Zemljotres maloprije..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
PeekABoo
Posts: 289
Joined: 31/07/2012 16:11

#2751 Re: Zemljotres maloprije..

Post by PeekABoo »

EdoI wrote:@PeekABoo, zanimljivo... ali da nisi napravila kakvu grešku, pošto ti neki mjeseci idu hronološki do kraja a onda opet krene prvi? To imaš kod 8. i 6. mjeseca. Poredat ću ih ja ako se ne radi o nekom lapsusu kad si kopirala. :wink:
Tako sam kopirala sa stranice... Ako ti nije mrsko poredaj :D
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#2752 Re: Zemljotres maloprije..

Post by terra_incognita »

pun mjesec je 31. u 15:57 po lokalnom vremenu
eto pa prati, ovo je jos mjesec koji raste
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2753 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ajatolah_ »

terra_incognita wrote:pun mjesec je 31. u 15:57 po lokalnom vremenu
eto pa prati, ovo je jos mjesec koji raste
Nemojte širiti ono što je Zviz lupio da zemljotresi imaju veze sa Mjesecom, još treba da se narod i toga boji. :-)
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#2754 Re: Zemljotres maloprije..

Post by crnoplavo »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/slabiji- ... /120830049
Sinoć u 21 sat i 25 minuta na području općine Zenica osjetio se novi zemljotres jačine 2,3 Richtera koji je izazvao manju uznemirenost stanovništva.

Područje Zenice posljednjih dana potresaju manji zemljotresi. U utorak su u Zenici zabilježena tri zemljotresa jačine do tri stepena Richterove skale.
ucestalo nesto
epoca
Posts: 9
Joined: 24/06/2006 15:51

#2755 Re: Zemljotres maloprije..

Post by epoca »

EdoI wrote:
Ne kontam tu tvoju logiku, jebem ga ja, baš zato se i bojim zemljotresa jer mi nema spasa. :lol:
od zemljotresa pucaju zice, cijevi isl, pa eto pozara, eksplozija i ostalih stvari. Ali nema vjetra, sto jest - jest :-)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2756 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

bobiiiiiiiiiiiiiiii :lol:
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#2757 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Warashii »

koje takmicenje
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2758 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ajatolah_ »

Šta je ovo ovako slabo, nisam bio siguran ni je l' bio, na prvu kontam veš-mašina. :lol: :oops:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2759 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

huhu nema bobija 8-)
coggnac
Posts: 13
Joined: 28/07/2012 01:46
Location: Usa
Contact:

#2760 Re: Zemljotres maloprije..

Post by coggnac »

jel to bio maloprije potresvidim na esmc-u pisu da je bio ali nepotvrđeno?
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2761 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Magnitude ML 2.3
Region BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time 2012-08-30 12:49:03.0 UTC
Location 44.18 N ; 17.86 E
Depth 2 km
Distances 221 km W Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
16 km E Novi travnik (pop 10,006 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
5 km SW Zenica (pop 164,423 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
2 km S Lokvine (pop 3,928 ; local time 14:49:03.0 2012-08-30)
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#2762 Re: Zemljotres maloprije..

Post by crnoplavo »

dobro je nama
kod filipina 7.9 kazu, valjda negdje u moru pa sad bjeze u brda, da ne bi cunami, dobro je pa nemamo mora nesto, ne bi imali gdje bjezat, na brdima vatra, vamo cunami... doduse mogao bi cunami bit i koristan ako bi bio velik, ugasit vatru, al bi s vatrom otisli i mi (neddaj mi Boze), dobro je nama, nemamo ovakvih briga
User avatar
kanister
Posts: 17
Joined: 11/08/2012 19:36
Location: Yuga buraz

#2763 Re: Zemljotres maloprije..

Post by kanister »

Prije 10-tak minuta ga je prodrmalo malo, ustvari nije malo dugo je trajalo :evil:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#2764 Re: Zemljotres maloprije..

Post by phillie »

drmalo je jutros:
Magnitude ML 2.7
Region: BOSNIA AND HERZEGOVINA
Date time: 2012-09-01 03:37:00.0 UTC
Location: 44.21 N ; 17.94 E
Depth: 2 km
Distances: 214 km W Belgrade (pop 1,115,186 ; local time 05:37:00.9 2012-09-01)
17 km NW Kakanj (pop 12,406 ; local time 05:37:00.9 2012-09-01)
3 km NE Zenica (pop 164,423 ; local time 05:37:00.9 2012-09-01)
Al najbolji su mi ovi orijentiri: koliko od Beograda, pa od Kaknja, pa od Zenice. :D
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2765 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Ajatolah_ »

Ma ne bih se ni sjetio da mi jutros ovaj jedan nije spomenuo. Uvijek sjeveroistočno od Zenice, i na istoj dubini.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2766 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

zzzzzzzzzzzzzzzzzz :lol:
Mustang1
Posts: 29949
Joined: 29/12/2010 17:31

#2767 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Mustang1 »

Pa jel ti imas napisan komentar i sve i kad zatrese sam se enter pritisne ? :D
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2768 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Pa da. :lol:

Fino je poljuljalo. Isto na dusheku u moru. :mrgreen:
dert
Posts: 6570
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#2769 Re: Zemljotres maloprije..

Post by dert »

Celik ce biti sampion :D ...ne drma to dzaba :D
User avatar
Čovjek
Posts: 476
Joined: 06/09/2010 02:23

#2770 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Čovjek »

Zemljotresi slabijeg intenziteta su stalna pojava u Sarajevsko-zeničkoj kotlini. To je čak i poželjna situacija, s obzirom da se na taj način troši energija i smanjuje mogućnost pojave jačih zemljotresa.

Smatram da su mediji jedva dočekali da uspaniče narod.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38008
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#2771 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

zzzzzzzzzz...samo da vidim jel NMI on-line :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70295
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2772 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

Bobi wrote:zzzzzzzzzz...samo da vidim jel NMI on-line :D
ne budi slut

valjda ces skontati sta to znaci prije nego me banujes :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38008
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#2773 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Bobi »

Kad se udaš...onda cu :lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70295
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#2774 Re: Zemljotres maloprije..

Post by plain vanilla »

Bobi wrote:Kad se udaš...onda cu :lol:
eee, onda cu se samobanovat :lol:
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#2775 Re: Zemljotres maloprije..

Post by Not My Idea »

Bobi wrote:zzzzzzzzzz...samo da vidim jel NMI on-line :D
:evil: :mrgreen:
Post Reply