Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2751 Re: Bundesliga
Bayern dobio dozvolu za povecanje kapaciteta stadiona, u nacionalnom prvesntu Allianz ce primati 71.000 a na internacionalnim mecevima 68.000.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2752 Re: Bundesliga
Koji bezvezan transfer. Pored mnogih drugih ociglednih razloga, takodjer mislim da ce se decko u Minhenu osjecati haman ko krme u Teheranu - Bayern naime nema niti jednog drugog igraca u ekipi kojem je spanski maternji.odesveuhonduras wrote:Martinez službeno u Bayernu
Recimo Magath uvijek pazi kad dovodi nekog "egzoticnog" igraca da mu dovede jos nekoga u ekipu s kim covjek moze pricati. Kad je dovodio Raula u Schalke, doveo je jos i Jurada i Metzeldera (a i Escudera) da mu prave drustvo.
Bas me zanima na sta ce to liciti i kako ce se covjek tamo snaci. Uglavnom, ovo nije za potcjenjivanje, pogotovo kad su Spanci u pitanju.
No, zivo mi se jebe za njih. Procitah danas da ce Schalke dovesti Affelaya iz Barce
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2753 Re: Bundesliga
http://www.bild.de/sport/fussball/trans ... .bild.htmlzlajapravaraja wrote:Koji bezvezan transfer. Pored mnogih drugih ociglednih razloga, takodjer mislim da ce se decko u Minhenu osjecati haman ko krme u Teheranu - Bayern naime nema niti jednog drugog igraca u ekipi kojem je spanski maternji.odesveuhonduras wrote:Martinez službeno u Bayernu
Recimo Magath uvijek pazi kad dovodi nekog "egzoticnog" igraca da mu dovede jos nekoga u ekipu s kim covjek moze pricati. Kad je dovodio Raula u Schalke, doveo je jos i Jurada i Metzeldera (a i Escudera) da mu prave drustvo.
Bas me zanima na sta ce to liciti i kako ce se covjek tamo snaci. Uglavnom, ovo nije za potcjenjivanje, pogotovo kad su Spanci u pitanju.
No, zivo mi se jebe za njih. Procitah danas da ce Schalke dovesti Affelaya iz Barce
Gomez capri spanski
doveli ga
- Basler
- Posts: 184
- Joined: 04/03/2010 18:56
#2754 Re: Bundesliga
Magath? Ma taj je davno izgubio kompas. On i trensferi i "glumljenje" glavnokomandujuceg, trenera i menadzera...
Salke se jos ne moze rijesiti govana koje je on nakamarao, u Wolfsima se ponovo isprsio i sam ne zna sta redi i sta hoce. Sad mu Diego drag.
Jiraceka prodao, Dejagah leti u London. Jos nekoliko igraca sjedi na spakovanim koferima.
Jupp H. zna spanjolski, trenirao je Baskijce, prati Javija godinama...
U ekipi Bayerna ima par Brazilaca, slican im je jezik, mogu pomoci.
Ima Gomeza (polu Spanca) i uostalom svi se manje-vise sluze engleskim jezikom.
Salke se jos ne moze rijesiti govana koje je on nakamarao, u Wolfsima se ponovo isprsio i sam ne zna sta redi i sta hoce. Sad mu Diego drag.
Jiraceka prodao, Dejagah leti u London. Jos nekoliko igraca sjedi na spakovanim koferima.
Jupp H. zna spanjolski, trenirao je Baskijce, prati Javija godinama...
U ekipi Bayerna ima par Brazilaca, slican im je jezik, mogu pomoci.
Ima Gomeza (polu Spanca) i uostalom svi se manje-vise sluze engleskim jezikom.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2755 Re: Bundesliga
To ti mislis - a i ja sam tako mislio jedno vrijemeBasler wrote:Magath? Ma taj je davno izgubio kompas. On i trensferi i "glumljenje" glavnokomandujuceg, trenera i menadzera...
Evo gledajuci sta je uradio u Schalkeu (da i ne spominjem Raula i marketinski efekat):
-Huntelaar 13 Mil. €, cijena sada preko 25 M.
