pocni, ev imaju 70% snizenje.Not My Idea wrote:da je i meni pocet s tim asosom
What to wear???
Moderator: anex
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2751 Re: What to wear???
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2752 Re: What to wear???
ama ne znam ni kako to fercera...pretpostavljam da treba racun u banci, sto ja nemam..
nekako bih najvise voljela da je moguce placat pri preuzimanju
nekako bih najvise voljela da je moguce placat pri preuzimanju
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2753 Re: What to wear???
e nemre...ma kupicu ti ja, samo mi reci sta ti treba. javi se na pp.
mada fakat, nije uopste problem izvadit debitnu karticu i povezat je uz paypal racun. ne treba ti nikakav racun u banci, mada ja kad uplacujem na karticu broj tog "racuna" mi je broj kartice...
mada fakat, nije uopste problem izvadit debitnu karticu i povezat je uz paypal racun. ne treba ti nikakav racun u banci, mada ja kad uplacujem na karticu broj tog "racuna" mi je broj kartice...
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2754 Re: What to wear???
hvala ti alice, ako mi sta bude jako zapelo za oko, kontaktirat cu te
al cu se probat natjerat da rijesim to s karticom
al cu se probat natjerat da rijesim to s karticom
- hana_montana
- Posts: 14943
- Joined: 13/04/2009 21:50
- Location: Kalopsia
#2755 Re: What to wear???
ta ti je ovo alice?hulahopkice jel?mene malo srklet hvata od njihalica.k wrote:
samo da ih pokazem. ko ne voli haltere a voli izgled.
-
Rimljanka
- Posts: 251
- Joined: 28/07/2006 16:21
- Location: Sarajevo
#2756 Re: What to wear???
Cure koje narucujete preko asos.com, mozete li mi pomoci koju velicinu da uzmem za mantilic L velicine?
Kako ide s carinom i postarinom? je li vi ovdje objedinjujete narudzbe pa skupa placate troskove ili?
Kako ide s carinom i postarinom? je li vi ovdje objedinjujete narudzbe pa skupa placate troskove ili?
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2757 Re: What to wear???
nema, trazila sam i ja bez.hana_montana wrote:ta ti je ovo alice?hulahopkice jel?mene malo srklet hvata od njihalica.k wrote:
samo da ih pokazem. ko ne voli haltere a voli izgled.e meni trebaju bež il njezno roze halteri,ne mora bit cipka samo da je ta boja i da su finiiii
...ne bih da narucujem,volim ćejfit uzivo
a to su house of holland najlonke. ja najlonke ne nosim uopste, al eto ima cura koje da
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2758 Re: What to wear???
postarina je besplatna, L bi ti mogao bit 12 a moze bit i veci :S ne znam koji broj kod nas nosis (broj, a ne slovo). 12 je 40, 14 je 42.Rimljanka wrote:Cure koje narucujete preko asos.com, mozete li mi pomoci koju velicinu da uzmem za mantilic L velicine?
Kako ide s carinom i postarinom? je li vi ovdje objedinjujete narudzbe pa skupa placate troskove ili?
carinu ces platit na bilo sta preko 50KM vrijednosti (mada mozda te i masi).
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2759 Re: What to wear???
Jutro jutro dame, šta danas nosite? JA predlažem neku veselu kombinaciju boja: http://malezensketeme.com/post/8270
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2760 Re: What to wear???
Alica,ja imam jednu nedoumicu takoder oko UK velicina. Nosim vel. S kod nas, pretpostavljala sam da je to 8 UK, medutim jucer obukoh jednu zimsku suknjicu "Marks and Spencer" i vidjeh da je UK 12, a savrseno mi pristaje. Kad budem narucivala robu da ja ipak narucim UK 10?alica.k wrote:postarina je besplatna, L bi ti mogao bit 12 a moze bit i veci :S ne znam koji broj kod nas nosis (broj, a ne slovo). 12 je 40, 14 je 42.Rimljanka wrote:Cure koje narucujete preko asos.com, mozete li mi pomoci koju velicinu da uzmem za mantilic L velicine?
