4 boda....
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27526 Re: Utakmice.
Jebo te, ne vjerujem.
Još oni crveni dobiše. Još smo penal imali. I opet ništa.
4 boda....
Ako do Čelika zadržimo ovu prednost biće ok. 
4 boda....
Last edited by Logovan on 14/04/2019 21:48, edited 1 time in total.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27527 Re: Utakmice.
Što bi bilo sramno? Titule su se uzimale iz mnogo, mnogo sumnjivijih penala, pa se to zaboravilo, a pominju se samo titule. Da je njega Krle dao ....Sliver wrote:Psihicki, veoma losa situacija. Nadam se da ce SS naci nacin da atmosferu,opet, okrene u zeljenom smjeru. A Krle, majstore, vokimo te mi i dalhe, ali daj penal da izvodi neki drugi, znas da si znao i 2 u nizu fulati, pa onda jedva dati i sad opet fulati veoma bitan, iako bi bilo sramno do 3 boda doci iz poklon penala
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27528 Re: Utakmice.
Dobro smo i remi izvukli kada imaš situaciju da te 2 najvažnija faktora iz sopstvenih redova jebu u zdrav mozak - trener i kapiten. Prvi eksperimentiše u vjerovatno najvažnijoj utakmici prvenstva samo da bi mu igrao kikser-amater dupovac a drugi pušikurac koji igra samo kada mu se digne...i btw. ne zaslužuje kapitensku po svemu prikazanom (ni DODAVANJE nije imao pristojno i pravilno ČITAVU utakmicu a penal je samo dokaz koliko je mentalno nezreo za kapitena), nego bih je lično dao ili Mujakiću jer bukvalno gine za ovaj klub ili Mersudinu jer je jedini istinski fudbaler-profesionalac u ovoj ekipi, pored Stanojevića naravno mada on ne može sa Mersudinom što se tiče profesionalnog pristupa svakoj utakmici, SVAKOJ.
Last edited by Maharadza on 14/04/2019 22:09, edited 1 time in total.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27529 Re: Utakmice.
Krle je katastrofalno odigrao utakmicu. Penal je pečat na tu lošu igru. Ahmetović također. Hebo te, izašao sam na golmana, ovaj se još okliznuo i on pravo u njega. Pa ono što bično zabija glavom isto. Jednostavno danas nije bilo raspoloženog igrača.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27530 Re: Utakmice.
Pretjeruje se k`o i obicno, vruce glave....
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27531 Re: Utakmice.
PS. Onaj stadion je proklet/sihiri/vračevi nešto žestoko je bačeno tamo, pod hitno dovesti Hodže, Popove i ostalo da se to malo "očisti" od Šejtana ili se preseliti skroz u što skorijem roku. 
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27533 Re: Utakmice.
#MERSOFORCAPTAIN
Ovo sutra još organizovati na sred terena i tokom Ramazana svaku noć...Allahu pomozi da se prokleština otjera sa Koševa.
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27534 Re: Utakmice.
PUNA PODRŠKA!
ZAJEDNO DO TITULE!
ZAJEDNO DO TITULE!
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27535 Re: Utakmice.
Logovan wrote:PUNA PODRŠKA!
ZAJEDNO DO TITULE!
Osim Anelu Hebibovicu!!!
-
Company85
- Posts: 688
- Joined: 27/12/2016 15:11
#27536 Re: Utakmice.
Ma nama treba dobar teren...ubi nas ovaj na Kosevu jos onda ako smo malo nervozni pa nas ne ide odmah belaj.
Inace danas pogresna postavka na terenu i onda kasnjenje sa popravkom te greske.
Inace danas pogresna postavka na terenu i onda kasnjenje sa popravkom te greske.
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27537 Re: Utakmice.
Ma i njemu podrška!!!Pitar sa Kariba wrote:Logovan wrote:PUNA PODRŠKA!
ZAJEDNO DO TITULE!![]()
Osim Anelu Hebibovicu!!!
- rocco_siffredi
- Posts: 1642
- Joined: 25/07/2015 14:13
#27538 Re: Utakmice.
Kao sto sam rekao poslije derbija, nismo mi toliko dobri koliko su komsije ocajne
Teska situacija, ovako se titule gube, penal u 94'
Najgore od svega sto idemo i Slobodi i Radniku koji se bore za evropu, tu su negdje. Valjda izdobri i ne prospemo sve ili inace neka ide i idu svi u pm.
Teska situacija, ovako se titule gube, penal u 94'
Najgore od svega sto idemo i Slobodi i Radniku koji se bore za evropu, tu su negdje. Valjda izdobri i ne prospemo sve ili inace neka ide i idu svi u pm.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27539 Re: Utakmice.
HAJDE MOMCI, IDEMO SVI ZAJEDNO!!!
SLAVICE SE DUPLA KRUNA NA KOŠEVU!!!
SLAVICE SE DUPLA KRUNA NA KOŠEVU!!!
-
svi u napad
- Posts: 2279
- Joined: 14/10/2012 14:40
#27540 Re: Utakmice.
Logovani svaka cast
Hajd da i ovdje stavim komentar koji sam vec napisao.
