Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2751 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nismo karina, nego prosjek. Citajte. Da je napredak...pa i nije, jer smo najbolju utakmicu sezone do sada odigrali protiv Sirokog. Napredak od prosle utakmice? Ok, jeste. Ali ako cemo pratiti od utakmice do utakmice i tako mjeriti uspjeh...
Ako je tebi ovo prihvatljiva igra za klub kao sto je FK Sarajevo, sa igracima kao sto je vecina od ovih, mi nemamo o cemu pricati onda.
Ako je tebi ovo prihvatljiva igra za klub kao sto je FK Sarajevo, sa igracima kao sto je vecina od ovih, mi nemamo o cemu pricati onda.
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#2752 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jeben ovaj Svinjski, perfektno ljudi igraju!
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2753 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
36 suteva je stvarno za pohvalu, pa makar ne zabili nijedan. Mada mislim da je to vise do Veleza nego do njih.
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2755 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
@ todd. Bojim se da je dosta toga do htijenja i nas a pogotovo protivnika. Ja to pravo cesto vidim. Dodju i Borac i Rudar prosli put vidis jednostavno da su dosli tu na izlet. Kad im dodjes kuci, onda se naloze. Tako je bilo sa Travnikom i sa Slavijom. I onda tu vidis potpuno drukciji pristup.
Sto se tice Borca i njihovog kadra, znamo kakav je, i znao sam da ce to biti spomenuto. Medjutim ovo je ekipa koja je napravila neke dobre rezultate do sada (uzeli bod u Tz, dobili komsije).
Nebitno mislim, valja i takve ekipe pobjedjivati. I Slavija je odron od ekipe po meni mozda jos veci pa su nas uzeli.
Sto se tice Borca i njihovog kadra, znamo kakav je, i znao sam da ce to biti spomenuto. Medjutim ovo je ekipa koja je napravila neke dobre rezultate do sada (uzeli bod u Tz, dobili komsije).
Nebitno mislim, valja i takve ekipe pobjedjivati. I Slavija je odron od ekipe po meni mozda jos veci pa su nas uzeli.
-
Tyke
- Posts: 3175
- Joined: 23/02/2012 05:44
#2756 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Veceras onom golmanu kip trebaju podici, jer ih je spasio blamaze sezone. Opet realizacija me brine kod Slobode, moraju se cesce sanse koristiti, medjutim odbrana nam je vrhunska ove sezone.1946--1987 wrote:
bogte mazo![]()
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2757 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Leinari dobili Zelju nakon sto su njihovi igrali Evropu...opet kazem, lazemo sami sebe
Drinu uzeli, 6 im zabili. Pricalo se da je Alispahic igrac utakmice bio. Nebitno sto su Drini djeca igrala i sto im je na golu bio lik od 40 godina.
I onda je dosao Travnik...
Isto tako za danas, igrali smo ok, nista posebno, ako je to izgledalo dobro to je izgledalo zato jer je Borac karina, ne jer smo mi Barca. Isto kao Sloboda, SLoboda je bzvze ekipa koju je Velez pustio da izgleda kao Real.
I onda dolazi Radnik koji je korektna i solidna ekipa koju ne treba gledati kao bzvze protivnik.
Ne kazem da smo odron, sta vam je saberite se ba, jeste normalni? ALi nemojte suplju bacati kako odjednom izvodimo fintuse i zmireci trpamo sakom i kapom, jer smo uzeli karinasku ekipu Borca koja je dosla da se brani.. i onda dodje Radnik i opet ide "Ibrakovicu napolje"
Ja hajvana jbte
Drinu uzeli, 6 im zabili. Pricalo se da je Alispahic igrac utakmice bio. Nebitno sto su Drini djeca igrala i sto im je na golu bio lik od 40 godina.
I onda je dosao Travnik...
Isto tako za danas, igrali smo ok, nista posebno, ako je to izgledalo dobro to je izgledalo zato jer je Borac karina, ne jer smo mi Barca. Isto kao Sloboda, SLoboda je bzvze ekipa koju je Velez pustio da izgleda kao Real.
I onda dolazi Radnik koji je korektna i solidna ekipa koju ne treba gledati kao bzvze protivnik.
Ne kazem da smo odron, sta vam je saberite se ba, jeste normalni? ALi nemojte suplju bacati kako odjednom izvodimo fintuse i zmireci trpamo sakom i kapom, jer smo uzeli karinasku ekipu Borca koja je dosla da se brani.. i onda dodje Radnik i opet ide "Ibrakovicu napolje"
Ja hajvana jbte
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2758 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ma klasicno udaranje kontre pro forme radi.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2759 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa to je jer su ih opet po dzepu klepili, kada im ovo bude minimum 20 utakmica zaredom, eh onda..leškarenje wrote:Ja tebe ne kontam,majke miko i gdje je napisao da smo Barca ? Citaj malo,mene je iznenadila fina igra bez peljanja,borbenost,centarsutevi od kojih je pola bilo kako treba...opet kazem u danasnjoj utakmici je bilo vise borbenosti i zara nego u svim zajedno u od pocetka prvenstva.