-Papadopoulos 2,5 Mil €, cijena sada preko 20 M.
-Uchida 2 Mil. €, cijena sada oko 10 M.
itd, itd.
Uglavnom, da ne duljim: Felix apsolutno zna sta radi
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2756 Re: Bundesliga
vratia se Sime
da spasi HSV
http://www.bild.de/sport/fussball/rafae ... .bild.html
ugovor do 2015 samo ne znam da li vrijedi i za Zweitu
da spasi HSV
http://www.bild.de/sport/fussball/rafae ... .bild.html
ugovor do 2015 samo ne znam da li vrijedi i za Zweitu
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2757 Re: Bundesliga
simonese wrote:vratia se Sime
da spasi HSV
http://www.bild.de/sport/fussball/rafae ... .bild.html
ugovor do 2015 samo ne znam da li vrijedi i za Zweitu
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2758 Re: Bundesliga
Koji idioti - i on i HSVsimonese wrote:vratia se Sime
da spasi HSV
http://www.bild.de/sport/fussball/rafae ... .bild.html
ugovor do 2015 samo ne znam da li vrijedi i za Zweitu
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2759 Re: Bundesliga
HSV do dana danasnjeg nije podnio odlazak Sergeja iz svojih redova. 
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2760 Re: Bundesliga
100%pirmin wrote:HSV do dana danasnjeg nije podnio odlazak Sergeja iz svojih redova.
- Malik Urcic
- Posts: 518
- Joined: 09/11/2010 16:29
- Location: "California"
#2761 Re: Bundesliga
Afellay na posudbi u Schalke-u .
http://www.guardian.co.uk/football/feedarticle/10417098
http://www.guardian.co.uk/football/feedarticle/10417098
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2762 Re: Bundesliga
Zemljak Huntelar ga nagovorio, Salke kao ima pravo prvootkupa.Malik Urcic wrote:Afellay na posudbi u Schalke-u .
http://www.guardian.co.uk/football/feedarticle/10417098
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2763 Re: Bundesliga
Schalke ce biti strasan ove sezone !!!
- Malik Urcic
- Posts: 518
- Joined: 09/11/2010 16:29
- Location: "California"
#2764 Re: Bundesliga
Toliko strasan da ce se opet boriti za trecu poziciju sa BMG, Stuttgartom i Werderom mozda.zlajapravaraja wrote:Schalke ce biti strasan ove sezone !!!
- Basler
- Posts: 184
- Joined: 04/03/2010 18:56
#2765 Re: Bundesliga
moguce @zlaja, moguce. ali da je tvrdoglav do bola i da lako ne odstupa od svojih zamisli, to stoji. elem, ptica selica se skrasila u vukojebini
tu para nece faliti, svoje zahtjeve moze ispuniti...
koliko dugo? ne previse, rekao bih. mocni spoznor ce pumpati novac, ali zauzvrat ce traziti nesto vise nego sto su prikazali u prethodne 2 sezone. sam magath je toga svjestan pa lagano ciljeve primice tamo gdje im je mjesto. u sami vrh bundeslige.
odlutacemo daleko, o njemu se moze dugo pricati jer je karizmatican lik, koji je mnogo toga napravio u ligi. sto kao igrac i sada kao trener/menadzer (jedini u ligi). nece mi nikad biti mrzak iz razloga sto je pomogao da Hasan ispliva.
veceras furthaneri pokazali zasto su godinama bili u vrhu cvajte. ono protiv bayerna nije pravi pokazatelj.
prva pobjeda u bl, protiv tuchelovog mainza.
koliko dugo? ne previse, rekao bih. mocni spoznor ce pumpati novac, ali zauzvrat ce traziti nesto vise nego sto su prikazali u prethodne 2 sezone. sam magath je toga svjestan pa lagano ciljeve primice tamo gdje im je mjesto. u sami vrh bundeslige.
odlutacemo daleko, o njemu se moze dugo pricati jer je karizmatican lik, koji je mnogo toga napravio u ligi. sto kao igrac i sada kao trener/menadzer (jedini u ligi). nece mi nikad biti mrzak iz razloga sto je pomogao da Hasan ispliva.
