Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27501 Re: Utakmice.
Normala da pretjeruje, jel' pitar ili nije?! 
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27502 Re: Utakmice.
Sta to trabunjas Dino
? gledas li ti tabelu ili napamet samo lupas da se kaze nesto?...naravno da sve osim pobjede donosi dramu u nastavku ali 90% titula zijan
...a sto se komsija tice pogodih od jutros tacan rezultat...1-0 mi stalno odzvanjalo...ocekivano jer su bas kriza..
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27503 Re: Utakmice.
Dinostula wrote:I mi se uzdamo da ce Zeljo nesto napraviti danas koji cirkus.![]()
Sutra samo pobjeda i nista drugo ne dolazi u obzir.Remijem ili porazom bi titula bila 90% izgubljena.
Kao prvo, ne bi bila 90% izgubljena, daleko od ovoga.
A kao drugo, ovako razmišljaju igrači iz Premijer lige, pa čak i igrači iz reprezentacije. Ako remiziramo/izgubimo nećemo ostvariti ono što smo planirali...
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27504 Re: Utakmice.
Ma ako kiksamo sutra, psiholoska prednost bi bila na strani Zrinjskog i pitanje je vremena kada bi na stigli i prestigli. Vidi se taj pisholoski momenat kod njih u kojem su sada, jbg mi sutra ne skijemo kiksati.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27505 Re: Utakmice.
Bolje da razmišljamo kako pobjedom 90% osiguravamo titulu. Pobjedom idemo na 6 i stavljamo pritisak na Široki koji onda mora da zapne sljedeće kolo protiv Zrinjskog. Imamo gostovanje Slobodi i Radniku na dosta lošim terenima, a oni će se, po svemu sudeći boriti za evropu. Pobjeda sutra bi puno značila. Poraz bi baš zakomplikovao situaciju.
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27506 Re: Utakmice.
Ma sutra vjerujem u pobjedu, biće ako Bog da pobjeda pa makar 1:0.
6 bodova, a ostalo bi 7 kola do kraja, 21 bod, plus mi smo u prednosti u slučaju istog broja bodova.
6 bodova, a ostalo bi 7 kola do kraja, 21 bod, plus mi smo u prednosti u slučaju istog broja bodova.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#27507 Re: Utakmice.
Fora je sto smo u puno goroj formi od Zrinjskog i sto smo dozvolili da sa +11 dodjemo na +3.
Zrinjski ima dosta povoljniji raspored od nas gdje gostuju samo Sirokom dok im ostatak rasporeda ide k'o kec na desetku.
Nama ostaje da igramo protiv Goska,Radnika i Slobode u gostima.Samo da ne oplacemo na kraju zbog onih kikseva protiv Krupe i Zrinjskog to nam je bila idelana sansa da im zakucamo zadnji ekser u kovceg.Igrati tekmu po tekmu ali Boga mi ova bodovna situacija i stanje mi se ne svidja nimalo.
Zrinjski ima dosta povoljniji raspored od nas gdje gostuju samo Sirokom dok im ostatak rasporeda ide k'o kec na desetku.
Nama ostaje da igramo protiv Goska,Radnika i Slobode u gostima.Samo da ne oplacemo na kraju zbog onih kikseva protiv Krupe i Zrinjskog to nam je bila idelana sansa da im zakucamo zadnji ekser u kovceg.Igrati tekmu po tekmu ali Boga mi ova bodovna situacija i stanje mi se ne svidja nimalo.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27508 Re: Utakmice.
Ne kontam kako si ti sutrašnju utakmicu unaprijed upisao kao poraz i samo 3 
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27509 Re: Utakmice.
Stvar je psihe..mi ako gluho bilo na kraju ne budemo prvi to nije zato smo losi generalno ili losiji od Zrinjskog nego sto smo mentalni patuljci...i obrnuto, ako budemo prvi, osim kvaliteta dokazati cemo i mentalnu snagu...pokazali smo do sada daleko najvise naterenu, to svi drugi priznaju, sad treba da pokazemo mozemo li se nositi kad ti pusu za vratom..nevjerovatno sta uradise samo dva kiksa protiv Krupe i Zrinjskog prije kojih je bilo +11
..ali treba i mora se vjerovati..