Nadam se da ih nece uhvatiti panika. Nije smak svijeta. Ipak imamo 4 boda prednosti. Treba dobro izanalizirati tekme protiv Zrinjskog i Sirokog. Nije sad isto igrati kao na pocetku sezone kad te niko nije ubrajao u favorite. Sad kad si prvi i bio dominantan cijelo vrijeme ljudi te ozbiljnije shvate i igraju sa vise motiva protiv tebe. Ponavljam nije smak svijeta i ideno dalje. Mi mozemo jos jednu izgubiti al ja sam uvjeren da se to nece desiti. Uzeti par Bronhi bombona i pobijediti Slobodu kako bi se prodisalo i vratilo samopouzdanje. Bit ce sve dobro. Ja jos vjerujem u momke. Zivjeli!
Hajd da i ovdje stavim komentar koji sam vec napisao.
Nadam se da ih nece uhvatiti panika. Nije smak svijeta. Ipak imamo 4 boda prednosti. Treba dobro izanalizirati tekme protiv Zrinjskog i Sirokog. Nije sad isto igrati kao na pocetku sezone kad te niko nije ubrajao u favorite. Sad kad si prvi i bio dominantan cijelo vrijeme ljudi te ozbiljnije shvate i igraju sa vise motiva protiv tebe. Ponavljam nije smak svijeta i ideno dalje. Mi mozemo jos jednu izgubiti al ja sam uvjeren da se to nece desiti. Uzeti par Bronhi bombona i pobijediti Slobodu kako bi se prodisalo i vratilo samopouzdanje. Bit ce sve dobro. Ja jos vjerujem u momke. Zivjeli!
- Logovan
- Posts: 102821
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27541 Re: Utakmice.
Leopard_SA wrote:HAJDE MOMCI, IDEMO SVI ZAJEDNO!!!
SLAVICE SE DUPLA KRUNA NA KOŠEVU!!!
Sada se daje najveća podrška!!!!
HAJDE SARAJ'VO!
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#27542 Re: Utakmice.
petrovic bolji igrac sarajeva nego halilovic i bekic skupa, a tu moze upasti i krste jer je zadnjih par utakmica ocajan
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#27543 Re: Utakmice.
Nisam gledao utakmicu, samo sam pratio tekstualni. Sta je igrao Dupovac, beka? Mislim da je Hus odmah od 45 trebao ubaciti Handzica, mozda i tog Kruza ako smo na sredini bili slabi. Ipak su nam dva bitna igrača nedostajala. Mislim da Husref nekad praviše kalkuliše. U ovakvoj utakmici nemas sta kalkulisati. Ides na sve ili nista. Opet, moze i ovaj bod nesta značiti, ko zna. Ništa nije gotovo, iako jeste jako nezgodno. Nema šanse da Zrinjski sve dobije, a ni mi. Bit ce jos kikseva, samo je pitanja kod koga više. Još smo daleko od dominacije tipa Dinama u HNL, niti smo mentalno jaki za to. Vecerasnja utakmica je to najbolje pokazala. I pogotovo sto je Zrinjski prije nas igrao i dobio. Puno je do mentalne snage. Sad treba terapeuti da se uključe. Razgovor i samo razgovor. Najviše smo je zasluzili, ako je ne osvojimo. Niko nam nije kriv.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27544 Re: Utakmice.
Dupovac igrao stopera, a Nihad lijevog beka. 
-
Company85
- Posts: 688
- Joined: 27/12/2016 15:11
#27545 Re: Utakmice.
Mujakic igrao beka do izmjenelast mohicans wrote:Nisam gledao utakmicu, samo sam pratio tekstualni. Sta je igrao Dupovac, beka? Mislim da je Hus odmah od 45 trebao ubaciti Handzica, mozda i tog Kruza ako smo na sredini bili slabi. Ipak su nam dva bitna igrača nedostajala. Mislim da Husref nekad praviše kalkuliše. U ovakvoj utakmici nemas sta kalkulisati. Ides na sve ili nista. Opet, moze i ovaj bod nesta značiti, ko zna. Ništa nije gotovo, iako jeste jako nezgodno. Nema šanse da Zrinjski sve dobije, a ni mi. Bit ce jos kikseva, samo je pitanja kod koga više. Još smo daleko od dominacije tipa Dinama u HNL, niti smo mentalno jaki za to. Vecerasnja utakmica je to najbolje pokazala. I pogotovo sto je Zrinjski prije nas igrao i dobio. Puno je do mentalne snage. Sad treba terapeuti da se uključe. Razgovor i samo razgovor. Najviše smo je zasluzili, ako je ne osvojimo. Niko nam nije kriv.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#27546 Re: Utakmice.
kakav trenerski um je to smislioPitar sa Kariba wrote:Dupovac igrao stopera, a Nihad lijevog beka.
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#27547 Re: Utakmice.
Nije ovo dobro nikako. U 5deka je igra zadnjih kola. Samo smo u derbiju imali srecu pa dadosmo prva 2 gola prakticno ni iz cega. Raspored nam je tezi nego prvom konkurentu.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27548 Re: Utakmice.
Najgore sto je bolji bio od Hebibovica, k`o bek!al-em wrote:kakav trenerski um je to smislioPitar sa Kariba wrote:Dupovac igrao stopera, a Nihad lijevog beka.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#27549 Re: Utakmice.
na proljece sabanovic i pidro skupa nemaju 90 minuta na terenu, jel se trener vec zalio na umor igraca i kratku klupu
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27550 Re: Utakmice.
Pa povrijeđeni su, ne znam sta hocete da kazete?
Da Husref unistava Sarajevo?
Da Husref unistava Sarajevo?
