Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27526 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Jebo te, ne vjerujem. :shock: :run: :facepalm: Još oni crveni dobiše. Još smo penal imali. I opet ništa. :facepalm:

4 boda.... :-) Ako do Čelika zadržimo ovu prednost biće ok. :skoljka:
Last edited by Logovan on 14/04/2019 21:48, edited 1 time in total.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27527 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Sliver wrote:Psihicki, veoma losa situacija. Nadam se da ce SS naci nacin da atmosferu,opet, okrene u zeljenom smjeru. A Krle, majstore, vokimo te mi i dalhe, ali daj penal da izvodi neki drugi, znas da si znao i 2 u nizu fulati, pa onda jedva dati i sad opet fulati veoma bitan, iako bi bilo sramno do 3 boda doci iz poklon penala
Što bi bilo sramno? Titule su se uzimale iz mnogo, mnogo sumnjivijih penala, pa se to zaboravilo, a pominju se samo titule. Da je njega Krle dao ....
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#27528 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Dobro smo i remi izvukli kada imaš situaciju da te 2 najvažnija faktora iz sopstvenih redova jebu u zdrav mozak - trener i kapiten. Prvi eksperimentiše u vjerovatno najvažnijoj utakmici prvenstva samo da bi mu igrao kikser-amater dupovac a drugi pušikurac koji igra samo kada mu se digne...i btw. ne zaslužuje kapitensku po svemu prikazanom (ni DODAVANJE nije imao pristojno i pravilno ČITAVU utakmicu a penal je samo dokaz koliko je mentalno nezreo za kapitena), nego bih je lično dao ili Mujakiću jer bukvalno gine za ovaj klub ili Mersudinu jer je jedini istinski fudbaler-profesionalac u ovoj ekipi, pored Stanojevića naravno mada on ne može sa Mersudinom što se tiče profesionalnog pristupa svakoj utakmici, SVAKOJ.
Last edited by Maharadza on 14/04/2019 22:09, edited 1 time in total.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27529 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Krle je katastrofalno odigrao utakmicu. Penal je pečat na tu lošu igru. Ahmetović također. Hebo te, izašao sam na golmana, ovaj se još okliznuo i on pravo u njega. Pa ono što bično zabija glavom isto. Jednostavno danas nije bilo raspoloženog igrača.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27530 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Pretjeruje se k`o i obicno, vruce glave....
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#27531 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

PS. Onaj stadion je proklet/sihiri/vračevi nešto žestoko je bačeno tamo, pod hitno dovesti Hodže, Popove i ostalo da se to malo "očisti" od Šejtana ili se preseliti skroz u što skorijem roku. :run:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27532 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

:lol:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#27533 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »



#MERSOFORCAPTAIN



Ovo sutra još organizovati na sred terena i tokom Ramazana svaku noć...Allahu pomozi da se prokleština otjera sa Koševa. :run:
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27534 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

PUNA PODRŠKA!

ZAJEDNO DO TITULE!
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27535 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Logovan wrote:PUNA PODRŠKA!

ZAJEDNO DO TITULE!
:thumbup:

Osim Anelu Hebibovicu!!!
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#27536 Re: Utakmice.

Post by Company85 »

Ma nama treba dobar teren...ubi nas ovaj na Kosevu jos onda ako smo malo nervozni pa nas ne ide odmah belaj.
Inace danas pogresna postavka na terenu i onda kasnjenje sa popravkom te greske.
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27537 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Pitar sa Kariba wrote:
Logovan wrote:PUNA PODRŠKA!

ZAJEDNO DO TITULE!
:thumbup:

Osim Anelu Hebibovicu!!!
Ma i njemu podrška!!! :D
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1642
Joined: 25/07/2015 14:13

#27538 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Kao sto sam rekao poslije derbija, nismo mi toliko dobri koliko su komsije ocajne :roll:
Teska situacija, ovako se titule gube, penal u 94' :-)
Najgore od svega sto idemo i Slobodi i Radniku koji se bore za evropu, tu su negdje. Valjda izdobri i ne prospemo sve ili inace neka ide i idu svi u pm.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27539 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

HAJDE MOMCI, IDEMO SVI ZAJEDNO!!!
SLAVICE SE DUPLA KRUNA NA KOŠEVU!!!
svi u napad
Posts: 2279
Joined: 14/10/2012 14:40

