Bosanska piramida Sunca

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Locked
nur
Posts: 31
Joined: 22/01/2006 01:19
Location: Sarajevo

#2751 Bosanska piramida Sunca

Post by nur »

Dakle,

Knjiga se prodaje; Osmanagićev prijatelj kontroliše prodaju, organizuje promocije i vrši distribuciju,;
Na mjestu Direktora Fondacije je njegov šurak; Sekretar je šurjakinja;
Nađija Nukić za sitnu lovu odrađuje što joj se kaže
Njenog muža, koji ne radi Osmanagić je zaposlio kao šefa Komiteta za prikupljanje informacija o "lokacijama gdje vrijedi tražiti" od lokalnog stanovništva ( ha ha ha - čovjek je genije )
Bojan Zečević i njegova "vjerenica sa Stonhenge-a" godišnje odrade jednu tezgu "izbor misice Turizma".Pos'o je dobar a para laka.
Jovo Jovanović, kakav je to tek stručnjak za alke, o koje su se kad je ovdje nekada bilo more vezali brodovi.Kako više nema mora tako više nema potrebe ni za alkama.Ali neke su ostale, pa je stari vuk Jova odlučio da ih otme od vremena i zaborava.Doduše, nije nikada našao ni jednu ali to ništa ne znači.On zna za "lokacije".To je već pola posla.
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2752

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:56, edited 1 time in total.
OvaRupaNemaDnaaaaaaaaa...
Posts: 304
Joined: 01/10/2005 21:59
Location: Sarajevo
Contact:

#2753

Post by OvaRupaNemaDnaaaaaaaaa... »

Tek objavljeno!!!

Srbi traze reviziju Dejtona. Nude Banja Luku, a traze Visoko.

:D :D :D
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2754

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:56, edited 1 time in total.
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2755 Re: Bosanska piramida Sunca

Post by pravimjernik »

nur wrote:Dakle,

Knjiga se prodaje; Osmanagićev prijatelj kontroliše prodaju, organizuje promocije i vrši distribuciju,;
Na mjestu Direktora Fondacije je njegov šurak; Sekretar je šurjakinja;
Nađija Nukić za sitnu lovu odrađuje što joj se kaže
Njenog muža, koji ne radi Osmanagić je zaposlio kao šefa Komiteta za prikupljanje informacija o "lokacijama gdje vrijedi tražiti" od lokalnog stanovništva ( ha ha ha - čovjek je genije )
Bojan Zečević i njegova "vjerenica sa Stonhenge-a" godišnje odrade jednu tezgu "izbor misice Turizma".Pos'o je dobar a para laka.
Jovo Jovanović, kakav je to tek stručnjak za alke, o koje su se kad je ovdje nekada bilo more vezali brodovi.Kako više nema mora tako više nema potrebe ni za alkama.Ali neke su ostale, pa je stari vuk Jova odlučio da ih otme od vremena i zaborava.Doduše, nije nikada našao ni jednu ali to ništa ne znači.On zna za "lokacije".To je već pola posla.
dosta smjele tvrdnje od nekog ko se u Sarajevo-X učlanio 23/01/2006. ups, pa to je -danas . he he dobar si ti meni "nur" (cernica, elbosniaco, semir...?) skroz ... :D

a što se tiče tvog detaljisanja- boli me qrac ko su izvršioci. zna se ko je naredbodavac, glavna zvjerka koja je u onako nikakav i inertan DRŽAVNI PARLAMENT u roku 2 sedmice progurala UREDBU O PROGLAŠENJU VISOČICE OD DRŽAVNOG INTERESA. njegovo ime je - Hasan Čengić.

provaljeni ste ba, nosite se više
cernica
Posts: 184
Joined: 03/11/2005 15:34

#2756

Post by cernica »

"Draga Ivanka
Kopate na pogresnom mjestu!
Nije bitno ko sam ja, bitnije je razjasniti ko je ovaj profesor jer SAM nije dao dobar odgovor. Ja sam sve ovo nasao na Sarajevo-x forumu i predlozio bih i vama ostalim da trknete tamo ima tamo interesaantnih stvari nisu to samo forumske baljezgarije.