- Logovan
- Posts: 102823
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27510 Re: Utakmice.
Joj majko, ovaj već upisao poraz.Dinostula wrote:Fora je sto smo u puno goroj formi od Zrinjskog i sto smo dozvolili da sa +11 dodjemo na +3.
Zrinjski ima dosta povoljniji raspored od nas gdje gostuju samo Sirokom dok im ostatak rasporeda ide k'o kec na desetku.
Nama ostaje da igramo protiv Goska,Radnika i Slobode u gostima.Samo da ne oplacemo na kraju zbog onih kikseva protiv Krupe i Zrinjskog to nam je bila idelana sansa da im zakucamo zadnji ekser u kovceg.Igrati tekmu po tekmu ali Boga mi ova bodovna situacija i stanje mi se ne svidja nimalo.
Ako si napisao +11, onda bi trebalo u nastavku pisati +6, jer su oni spustili našu prednost na +6 (Krupa i pobjeda njihova na Koševu), mi utakmicu još nismo odigrali. Ako sutra izgubimo, onda je +3, a ne prije nikako.
Koliko paničariš ja sam uvjeren da pošaljemo 11 igrača takvih kao što si ti da bi garant izgubili i titulu i kup.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#27511 Re: Utakmice.
Izađi na teren i bori se, niko ti nece pokloniti titulu.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#27512 Re: Utakmice.
Pa ne mozes ni reci da je +6 sada je +4 dok se utakmica sutra ne zavrsi.Logovan wrote:Joj majko, ovaj već upisao poraz.Dinostula wrote:Fora je sto smo u puno goroj formi od Zrinjskog i sto smo dozvolili da sa +11 dodjemo na +3.
Zrinjski ima dosta povoljniji raspored od nas gdje gostuju samo Sirokom dok im ostatak rasporeda ide k'o kec na desetku.
Nama ostaje da igramo protiv Goska,Radnika i Slobode u gostima.Samo da ne oplacemo na kraju zbog onih kikseva protiv Krupe i Zrinjskog to nam je bila idelana sansa da im zakucamo zadnji ekser u kovceg.Igrati tekmu po tekmu ali Boga mi ova bodovna situacija i stanje mi se ne svidja nimalo.
Ako si napisao +11, onda bi trebalo u nastavku pisati +6, jer su oni spustili našu prednost na +6 (Krupa i pobjeda njihova na Koševu), mi utakmicu još nismo odigrali. Ako sutra izgubimo, onda je +3, a ne prije nikako.
Koliko paničariš ja sam uvjeren da pošaljemo 11 igrača takvih kao što si ti da bi garant izgubili i titulu i kup.
Gledao sam zadnje 3 sezone svaku mogucu tekmu i znam sta se desi kad mi krenemo da kiksamo.Vise me strah Koseva nego bilo kojeg gostovanja ako cemo realno.MI smo ove polusezone odigrali protiv Zelje,Sirokog i Tuzla City ovo ostalo je sve bilo srednja zalost.
Ne znam zasto svi misle da je +4 ili +6 neka velika prednost.To su ti kva kiksa i vise nemas te prednosti.Da mi igramo ko u jesenjem dijelu pa hajde ali dva kiksa zaredom na Kosevu je vec je po meni vec tezak kiks.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27513 Re: Utakmice.
u tome je sva filozofija...dobi kuci i imas sve potaman..a nakon derbija valjda je jasno da moras imati samopouzdanja i vjere u sebe..poslije dva zaredom kiksa kuci bez datog gola, a da u Sirokom i Grbavici zabijes 6 golova bez primljenog, onda je jasno da nije do kvaliteta nego do neke teske blokade u mozgovima..jer to jednostavno nije normalna situacija...zapni, grizi, cupaj travu i dobi utakmicu i onda nije bitno sta radi Zrinjski i ne treba ti biti krivo sto nisu kiksali...ZonFon wrote:Izađi na teren i bori se, niko ti nece pokloniti titulu.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27514 Re: Utakmice.