Kako ide s carinom i postarinom? je li vi ovdje objedinjujete narudzbe pa skupa placate troskove ili?
carinu ces platit na bilo sta preko 50KM vrijednosti (mada mozda te i masi).
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2761 Re: What to wear???
ministarko, sve zavisi. mada stvarno, to S meni nista ne znaci, S je kod svakoga meni drugaciji :S ja nosim neke stvari XS iz npr H&M a iz manga mi je sve M. itd itd.
nosim 38, uzimam 10. ako se ne razvlaci ipak uzmem 12
i to je to
mada sam sad gledala, i par stvari koje sam kupila UK10, a tamo pise da je S.
nosim 38, uzimam 10. ako se ne razvlaci ipak uzmem 12
- Michun
- Posts: 5450
- Joined: 28/04/2006 16:52
- Location: Sarajevo
#2762 Re: What to wear???
jes vala...njemacki brojevi veci, talijanski manji (ja u 38 nisam mogla ni pod razno), s ili xsalica.k wrote:ministarko, sve zavisi. mada stvarno, to S meni nista ne znaci, S je kod svakoga meni drugaciji :S ja nosim neke stvari XS iz npr H&M a iz manga mi je sve M. itd itd.
nosim 38, uzimam 10. ako se ne razvlaci ipak uzmem 12i to je to
mada sam sad gledala, i par stvari koje sam kupila UK10, a tamo pise da je S.
-
Gospoda Ministarka
- Posts: 4111
- Joined: 04/07/2009 12:46
#2763 Re: What to wear???
Ja cu na sigurno pa kupovati UK 10, bolje i da je veliko nego da je malo i preusko.alica.k wrote:ministarko, sve zavisi. mada stvarno, to S meni nista ne znaci, S je kod svakoga meni drugaciji :S ja nosim neke stvari XS iz npr H&M a iz manga mi je sve M. itd itd.
nosim 38, uzimam 10. ako se ne razvlaci ipak uzmem 12i to je to
mada sam sad gledala, i par stvari koje sam kupila UK10, a tamo pise da je S.
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2764 Re: What to wear???
Moj ti je prijedlog da, u zavisnosti od firme u kojoj kupujes, odes na njihov size chart i izmjeris se prateci instrukcije. Velicine se mjenjaju u zavisnosti od prodavnice u kojoj kupujes a ponekad ces i u istoj vidjeti komentare da neki odjevni predmet nije true to its size.Gospoda Ministarka wrote:Ja cu na sigurno pa kupovati UK 10, bolje i da je veliko nego da je malo i preusko.alica.k wrote:ministarko, sve zavisi. mada stvarno, to S meni nista ne znaci, S je kod svakoga meni drugaciji :S ja nosim neke stvari XS iz npr H&M a iz manga mi je sve M. itd itd.
nosim 38, uzimam 10. ako se ne razvlaci ipak uzmem 12i to je to
mada sam sad gledala, i par stvari koje sam kupila UK10, a tamo pise da je S.
Osim toga u engleskoj je drustvo potrosaca dokazalo da se velicine mjenjaju kako im nacija postaje krupnija pa je ono sto je bilo size 10 prije 15 godina sada size 6 i slicno. Oni znaju da zene radije kupuju male brojeve pa se marketniski prilagodjavaju trzistu. Meni su neke haljine sa asosa u velicini 10 ogromne a jedna mi je knap. Zato se izmjeri i memorisi velicine za svaku online prodavnicu s koje kupujes.
Ja koliko znam talijanski 42 je nesto kao nas nekadasnji 38, francuski 38 je najslicniji nasem, a njemacki 36 ili cak 34 je nas 38. Medjutim i u momm ormaru ima svega. Ove velicine mi sluze samo kao smjernice kad tek probam (ako sam na licu mjesta).
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2765 Re: What to wear???
