sad je osuta paljba po njemu, pod pritiskom je. Provalili su mu igru a kao prilog tome govori i cinjenica da na Kosevu nismo zabili gol 3 utakmice. Trebao bi naci nacin kako da pobjedjuje ponovo i da konacno osvojimo tu titulu. Ako to uspije onda nema dileme za trenera a ako ne uspije opet je bolji on od nekih Jesica i slicnih...
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27579 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Možda ga je i htio uvesti, međutim crveni ga je natjerao da ubaci dodatnog napadača.
To se na kraju i isplatilo, ali fulismo penal.
Pa Husref izvršio jednu izmjenu. :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27580 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Ja mu ne vidim zamjenu. Dok je tako, nema svrhe mijenjati.
Mijenjali smo, nema koga nismo dovodili. Sve gore od goreg.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27581 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote:Možda ga je i htio uvesti, međutim crveni ga je natjerao da ubaci dodatnog napadača.
To se na kraju i isplatilo, ali fulismo penal.
Pa Husref izvršio jednu izmjenu. :-)
Čekaj, Handžić bio jedina izmjena :shock:
Evo sad premotavam....dobro si :mrgreen:
Ma nakon onog crvenog, samo se sjećam da je Handžić ušao umjesto Dupovca i onda je bilo gledanje na sat, hoćemo li, nećemo li, hop, penal i mrak :skoljka:
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27582 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Ja mu ne vidim zamjenu. Dok je tako, nema svrhe mijenjati.
Mijenjali smo, nema koga nismo dovodili. Sve gore od goreg.
Šišić, Resić i Cruz. Mogao je uvesti prvu dvojicu.

Bolje svježi Šišić, nego umorni Tatar koji ništa nije mogao korisno uraditi.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27583 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote: Sloboda (A) Pobjeda
Mladost (H) Pobjeda
Radnik (A) Pobjeda
Čelik (H) Pobjeda
Tuzla (A) Pobjeda
Zvijezda (H) Pobjeda
GOŠK (A) Remi
Nadam se necemu slicnom
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27584 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote: Čekaj, Handžić bio jedina izmjena :shock:
Evo sad premotavam....dobro si :mrgreen:
Ma nakon onog crvenog, samo se sjećam da je Handžić ušao umjesto Dupovca i onda je bilo gledanje na sat, hoćemo li, nećemo li, hop, penal i mrak :skoljka:
Da, ja ni sad ne vjerujem, neću nikad vjerovati da je izvršio jednu izmjenu. Čuj jedna izmjena u onakvoj utakmici.

Čak sam evo maloprije provjerio na oficijelnoj stranici da li je fakat bila jedna izmjena. :shock: Moj mozak ne prihvata nikako ovu činjenicu.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27585 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote:
Tomahawk11 wrote: Čekaj, Handžić bio jedina izmjena :shock:
Evo sad premotavam....dobro si :mrgreen:
Ma nakon onog crvenog, samo se sjećam da je Handžić ušao umjesto Dupovca i onda je bilo gledanje na sat, hoćemo li, nećemo li, hop, penal i mrak :skoljka:
Da, ja ni sad ne vjerujem, neću nikad vjerovati da je izvršio jednu izmjenu. Čuj jedna izmjena u onakvoj utakmici.

Čak sam evo maloprije provjerio na oficijelnoj stranici da li je fakat bila jedna izmjena. :shock: Moj mozak ne prihvata nikako ovu činjenicu.
Neki Husrefovi postupci mi nikako nisu jasni, ali opet kontam da zna covjek sta radi.
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#27586 Re: Utakmice.

Post by gold'n'brown »

I jos jedna stvar i da zavrsim sa Husrefom, kakav god je boljeg u ovom casu tesko mozemo imati. Ali brate zasto se ne izvrse sve tri izmjene? Napraviti samo jednu izmjenu znaci da nemas apsolutno nikakvog rezervnog plana. Ja stvarno se ne sjecam kada sam gledao utakmicu u nekoj ozbiljnijoj ligi gdje se napravi samo jedna izmjena.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22781
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27587 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Nije mi jos dobro, ne mogu ni analizirati sve od jucer, bas mi je tesko palo...
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#27588 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Leopard_SA wrote:
Logovan wrote: Sloboda (A) Pobjeda
Mladost (H) Pobjeda
Radnik (A) Pobjeda
Čelik (H) Pobjeda
Tuzla (A) Pobjeda
Zvijezda (H) Pobjeda
GOŠK (A) Remi
Nadam se necemu slicnom
Radnik je jebena utakmica. A ni sa Tuzlom neće biti lakše. GOSK tradicionalno nezgodan. Ali da vidimo Slobodu prvo. Ako tu kiksamo...
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#27589 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