Evo kako je neko detaljno proanalizirao samo slucaj ovog profesora:
sa foruma wrote:
"Cernice, ova tvoja kula od karata se pocela raspadati. Blamaza pocinje. Jesi li spreman?
Ovaj komentar sa stranice http://www.bosnianpyramids.org zaista nije moje maslo:
Citat:
I know nothing about any archeological expedition to Bosnia which I am named in this article as being involved. Please clarify. Prof Richard Royce.
Posted by Richard Royce, Dept Archeology, Sydney University on 2006-01-20 16:03:55
PR Fondacije vam je katastrofalan. Prije nego izadjete u javnost s nekim imenima, bar se dogovorite kako se covjek zove.
Da li je on, po Osmanagicu (sa http://www.sarajevo-x.com/clanak/060111005):
Citat:
Od stranaca imamo tim iskusnih arheologa kao ¹to su: Richard Royce iz Australije, . . .
?
Ili je po Dnevnom Avazu ( http://www.avaz.ba/absolutenm/anmviewer ... z=50&isasp):
Citat:
. . . u radove koji predstoje u Visoèkoj dolini bit æe ukljuèeni i ugledni arheololozi Rojs Rièards (Royce Richards), koji radi za vladu Australije . . .
?
Ni od jednog ni od drugog ovog R.R.-a ni traga nema u Australian Archaeological Association: http://www.australianarchaeologicalassociation.com.au, niti u Australian Association of Consulting Archaeologists: http://www.aacai.com.au. (< ovo je najvaznije !)
A jutros mi je stigao e-mail potvrde sa sidnejske arheologije da za njega nikad culi nisu i da je to najvjerojatnije hoax. (A hoax je: http://en.wikipedia.org/wiki/Hoax.)
Dakle, Cernice, gdje vam je radio ovaj 'ugledni i iskusni australijski arheolog', kad u Australiji za njega culi nisu?
Ali ovo je tek pocetak blamiranja...
Slazem se da ne treba gubiti vrijeme na one koji mrze ovaj projekat, ali treba razdvojiti mrznju od argumenta.
Ja vam i dalje zelim sve najbolje na ovom projektu, ali sto se mene tice ovo je zaista jos jedan BOSMAL projekat (BOS-anske MAL-verzacije).
Ja vam se vise necu javljati i pustam vas na miru, pustite i vi mene."

***

Uh, jebo te, pa ovaj falsifikator I podmetac je na ovom forumu. I ne samo to, podmetac ne bi bio podmetac da ne ucestvuje u ovom dijalogu (cuj dijalogu, glupa rijec). Medjutim, interesantno, niko mi od vas ne djeluje da je tako nesto uradio.

Hajde da malo proanaliziramo ove zagovornike teorije BRDA, odnosno BRDJANE.

Mali blento :-) jeste podmetac ali nema pristup e-mail listi clanstva Fondacije. To se da zakljuciti na osnovu prijasnjih njegovih komentara gdje je lupeto I sam sebe mjeso … ne zna ni on sta. Da je imao pristup informacijama, koje mi primamo, sigurno bi bolje pripremao svoje komentare I odgovore (posebno u vrijeme kada se samnom prepucavo pa na kraju osto posran). Znaci, nije on.

Njegov brat, blento :shock: na kvadrat ili minus IQ koeficijent, takodjer je podmetac (to je onaj sto stalno govori “cijelo Sarajevo je uz nas I ima nas vise, ima nas vise”, a da li misli na brdjane ili “oni koji pate zbog turskog zuluma” kako sam veli… neznam?). Ovaj tip je dijete. Ne zna ni sastavit razumnu recenicu. Glup je ali podmukao mali (predstavlja se da je bosanac I da je u interesu Bosne, a to je isti onaj tip koji se potpisuje sa “nesvrstani”). Pa iako je pokvaren, previse je nesposoban da dodje do e-mail liste clanstva. Znaci, nije ni ovaj.

Jos jedan iz “mali blento & Co.” - “Ludost”. Ovaj tip je podmetac takodjer (preslo mu u naviku da izvrce tekstove I izmislja nove smjerove). Posto je on I izasao na forum sa falsifikatom pisma, navodi da je glup, jer drugi post tog podmetaca otkriva da je u pitanju djecija zlobna igra. Da je malo pricekao ili bolje procitao postove na toj web stranici ne bi onako naivno I glupo izletio I provalio se. Znaci nije ni on.

