Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2751 Re: Sarajevo shoping

Post by Ambrozija »

seyo_84 wrote:
Ambrozija wrote:
seyo_84 wrote:Ej zene,zna li neko gdje u Sarajevu ima jeans hlaca na snizenju,onih sto su skroz uske? :)
U Oviesse-u je snizenje na jeans hlace ili farmerice, a sve su im slim fit modeli, super su im hlace, pogotovo muske, zenski im je slabiji izbor (preporucujem onaj kod Interexa a ne u BBI jer je veci izbor).
A Mango je dobio zenske ali u sklopu nove kolekcije tako da nisu snizene.
Meni trebaju zenske :) Jucer sam obisla par radnji u BBI-u ali su im se vec probrali brojevi (Vecinom ostali samo mali :( )
Nisam sigurna, ali mislim da su i u Oviesseu ostali samo mali brojevi, ali provjeri, imaju fin izbor, mozda nesto uspijes naci - ali onaj u Interexu.
Nesto mi ne pada na pamet vise nista gdje ima tih slim fit modela, mozda u Sportini u Mercatoru ?
seyo_84
Posts: 129
Joined: 26/10/2011 18:21

#2752 Re: Sarajevo shoping

Post by seyo_84 »

Nisam sigurna, ali mislim da su i u Oviesseu ostali samo mali brojevi, ali provjeri, imaju fin izbor, mozda nesto uspijes naci - ali onaj u Interexu.
Nesto mi ne pada na pamet vise nista gdje ima tih slim fit modela, mozda u Sportini u Mercatoru ?[/quote]

E hvala ti puno,nisam se toga sjetila,a blizu mi je :) Sutra cu poslije posla trknuti,pa valjda sta nadjem za sebe :)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2753 Re: Sarajevo shoping

Post by Ambrozija »

seyo_84 wrote:
E hvala ti puno,nisam se toga sjetila,a blizu mi je :) Sutra cu poslije posla trknuti,pa valjda sta nadjem za sebe :)
Nista, nadam se da ces uspjeti naci nesto :)
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#2754 Re: Sarajevo shoping

Post by Rimljanka »

Zene, gdje u da pogledam tople ravne zenske cizme koje ne propustaju vodu, kaomsad za ovo vrijeme?!

Trebaju mi neke cizme koje su koliko toliko elegantne da ih mogu nositi i na suknju i na hlace.

Vidjela sma nekakve u Borovu, snizene su na oko 111KM, imaju smedje i crne,teta kaze da su vodootporne,a od velura su?!

Imate li vi neke prijedloge?
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#2755 Re: Sarajevo shoping

Post by CherryLips »

Ima u Planici ali su 275 KM (bar bile kad sam ja zadnji put gledala),nepropusne,lijepe,kao na malo puniju petu...
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#2756 Re: Sarajevo shoping

Post by CherryLips »

A mene zanima ima li gdje muskih kosulja kratkih rukava,nesto kontam ako gdje i ima mozda su sad jeftinije...
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#2757 Re: Sarajevo shoping

Post by hadzinicasa »

gdje da kupim tabakeru za SLIM cigarete?
srebrenu po mogućnosti
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#2758 Re: Sarajevo shoping

Post by Irm@ »

Rimljanka wrote:Zene, gdje u da pogledam tople ravne zenske cizme koje ne propustaju vodu, kaomsad za ovo vrijeme?!

Trebaju mi neke cizme koje su koliko toliko elegantne da ih mogu nositi i na suknju i na hlace.

Vidjela sma nekakve u Borovu, snizene su na oko 111KM, imaju smedje i crne,teta kaze da su vodootporne,a od velura su?!

Imate li vi neke prijedloge?
ja sam sebi kupila u Intersportu u subotu 85 KM.. vidjela sam da je odnio vrag salu...kupila bez i crne teretne a opet bas fine :)
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#2759 Re: Sarajevo shoping

Post by Rimljanka »

Irm@ wrote:
Rimljanka wrote:Zene, gdje u da pogledam tople ravne zenske cizme koje ne propustaju vodu, kaomsad za ovo vrijeme?!

Trebaju mi neke cizme koje su koliko toliko elegantne da ih mogu nositi i na suknju i na hlace.

Vidjela sma nekakve u Borovu, snizene su na oko 111KM, imaju smedje i crne,teta kaze da su vodootporne,a od velura su?!

Imate li vi neke prijedloge?
ja sam sebi kupila u Intersportu u subotu 85 KM.. vidjela sam da je odnio vrag salu...kupila bez i crne teretne a opet bas fine :)

Jj kad bi jos sliku prilozila!!!! :-) :-)

Trazim li puno?
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2760 Re: Sarajevo shoping

Post by Ambrozija »

CherryLips wrote:A mene zanima ima li gdje muskih kosulja kratkih rukava,nesto kontam ako gdje i ima mozda su sad jeftinije...
Collin's u Alti je izdvojio policu na kojoj stoje kosulje kratkih rukava, pokusaj tamo, ali ne znam cijene...
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#2761 Re: Sarajevo shoping

Post by Irm@ »

ne trazis ali ces morati sacekati da dodjem kuci s posla :-D :D
tj evo imaju ovdje http://www.intersport.com.hr/pdf/vodnik ... _32str.pdf

na 5 str. prve ove Paola..e pa moje su skoro iste..samo je gore ovo ravni kroj i nema ovih nekih uvijenih crta vec bez ikakvih..unutra su futrovane do dna i imaju isti djon :) i vodootporne su to sam vec isprobala :D :-D
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#2762 Re: Sarajevo shoping

Post by Rimljanka »

Pa nisu lose.. Mislim lijepe su koliko moze cizma ovakve vrste d abude lijepa. Otici cu posle posla da pogleda,pa mozda prosetamo iste..