Tesko da mi mozemo bolje od Husrefa naci. Za nasu ligu on je sasvim solidan trener. Eh, da mu je jos kako tvrdoglavost izbiti to bi bio veliki plus. U ovim godinama nema sanse ali eto, samo konstatujem.
Iznenadi me covjek svake hefte. Oscilacije, eksperimentisanje, pickasta igra kuci (ovo mi najteze pada). Daj ziv bio, napadni od prve minute kad vec imas oruzje. Vec si to uradio x puta, isplatilo se, zasto mjenjati taktiku? Mi smo ekipa koja tekmu mora rijesiti u prvom poluvremenu, ako se to ne desi onda smo uglavnom donji. Plan B ne postoji. Ovaj cirkus sa 1 izmjenom juce je neobjasnjiv :oops: .

Nejse, nemamo vise prava na kiks. Raspored imamo slican kao i zrinjski, vidjecemo ko ce se bolje snaci ali ovim jucerasnjim remijem dali smo im nadu i sto je jos gore sansu da pocnu malo mesetariti i kupovati. Slijedece 3 tekme u 7 dana bi mogle sve rijesiti. Potreban je maksimalno ozbiljan pristup. Ako ovo ispustimo nek ide sve u pm.
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#27590 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

strong69 wrote:
Leopard_SA wrote:
Logovan wrote: Sloboda (A) Pobjeda
Mladost (H) Pobjeda
Radnik (A) Pobjeda
Čelik (H) Pobjeda
Tuzla (A) Pobjeda
Zvijezda (H) Pobjeda
GOŠK (A) Remi
Nadam se necemu slicnom
Radnik je jebena utakmica. A ni sa Tuzlom neće biti lakše. GOSK tradicionalno nezgodan. Ali da vidimo Slobodu prvo. Ako tu kiksamo...

Jasta radi, s Radnikom ce biti klanje. Tuzla smo ok ja mislim. A nedaj Boze da nam zatrebaju bodovi protiv Goska koliko god da su oni fenjerasi. Sve ustaske jedinice ce se dici ako bude trebalo, tu bi isli na noz. Iskreno se nadam da cemo sve do tada rjesiti.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27591 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Tomahawk11 wrote:Ja mu ne vidim zamjenu. Dok je tako, nema svrhe mijenjati.
Mijenjali smo, nema koga nismo dovodili. Sve gore od goreg.
Ko ono smjeni trenera ovako u finisu sezone dok su bili na prvom mjestu, je li bas Zrinjski tako doveo Sliskovica i uzeo titulu?

Odmah da se ogradim da nista ne propagiram, da ne bi bilo pitarluk, kola nizbrdo i odmah mijenjanje ali realno Husref je dobio povjerenje kad je trebalo, na pocetku sezone kad je islo lose klub je stao iza njega.

Treba li stati ako se izgubi i ova prednost ili ne daj Boze titula, to nije na meni da procjenjujem. Ima klupsko rukovodstvo koje se u ovoj situaciji i svakoj drugoj treba postaviti bez emocija. Instant prodrmavanje ekipe je kratkorocno rjesenje koje moze zavrsiti i ovako i onako ali ti ostavlja problem sta poslije toga. Nadam se da nece trebati razmisljati o tome.

Sto se buducnosti tice, ja licno sam u vrijeme dovodjenja Janjosa bio za povratak Varesanovica. Mislim da je dobro podcijenjen kao trener, od ovih mladjih sigurno najbolji a imam li pravo pokazat ce mozda i sa Citijm. Sto se Veleza i Olimpika tice tu je bio uspjesan. Ali ovo je za neku malo dalju buducnost.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#27592 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

tovarish wrote:Husrefova zasluga je bila onih plus 11 i biće njegova zasluga ako uzmemo titulu. Ali, biće i krivac ako titulu izgubimo.

Do njega je da skonta gdje griješi i da to ispravi.

E sad,pitanje je šta ako izgubimo titulu. Da li ga tjerati ili ostaviti na klupi.

Ako mogu dovesti provjereno i kvalitetno ime,onda novi trener,ako će biti nova ubleha tipa Jarni ili Ješić, neka onda Husrefa.
Cuj sta? Ovo ako useremo,trebaju svi otici, samo Nam da ostane!
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27593 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Cienfuegos wrote:
strong69 wrote:
Leopard_SA wrote: Radnik je jebena utakmica. A ni sa Tuzlom neće biti lakše. GOSK tradicionalno nezgodan. Ali da vidimo Slobodu prvo. Ako tu kiksamo...