Macuser jeste zijancer ali u njemu ima neceg iskrenog (iako je ta iskrenost vezana za ne vjerovanje u piramide). Ovaj tip prihvaca ozbiljne dijaloge (mada ga ponekad povuku ova balavurdija pa izgubi kontrolu). Ni on nema pristup e-mail listi clanstva, niti bi se upustio u takve prljave igre. On jednostavno prima jedan los uticaj od strane ovih blenta, ali kad ozbiljno diskutuje – posteno od njega. Znaci, nije ni on.

Jedan stari poklonik teorije BRDO, tip pod sifrom “prenj” (vidi sto nadje slicnost, hej). Voli da podjebaje, bez ozbiljnih komentara (mada izgledaju da jesu). Ima klikere ali nema informacije. Podmetno bi ali da ne ispadne providan. “Falsifikat” lici na njega ali nije bio u mogucnosti da ga sastavi.

Ima jos par njih iz “blento and Co.” Vole podmetati I to one djecije. Jedan je tek izaso sa terapije a drugi je ko njegov life. Ko nesto filozofiraju (nekakve sve izmisljotine iz glave, I to im se cini da je pametno) ali najvise ismijavaju. Nikad nijedan argument nisu naveli (uostalom kao I svi oni) ali koliko postiraju … nemeres dahnut od njih. Pisu, pisu, a nista ne kazu. Da imaju informacije koje smo mi dobijali nesto bi “pametno” za njihovu stranu I rekli. Ni oni nisu inteligentni da dodju do e-mail liste. Znaci, nisu ni oni.

Hajde zeko, javi se.


Tek sad procitah postove od ovog. Nur sto ti seres!. Ovaj je mutaaaan. Tvoj stil pisanja mi smrdi na falsifikatora. Napisi koji duzi post, matere ti.
cernica
Posts: 184
Joined: 03/11/2005 15:34

#2757

Post by cernica »

"Draga Ivanka
Kopate na pogresnom mjestu!
Nije bitno ko sam ja, bitnije je razjasniti ko je ovaj profesor jer SAM nije dao dobar odgovor. Ja sam sve ovo nasao na Sarajevo-x forumu i predlozio bih i vama ostalim da trknete tamo ima tamo interesaantnih stvari nisu to samo forumske baljezgarije.

Evo kako je neko detaljno proanalizirao samo slucaj ovog profesora:
sa foruma wrote:
"Cernice, ova tvoja kula od karata se pocela raspadati. Blamaza pocinje. Jesi li spreman?
Ovaj komentar sa stranice http://www.bosnianpyramids.org zaista nije moje maslo:
Citat:
I know nothing about any archeological expedition to Bosnia which I am named in this article as being involved. Please clarify. Prof Richard Royce.
Posted by Richard Royce, Dept Archeology, Sydney University on 2006-01-20 16:03:55
PR Fondacije vam je katastrofalan. Prije nego izadjete u javnost s nekim imenima, bar se dogovorite kako se covjek zove.
Da li je on, po Osmanagicu (sa http://www.sarajevo-x.com/clanak/060111005):
Citat:
Od stranaca imamo tim iskusnih arheologa kao &sup1;to su: Richard Royce iz Australije, . . .
?
Ili je po Dnevnom Avazu ( http://www.avaz.ba/absolutenm/anmviewer ... z=50&isasp):
Citat:
. . . u radove koji predstoje u Viso&egrave;koj dolini bit &aelig;e uklju&egrave;eni i ugledni arheololozi Rojs Ri&egrave;ards (Royce Richards), koji radi za vladu Australije . . .
?
Ni od jednog ni od drugog ovog R.R.-a ni traga nema u Australian Archaeological Association: http://www.australianarchaeologicalassociation.com.au, niti u Australian Association of Consulting Archaeologists: http://www.aacai.com.au. (< ovo je najvaznije !)
A jutros mi je stigao e-mail potvrde sa sidnejske arheologije da za njega nikad culi nisu i da je to najvjerojatnije hoax. (A hoax je: http://en.wikipedia.org/wiki/Hoax.)
Dakle, Cernice, gdje vam je radio ovaj 'ugledni i iskusni australijski arheolog', kad u Australiji za njega culi nisu?
Ali ovo je tek pocetak blamiranja...
Slazem se da ne treba gubiti vrijeme na one koji mrze ovaj projekat, ali treba razdvojiti mrznju od argumenta.
Ja vam i dalje zelim sve najbolje na ovom projektu, ali sto se mene tice ovo je zaista jos jedan BOSMAL projekat (BOS-anske MAL-verzacije).
Ja vam se vise necu javljati i pustam vas na miru, pustite i vi mene."

