Meni jedino nije jasno što predlaže da sačekam još 6 dana da dodje pošiljka a to već prelazi granicu od 45 dana za žalbu. Dali mogu sa ovim što je napisao da se žalim, ako ne ispoštuje dogovor, ili da idem regulara kao i ostali?un1ted wrote:Uvijek prvo kontaktirate prodavaca
Evo meni jedan vrati 5$ i rekao ako dodje kad artikal dam u se javim i posaljem novce, sto cu naravno i uraditi.
Drugi mi je rekao da sacekam jos 7 dana. U oba slucaja roba nije dosla u roku od 30 dana
i kod mene je oko 7$ vrijednost pa mi i nije toliko stalo dali će doći ili ne nego čisto radi iskustva u budućnosti
