Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2751 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Nismo karina, nego prosjek. Citajte. Da je napredak...pa i nije, jer smo najbolju utakmicu sezone do sada odigrali protiv Sirokog. Napredak od prosle utakmice? Ok, jeste. Ali ako cemo pratiti od utakmice do utakmice i tako mjeriti uspjeh...

Ako je tebi ovo prihvatljiva igra za klub kao sto je FK Sarajevo, sa igracima kao sto je vecina od ovih, mi nemamo o cemu pricati onda.
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#2752 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

Jeben ovaj Svinjski, perfektno ljudi igraju!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#2753 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by ultima_palabra »

36 suteva je stvarno za pohvalu, pa makar ne zabili nijedan. Mada mislim da je to vise do Veleza nego do njih.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#2754 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Image

bogte mazo :shock: :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50664
Joined: 29/12/2005 01:20

#2755 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

@ todd. Bojim se da je dosta toga do htijenja i nas a pogotovo protivnika. Ja to pravo cesto vidim. Dodju i Borac i Rudar prosli put vidis jednostavno da su dosli tu na izlet. Kad im dodjes kuci, onda se naloze. Tako je bilo sa Travnikom i sa Slavijom. I onda tu vidis potpuno drukciji pristup.
Sto se tice Borca i njihovog kadra, znamo kakav je, i znao sam da ce to biti spomenuto. Medjutim ovo je ekipa koja je napravila neke dobre rezultate do sada (uzeli bod u Tz, dobili komsije).
Nebitno mislim, valja i takve ekipe pobjedjivati. I Slavija je odron od ekipe po meni mozda jos veci pa su nas uzeli.
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#2756 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tyke »

1946--1987 wrote:Image

bogte mazo :shock: :D
Veceras onom golmanu kip trebaju podici, jer ih je spasio blamaze sezone. Opet realizacija me brine kod Slobode, moraju se cesce sanse koristiti, medjutim odbrana nam je vrhunska ove sezone.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2757 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Leinari dobili Zelju nakon sto su njihovi igrali Evropu...opet kazem, lazemo sami sebe

Drinu uzeli, 6 im zabili. Pricalo se da je Alispahic igrac utakmice bio. Nebitno sto su Drini djeca igrala i sto im je na golu bio lik od 40 godina.

I onda je dosao Travnik...

Isto tako za danas, igrali smo ok, nista posebno, ako je to izgledalo dobro to je izgledalo zato jer je Borac karina, ne jer smo mi Barca. Isto kao Sloboda, SLoboda je bzvze ekipa koju je Velez pustio da izgleda kao Real.

I onda dolazi Radnik koji je korektna i solidna ekipa koju ne treba gledati kao bzvze protivnik.

Ne kazem da smo odron, sta vam je saberite se ba, jeste normalni? ALi nemojte suplju bacati kako odjednom izvodimo fintuse i zmireci trpamo sakom i kapom, jer smo uzeli karinasku ekipu Borca koja je dosla da se brani.. i onda dodje Radnik i opet ide "Ibrakovicu napolje"

Ja hajvana jbte
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50664
Joined: 29/12/2005 01:20

#2758 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Ma klasicno udaranje kontre pro forme radi.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2759 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

leškarenje wrote:Ja tebe ne kontam,majke mi :roll: ko i gdje je napisao da smo Barca ? Citaj malo,mene je iznenadila fina igra bez peljanja,borbenost,centarsutevi od kojih je pola bilo kako treba...opet kazem u danasnjoj utakmici je bilo vise borbenosti i zara nego u svim zajedno u od pocetka prvenstva.
Pa to je jer su ih opet po dzepu klepili, kada im ovo bude minimum 20 utakmica zaredom, eh onda..

Meni se svidjelo ono sto se trubi otkako je momak dosao u Klub, a to je da Duljevic igra na lijevoj strani i da sijece u sredinu. Imao je 3 solidna suta tako, od cega su 2 rodila kornerom i jednom ozbiljnom prilikom.

