NBA - National Basketball Association
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- boston_c
- Posts: 399
- Joined: 22/03/2006 12:53
#2751 Re: NBA
Ja nisam ništa garantovao, zna se da u sportu a pogotovo u NBA ništa nije sigurno i sve je moguće...To je samo moje mišljenje, u koje sam dovoljno siguran da sam spreman rizikovati i kladiti se s bilo kim po bilo šta...

-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2752 Re: NBA
Veceras kec ko kuca, 25 razlike najmanje...pregazicemo ove jazavce
p.s.karte idu po $200 i to skroz u gornjim redovima, pa manje sam placao u play off-u mater im klosarsku, znaju li oni kakva je kriza
p.s.karte idu po $200 i to skroz u gornjim redovima, pa manje sam placao u play off-u mater im klosarsku, znaju li oni kakva je kriza
- abondanzieri
- Posts: 2851
- Joined: 14/10/2007 18:06
#2753 Re: NBA
@shadow,sta je sa Garnettom,hoce li igrat'?
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2754 Re: NBA
Igra Garnett sigurno 
- kofi anan
- Posts: 255
- Joined: 31/01/2008 09:46
- Location: Jedna Sanja, jedno prolece
#2755 Re: NBA
Ima li se igdje gledat??
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2756 Re: NBA
Ima na http://www.atdhe.com svaku noc haman sve zive utakmicekofi anan wrote:Ima li se igdje gledat??
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2757 Re: NBA
shadow wrote:Veceras kec ko kuca, 25 razlike najmanje...pregazicemo ove jazavce![]()
p.s.karte idu po $200 i to skroz u gornjim redovima, pa manje sam placao u play off-u mater im klosarsku, znaju li oni kakva je kriza

- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2758 Re: NBA
sta bi shadow.boston_c,M-16?vi pricali nekakav kec,neki spominjase neko unistenje
isto ko sto je i za bozic bilo
pa vas molim da ne dajete vise glupe progonoze
g lakers,go lakers...
g lakers,go lakers...
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2759 Re: NBA
kobe je kobe. bogami, mislio sam da necu ovo nikad reci, ali mislim da je kobe rame uz rame uz MJ-a kao najbolji igrac svih vremena, ako ga vec nije i pretekao.
-
shadow
- Posts: 1630
- Joined: 18/12/2005 14:54
- Location: Charles River
#2760 Re: NBA
@karanana, sto jest jest, sinoc je u zadnjoj cetvrtini 3 trice preko Pierce-a zavalio, potopio je Garden, svaka mu cast. Nije bila losa tekma, Lakersi su pobjedili a po meni nisu cak ni igrali nesto posebno. To treba da zabrine Riversa. Na kraju kad je Garnett izbacen zbog 6 licnih, glupan na silu u igru gura Davisa koji je do tada imao sut 6/0
, katastrofa. Lose, lose...cestitke ovim iz trece smjene 
- boston_c
- Posts: 399
- Joined: 22/03/2006 12:53
#2761 Re: NBA
Sjajna tekma, mada možda ne toliko zbog dobre košarke i igre već više zbog napetosti i drame. Mislim kad se dođe u onakvu završnicu to je čista lutrija i sreća, a ovog puta su Lakersi slavili... Svaka čast. Ipak ključno je bilo izbacivanje Garnetta 3-4 minute prije kraja regularnog dijela, Davis kloc
bolji bi bio Scalabrini da je mogao igrati... A Kobe se sve više i više približava Michael Jordanu, ne volim ga ali je košarkaški genije nema šta.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2762 Re: NBA
Radmanovic u Bobcatse, a Morison U Lakerse. Ovaj Morison je bio super dobar u ncaa ligi, sjecam se da je bio glavni igrac Gonzage.
-
SilentWhisper
- Posts: 320
- Joined: 05/06/2006 17:16
- Location: Happy place!!!!
#2764 Re: NBA
Nisam odavno pratio topic, no zanima me zasto oni imbecili koji kreiraju programsku shemu OBN-a daju "snimku prenosa" od 23:20, kad utakmica pocinje u pola 10... Treba li uopce dodati da u tom terminu ide mega glupost, film koji je jucer bio u primetimeu... Znaci bolje repriza filma nego uzivo prenos sportskog dogadjaja... OBN-ovci, dabogda vas ekonomska kriza dotukla...