***

Uh, jebo te, pa ovaj falsifikator I podmetac je na ovom forumu. I ne samo to, podmetac ne bi bio podmetac da ne ucestvuje u ovom dijalogu (cuj dijalogu, glupa rijec). Medjutim, interesantno, niko mi od vas ne djeluje da je tako nesto uradio.

Hajde da malo proanaliziramo ove zagovornike teorije BRDA, odnosno BRDJANE.

Mali blento :-) jeste podmetac ali nema pristup e-mail listi clanstva Fondacije. To se da zakljuciti na osnovu prijasnjih njegovih komentara gdje je lupeto I sam sebe mjeso … ne zna ni on sta. Da je imao pristup informacijama, koje mi primamo, sigurno bi bolje pripremao svoje komentare I odgovore (posebno u vrijeme kada se samnom prepucavo pa na kraju osto posran). Znaci, nije on.

Njegov brat, blento :shock: na kvadrat ili minus IQ koeficijent, takodjer je podmetac (to je onaj sto stalno govori “cijelo Sarajevo je uz nas I ima nas vise, ima nas vise”, a da li misli na brdjane ili “oni koji pate zbog turskog zuluma” kako sam veli… neznam?). Ovaj tip je dijete. Ne zna ni sastavit razumnu recenicu. Glup je ali podmukao mali (predstavlja se da je bosanac I da je u interesu Bosne, a to je isti onaj tip koji se potpisuje sa “nesvrstani”). Pa iako je pokvaren, previse je nesposoban da dodje do e-mail liste clanstva. Znaci, nije ni ovaj.

Jos jedan iz “mali blento & Co.” - “Ludost”. Ovaj tip je podmetac takodjer (preslo mu u naviku da izvrce tekstove I izmislja nove smjerove). Posto je on I izasao na forum sa falsifikatom pisma, navodi da je glup, jer drugi post tog podmetaca otkriva da je u pitanju djecija zlobna igra. Da je malo pricekao ili bolje procitao postove na toj web stranici ne bi onako naivno I glupo izletio I provalio se. Znaci nije ni on.

Macuser jeste zijancer ali u njemu ima neceg iskrenog (iako je ta iskrenost vezana za ne vjerovanje u piramide). Ovaj tip prihvaca ozbiljne dijaloge (mada ga ponekad povuku ova balavurdija pa izgubi kontrolu). Ni on nema pristup e-mail listi clanstva, niti bi se upustio u takve prljave igre. On jednostavno prima jedan los uticaj od strane ovih blenta, ali kad ozbiljno diskutuje – posteno od njega. Znaci, nije ni on.

Jedan stari poklonik teorije BRDO, tip pod sifrom “prenj” (vidi sto nadje slicnost, hej). Voli da podjebaje, bez ozbiljnih komentara (mada izgledaju da jesu). Ima klikere ali nema informacije. Podmetno bi ali da ne ispadne providan. “Falsifikat” lici na njega ali nije bio u mogucnosti da ga sastavi.

Ima jos par njih iz “blento and Co.” Vole podmetati I to one djecije. Jedan je tek izaso sa terapije a drugi je ko njegov life. Ko nesto filozofiraju (nekakve sve izmisljotine iz glave, I to im se cini da je pametno) ali najvise ismijavaju. Nikad nijedan argument nisu naveli (uostalom kao I svi oni) ali koliko postiraju … nemeres dahnut od njih. Pisu, pisu, a nista ne kazu. Da imaju informacije koje smo mi dobijali nesto bi “pametno” za njihovu stranu I rekli. Ni oni nisu inteligentni da dodju do e-mail liste. Znaci, nisu ni oni.

Hajde zeko, javi se.


Tek sad procitah postove od ovog. Nur sto ti seres!. Ovaj je mutaaaan. Tvoj stil pisanja mi smrdi na falsifikatora. Napisi koji duzi post, matere ti.
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2758

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:57, edited 1 time in total.
User avatar
Macuser
Posts: 532
Joined: 08/01/2006 12:45

#2759

Post by Macuser »

Hehe i mama mi je nekada govorila da sam zijancer.
:lol:
Piramidos
Posts: 433
Joined: 01/11/2005 16:15
Location: Doljnja Vratnica
Contact:

#2760

Post by Piramidos »