Nikad nisam bio sigurniji u Sarajevo kao sad. Sutra aBd nova tri boda u kasicu.
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#27515 Re: Utakmice.
Ma on je „hraku“ spremio vec odavno samo se ceka kiks.Tomahawk11 wrote:Ne kontam kako si ti sutrašnju utakmicu unaprijed upisao kao poraz i samo 3
- GandalfSivi
- Posts: 22781
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27516 Re: Utakmice.
Kako ga lose furke nose, sta je ovo ???
-
bleicher
- Posts: 183
- Joined: 22/05/2018 16:43
#27517 Re: Utakmice.
Utakmica za titulu usudicu se reci pa pamrt u glavu
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#27518 Re: Utakmice.
Meni nije jasno ni Halilovic koji izvodi prekide a lipsao je.
Treba se uozbiljiti do finala kupa i uvezati par pobjeda. Jos uvijek imamo sve i to fino u svojim rukama.
Treba se uozbiljiti do finala kupa i uvezati par pobjeda. Jos uvijek imamo sve i to fino u svojim rukama.
- Ultraviolent
- Posts: 1661
- Joined: 24/04/2015 20:18
- Location: Somewhere I Belong
#27519 Re: Utakmice.
Pa nek je fulio, nije bio penal.
Ako nismo sposobni igrati fudbal i pobijediti kako treba nemoj onda ni na takav nacin
Kakvi smo mi bijednici mentalitetski
Ako nismo sposobni igrati fudbal i pobijediti kako treba nemoj onda ni na takav nacin
Kakvi smo mi bijednici mentalitetski
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#27520 Re: Utakmice.
E jbg. Nece me čuditi ako izgubimo titulu.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#27521 Re: Utakmice.
Mora se reci da je ovdje u pitanju ogroman propust strucnog staba. Izgubiti oba lijeva beka radi nebitne utakmice protiv Sloge je ogromna greska koja bi nas mogla kostati titule. Onda moramo gledati krepanog Halilovica koji ne zna centrirati iz skracenog kornera.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#27522 Re: Utakmice.
A kad smo trpali male plave tad smo bili ultramegagiga mentalitet. Ko kakve babe ste majke mi. Dvostruki arsini vam pojedose mozak.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27523 Re: Utakmice.
Ja se samo nadam da neće biti da su Ahmetović i Velkoski u ovoj utakmici promašili titulu. Još uvijek je sve u našim rukama.
Možda nam je Rahmanović mogao pomoći večeras ali on je u 93. minuti odlučene utakmice dobio karton zbog kojeg nije igrao večeras.
Sada neka pobijede u Tuzli kako znaju i umiju. Ovo je treća utakmica ovog proljeća da nismo zabili gol. Sve tri na Koševu.
Možda nam je Rahmanović mogao pomoći večeras ali on je u 93. minuti odlučene utakmice dobio karton zbog kojeg nije igrao večeras.
Sada neka pobijede u Tuzli kako znaju i umiju. Ovo je treća utakmica ovog proljeća da nismo zabili gol. Sve tri na Koševu.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#27524 Re: Utakmice.
Najgore su nam ove utakmice kad smo domacini. Ukupno 7 izgubljenih bodova na Kosevu. Ne znam zbog čega je tako ali očito je da nemamo odgovor na takve igre i neefikasnost i nepreciznost u Sarajevu.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27525 Re: Utakmice.
3 zaredom utakmice kuci ne mozes dati gola...tesko da je bilo puno prvaka u istoriji kojim je to poslo za rukom...sve razumijem, kriza dodje, kiksevi, promasen penal to se desava..ali ekipa koja je ubjedljivo najvise golova dala u ligi da tri zaredom kuci ne moze gola dati, to je vec umijece....Dramu smo opasnu napravili i sami smo za to krivi, i prebacili opet sami psiholosku prednost Zrinjskom koji je docekao zbog nas a ne sto oni deru...jako sam razocaran i zabrinut, ali ne prevuse iznenadjen jer od FCS odavno nista ne iznenadjuje..sad je sve moguce i vise nismo toliki favoriti ni po cemu, jer 4 bobe je pic.. dim
...Cirkus

