Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2751 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

ovo_mi_je_nick wrote: Ako je tako lako doći do posla preko stranke, učlanite se i spojite se na državnu sisu.
Ne želimo.

A koliko je to "teško" dokazuju nam raznorazni Kaplani i Zahiragići, koji nisu u stanju sročiti dvije uzastopne složene rečenice.
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2752 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

hhaarree wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

sta je tacno trazio sa imenom olge sučić,nisam baš u toku?
proslavio se prije nekoliko dana odlukom da se JU „Studetski centar“ Sarajevo preimenuje u JU „Studentski centar Suada Dilberović“.

Dakle, imenuje se samo po Suadi, ali ne i po Olgi Sučić, iako su obje prve žrtve agresije na BiH u prošlom ratu. Kao razlog naveden je poluargument da je Suada bila studentica Medicinskog fakulteta, a Olga ne.
naravno ako znas ista o doticnom onda znas i pravi razlog iskljucivanja imena pokojne Olge
:-) Dobro je rekla Olgina kćerka, da je kojim slučajem bila Fatima...

Zar žena koja je išla braniti svoj grad, ne zaslužuje makar trunku poštovanja?
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#2753 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

drastic wrote:
hAZNADAR wrote:
drastic wrote:rasim kadic u mladim danima
Rasim kojeg licno poznajem nebi ni u snu izjavio stvari kao sto je izjavio ovaj idiot.
jebiga rasime ovako si se i ti trkeljao zar se ne sjecas?
Ne. Ni izbliza.
Ovog Harisa Ili volis Ili mrzis, politicar suprotnog tabora koji reprezentuje odredjenu ideologiju, standard kojeg podrzavas Ili kudis. Rasim je bio svima simpa ali konkurencija jaca
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#2754 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Nepass »

bumerangss wrote:Šalu na stranu a sad ozbiljno, kad je bio konkurs za to radno mjesto? Ako ga nije bilo zar treba da šutimo?! Posebno ono koji imaju iste kvalifikacije kao on, cak i bolje a nisu bili u mogucnosti konkurisati! Zašto šute, zašto ne zatraže odgovor od ZZOKS kako po kojem zakonu, pravilniku ga zaposliše? Ima toliko djece šehida, ratnih vijnih invalida, dobitnika ratnih priznanja koja PO ZAKONU IMAJU PREDNOST pri zaposlenju u sve javne firme, ustanove koje se finansiraju sa makar 25% iz budjeta i javnih prihoda a takva je i ZZOKS!

Uz dobrog advokata i da se popodignete vi koji imate iste kvalifikacije a po nekom osnovu prednost, Zahiragić se lahko može izbaciti iz te fotelje! Vi samo sjedite i režite na njega a on ce da drka svaki dan od 8 do 15 i za to ce da ima dobru platu od vaših doprinosa

Je li oono ti u domu zdravlja rradis :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2755 Re: Zahiragić opet jaše

Post by mali_milojica »

Zahiragic,Kaplan...nastavi niz su obicne jajare i puskurci. Jucer bi ga pusili Titu,danas ga puse Bakiru,sutra ko zna kome. Namjestaju se kako vjetar puse,gazili bi preko mrtvih za svoj cilj ili za jedno milovanje (tapsanje) po glavi velikog vodje.
Prototip balije.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65969
Joined: 03/08/2010 19:04

#2756 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

Sara03 wrote:
hhaarree wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

sta je tacno trazio sa imenom olge sučić,nisam baš u toku?
proslavio se prije nekoliko dana odlukom da se JU „Studetski centar“ Sarajevo preimenuje u JU „Studentski centar Suada Dilberović“.

Dakle, imenuje se samo po Suadi, ali ne i po Olgi Sučić, iako su obje prve žrtve agresije na BiH u prošlom ratu. Kao razlog naveden je poluargument da je Suada bila studentica Medicinskog fakulteta, a Olga ne.
naravno ako znas ista o doticnom onda znas i pravi razlog iskljucivanja imena pokojne Olge
:-) Dobro je rekla Olgina kćerka, da je kojim slučajem bila Fatima...

