Drugi put kad budeš postirao slike majstora parkiranja pokušaj potrefiti izlaz s tog parkinga da ne izlaziš kroz zabranu i sebe okarakterišeš kao majstora ne poznavanja saobraćajnih propisa, što bi se reklo, prvo svoju avliju pometeš pa onda komšijinu kudiš.
"Majstori" parkiranja
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
LeKo
- Posts: 1494
- Joined: 07/05/2004 12:52
- Location: AP
#2751 Re: "Majstori" parkiranja
- vanda
- Posts: 220
- Joined: 17/04/2010 22:35
#2752 Re: "Majstori" parkiranja
LeKo wrote:Drugi put kad budeš postirao slike majstora parkiranja pokušaj potrefiti izlaz s tog parkinga da ne izlaziš kroz zabranu i sebe okarakterišeš kao majstora ne poznavanja saobraćajnih propisa, što bi se reklo, prvo svoju avliju pometeš pa onda komšijinu kudiš.
Svaka ti dala
-
Mlad i Nevin
- Posts: 2365
- Joined: 07/11/2010 16:05
#2753 Re: "Majstori" parkiranja
Ne znam šta bih urado ovom lubeničaru....


-
ssmmiilleeyy
- Posts: 1165
- Joined: 02/03/2010 16:51
#2754 Re: "Majstori" parkiranja
@Leko
Mozda nisam prosao kroz zabranu,mozda sam samo zauzeo sto bolji polozaj da napravim Fotku

Mozda nisam prosao kroz zabranu,mozda sam samo zauzeo sto bolji polozaj da napravim Fotku
-
ssmmiilleeyy
- Posts: 1165
- Joined: 02/03/2010 16:51
- dottore
- Posts: 1359
- Joined: 06/02/2008 18:18
- Location: Canton SA
#2756 Re: "Majstori" parkiranja
nije samo lubenicar, nego i pussy vagon pored...
- Control panel
- Posts: 5964
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2757 Re: "Majstori" parkiranja

ulaz u garazu BBIja. kad sam prolazio bio parkiran za jedno 3 sata ponovo prolazim bio je na istom mjestu.
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#2758 Re: "Majstori" parkiranja
Tu uvijek neko ima parkiran u zadnje vrijeme 
- jedaneska
- Posts: 396
- Joined: 24/11/2010 19:40
#2759 Re: "Majstori" parkiranja
ovaj jaran od policije izgleda može da parkira i na krovu bebeija, valjda što mu nazad 3x piše BIHControl panel wrote:
ulaz u garazu BBIja. kad sam prolazio bio parkiran za jedno 3 sata ponovo prolazim bio je na istom mjestu.
-
vnm
- Posts: 1489
- Joined: 08/07/2008 01:28
#2760 Re: "Majstori" parkiranja
mislim da je negdje ranije u temi pisalo da tu parkiraju oni security sto rade na osiguranju BBI...
-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#2761 Re: "Majstori" parkiranja
----------------------------------vnm wrote:mislim da je negdje ranije u temi pisalo da tu parkiraju oni security sto rade na osiguranju BBI...
ispadoše ti iz sekjuritija,naibu drotovi.
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2762 Re: "Majstori" parkiranja
Evo i od mene jedan masjtor
ogladnio.




-
zonbirile
- Posts: 11870
- Joined: 09/10/2008 12:06
#2763 Re: "Majstori" parkiranja
pa za njih ne važi znak,pogotovo kada su gladni
- Don Zivconi
- Posts: 1242
- Joined: 08/03/2011 09:09
- Location: Pitaj Druga TiTa
#2764 Re: "Majstori" parkiranja
zonbirile wrote:pa za njih ne važi znak,pogotovo kada su gladni
- burekodsira
- Posts: 3539
- Joined: 09/07/2006 00:23
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#2766 Re: "Majstori" parkiranja
vazan je naziv, Nagib Nizbrdica 
- Rauber
- Posts: 1104
- Joined: 07/05/2009 16:47
- ljubav_aha
- Posts: 15082
- Joined: 03/04/2008 19:25
- Location: TURKISH COFFEEBATH
#2768 Re: "Majstori" parkiranja
to se lako rijesi: ispiris gume i ostavis porukusmak wrote:
i sad ce neko reci da mu je neko smetao sa desne ili sa lijeve strane i da se nije mogao bolje parkirati
- donsedin
- Posts: 305
- Joined: 01/03/2008 07:24
#2769 Re: "Majstori" parkiranja
Imam ja jarana ciji otac se bas zove Nagib, i bas kako se ti ovako zezas tako i mi profesora u srednjoj zezali. Profa podje strmo znate krivina, nagib ... a onda on, profesore nemojte mi vrijedat oca, a covjek podje da se vadi pa nisam ja mislio, nemoj ti sta zamjerit, koji je to show bio.smoki_choko wrote:vazan je naziv, Nagib Nizbrdica
- Rauber
- Posts: 1104
- Joined: 07/05/2009 16:47
#2770 Re: "Majstori" parkiranja
Sve je ovo papanijada zestoka.
Evo npr ovaj papan, imao mjesta koliko hoces, odakle sam ja slikao bila su tri prazna mjesta, a ima i tamo kod megana, ali jok navikao seljucan da gazi po "livadi"

Uploaded with ImageShack.us
Evo npr ovaj papan, imao mjesta koliko hoces, odakle sam ja slikao bila su tri prazna mjesta, a ima i tamo kod megana, ali jok navikao seljucan da gazi po "livadi"

Uploaded with ImageShack.us
-
photo
- Posts: 839
- Joined: 19/09/2003 00:00
- testovi
- Posts: 281
- Joined: 20/04/2010 18:40
#2772 Re: "Majstori" parkiranja
Rauber wrote:Sve je ovo papanijada zestoka.
Evo npr ovaj papan, imao mjesta koliko hoces, odakle sam ja slikao bila su tri prazna mjesta, a ima i tamo kod megana, ali jok navikao seljucan da gazi po "livadi"
Uploaded with ImageShack.us
taj drot uvjek tu u krivini parkira
- arman1
- Posts: 7230
- Joined: 06/11/2006 12:06
- Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
- Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
- Vozim: šta klepim
- Horoskop: BOG
- Contact:
#2773 Re: "Majstori" parkiranja
Samo da se zna DANCI. Nešto je truhlo u državi(kraljevini) danskoj.
-
TheGodfather001
- Posts: 1627
- Joined: 24/05/2004 10:44
#2774 Re: "Majstori" parkiranja
Prije nego odemo malo ćemo da se zezzamo, hoćemo, ooo, malo ćemo da sve blokiramo...
http://www.sarajevo-x.com/bih/clanak/110520105
- testovi
- Posts: 281
- Joined: 20/04/2010 18:40
#2775 Re: "Majstori" parkiranja
prije vjecnice sa lijeve strane kod apoteke ispred mene stade upali sva cetri i izađe
odma i ja stanem izađem i uslikam nisam uspio i njeg da uslikam jer je vec zamako iza auta lijevo da li je otiso u apoteku ili negdje drugo

Uploaded with ImageShack.us
odma i ja stanem izađem i uslikam nisam uspio i njeg da uslikam jer je vec zamako iza auta lijevo da li je otiso u apoteku ili negdje drugo

Uploaded with ImageShack.us




