Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Napravili smo od gotovog veresiju i to je sad sasvim izgledno. Dok kraja ce biti mrtva trka, iako idalje imamo fakticki 5 bodova prednosti. Sa ovakvom igrom na kosevu bice pravo gutavo i u kupu i u prvenstvu
Istina je da losije igramo od pauze, da smo u grcu, da mi ide na qurac sa tvrdoglavim guranjem potrosaca lopti Halilovicem ali ne moze se zaboraviti da nas je Husref doveo dovde.
Vidjet cemo sa Slobodom i Radnikom kako ce odreagovati. Zvoni mi malo onaj Slobodin finis kad su ostali bez svega ali hocu da vjerujem da to nije ista prica, ono je ekipa koja je protivno svim prognozama uz Husrefa napravila cudo i pala u finisu. Ovo sto mi imamo je najbolja ekipa prvenstva u manjoj krizi. Uz to bolje igramo na strani pa cemo vidjeti.
Kad se ohladi glava malo nije sve toliko crno iako jeste dosta zajebanije ...Jedna kratka serija pobjeda nam treba..recimo sada 3 pobjede zaredom i jedan kiks Zrinjskog, tj. samo da ne dobiju u Listici i prvenstvo je rijeseno..koliko god bilo tesko moze se...ako si u stanju bio glat dobijati u Listici i na Grbavici u Mostaru u uzvratu kupa, zasto ne bi dobio naredne dvije gostujuce pa neka su Sloboda i Radnik koji ko biva ganjaju Evropu iako nece ni jedni ni drugi tamo.. ali pricamo o dosta manje kvalitetnim ekipama od Sirokog i Zrinjskog...pa i na Grbavici je dosta teze koliko god da su komsije u raspadu... u medjuvremenu dolazi cini mi se Mladost gdje valjda kuci pobjedjujemo majka mu stara ...ako se ohlade glave i dobijemo u Tuzli bice puno lakse..
Grean wrote:Nece biti Zrinjskom lako, Siroki je dobra ekipa. Vidjeli smo juce, kakav god visoki pritisak izvade se i to na dodavanje bez nabijanja lopte.
Kako god bolje +4 nego da ganjamo -4 mada je psiholoski ovo drugo lakse.
Kod nas je opasno to sto smo sada pali a Zrinjski se digao. Oni su vec bili digli ruke od titule i nemaju sta da izgube i samim tim su mnogo rastereceniji. Kod nas je kriza pocela od one utakmice sa Krupom i sada smo pod pritiskom. Ahmetovic nije u golgeterskoj formi i ono sto pogadja zavezanih ociju sinoc je promasio 2 puta. Van forme je i Velkoski a ni Tatar ne pogadja.
Sljedeće tri su subota, srijeda, subota. U tih 7 dana se lomi prvenstvo. Treba dobiti Slobodu u gostima, Mladost kući i Radnika u gostima i ući u mirnije u posljednja 4 kola. Ako negdje kiksamo, a Zrinjski sve dobije (neće ni njima biti lako) zakomplikovat ćemo sebi situaciju do kraja. Kontam opet, Zrinjski ima 4 pobjede za redom. Do kraja još 7 utakmica. Ako dobiju i tih 7 to je 11 u nizu. Valjda i oni moraju negdje da se okliznu.
Grean wrote:Nece biti Zrinjskom lako, Siroki je dobra ekipa. Vidjeli smo juce, kakav god visoki pritisak izvade se i to na dodavanje bez nabijanja lopte.
Kako god bolje +4 nego da ganjamo -4 mada je psiholoski ovo drugo lakse.
Kod nas je opasno to sto smo sada pali a Zrinjski se digao. Oni su vec bili digli ruke od titule i nemaju sta da izgube i samim tim su mnogo rastereceniji. Kod nas je kriza pocela od one utakmice sa Krupom i sada smo pod pritiskom. Ahmetovic nije u golgeterskoj formi i ono sto pogadja zavezanih ociju sinoc je promasio 2 puta. Van forme je i Velkoski a ni Tatar ne pogadja.