Zar žena koja je išla braniti svoj grad, ne zaslužuje makar trunku poštovanja?

očito ne,bar od strane ovakvih kao zahiragič,jbg,ime joj ne valja
User avatar
hrasno38
Posts: 34075
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2757 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hrasno38 »

mali_milojica wrote:Zahiragic,Kaplan...nastavi niz su obicne jajare i puskurci. Jucer bi ga pusili Titu,danas ga puse Bakiru,sutra ko zna kome. Namjestaju se kako vjetar puse,gazili bi preko mrtvih za svoj cilj ili za jedno milovanje (tapsanje) po glavi velikog vodje.
Prototip balije.
kao sto su radili i ovi sto su im danas tutori :thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2758 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

mali_milojica wrote:Zahiragic,Kaplan...nastavi niz su obicne jajare i puskurci. Jucer bi ga pusili Titu,danas ga puse Bakiru,sutra ko zna kome. Namjestaju se kako vjetar puse,gazili bi preko mrtvih za svoj cilj ili za jedno milovanje (tapsanje) po glavi velikog vodje.
Prototip balije.

Sve bi to radio i ti da imaš priliku, isto kao što bi krao da imas priliku svi svi na forumu što imaju takav stav kritika bi krali..
Tako da mozemo mi palamudit do naredne godine samo svako normalan zna kako funkcionise pravi svijet.
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2759 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

nema me tamo wrote:
mali_milojica wrote:Zahiragic,Kaplan...nastavi niz su obicne jajare i puskurci. Jucer bi ga pusili Titu,danas ga puse Bakiru,sutra ko zna kome. Namjestaju se kako vjetar puse,gazili bi preko mrtvih za svoj cilj ili za jedno milovanje (tapsanje) po glavi velikog vodje.
Prototip balije.
Sve bi to radio i ti da imaš priliku, isto kao što bi krao da imas priliku svi svi na forumu što imaju takav stav kritika bi krali..
Tako da mozemo mi palamudit do naredne godine samo svako normalan zna kako funkcionise pravi svijet.
Ne lupetaj.

Svako ima slobodu da bude član određene političke partije, opet pojedini ne pristaju na taj vid "aktivizma" - a znamo šta isti u konačnici donosi.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2760 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Ne nego nemate stomak i ono što treba da bi se probili zato ce te i ostati na dnu.

Ovo ne govorim ja kao ja ono da bi uvrijedio nekog vec cisto ono što je istina.
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2761 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

A gdje se to moramo probiti?

Znam, mnogi nemaju sposobnost dupeuvlačivanja da bi se probili; moraš se roditi s tim. Da se bogdo radi o nekim boljim sposobnostima.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2762 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Pa zato ce on ostati i imati to sto mu treba, dok ce drugi gledat kako na bauštelu u Njemacku dakle ne spominjem tebe uopšte..

I ovaj nikakva sposobnost ti ne treba i vjeruj da se on nikome nije u dupe uvlacio vec je Haris uvijek imao taj mentalitet kasnije je samo nagrađen baš kao i onaj Kaplan sto je stociro onog..

Jebiga tako ti je i opet ponavljam ne govorim ono sto ja " mislim " vec samo iz prave perspektive..
Fazon je što svi stagniraju i nece uopste da se upute kako treba, a i kad se upute da kroz vjeru i to pokusaju nesto nedostatak ovog ili onog ih zajebe.
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2763 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Uvijek?

Sjećam ga se malo iz srednje, iako je stariji od mene, tada je zanimljivo imao mentalitet jalijaša i lokalnog narkomana - uzduž i poprijeko. Pretpostavljam da je i za to debelo nagrađen.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2764 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Znam ga i ja dugo nije nikad bio narkoman jalijaš da na to se i odnosi kad kazem da je uvijek imao pravi mentalitet..

Al' nije ni jalijaš baš ako gledas na to da mu tuca nije strana i to onda ok, al' jalija je npr kad te presretne na ulici i uzme ti para ili nesto drugo a on to nikad nije radio..

Dakle nemoj me slucajno pogresno skontati da ga branim jer ova glupa prica o vjeri i to i mene nervira pogotovo što znam i sam da je zbog tripovanja da bi ga ljudi gledali eto kao velikog vjernika i jaliju carsijsku.. :D
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2765 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Jalijaš je svako ko sa sobom nosa čakije i noževe, na ulici, u školi, i pritom njima povrijedi drugo lice, što ovom homo sapiensu nije strano, dapače, i to mu je dio CV-a.

Ti, vidim, imaš druge kriterije za jalijaški mentalitet. :zoka:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2766 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Sara03 wrote:Jalijaš je svako ko sa sobom nosa čakije i noževe, na ulici, u školi, i pritom njima povrijedi drugo lice, što ovom homo sapiensu nije strano, dapače, i to mu je dio CV-a.

Ti, vidim, imaš druge kriterije za jalijaški mentalitet. :zoka:
Ma znam odakle dolaziš pa zato..

Nije ni meni strana tuca i problem znas pa zato imam druge kriterije..
Al' ono uglavnom zna se ko je jalija šljam koji ce ti uz prijetnju nozem uzet nešto, samo on je daleko od toga..