To oko petljanja i nije bas tacno, Okic/Krste/Bekic su se previse zajebavali u drugom petljanjem gdje su fulili 3 zicera, ali to je vise postala tradicija da na Kosevu mi fulimo po 2 zicera po utakmici cisto radi zajebancije :roll:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2760 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

jeza u ledja wrote:Ma klasicno udaranje kontre pro forme radi.
ne znam sta se ti javljas kad ti je momak danas fino objasnio, ti si navijac Sarajeva isto kao sto je neko iz Bosne navijac Barse/Bajerna/Reala itd
Rob_Atl
Posts: 6007
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#2761 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Rob_Atl »

jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili :shock:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50664
Joined: 29/12/2005 01:20

#2762 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

Rob_Atl wrote:jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili :shock:
Osam.
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#2763 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by decko_sa_kovaca »

jeza u ledja wrote:
Rob_Atl wrote:jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili :shock:
Osam.
Na *urcu te nosam
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#2764 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by decko_sa_kovaca »

Jace od mene
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50664
Joined: 29/12/2005 01:20

#2765 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

todd_smith wrote:
jeza u ledja wrote:Ma klasicno udaranje kontre pro forme radi.
ne znam sta se ti javljas kad ti je momak danas fino objasnio, ti si navijac Sarajeva isto kao sto je neko iz Bosne navijac Barse/Bajerna/Reala itd
Ha ha, hu hu, ho ho.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2766 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Rob_Atl wrote:jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili :shock:
hoce to kad sjednes i skontas sta ti fali ekipi i kakve igrace zapravo trebas dovesti, i strucni stab skocka, a ne trpaj bacaj pa sta bude
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50664
Joined: 29/12/2005 01:20

#2767 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

decko_sa_kovaca wrote:Jace od mene
:D
Rob_Atl
Posts: 6007
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#2768 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Rob_Atl »

jeza u ledja wrote:
Rob_Atl wrote:jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili :shock:
Osam.
Dobro si, do mene. Fakat ih je krenulo, ko City su :D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2769 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Zrinjski baš siluje sa dominacijom i odbranom.

Sutra Željo mora dobiti. Sve suprotno tome je katastrofa. Ako ne uzmemo Olimpic moglo bi biti svega. S druge strane, ako uzmemo sutra, a najvjerovatnije i Drinu, vratićemo samopouzdanje i psihički se stabilizovati. Nije ni ovaj Olimpic neka ekipa, ali to ne znači da trebamo podcijeniti protivnika.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2770 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

Rob_Atl wrote:jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili :shock:
Oborili su rekord prije nekoliko kola.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2771 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

Nije rekord.

Rekord drži Gušo. :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2772 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

avetinja wrote:Zrinjski baš siluje sa dominacijom i odbranom.

Sutra Željo mora dobiti. Sve suprotno tome je katastrofa. Ako ne uzmemo Olimpic moglo bi biti svega. S druge strane, ako uzmemo sutra, a najvjerovatnije i Drinu, vratićemo samopouzdanje i psihički se stabilizovati. Nije ni ovaj Olimpic neka ekipa, ali to ne znači da trebamo podcijeniti protivnika.
vi da cicibane izvedete protiv Olimpika uzeli bi ih, to su zelji sigurnih 6 bodova svake sezone
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#2773 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

14/15 nakon 8. kola kamenjari prvi sa 20 bodova

15/16 nakon 8 . kola Zrinjski prvi sa 20 bodova

Da se hoće ponovit prošla sezona :D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#2774 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

todd_smith wrote:
avetinja wrote:Zrinjski baš siluje sa dominacijom i odbranom.

Sutra Željo mora dobiti. Sve suprotno tome je katastrofa. Ako ne uzmemo Olimpic moglo bi biti svega. S druge strane, ako uzmemo sutra, a najvjerovatnije i Drinu, vratićemo samopouzdanje i psihički se stabilizovati. Nije ni ovaj Olimpic neka ekipa, ali to ne znači da trebamo podcijeniti protivnika.
vi da cicibane izvedete protiv Olimpika uzeli bi ih, to su zelji sigurnih 6 bodova svake sezone
Znalo je biti i 4. :cry: :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2775 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

nKrkan wrote:14/15 nakon 8. kola kamenjari prvi sa 20 bodova

15/16 nakon 8 . kola Zrinjski prvi sa 20 bodova

Da se hoće ponovit prošla sezona :D
prosle sezone siroki implodirao, red je na zrinjski :mrgreen:
Locked