I jos nesto, soanjolke (zara, mango) i turkinje (waikiki, koton i slicno) su sitnije od nas pa je njihov M nesto kao nas S. Mada meni nekad moze M a nekad S.Zelena Carapa wrote:Moj ti je prijedlog da, u zavisnosti od firme u kojoj kupujes, odes na njihov size chart i izmjeris se prateci instrukcije. Velicine se mjenjaju u zavisnosti od prodavnice u kojoj kupujes a ponekad ces i u istoj vidjeti komentare da neki odjevni predmet nije true to its size.Gospoda Ministarka wrote:Ja cu na sigurno pa kupovati UK 10, bolje i da je veliko nego da je malo i preusko.alica.k wrote:ministarko, sve zavisi. mada stvarno, to S meni nista ne znaci, S je kod svakoga meni drugaciji :S ja nosim neke stvari XS iz npr H&M a iz manga mi je sve M. itd itd.
nosim 38, uzimam 10. ako se ne razvlaci ipak uzmem 12i to je to
mada sam sad gledala, i par stvari koje sam kupila UK10, a tamo pise da je S.
Osim toga u engleskoj je drustvo potrosaca dokazalo da se velicine mjenjaju kako im nacija postaje krupnija pa je ono sto je bilo size 10 prije 15 godina sada size 6 i slicno. Oni znaju da zene radije kupuju male brojeve pa se marketniski prilagodjavaju trzistu. Meni su neke haljine sa asosa u velicini 10 ogromne a jedna mi je knap. Zato se izmjeri i memorisi velicine za svaku online prodavnicu s koje kupujes.
Ja koliko znam talijanski 42 je nesto kao nas nekadasnji 38, francuski 38 je najslicniji nasem, a njemacki 36 ili cak 34 je nas 38. Medjutim i u momm ormaru ima svega. Ove velicine mi sluze samo kao smjernice kad tek probam (ako sam na licu mjesta).
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2766 Re: What to wear???
aaaaaaaa hoću ovoooo:
Isprobavanje odeće je prošlost
Pronađite idealne farmerke uz pomoć 3D skenera
Dosadno isprobavanje farmerki u garderobama u kojima ni ogledala nisu dobra pa ne možete videti kako vam stoje, postaje prošlost nakon izuma 3D skenera tela koji će vam pomoći u odabiru.
Kupci u radnji "Nju Luk" u Vestfild Stratfordu od nedavno imaju priliku da pomoću skenera tela odrede da li su im noge kratke, kukovi široki ili im treba "pušap" model farmerki.
Skener funkcioniše tako što stanete na površinu u vešu, dok infracrveno svetlo skenira preko 300.000 tačaka na vašem telu za 7 sekundi, određuje kakve su vam obline i kakav par farmerki će vam najbolje stajati.
Ovaj izum nije nov. Naime, 2001. godine napravljena je prva verzija skenera ali sada je po prvi put korišten u radnji, a isprobalo ga je već oko 15.000 žena.
Isprobavanje odeće je prošlost
Pronađite idealne farmerke uz pomoć 3D skenera
Dosadno isprobavanje farmerki u garderobama u kojima ni ogledala nisu dobra pa ne možete videti kako vam stoje, postaje prošlost nakon izuma 3D skenera tela koji će vam pomoći u odabiru.
Kupci u radnji "Nju Luk" u Vestfild Stratfordu od nedavno imaju priliku da pomoću skenera tela odrede da li su im noge kratke, kukovi široki ili im treba "pušap" model farmerki.
Skener funkcioniše tako što stanete na površinu u vešu, dok infracrveno svetlo skenira preko 300.000 tačaka na vašem telu za 7 sekundi, određuje kakve su vam obline i kakav par farmerki će vam najbolje stajati.
Ovaj izum nije nov. Naime, 2001. godine napravljena je prva verzija skenera ali sada je po prvi put korišten u radnji, a isprobalo ga je već oko 15.000 žena.
- Irm@
- Posts: 4188
- Joined: 26/11/2005 00:44
- Location: tramvaj
#2767 Re: What to wear???
meni je ona reklama za always (ili neke druge dnevne uloske) preeeedobra..to ja zelim..da kliknes i obuces..pa onda smanjis ako ti je veliko

- Ma.Le.Na
- Posts: 12031
- Joined: 12/10/2009 11:12
- Location: ..na magarecoj klupi
#2768 Re: What to wear???
ovo je divnozamzija wrote:aaaaaaaa hoću ovoooo:
Isprobavanje odeće je prošlost
Pronađite idealne farmerke uz pomoć 3D skenera
Dosadno isprobavanje farmerki u garderobama u kojima ni ogledala nisu dobra pa ne možete videti kako vam stoje, postaje prošlost nakon izuma 3D skenera tela koji će vam pomoći u odabiru.