Jasta radi, s Radnikom ce biti klanje. Tuzla smo ok ja mislim. A nedaj Boze da nam zatrebaju bodovi protiv Goska koliko god da su oni fenjerasi. Sve ustaske jedinice ce se dici ako bude trebalo, tu bi isli na noz. Iskreno se nadam da cemo sve do tada rjesiti.
Radnik ce biti vrlo teska utakmica, ali ipak mislim da ce najteza utakmica biti protiv Slobode i u slucaju da pobjedimo, nastavili bi nizati pobjede i protiv Radnika i Mladosti itd.
Tuzla, iako ima na papiru dobar tim ove sezone nije pokazala da se moze nositi sa klubovima iz gornjeg dijela tabele.
Naravno, ne smijem ni pomisliti kakve ce se sve mucke raditi ako za titulu budemo igrali protiv GOSK-a tako da se nadam da ce zadnje kolo ABd biti samo formalnost
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#27594 Re: Utakmice.

Post by Blixen »

ja mislim da cemo mi sami sebe pobjediti do kraja
nama ni 44 boda nisu dovoljna kad na suhvati euforija
tri tekme kuci ni gola nismo zabili i to sampionska ekipa, :D ma dajte molim vas :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27595 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Ja bih rekao u 4 utakmice 5 golova! :D
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#27596 Re: Utakmice.

Post by Blixen »

Pitar sa Kariba wrote:Ja bih rekao u 4 utakmice 5 golova! :D
Krupa, Zrinjski i Siroki 0 golova na Kosevu
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27597 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Blixen wrote:ja mislim da cemo mi sami sebe pobjediti do kraja
nama ni 44 boda nisu dovoljna kad na suhvati euforija
tri tekme kuci ni gola nismo zabili i to sampionska ekipa, :D ma dajte molim vas :D
A ja mislim da si još jedan "analitičar".

Euforija nas nije uhvatila, jer zna se šta je euforija. Vidi se po posjeti je li euforija ili ne.

Tri utakmice kući bez gola nije šampionska ekipa, ali jeste ona koja zabije 54 gola, a primi samo 17. Jeste ona koja je zabila 18 golova više od druge najefikasnije ekipe (kod istog broja bodova gleda se gol razlika). Jeste ona koja pobijedi i Širokog i Željezničara u gostima sa 0:3 (pobjede ostvarene za kratko vrijeme), a protiv Zrinjskog odigra 2:2. Jeste ona koja je na domaćem terenu pobijedila i Zrinjskog i Željezničara i Širokog. Jeste ona koja je ubjedljivo prva na "mini" tabeli sa ove tri ekipe. Jeste ona koja na tabeli strijelaca ima trojicu na vrhu tabele (iznad Bilbija koji nije više u ligi i ne bježi puno i Krpić koji bježi jedan gol našem najboljem strijelcu). Jeste ona koja se pored čuvanja prvog mjesta sa velikom prednošću izborila za finale kupa. Jeste ona koja je nakon poraza od Atalante od 0:8 izbila na vrh tabele i čuva ga sve do danas. Jeste ona koja je pružila mnogo prilika mladim igračima, da ih ne nabrajam sad jer ih ima puno (vjerovatno najbolji u ligi po ovome).

To je to ovako na prvu, možda se još može nešto napisati. :wink: A ti i još neki samo nastavite o negativnim stranama, kao što je tri utakmice bez gola kući, nema ih više od pozitivnih strana.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#27598 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

Dupla titula do kraja...
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#27599 Re: Utakmice.

Post by Blixen »

Logovan wrote:
Blixen wrote:ja mislim da cemo mi sami sebe pobjediti do kraja
nama ni 44 boda nisu dovoljna kad nas uhvati euforija
tri tekme kuci ni gola nismo zabili i to sampionska ekipa, :D ma dajte molim vas :D
A ja mislim da si još jedan "analitičar".
misli :D
nama euforija ne godi
o duploj kruni se prica uveliko
ima smisla kad smo svinjskom bjezali 11 boba
Mitomanima bjezali cak 21 :D :D :D jadni Mitomani
ali nakon niza od 3 tekme kuci bez gola i samo 4 bobe prednosti, nisam vise 100% siguran u titulu
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27600 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Opet on o euforiji. Ja jedno, on drugo, ma nebitno, uživaj. :thumbup:

I da znaš da džaba truješ, neće ti uspjeti. :wink:
Post Reply