#27540 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Logovani svaka cast :thumbup: :izet:
Hajd da i ovdje stavim komentar koji sam vec napisao.
Nadam se da ih nece uhvatiti panika. Nije smak svijeta. Ipak imamo 4 boda prednosti. Treba dobro izanalizirati tekme protiv Zrinjskog i Sirokog. Nije sad isto igrati kao na pocetku sezone kad te niko nije ubrajao u favorite. Sad kad si prvi i bio dominantan cijelo vrijeme ljudi te ozbiljnije shvate i igraju sa vise motiva protiv tebe. Ponavljam nije smak svijeta i ideno dalje. Mi mozemo jos jednu izgubiti al ja sam uvjeren da se to nece desiti. Uzeti par Bronhi bombona i pobijediti Slobodu kako bi se prodisalo i vratilo samopouzdanje. Bit ce sve dobro. Ja jos vjerujem u momke. Zivjeli! :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102821
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27541 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Leopard_SA wrote:HAJDE MOMCI, IDEMO SVI ZAJEDNO!!!
SLAVICE SE DUPLA KRUNA NA KOŠEVU!!!
:izet: :izet:

Sada se daje najveća podrška!!!!

HAJDE SARAJ'VO!
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#27542 Re: Utakmice.

Post by al-em »

petrovic bolji igrac sarajeva nego halilovic i bekic skupa, a tu moze upasti i krste jer je zadnjih par utakmica ocajan
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#27543 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Nisam gledao utakmicu, samo sam pratio tekstualni. Sta je igrao Dupovac, beka? Mislim da je Hus odmah od 45 trebao ubaciti Handzica, mozda i tog Kruza ako smo na sredini bili slabi. Ipak su nam dva bitna igrača nedostajala. Mislim da Husref nekad praviše kalkuliše. U ovakvoj utakmici nemas sta kalkulisati. Ides na sve ili nista. Opet, moze i ovaj bod nesta značiti, ko zna. Ništa nije gotovo, iako jeste jako nezgodno. Nema šanse da Zrinjski sve dobije, a ni mi. Bit ce jos kikseva, samo je pitanja kod koga više. Još smo daleko od dominacije tipa Dinama u HNL, niti smo mentalno jaki za to. Vecerasnja utakmica je to najbolje pokazala. I pogotovo sto je Zrinjski prije nas igrao i dobio. Puno je do mentalne snage. Sad treba terapeuti da se uključe. Razgovor i samo razgovor. Najviše smo je zasluzili, ako je ne osvojimo. Niko nam nije kriv.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27544 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Dupovac igrao stopera, a Nihad lijevog beka. :D
Company85
Posts: 688
Joined: 27/12/2016 15:11

#27545 Re: Utakmice.

Post by Company85 »

last mohicans wrote:Nisam gledao utakmicu, samo sam pratio tekstualni. Sta je igrao Dupovac, beka? Mislim da je Hus odmah od 45 trebao ubaciti Handzica, mozda i tog Kruza ako smo na sredini bili slabi. Ipak su nam dva bitna igrača nedostajala. Mislim da Husref nekad praviše kalkuliše. U ovakvoj utakmici nemas sta kalkulisati. Ides na sve ili nista. Opet, moze i ovaj bod nesta značiti, ko zna. Ništa nije gotovo, iako jeste jako nezgodno. Nema šanse da Zrinjski sve dobije, a ni mi. Bit ce jos kikseva, samo je pitanja kod koga više. Još smo daleko od dominacije tipa Dinama u HNL, niti smo mentalno jaki za to. Vecerasnja utakmica je to najbolje pokazala. I pogotovo sto je Zrinjski prije nas igrao i dobio. Puno je do mentalne snage. Sad treba terapeuti da se uključe. Razgovor i samo razgovor. Najviše smo je zasluzili, ako je ne osvojimo. Niko nam nije kriv.
Mujakic igrao beka do izmjene
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#27546 Re: Utakmice.

Post by al-em »

Pitar sa Kariba wrote:Dupovac igrao stopera, a Nihad lijevog beka. :D
kakav trenerski um je to smislio
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#27547 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Nije ovo dobro nikako. U 5deka je igra zadnjih kola. Samo smo u derbiju imali srecu pa dadosmo prva 2 gola prakticno ni iz cega. Raspored nam je tezi nego prvom konkurentu.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27548 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

al-em wrote:
Pitar sa Kariba wrote:Dupovac igrao stopera, a Nihad lijevog beka. :D
kakav trenerski um je to smislio
Najgore sto je bolji bio od Hebibovica, k`o bek! :D
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#27549 Re: Utakmice.

Post by al-em »

na proljece sabanovic i pidro skupa nemaju 90 minuta na terenu, jel se trener vec zalio na umor igraca i kratku klupu
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27550 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

Pa povrijeđeni su, ne znam sta hocete da kazete?
Da Husref unistava Sarajevo?
Post Reply