E moj Semire s.j.e.b.a. te raja skroz, izbi te iz cipela (jesu tita ti ktk visoko)
Piramidos
Posts: 433
Joined: 01/11/2005 16:15
Location: Doljnja Vratnica
Contact:

#2761

Post by Piramidos »

Nemam sad vremena da pisem mozda sutra, odoh kopati.
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#2762

Post by novalic »

nema me par dana i vi napravite urnebes i od teme i od piramide...

ja ljudi mijenjam misljenje.. piramida postoji.. sve sto vise citam, pratim, sve sam vise uvjerena.. pa kontam, jeste li barem zaboravili sta obecah onomad...
cernica
Posts: 184
Joined: 03/11/2005 15:34

#2763

Post by cernica »

"Rudolfe, Rudolfe !

Vidis Rudolfe i ja vidim ono sto ti mislis da se nevidi. Da te pitam, samo nesto. Ako je i tacno ono sto si nam poslao, zar nije bilo logicno predpostaviti da se radi o nesporazumu, pa onda to pokusati provjeriti? Ako pomislis da je to laz, onda je valjda red da prvo pitas Semira, je li to zaisata laz, pa onda preduzmes nesto sto ti savjest nalaze. Ako zaista i ti vidis ono sto drugi nevide, onda si valjda trebao da vidis ko se, na forumu Sarajevo-X Bosanska piramida Sunca, krije iza nika Znanje, kao i ostalih njegovih ili tvojih pristalica. I jos samo nesto Rudolfe. Da nisi takav kakav si, mozda bi te Semir preporucio i za neku funkciju, recimo poput one kao sto je clan upravnog odbora Fondacije. U tom slucaju, opet vjerovatno, tvoja sujeta ne bi bila povrijedjena i ti bi bio koristan clan ovog velikog projekta. Osobno mislim da te bolje imati za prijatelja nego za neprijatelja. Medjutim, sam si odlucio da ti je svega dosta, a ja odlucih da meni nije, te produzih. Na kraju, zelim ti sve najbolje u zivotu uz napomenu da me raduje sto si, kako rece onoj Ivanki, ipak odlucio da nas odtavis na miru.
Mirza"
novalic wrote:
nema me par dana i vi napravite urnebes i od teme i od piramide...

ja ljudi mijenjam misljenje.. piramida postoji.. sve sto vise citam, pratim, sve sam vise uvjerena.. pa kontam, jeste li barem zaboravili sta obecah onomad...
Zaboravili smo. Ponovi nam.
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#2764

Post by novalic »

imas gore pa procitaj.. da se ne zaboravi..
User avatar
Macuser
Posts: 532
Joined: 08/01/2006 12:45

#2765

Post by Macuser »

Who's Rudolf Cernice?
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2766

Post by pravimjernik »

cernica wrote:"Rudolfe, Rudolfe !

Vidis Rudolfe i ja vidim ono sto ti mislis da se nevidi. Da te pitam, samo nesto. Ako je i tacno ono sto si nam poslao, zar nije bilo logicno predpostaviti da se radi o nesporazumu, pa onda to pokusati provjeriti? Ako pomislis da je to laz, onda je valjda red da prvo pitas Semira, je li to zaisata laz, pa onda preduzmes nesto sto ti savjest nalaze. Ako zaista i ti vidis ono sto drugi nevide, onda si valjda trebao da vidis ko se, na forumu Sarajevo-X Bosanska piramida Sunca, krije iza nika Znanje, kao i ostalih njegovih ili tvojih pristalica. I jos samo nesto Rudolfe. Da nisi takav kakav si, mozda bi te Semir preporucio i za neku funkciju, recimo poput one kao sto je clan upravnog odbora Fondacije. U tom slucaju, opet vjerovatno, tvoja sujeta ne bi bila povrijedjena i ti bi bio koristan clan ovog velikog projekta. Osobno mislim da te bolje imati za prijatelja nego za neprijatelja. Medjutim, sam si odlucio da ti je svega dosta, a ja odlucih da meni nije, te produzih. Na kraju, zelim ti sve najbolje u zivotu uz napomenu da me raduje sto si, kako rece onoj Ivanki, ipak odlucio da nas odtavis na miru.
Mirza"
hahaahhahaha koji ba rudolf?? da nije onaj "balkanski prorok Rudolf Bošnjak" ? vidi šta nađo -prosuo se ko halva postirajući po svjetskim UFO sajtovima leteće tanjire iz promotivne kampanje sarajevskog MESS-a http://www.cnufos.com/pages/newsandstor ... 20hoax.htm navukli ga :D

ljudi koje društvo se okupilo oko peramide ,stvarno ne mogu više aaa koji upiš :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#2767