Kupci u radnji "Nju Luk" u Vestfild Stratfordu od nedavno imaju priliku da pomoću skenera tela odrede da li su im noge kratke, kukovi široki ili im treba "pušap" model farmerki.
Skener funkcioniše tako što stanete na površinu u vešu, dok infracrveno svetlo skenira preko 300.000 tačaka na vašem telu za 7 sekundi, određuje kakve su vam obline i kakav par farmerki će vam najbolje stajati.
Ovaj izum nije nov. Naime, 2001. godine napravljena je prva verzija skenera ali sada je po prvi put korišten u radnji, a isprobalo ga je već oko 15.000 žena.
a ja kakve sam srece..aparat bi poceo pistat i na kraju bi se zapusio..
kao onaj vic sa super kompjuterom i mujom "Sta ima.."
- Nadinka
- Posts: 2143
- Joined: 01/02/2010 13:17
#2769 Re: What to wear???
Pa jeste li gledale nekadonu Cisco rekalmu za neku njihovu tehnologiju onog isprobavanja virtuelnog, stojis ispred ogledala i samo klikas :d odlicna
mislim da je ovo ne mogu pogledtai sad: www.youtube.com/watch?v=jDi0FNcaock
a neko je trazio kombinacije uz PONČO: http://malezensketeme.com/post/7868
mislim da je ovo ne mogu pogledtai sad: www.youtube.com/watch?v=jDi0FNcaock
a neko je trazio kombinacije uz PONČO: http://malezensketeme.com/post/7868
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#2770 Re: What to wear???
to ti je problem s nama zenstvenim zenamaMa.Le.Na wrote:ovo je divnozamzija wrote:aaaaaaaa hoću ovoooo:
Isprobavanje odeće je prošlost
Pronađite idealne farmerke uz pomoć 3D skenera
Dosadno isprobavanje farmerki u garderobama u kojima ni ogledala nisu dobra pa ne možete videti kako vam stoje, postaje prošlost nakon izuma 3D skenera tela koji će vam pomoći u odabiru.
Kupci u radnji "Nju Luk" u Vestfild Stratfordu od nedavno imaju priliku da pomoću skenera tela odrede da li su im noge kratke, kukovi široki ili im treba "pušap" model farmerki.
Skener funkcioniše tako što stanete na površinu u vešu, dok infracrveno svetlo skenira preko 300.000 tačaka na vašem telu za 7 sekundi, određuje kakve su vam obline i kakav par farmerki će vam najbolje stajati.
Ovaj izum nije nov. Naime, 2001. godine napravljena je prva verzija skenera ali sada je po prvi put korišten u radnji, a isprobalo ga je već oko 15.000 žena.![]()
a ja kakve sam srece..aparat bi poceo pistat i na kraju bi se zapusio..
kao onaj vic sa super kompjuterom i mujom "Sta ima.."
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2771 Re: What to wear???
do nedjelje na asosu dodatnih 10% popusta na kod BONUS10. radi kod na vec snizenoj odjeci.
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#2772 Re: What to wear???
na asosu je UK 10 kod nekih firmi M, kod nekih S, nekad uz broj pise i slovo, a nekad i samo slovo...ja imam jednu asos haljinu S koja je 34/36, a na stranici nije pisao broj uz nju pa sam tad uzela S a inace uzimam 10..mislim da nekome ko je 36/38 najbolje odgovara desetka, ove kratke haljine su im bas kratke
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2773 Re: What to wear???
moram rec da ja uopste nisam tolko luda za tim vintage stvarima...
mislim, naravno da bih nosila al ima cura koje su zaludjene time.
mislim, naravno da bih nosila al ima cura koje su zaludjene time.
- Zelena Carapa
- Posts: 1358
- Joined: 07/02/2007 12:09
- Location: behind the enemy lines
#2775 Re: What to wear???
da su joj cizmice na nogama bila bi jos bolja 

