Nisam sigurna, ali mislim da su i u Oviesseu ostali samo mali brojevi, ali provjeri, imaju fin izbor, mozda nesto uspijes naci - ali onaj u Interexu.seyo_84 wrote:Meni trebaju zenskeAmbrozija wrote:U Oviesse-u je snizenje na jeans hlace ili farmerice, a sve su im slim fit modeli, super su im hlace, pogotovo muske, zenski im je slabiji izbor (preporucujem onaj kod Interexa a ne u BBI jer je veci izbor).seyo_84 wrote:Ej zene,zna li neko gdje u Sarajevu ima jeans hlaca na snizenju,onih sto su skroz uske?
A Mango je dobio zenske ali u sklopu nove kolekcije tako da nisu snizene.Jucer sam obisla par radnji u BBI-u ali su im se vec probrali brojevi (Vecinom ostali samo mali
)
Nesto mi ne pada na pamet vise nista gdje ima tih slim fit modela, mozda u Sportini u Mercatoru ?