Post by senada »

ImageImageImage
cernica
Posts: 184
Joined: 03/11/2005 15:34

#2768

Post by cernica »

wrote: “I know nothing about any archeological expedition to Bosnia which I am named in this article as being involved. Please clarify. Prof Richard Royce.
Posted by Richard Royce, Dept Archeology, Sydney University on 2006-01-20 16:03:55”
wrote: “Ovako se šire dezinformacije. Ha.ha,ha
Posted by Richard Royce, Dept Archeology, Sydney University on 2006-01-21 21:13:14”

Semir Osmanagic
"Cini se da se na jednom od foruma pojavio anonimac sa e-mail adresom [email protected] koji je falsifikovao pismo od "prof. Richards Royce-a" iz Australije.

Nemam obicaj da gubim vrijeme na anonimce, no posto je ovdje rijec o nekome ko je u ranijoj fazi imao pristupa spisku nasih clanova da kazem i ovo:

- nije se udostojio predstaviti se, dakle rijec je o obicnom podmetanju
- u prilogu je originalno pismo Richards Royce-a iz Australije. On nije profesor kao sto anonimac pogresno tvrdi, ali je arheolog. Nije iz Sydney-a vec iz Juzne Australije. Nije na Univerzitetu, vec u vladi, nije mu ime Richard vec prezime Richards...
- ovakvih podmetanja je bilo i bice, na nama je da razlucimo bitno od nebitnog. Pozdrav, Semir"
nur - falsifikator wrote: Ko su članovi Fondacije, odnosno njenih komiteta;

(…)Ko su Mario Gerussi, Bojan Zečević, Jovo Jovanović, Nađija Nukić, Senad Hodović.... i po čemu su to oni posebni da bi stajali na čelu jedne Fondacije koja , u osnovi, ima zadaću da se bavi ni-manje ni-više nego zaštitom "Piramidalnog kompleksa". …

E tu smo zeko. Znaci, ti si taj falsifikator I podmetac. Kad si vec u stanju izmisljati tudja pisma… sve sto si iznio ovdje, danas, otkako si postao clan (a zato ti navodis da se dodje na forum), uzima se kao laz. A sta drugo od lazovcine I ocekivat. Kako te samo nije stid! Krivo ti sto nisi u Odboru ili sto ne vodis neki od komiteta, pa podmeces. Sto si uopste I ulazio u Fondaciju ako nemas ciste namjere. Da smo znali koliki si interescija… nogirali bi te odmah.

Ti si neki akademac, jel de? I to u Sarajevu. a? Mislim da nije tesko da te pronadjemo, a hocemo.

Medjutim, ukoliko ti stvarno istinu govoris (a ne govoris) ne bi se krio, jeli tako? Nego bi otvoreno rekao ko si I sta imas protiv.

Pa hajde frajer, reci, ustedi vrijeme i sebi i nama. Jesi li kokoska pa se krijes ili imas svoje dostojanstvo pa da se licem u lice suprostavis.
cernica
Posts: 184
Joined: 03/11/2005 15:34

#2769

Post by cernica »

macuser wrote: Who's Rudolf Cernice?
Jos jedan kreten. A na koga je Mirza mislio… pretpostavljam ali nisam siguran.
ludost
Posts: 555
Joined: 20/01/2005 10:42

#2770

Post by ludost »

---
Last edited by ludost on 05/02/2006 17:57, edited 1 time in total.
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2771

Post by pravimjernik »

cernica wrote:
wrote: “I know nothing about any archeological expedition to Bosnia which I am named in this article as being involved. Please clarify. Prof Richard Royce.
Posted by Richard Royce, Dept Archeology, Sydney University on 2006-01-20 16:03:55”
wrote: “Ovako se šire dezinformacije. Ha.ha,ha
Posted by Richard Royce, Dept Archeology, Sydney University on 2006-01-21 21:13:14”

Semir Osmanagic
"Cini se da se na jednom od foruma pojavio anonimac sa e-mail adresom [email protected] koji je falsifikovao pismo od "prof. Richards Royce-a" iz Australije.

