Tako sam kopirala sa stranice... Ako ti nije mrsko poredajEdoI wrote:@PeekABoo, zanimljivo... ali da nisi napravila kakvu grešku, pošto ti neki mjeseci idu hronološki do kraja a onda opet krene prvi? To imaš kod 8. i 6. mjeseca. Poredat ću ih ja ako se ne radi o nekom lapsusu kad si kopirala.
Zemljotres maloprije..
- PeekABoo
- Posts: 289
- Joined: 31/07/2012 16:11
#2751 Re: Zemljotres maloprije..
- terra_incognita
- Posts: 1913
- Joined: 08/10/2007 11:43
- Location: Terra Incognita
#2752 Re: Zemljotres maloprije..
pun mjesec je 31. u 15:57 po lokalnom vremenu
eto pa prati, ovo je jos mjesec koji raste
eto pa prati, ovo je jos mjesec koji raste
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2753 Re: Zemljotres maloprije..
Nemojte širiti ono što je Zviz lupio da zemljotresi imaju veze sa Mjesecom, još treba da se narod i toga boji.terra_incognita wrote:pun mjesec je 31. u 15:57 po lokalnom vremenu
eto pa prati, ovo je jos mjesec koji raste
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2754 Re: Zemljotres maloprije..
http://www.klix.ba/vijesti/bih/slabiji- ... /120830049
ucestalo nestoSinoć u 21 sat i 25 minuta na području općine Zenica osjetio se novi zemljotres jačine 2,3 Richtera koji je izazvao manju uznemirenost stanovništva.
Područje Zenice posljednjih dana potresaju manji zemljotresi. U utorak su u Zenici zabilježena tri zemljotresa jačine do tri stepena Richterove skale.
-
epoca
- Posts: 9
- Joined: 24/06/2006 15:51
#2755 Re: Zemljotres maloprije..
od zemljotresa pucaju zice, cijevi isl, pa eto pozara, eksplozija i ostalih stvari. Ali nema vjetra, sto jest - jestEdoI wrote:
Ne kontam tu tvoju logiku, jebem ga ja, baš zato se i bojim zemljotresa jer mi nema spasa.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2756 Re: Zemljotres maloprije..
bobiiiiiiiiiiiiiiii 
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2758 Re: Zemljotres maloprije..
Šta je ovo ovako slabo, nisam bio siguran ni je l' bio, na prvu kontam veš-mašina.

- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2759 Re: Zemljotres maloprije..
huhu nema bobija 
-
coggnac
- Posts: 13
- Joined: 28/07/2012 01:46
- Location: Usa
- Contact:
#2760 Re: Zemljotres maloprije..
jel to bio maloprije potresvidim na esmc-u pisu da je bio ali nepotvrđeno?
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2761 Re: Zemljotres maloprije..
Magnitude ML 2.3
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2012-08-30 12:49:03.0 UTC
Location 44.18 N ; 17.86 E
Depth 2 km
Distances 221 km W Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
16 km E Novi travnik (pop 10,006 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
5 km SW Zenica (pop 164,423 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
2 km S Lokvine (pop 3,928 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2012-08-30 12:49:03.0 UTC
Location 44.18 N ; 17.86 E
Depth 2 km
Distances 221 km W Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
16 km E Novi travnik (pop 10,006 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
5 km SW Zenica (pop 164,423 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
2 km S Lokvine (pop 3,928 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2762 Re: Zemljotres maloprije..
dobro je nama
kod filipina 7.9 kazu, valjda negdje u moru pa sad bjeze u brda, da ne bi cunami, dobro je pa nemamo mora nesto, ne bi imali gdje bjezat, na brdima vatra, vamo cunami... doduse mogao bi cunami bit i koristan ako bi bio velik, ugasit vatru, al bi s vatrom otisli i mi (neddaj mi Boze), dobro je nama, nemamo ovakvih briga
kod filipina 7.9 kazu, valjda negdje u moru pa sad bjeze u brda, da ne bi cunami, dobro je pa nemamo mora nesto, ne bi imali gdje bjezat, na brdima vatra, vamo cunami... doduse mogao bi cunami bit i koristan ako bi bio velik, ugasit vatru, al bi s vatrom otisli i mi (neddaj mi Boze), dobro je nama, nemamo ovakvih briga
- kanister
- Posts: 17
- Joined: 11/08/2012 19:36
- Location: Yuga buraz
#2763 Re: Zemljotres maloprije..
Prije 10-tak minuta ga je prodrmalo malo, ustvari nije malo dugo je trajalo 
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#2764 Re: Zemljotres maloprije..
drmalo je jutros:

Al najbolji su mi ovi orijentiri: koliko od Beograda, pa od Kaknja, pa od Zenice.Magnitude ML 2.7
Region: BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time: 2012-09-01 03:37:00.0 UTC
Location: 44.21 N ; 17.94 E
Depth: 2 km
Distances: 214 km W Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 05:37:00.9 2012-09-01)
17 km NW Kakanj (pop 12,406 ; local time 05:37:00.9 2012-09-01)
3 km NE Zenica (pop 164,423 ; local time 05:37:00.9 2012-09-01)
- Ajatolah_
- Posts: 8609
- Joined: 11/02/2009 15:21
#2765 Re: Zemljotres maloprije..
Ma ne bih se ni sjetio da mi jutros ovaj jedan nije spomenuo. Uvijek sjeveroistočno od Zenice, i na istoj dubini.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2766 Re: Zemljotres maloprije..
zzzzzzzzzzzzzzzzzz 
-
Mustang1
- Posts: 29949
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2767 Re: Zemljotres maloprije..
Pa jel ti imas napisan komentar i sve i kad zatrese sam se enter pritisne ? 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2768 Re: Zemljotres maloprije..
Pa da.
Fino je poljuljalo. Isto na dusheku u moru.
Fino je poljuljalo. Isto na dusheku u moru.
-
dert
- Posts: 6570
- Joined: 28/09/2011 07:35
- Location: dert
#2769 Re: Zemljotres maloprije..
Celik ce biti sampion
...ne drma to dzaba 
- Čovjek
- Posts: 476
- Joined: 06/09/2010 02:23
#2770 Re: Zemljotres maloprije..
Zemljotresi slabijeg intenziteta su stalna pojava u Sarajevsko-zeničkoj kotlini. To je čak i poželjna situacija, s obzirom da se na taj način troši energija i smanjuje mogućnost pojave jačih zemljotresa.
Smatram da su mediji jedva dočekali da uspaniče narod.
Smatram da su mediji jedva dočekali da uspaniče narod.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2771 Re: Zemljotres maloprije..
zzzzzzzzzz...samo da vidim jel NMI on-line 
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2772 Re: Zemljotres maloprije..
ne budi slutBobi wrote:zzzzzzzzzz...samo da vidim jel NMI on-line
valjda ces skontati sta to znaci prije nego me banujes
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#2773 Re: Zemljotres maloprije..
Kad se udaš...onda cu 
- plain vanilla
- Posts: 70295
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#2774 Re: Zemljotres maloprije..
eee, onda cu se samobanovatBobi wrote:Kad se udaš...onda cu
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2775 Re: Zemljotres maloprije..
Bobi wrote:zzzzzzzzzz...samo da vidim jel NMI on-line
