Kosarkaska reprezentacija BiH

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2751 Re: reprezentacija

Post by Vodja uvale »

Slobodno za Elmedina da odemo na plus 2..
Ja sam fasciniran nasom igrom!
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2752 Re: reprezentacija

Post by karanana »

Baltazar_khan wrote:zak rajt veliko pojačanje :thumbup:
ono sto vidim - odlican.
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2753 Re: reprezentacija

Post by Mračajski proto »

Strašan je Teletović.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2754 Re: reprezentacija

Post by BHF_Manijak »

Ubi nas Teodosic!
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2755 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

Imamo ih na konopcima, a onda nas dotuče nestrpljivost u napadu.

Igramo sjajno, još samo da se iskontrolišu glupasti šutevi u 18 sekundi napada i bilo bi fantastično !
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2756 Re: reprezentacija

Post by BHF_Manijak »

Pa ima li rjesenja ba za Teodosica, lik nogama filuje! :roll: :roll:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2757 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Tkd wrote:Imam osjećaj da ćemo izgubiti 20-tak razliek od Srbije . Nadam se da se varam.

Onaj osjećaj kada znaš da te raniji osjećaj prevario :D


Bravo momci :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2758 Re: reprezentacija

Post by Vodja uvale »

1 razlike za srbiju nas napad ... :D
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#2759 Re: reprezentacija

Post by Mračajski proto »

Izgubili ovu tekmu. E moj Aco..
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79546
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2760 Re: reprezentacija

Post by Velkoski »

Nije loše, jedino nas skokovi jebu. Dobili bi ovaj meč bez problema da skačemo kako treba..
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#2761 Re: reprezentacija

Post by hau jes no »

:bih: nama treba Trener u svim sportovima, Petrovic :thumbup:
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2762 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Primili smo previše poena, no raduje napadačka efikasnost.
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2763 Re: reprezentacija

Post by Vodja uvale »

+10 tehnicka greska Aci dosudjena..
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#2764 Re: reprezentacija

Post by hau jes no »

sutra hrvatsku deremo 15 razlike :dance:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9074
Joined: 02/04/2012 13:00

#2765 Re: reprezentacija

Post by Herr Flick »

Kod 90:89 napad i Mirza fula,zatim Aco jos zabiberi i na kraju 10 razlike a moglo je makar bit 5-6 :x :x :x :x
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2766 Re: reprezentacija

Post by It_is_a_Leclerc »

Sve u svemu - jako dobro.
Uzmimo u obzir da je reprezentacija Srbije već dugi niz godina u ovom sastavu, a da se naši momci još uvijek uigravaju, i možemo donijeti zaključak da smo igrali dobro. Problem skoka ostaje evidentan i to se mora riješavati. Nešto bolji je Kikanović od Sinanovića, ali i dalje je tu poprilična rupa. I neko mora riješiti ovo pitanje ispucavanja kod aktivnog rezultata. Potrošili smo vreću lopti na neke nerezonovane šuteve u 15 sekundi napada.

Imali smo i malo nesreće da Teodosić bude jako raspoložen, uz mrvicu tendencioznog suđenja, i to je to. Razlika je trebala biti koš-dva.

Ovo sa tehničkom je :roll: :roll:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28524
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2767 Re: reprezentacija

Post by BHF_Manijak »

Takodjer nije mi jasno koliko ostavljamo prostora ljudima da sutaju sa distance, uvijek po metar, metar i po prostora od sutera za 3p...Hajde, sve u svemu nije lose, neko vec spomenu da Petrovic forsira napad, ok, ali ne mozes ni odbranu zanemariti.
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2768 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Ali ZACK je dobit, čista dobit. To nam je toliko falilo.
Emina_88
Posts: 96
Joined: 14/07/2012 20:55

#2769 Re: reprezentacija

Post by Emina_88 »

Odakle nam on..?
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#2770 Re: reprezentacija

Post by tataćusak »

Tkd wrote:Ali ZACK je dobit, čista dobit. To nam je toliko falilo.
Jedan SOLIDAN plej donosi prevagu.
Uglavnom nosili se pravo dobro sa srbima. Ja prezadovoljan. Srbi su velesila u košarci.
Ova naša repka ima i glavu i rep. Još da kikanović ima koju kilu više, gdje bi nam kraj bio
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2771 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Acin as iz rukava :lol:

Ne trebaju kile Kikanovića, neka dok se Jusuf ako Bog da priključi. Kako se čini, radi se o ogromnom potencijalu ;-)
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2772 Re: reprezentacija

Post by Romanista 101% »

Kriminalno lose gadjamo slobodna bacanja, to se mora pod hitno popraviti.
User avatar
tataćusak
Posts: 2463
Joined: 05/05/2011 17:18

#2773 Re: reprezentacija

Post by tataćusak »

Tkd wrote:Acin as iz rukava :lol:

Ne trebaju kile Kikanovića, neka dok se Jusuf ako Bog da priključi. Kako se čini, radi se o ogromnom potencijalu ;-)
Koji ba Jusuf :?
User avatar
Tkd
Posts: 3748
Joined: 14/07/2012 01:28
Location: Japan

#2774 Re: reprezentacija

Post by Tkd »

Nurkić :D

Image
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#2775 Re: reprezentacija

Post by hrastov žižak »

neno#4 wrote:Odakle tebi da je Mitrovic u Unicaji? On je samo trenirao sa Sinanovicem, Kuzmicem i Todorovicem. Koji centarski par? Na koga mislis uz Nurkica?
Ma piše na wikipediji da je član Unicaje, ali očito da nije potpisao za nih, nego je samo bio na probi. Valjda nije zadovoljio. Na centarski par mislim Teletović-Nurkić (krilni centar-centar, centarski par standardna terminologija), mislio sam da je to dovoljno jasno, ali to za 2-3 godine, a dok ovaj ne stasa valjda će Kikan nekako krpit tu poziciju.
Post Reply