Kosarkaska reprezentacija BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2751 Re: reprezentacija
Slobodno za Elmedina da odemo na plus 2..
Ja sam fasciniran nasom igrom!
Ja sam fasciniran nasom igrom!
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2752 Re: reprezentacija
ono sto vidim - odlican.Baltazar_khan wrote:zak rajt veliko pojačanje
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2753 Re: reprezentacija
Strašan je Teletović.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2754 Re: reprezentacija
Ubi nas Teodosic!
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2755 Re: reprezentacija
Imamo ih na konopcima, a onda nas dotuče nestrpljivost u napadu.
Igramo sjajno, još samo da se iskontrolišu glupasti šutevi u 18 sekundi napada i bilo bi fantastično !
Igramo sjajno, još samo da se iskontrolišu glupasti šutevi u 18 sekundi napada i bilo bi fantastično !
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2756 Re: reprezentacija
Pa ima li rjesenja ba za Teodosica, lik nogama filuje!

- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2757 Re: reprezentacija
Tkd wrote:Imam osjećaj da ćemo izgubiti 20-tak razliek od Srbije . Nadam se da se varam.
Onaj osjećaj kada znaš da te raniji osjećaj prevario
Bravo momci
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2758 Re: reprezentacija
1 razlike za srbiju nas napad ... 
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#2759 Re: reprezentacija
Izgubili ovu tekmu. E moj Aco..
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79546
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2760 Re: reprezentacija
Nije loše, jedino nas skokovi jebu. Dobili bi ovaj meč bez problema da skačemo kako treba..
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#2761 Re: reprezentacija
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2762 Re: reprezentacija
Primili smo previše poena, no raduje napadačka efikasnost.
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2763 Re: reprezentacija
+10 tehnicka greska Aci dosudjena..
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#2764 Re: reprezentacija
sutra hrvatsku deremo 15 razlike 
- Herr Flick
- Posts: 9074
- Joined: 02/04/2012 13:00
#2765 Re: reprezentacija
Kod 90:89 napad i Mirza fula,zatim Aco jos zabiberi i na kraju 10 razlike a moglo je makar bit 5-6

- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2766 Re: reprezentacija
Sve u svemu - jako dobro.
Uzmimo u obzir da je reprezentacija Srbije već dugi niz godina u ovom sastavu, a da se naši momci još uvijek uigravaju, i možemo donijeti zaključak da smo igrali dobro. Problem skoka ostaje evidentan i to se mora riješavati. Nešto bolji je Kikanović od Sinanovića, ali i dalje je tu poprilična rupa. I neko mora riješiti ovo pitanje ispucavanja kod aktivnog rezultata. Potrošili smo vreću lopti na neke nerezonovane šuteve u 15 sekundi napada.
Imali smo i malo nesreće da Teodosić bude jako raspoložen, uz mrvicu tendencioznog suđenja, i to je to. Razlika je trebala biti koš-dva.
Ovo sa tehničkom je

Uzmimo u obzir da je reprezentacija Srbije već dugi niz godina u ovom sastavu, a da se naši momci još uvijek uigravaju, i možemo donijeti zaključak da smo igrali dobro. Problem skoka ostaje evidentan i to se mora riješavati. Nešto bolji je Kikanović od Sinanovića, ali i dalje je tu poprilična rupa. I neko mora riješiti ovo pitanje ispucavanja kod aktivnog rezultata. Potrošili smo vreću lopti na neke nerezonovane šuteve u 15 sekundi napada.
Imali smo i malo nesreće da Teodosić bude jako raspoložen, uz mrvicu tendencioznog suđenja, i to je to. Razlika je trebala biti koš-dva.
Ovo sa tehničkom je
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2767 Re: reprezentacija
Takodjer nije mi jasno koliko ostavljamo prostora ljudima da sutaju sa distance, uvijek po metar, metar i po prostora od sutera za 3p...Hajde, sve u svemu nije lose, neko vec spomenu da Petrovic forsira napad, ok, ali ne mozes ni odbranu zanemariti.
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2768 Re: reprezentacija
Ali ZACK je dobit, čista dobit. To nam je toliko falilo.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#2770 Re: reprezentacija
Jedan SOLIDAN plej donosi prevagu.Tkd wrote:Ali ZACK je dobit, čista dobit. To nam je toliko falilo.
Uglavnom nosili se pravo dobro sa srbima. Ja prezadovoljan. Srbi su velesila u košarci.
Ova naša repka ima i glavu i rep. Još da kikanović ima koju kilu više, gdje bi nam kraj bio
- Tkd
- Posts: 3748
- Joined: 14/07/2012 01:28
- Location: Japan
#2771 Re: reprezentacija
Acin as iz rukava 
Ne trebaju kile Kikanovića, neka dok se Jusuf ako Bog da priključi. Kako se čini, radi se o ogromnom potencijalu
Ne trebaju kile Kikanovića, neka dok se Jusuf ako Bog da priključi. Kako se čini, radi se o ogromnom potencijalu
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#2772 Re: reprezentacija
Kriminalno lose gadjamo slobodna bacanja, to se mora pod hitno popraviti.
- tataćusak
- Posts: 2463
- Joined: 05/05/2011 17:18
#2773 Re: reprezentacija
Koji ba JusufTkd wrote:Acin as iz rukava
Ne trebaju kile Kikanovića, neka dok se Jusuf ako Bog da priključi. Kako se čini, radi se o ogromnom potencijalu
- hrastov žižak
- Posts: 4942
- Joined: 31/07/2012 02:00
#2775 Re: reprezentacija
Ma piše na wikipediji da je član Unicaje, ali očito da nije potpisao za nih, nego je samo bio na probi. Valjda nije zadovoljio. Na centarski par mislim Teletović-Nurkić (krilni centar-centar, centarski par standardna terminologija), mislio sam da je to dovoljno jasno, ali to za 2-3 godine, a dok ovaj ne stasa valjda će Kikan nekako krpit tu poziciju.neno#4 wrote:Odakle tebi da je Mitrovic u Unicaji? On je samo trenirao sa Sinanovicem, Kuzmicem i Todorovicem. Koji centarski par? Na koga mislis uz Nurkica?