Nemam obicaj da gubim vrijeme na anonimce, no posto je ovdje rijec o nekome ko je u ranijoj fazi imao pristupa spisku nasih clanova da kazem i ovo:

- nije se udostojio predstaviti se, dakle rijec je o obicnom podmetanju
- u prilogu je originalno pismo Richards Royce-a iz Australije. On nije profesor kao sto anonimac pogresno tvrdi, ali je arheolog. Nije iz Sydney-a vec iz Juzne Australije. Nije na Univerzitetu, vec u vladi, nije mu ime Richard vec prezime Richards...
- ovakvih podmetanja je bilo i bice, na nama je da razlucimo bitno od nebitnog. Pozdrav, Semir"
nur - falsifikator wrote: Ko su članovi Fondacije, odnosno njenih komiteta;

(…)Ko su Mario Gerussi, Bojan Zečević, Jovo Jovanović, Nađija Nukić, Senad Hodović.... i po čemu su to oni posebni da bi stajali na čelu jedne Fondacije koja , u osnovi, ima zadaću da se bavi ni-manje ni-više nego zaštitom "Piramidalnog kompleksa". …

E tu smo zeko. Znaci, ti si taj falsifikator I podmetac. Kad si vec u stanju izmisljati tudja pisma… sve sto si iznio ovdje, danas, otkako si postao clan (a zato ti navodis da se dodje na forum), uzima se kao laz. A sta drugo od lazovcine I ocekivat. Kako te samo nije stid! Krivo ti sto nisi u Odboru ili sto ne vodis neki od komiteta, pa podmeces. Sto si uopste I ulazio u Fondaciju ako nemas ciste namjere. Da smo znali koliki si interescija… nogirali bi te odmah.

Ti si neki akademac, jel de? I to u Sarajevu. a? Mislim da nije tesko da te pronadjemo, a hocemo.

Medjutim, ukoliko ti stvarno istinu govoris (a ne govoris) ne bi se krio, jeli tako? Nego bi otvoreno rekao ko si I sta imas protiv.

Pa hajde frajer, reci, ustedi vrijeme i sebi i nama. Jesi li kokoska pa se krijes ili imas svoje dostojanstvo pa da se licem u lice suprostavis.
MODERATOR: ovaj opet prijeti ko što je prijetio znanju! :shock:
nur
Posts: 31
Joined: 22/01/2006 01:19
Location: Sarajevo

#2772 Bosanska piramida Sunca

Post by nur »

Štovani Cernica,

ja trebam priznati da si veoma simpatičan mladi čovjek.Priznajem.
Stoga sam odlučio da te nagradim jednom informacijom.Bilo bi lijepo ako je sačuvaš samo za sebe.Kao što i sam tvrdiš i lamentuješ nad fondacijskim povjerenjem i sektaškom bratoljubivošću, povjerenje je bitno koliko i ono što je izrečeno.

Dakle,

Zakon u parlamentu nije "pogurao siroti Hasan Čengić" ( ostavite čovjeka po strani, ovo doista nije njegovo područje djelovanja ) već Nijaz Skenderagić, Zlatko Hurtić....(dosta ti je za sada)

Vidiš Cernica, ja tebi vjerujem i ne optužujem te ni-za-šta.
pravimjernik
Posts: 210
Joined: 10/12/2005 21:01

#2773

Post by pravimjernik »

Image

HASE I - SATROMANIĆ

Visoćki sam lola
Svi me zovu kralj,
Varam vas do bola
Niste ni za malj.

Nas u parlamente
Vas u kokošinjce,
Nevjernici blente
Mogu i u svinjce.

Udri hodža, drmaj pope
Doš'o vakat k'o za nas!
Demokracki hin ožeži,
Privatiziramo mi za vas.

Mili moji: zvijezdo, krste!
Umočih za duše spas
Oslastimo i mi prste,
Doće rajo red na vas...

...jednog dana zimzelenog
Visoćkijem ajrodromom,
Peramidi hajte rutom
Maleziskim aftoputom.


---------------------------------------
tekst: znanje
grafička obrada: pravimjernik
copyright: none
User avatar
Macuser
Posts: 532
Joined: 08/01/2006 12:45

#2774

Post by Macuser »

Poema je svemirska, mocna i istinita.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#2775

Post by Fair Life »

A wrote:
pape wrote:Image
- Jooo, ... kojika je pijamida u Vicokom!
Vol'kačka :shock: :D
Tol'kačka...uuuuuuuuuu!
Locked