veceras furthaneri pokazali zasto su godinama bili u vrhu cvajte. ono protiv bayerna nije pravi pokazatelj.
prva pobjeda u bl, protiv tuchelovog mainza.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2766 Re: Bundesliga
Hoffenheim ako ovako nastavi ne gine im Zweite
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2767 Re: Bundesliga
Ko kakvi juniori basimonese wrote:Hoffenheim ako ovako nastavi ne gine im Zweite
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2768 Re: Bundesliga
Salihovic 2 zuta za 3 minute provedene u igri
RASPAD SISTEMA - Hoffenheim pozelio drugu ligu
RASPAD SISTEMA - Hoffenheim pozelio drugu ligu
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#2769 Re: Bundesliga
jos jedan poraz i babbel konacno ide. a mozda i ranije... 
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2770 Re: Bundesliga
Koja drkadjijada u Nirnbergu, ali to je ta kontraska ekipa samo ceka ko ce ih napast, nikad nisu lezali BvB-u pa je zato bod solidan. U BL nema nekih iznenadjenja kad su u pitanju zadnje 3 pozicije odmah nakon 2 kola se moze prognozirati zadnja trojka. Hofenhajm i Augsburg ili Frajburg direkt u drugu a HSV u relegaciju.
- Basler
- Posts: 184
- Joined: 04/03/2010 18:56
#2771 Re: Bundesliga
sto se tice nurnberga i njihovog omjera protiv borusije pa ne moze se bas reci da im nisu lezali. zadnjih 6 susreta je bvb rijesio u svoju korist. kako su dolazili do tih pobjeda je drugi par cipela.missko wrote:Koja drkadjijada u Nirnbergu, ali to je ta kontraska ekipa samo ceka ko ce ih napast, nikad nisu lezali BvB-u pa je zato bod solidan. U BL nema nekih iznenadjenja kad su u pitanju zadnje 3 pozicije odmah nakon 2 kola se moze prognozirati zadnja trojka. Hofenhajm i Augsburg ili Frajburg direkt u drugu a HSV u relegaciju.
uskoro ce se vidjeti kako ce dortmundu svaki mec biti TEZAK. igrati protiv prvaka (ne slucajnog, ne nezasluzenog - odigrali su rekordno proslu sezonu) je magnet za ove malo manje klubove tipa fcn i sl. u nedostatku kvalitete oni ce uvijek primjenjivati strogo defanzivnu taktiku i ici malo grublje u igru (ne bi li sacuvali zivu glavu
bayern se stim godinama bori i njima je vazda oktoberfest ako se neka ekipa otvori i pokusa grati fudbal.
rano je, vrlo rano govoriti ko bi mogao ispasti. vidimo sta eintracht radi a znamo kako su ispali i da u cvajti nisu bili bogzna sta.
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2772 Re: Bundesliga
Bayern - Stuttgart, Stuttgart dominira, Vedo pogodio precku u 2. minuti 
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#2773 Re: Bundesliga
Zar nije onaj austrijanac pogodio. biće vatre ovdjezlajapravaraja wrote:Bayern - Stuttgart, Stuttgart dominira, Vedo pogodio precku u 2. minuti
-
zlajapravaraja
- Posts: 4039
- Joined: 23/10/2009 12:56
#2774 Re: Bundesliga
Ono je Vedo bio, 99% sam siguran...stream i nije nekistudeni76 wrote:Zar nije onaj austrijanac pogodio. biće vatre ovdjezlajapravaraja wrote:Bayern - Stuttgart, Stuttgart dominira, Vedo pogodio precku u 2. minuti
EDIT: Ipak Harnik
-
Revoltage
- Posts: 909
- Joined: 30/08/2012 17:42
- Location: Bosanac
#2775 Re: Bundesliga
Sve je bilo super i prošle sezone do 8. kola, sve neke ekipice osrednje pri vrhu, dok nije krenulo kako je trebal
o krenuti