Ma nije mu problem da povrijedi stoji to možda nam i trebaju takvi?
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2767 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Ma too, i te kako nam trebaju takvi, da siju strah i trepet svojim "ponašanjem". :thumbup:

Drži se ti Zahirage, tačno se vidi po stavovima, da ste u istom toru. :thumbup:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2768 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Sara03 wrote:Ma too, i te kako nam trebaju takvi, da siju strah i trepet svojim "ponašanjem". :thumbup:

Drži se ti Zahirage, tačno se vidi po stavovima, da ste u istom toru. :thumbup:
Davno sam ti ja bio dobar s njim..

Danas prvo što bjezim od bilo kakve religije, a drugo sto se odnosi na prvo da nemamo iste stavove..

Sto znaci poenta moje price od pocetka kao sto i sama znas srce moje jeste to da ce on daleko dogurat..
Eh sad kakve stavove ima i da li je potpuno iskren u vjeri je druga stvar..
User avatar
Sara03
Posts: 3334
Joined: 22/02/2017 03:17

#2769 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Sara03 »

Srce moje, tačno je da će debelo dogurati, jer je izrazito podoban za ovo i ovakvo društvo.

A mi koji nismo, ne preostaje nam ništa drugo nego da se isparimo. Šućur Allahu, ima "planeta" gdje smo podobni, za razliku od ovog sistema, protiv kojeg se nekolicina ne može boriti.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2770 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Tako je ljepoto moja istinu zboriš. :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2771 Re: Zahiragić opet jaše

Post by mali_milojica »

nema me tamo wrote:
mali_milojica wrote:Zahiragic,Kaplan...nastavi niz su obicne jajare i puskurci. Jucer bi ga pusili Titu,danas ga puse Bakiru,sutra ko zna kome. Namjestaju se kako vjetar puse,gazili bi preko mrtvih za svoj cilj ili za jedno milovanje (tapsanje) po glavi velikog vodje.
Prototip balije.

Sve bi to radio i ti da imaš priliku, isto kao što bi krao da imas priliku svi svi na forumu što imaju takav stav kritika bi krali..
Tako da mozemo mi palamudit do naredne godine samo svako normalan zna kako funkcionise pravi svijet.
Da bi imao priliku,moras je traziti. Ja priliku da budem dupeuvlakac i puskurac nisam trazio niti cu. Da bih dosao ovdje gdje sam sad,to sam gradio 15 godina mukotrpnog rada i dokazivanja u poslu i razvoja u istom,nadam se,narednih jos 30. A ne galamom kako sam veliki musliman,kao neko koga stranka prati,neistomisljenike gazio,obavljao tudje prljave poslove,bio potrcko i sl.
Last edited by mali_milojica on 25/06/2017 21:23, edited 1 time in total.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2772 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Ja ti kazem da nije dupeuvlakac i puskurac, al' dobro mozda ti gledas na to što se poziva na islam i to da je puskurac ne znam.. :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2773 Re: Zahiragić opet jaše

Post by mali_milojica »

nema me tamo wrote:Ja ti kazem da nije dupeuvlakac i puskurac, al' dobro mozda ti gledas na to što se poziva na islam i to da je puskurac ne znam.. :D
Ama postavljen je od nekog da odradi posao. Da se neko drugi nebi ofirao,postavi galamdziju Zahiragica koji ce to gorlljivo odraditi. Za nagradu ide posao u ZZO. Sta je to nego uvlacenje :D
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2774 Re: Zahiragić opet jaše

Post by nema me tamo »

Jebiga takav je on postao tokom godina šta da ti kazem drugo, a ovaj posao daleko od ofiranja..

Nakon njega ide nesto još bolje, pa još bolje...
Ko zna s ovom muslimanskom pricom moze dogurati do samog vrha.

Takva je država :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#2775 Re: Zahiragić opet jaše

Post by mali_milojica »

nema me tamo wrote:Jebiga takav je on postao tokom godina šta da ti kazem drugo, a ovaj posao daleko od ofiranja..

Nakon njega ide nesto još bolje, pa još bolje...
Ko zna s ovom muslimanskom pricom moze dogurati do samog vrha.

Takva je država :D
Covjek ide vec oprobanim receptom. Znas da se i Bakir sam zalio na jednog otpadnika od SDA. Parafraziram,ne znam sta se buni,stranka mu je sve dala u zivotu. :D
Vjerujem da u njega ulazu velike nade. Kifla i on su SDA uzdanice za narednih 20 godina. Jbl smo jeza :lol:
Post Reply