Jesi probala kako idu sa suknjom? Jesu li presiroke oko noge, pufnaste,ili su ono uz nogu? :-D

Hvala ti!
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#2763 Re: Sarajevo shoping

Post by Irm@ »

kod mene su trenutno utrpane hlace unutra..i danas sam obukla bez..moja mama je obukla na hlace na peglu i uopce se ne vidi da su teretne..
na suknju nisam probala..ali mislim da ne bi islo tipa na pencil skirt..ali definitvno bi na neku pletenu ili malo siru...
najbolje da odes do Intersporta ;-) btw koji broj nosis? :)
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#2764 Re: Sarajevo shoping

Post by Rimljanka »

Pogledacu u Intersportu danas. otici cu i d BBI, cula sma da je snizenje u Timberland-u. Broj 37,mislim d anece biti frka naci broj
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#2765 Re: Sarajevo shoping

Post by Irm@ »

nece taman imaju samo 36, 37 i jednu 38-icu :-D
ja sam bila u Timberland-u..jos uvijek mi je to preskupo :-D :D
Cupcake
Posts: 3
Joined: 07/02/2012 12:23

#2766 Re: Sarajevo shoping

Post by Cupcake »

Ako može mala pomoć "novom kolačiću"...trebaju mi hlače i jakna za skijanje,ništa markirano,ništa specijalno :) gdje još ima sniženja,osim u Intersportu?
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#2767 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

Cupcake wrote:Ako može mala pomoć "novom kolačiću"...trebaju mi hlače i jakna za skijanje,ništa markirano,ništa specijalno :) gdje još ima sniženja,osim u Intersportu?
pogledaj u wisi na stupu, cini mi se GMS da se zove radnja... ima i snizenja :-D
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2768 Re: Sarajevo shoping

Post by Ambrozija »

Cupcake wrote:Ako može mala pomoć "novom kolačiću"...trebaju mi hlače i jakna za skijanje,ništa markirano,ništa specijalno :) gdje još ima sniženja,osim u Intersportu?
U Intersportu je takodjer snizenje i nisu visoke cijene
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2769 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

Rimljanka wrote:Pogledacu u Intersportu danas. otici cu i d BBI, cula sma da je snizenje u Timberland-u. Broj 37,mislim d anece biti frka naci broj
hont hint :D
pogledaj djecije. jeftinije su, a brojeva imaju do 39. ja sam sebi uzela jedne djecije, inace nosim broj 38, a ove su mi 37, i ne da su mi taman nego cak i malo lufta imaju za dvoje carapa :D tople, ne propustaju, ma divota.
ev ove, samo crne

Image
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#2770 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

alica.k wrote:
Rimljanka wrote:Pogledacu u Intersportu danas. otici cu i d BBI, cula sma da je snizenje u Timberland-u. Broj 37,mislim d anece biti frka naci broj
hont hint :D
pogledaj djecije. jeftinije su, a brojeva imaju do 39. ja sam sebi uzela jedne djecije, inace nosim broj 38, a ove su mi 37, i ne da su mi taman nego cak i malo lufta imaju za dvoje carapa :D tople, ne propustaju, ma divota.
ev ove, samo crne

Image
odakle su ove? slatke su pravo :)
User avatar
alica.k
Posts: 8807
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#2771 Re: Sarajevo shoping

Post by alica.k »

te su isto djecije timberland, al od prosle zime, ne znam imal ih sad.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2772 Re: Sarajevo shoping

Post by Ambrozija »

alica.k wrote:
Rimljanka wrote:Pogledacu u Intersportu danas. otici cu i d BBI, cula sma da je snizenje u Timberland-u. Broj 37,mislim d anece biti frka naci broj
hont hint :D
pogledaj djecije. jeftinije su, a brojeva imaju do 39. ja sam sebi uzela jedne djecije, inace nosim broj 38, a ove su mi 37, i ne da su mi taman nego cak i malo lufta imaju za dvoje carapa :D tople, ne propustaju, ma divota.
ev ove, samo crne

Image
:lol:
ali preslatke su, stvarno
Rimljanka
Posts: 251
Joined: 28/07/2006 16:21
Location: Sarajevo

#2773 Re: Sarajevo shoping

Post by Rimljanka »

A kakva su vam iskustva s Borovo cizmama????

Rekoh, vidjela sma neke smedje,velur,onako klasicne ravne cizme, nisu bakandze,kaze teta ne propusĆaju
User avatar
Dr.Cuddy
Posts: 2532
Joined: 09/12/2006 22:48
Location: House's Office

#2774 Re: Sarajevo shoping

Post by Dr.Cuddy »

Springfield BBI

MUŠKE KOŠULJE (kratki rukav, 100% pamuk, više boja i dezena) - 12KM
Košulje su extra :)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#2775 Re: Sarajevo shoping

Post by ladyblue18 »

Jao alice kako su lijepe cizme. :cry:
Post Reply