Na muci se poznaju junaci
Mi ne pogađamo kući. U tri posljednje na Koševu nismo gola zabili (0:0, 0:1, 0:0). Patili smo se i prvu protiv Krupe (2:1). S druge strane, na strani smo u svakoj 3 komada utrpali (Tuzla, Široki, Željo).
Sada treba pokazati karakter. Dobiti sljedeće 3 u 7 dana.
Meni je ovo skoro pa preslikana utakmica sa Zrinjskim. Istina, na ovoj smo fulili zicer i penal i nismo izgubili.
Razumijem izostanke, ali ne može ti Mujakić igrati beka. Trudio se on, vidiš tu srčanost kad povuče loptu i onda stane, jer nije njegovo da probija po krilu. Zar nije imao niko drugi?
Stanojević i Rahmanović, pogotovo Stanojević, veoma bitan igrač ovog tima i to se vidi u ovakvim utakmicama. Mi smo na početku tri puta ispali i mogli fasovati gol.
Odigrali smo sve teže utakmice, s ovim ekipama iz gornjeg dijela. Učinak nije baš najbolji, ali smo još uvijek na 4 boda razlike. Još uvijek mi odlučujemo o svojoj sudbini i imamo pravo na bar jedan kiks. Da vidimo šta sa Slobodom, pa ćemo dalje.
I da, dobro bi bilo da Husref objasni Krsteu kako on ne može šutati penale.
Tomahawk11 wrote:Meni je ovo skoro pa preslikana utakmica sa Zrinjskim. Istina, na ovoj smo fulili zicer i penal i nismo izgubili.
Razumijem izostanke, ali ne može ti Mujakić igrati beka. Trudio se on, vidiš tu srčanost kad povuče loptu i onda stane, jer nije njegovo da probija po krilu. Zar nije imao niko drugi?
Stanojević i Rahmanović, pogotovo Stanojević, veoma bitan igrač ovog tima i to se vidi u ovakvim utakmicama. Mi smo na početku tri puta ispali i mogli fasovati gol.
Odigrali smo sve teže utakmice, s ovim ekipama iz gornjeg dijela. Učinak nije baš najbolji, ali smo još uvijek na 4 boda razlike. Još uvijek mi odlučujemo o svojoj sudbini i imamo pravo na bar jedan kiks. Da vidimo šta sa Slobodom, pa ćemo dalje.
I da, dobro bi bilo da Husref objasni Krsteu kako on ne može šutati penale.
možda je jedino Krste i prihvatio odgovornost, teška je situacija u 95- oj šutati penal, kod 0-0 i to protiv širokog. Fali nama jedan igrač odbrane ala Miloš Nedić za pucanje penala, bez puno razmišljanja , u okvir i što jače.
sencobih wrote:
možda je jedino Krste i prihvatio odgovornost, teška je situacija u 95- oj šutati penal, kod 0-0 i to protiv širokog. Fali nama jedan igrač odbrane ala Miloš Nedić za pucanje penala, bez puno razmišljanja , u okvir i što jače.
Ima i toga, ne sporim, zeznuto je ono.
Eh, da je on nju po sredini ošinuo, ne bi mu niko ni riječi rekao.
Ovako je plasirao, golman ga pročitao i ništa.
Idemo dalje.
Pa Kapic je nesto i pokusavao. U drugom poluvremenu niko mu ne prilazi da odigra obican pas. Igraci su se sakrivali jedni iza drugih. Nema veze pisaj ga, bilo proslo. Sad slijede relativno laksi protivnici, treba se vratiti na pobjednicki kolosijek i nece biti problema.
Sinoc su zakazali krila tacnije krle i tatar i morali su napolje. Neuspjeo eksperiment sa mujakicem, cim smo izbacili dupovca nesto smo i odigrali. Ne znam sto je morao ovo raditi kad halil sasvim ok igra beka. Povrijedila ti se dva beka uigravas halila 4 5 utkamica i sad ga sjebes. Mogo je poceti sisic, resic, kruz, svakako nam fali brzine.