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2765 Re: NBA
evo i ja sam dosao na temu da vidim prenosi li obn - derbi derbija i moguci matchup nba finala, kobe-lebron duel - tekmu uzivo. post iznad mene izgleda daje odgovor na moje pitanje. e posto nije uzivo moze obn da ga prenosi nekom drugom, meni nece jer cu pratiti rezultat na teletekstu i na internetu i onda mi nema svrhe gledati snimak. obnovci, jebla vas programska shema kad ne mozete prenositi utakmicu godine uzivo. glupsoni jedni, zasto dajete tolike pare za prava emitovanja kad emitujete snimke, totalna glupost, dabogda propali a ja cu tome doprinjeti tako sto necu gledati snimku tekme niti cu gledati reklame ni sponzore. eto, nek i sponzori znaju da im podvaljuju kada ih stavljaju u termine utakmice koja ne ide uzivo. jebo li vas kesolovac da vas jebe, drago mi je da je odavde srusen i taj izvor prihoda za vas.
-
SilentWhisper
- Posts: 320
- Joined: 05/06/2006 17:16
- Location: Happy place!!!!
#2767 Re: NBA
Tako je karanana, trebamo im ove ovdje postove copy/paste na njihov usrani forum, pa nek' citaju... Kad bi sutra im TV propala, ne bi zalio, jer postoje dvije opcije:
1. Neka druga TV bi otkupila prenose NBA utakmica, i znala cijeniti to sto placa, kao i svoje gledatelje;
2. Ako ne bilo nigdje NBA utakmica, bio bi satjeran u cosak i kupio bi hebenu digitalku ili skystar karticu...
Prosle sedmice utakmica u JEDAN sat u nedjelju vece, koliko je ljudi to preskocilo jer MORA NA POSAO... (a mogla ici uzivo, normala). Naravno nema reprize naredne veceri, nego šest dana kasnije kad te vec zaboli neka stvar za tu tekmu...
1. Neka druga TV bi otkupila prenose NBA utakmica, i znala cijeniti to sto placa, kao i svoje gledatelje;
2. Ako ne bilo nigdje NBA utakmica, bio bi satjeran u cosak i kupio bi hebenu digitalku ili skystar karticu...
Prosle sedmice utakmica u JEDAN sat u nedjelju vece, koliko je ljudi to preskocilo jer MORA NA POSAO... (a mogla ici uzivo, normala). Naravno nema reprize naredne veceri, nego šest dana kasnije kad te vec zaboli neka stvar za tu tekmu...
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#2768 Re: NBA
evo jedan post od ranije koji sve objasnjava....Admir_1984 wrote:
by Edin Avdic
Aktuelni termini prikazivanja NBA utakmica su direktna odluka naših nadređenih iz Zagreba koji prave programsku šemu. Tu ni ja, a ni moje kolege komentatori ne možemo ništa. Mi (komentatori) utakmice radimo uživo, one se snimaju i zatim emituju u terminu koji je određen programskom šemom. Vrlo često se desi da se ja vratim kući, a utakmica tek počinje na našem programu. To smo do sada izbjegavali direktnim prijenosima subotom ili petkom, ali od kraja januara su sve vrhunske utakmice na programu u nedjelju. Trenutno je takva situacija. Čim bude nekih promjena bićete blagovremeno obavješeteni.
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#2769 Re: NBA
Ma sad kad telecom od marta poveca ove pakete adsl-a ja obn vishe pogledat necu. Bolje da daju washignton-memfis dikretno, nego da se ofiraju sa ovim snimcima
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2770 Re: NBA
a sto je najgore sada u ovom terminu ide repriza filma kojeg su i sinoc emitovali
- bato99
- Posts: 1946
- Joined: 30/04/2008 15:04
- Location: starMO
- Contact:
#2771 Re: NBA
pogledajte im teletext ..lijepo piše cleveland-lakers prijenos u 23.30
pa ne znaju napisat ni snimka..jesu levati 
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2772 Re: NBA
ma ja mislim da oni i traze levate. mozda i ciljaju takvu grupu ljudi pa im je cudno kad neko kao mi koji imamo internet naletimo na njihov program i kanal. ovo bi im uspjelo da je 1989. godina i da nemam internet pa onda da nisam siguran kad pocinje tekma uzivo. mozda bi i povjerovao da pocinje tada i da ce biti uzivo...a ovako kada i na interernetu mogu pratiti kos za kos....neka im je sa srecom u trazenju levata.bato99 wrote:pogledajte im teletext ..lijepo piše cleveland-lakers prijenos u 23.30![]()
pa ne znaju napisat ni snimka..jesu levati
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#2773 Re: NBA
joj pavlovica sto se kvarca 
-
Danss
- Posts: 485
- Joined: 26/09/2008 00:04
- Location: Bernabeu
#2774 Re: NBA
Na muci se poznaju junaci... LeBron osta ko p.pishan! Josh kad ga Kobe izbaci onim skok sutem, joooj... 
- ProbuseniDolar
- Posts: 1007
- Joined: 13/05/2008 00:18
- Location: Rajvosa
#2775 Re: NBA
Jebo ga Boston, da ga jebo Boston ... padoh na kladionici ...