Meni se svidjelo ono sto se trubi otkako je momak dosao u Klub, a to je da Duljevic igra na lijevoj strani i da sijece u sredinu. Imao je 3 solidna suta tako, od cega su 2 rodila kornerom i jednom ozbiljnom prilikom.
To oko petljanja i nije bas tacno, Okic/Krste/Bekic su se previse zajebavali u drugom petljanjem gdje su fulili 3 zicera, ali to je vise postala tradicija da na Kosevu mi fulimo po 2 zicera po utakmici cisto radi zajebancije
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2760 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
ne znam sta se ti javljas kad ti je momak danas fino objasnio, ti si navijac Sarajeva isto kao sto je neko iz Bosne navijac Barse/Bajerna/Reala itdjeza u ledja wrote:Ma klasicno udaranje kontre pro forme radi.
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#2761 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili 
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2762 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Osam.Rob_Atl wrote:jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili
- decko_sa_kovaca
- Posts: 2962
- Joined: 09/11/2014 18:28
#2763 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Na *urcu te nosamjeza u ledja wrote:Osam.Rob_Atl wrote:jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili
- decko_sa_kovaca
- Posts: 2962
- Joined: 09/11/2014 18:28
#2764 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Jace od mene
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2765 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ha ha, hu hu, ho ho.todd_smith wrote:ne znam sta se ti javljas kad ti je momak danas fino objasnio, ti si navijac Sarajeva isto kao sto je neko iz Bosne navijac Barse/Bajerna/Reala itdjeza u ledja wrote:Ma klasicno udaranje kontre pro forme radi.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2766 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
hoce to kad sjednes i skontas sta ti fali ekipi i kakve igrace zapravo trebas dovesti, i strucni stab skocka, a ne trpaj bacaj pa sta budeRob_Atl wrote:jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#2767 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
decko_sa_kovaca wrote:Jace od mene
-
Rob_Atl
- Posts: 6007
- Joined: 27/12/2010 06:09
- Location: Atlanta
#2768 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Dobro si, do mene. Fakat ih je krenulo, ko City sujeza u ledja wrote:Osam.Rob_Atl wrote:jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2769 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zrinjski baš siluje sa dominacijom i odbranom.
Sutra Željo mora dobiti. Sve suprotno tome je katastrofa. Ako ne uzmemo Olimpic moglo bi biti svega. S druge strane, ako uzmemo sutra, a najvjerovatnije i Drinu, vratićemo samopouzdanje i psihički se stabilizovati. Nije ni ovaj Olimpic neka ekipa, ali to ne znači da trebamo podcijeniti protivnika.
Sutra Željo mora dobiti. Sve suprotno tome je katastrofa. Ako ne uzmemo Olimpic moglo bi biti svega. S druge strane, ako uzmemo sutra, a najvjerovatnije i Drinu, vratićemo samopouzdanje i psihički se stabilizovati. Nije ni ovaj Olimpic neka ekipa, ali to ne znači da trebamo podcijeniti protivnika.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2770 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Oborili su rekord prije nekoliko kola.Rob_Atl wrote:jel Zrinjski oborio rekord lige, 7 kola gola nisu primili
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#2771 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Nije rekord.
Rekord drži Gušo.
Rekord drži Gušo.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2772 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
vi da cicibane izvedete protiv Olimpika uzeli bi ih, to su zelji sigurnih 6 bodova svake sezoneavetinja wrote:Zrinjski baš siluje sa dominacijom i odbranom.
Sutra Željo mora dobiti. Sve suprotno tome je katastrofa. Ako ne uzmemo Olimpic moglo bi biti svega. S druge strane, ako uzmemo sutra, a najvjerovatnije i Drinu, vratićemo samopouzdanje i psihički se stabilizovati. Nije ni ovaj Olimpic neka ekipa, ali to ne znači da trebamo podcijeniti protivnika.
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#2773 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
14/15 nakon 8. kola kamenjari prvi sa 20 bodova
15/16 nakon 8 . kola Zrinjski prvi sa 20 bodova
Da se hoće ponovit prošla sezona
15/16 nakon 8 . kola Zrinjski prvi sa 20 bodova
Da se hoće ponovit prošla sezona
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#2774 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Znalo je biti i 4.todd_smith wrote:vi da cicibane izvedete protiv Olimpika uzeli bi ih, to su zelji sigurnih 6 bodova svake sezoneavetinja wrote:Zrinjski baš siluje sa dominacijom i odbranom.
Sutra Željo mora dobiti. Sve suprotno tome je katastrofa. Ako ne uzmemo Olimpic moglo bi biti svega. S druge strane, ako uzmemo sutra, a najvjerovatnije i Drinu, vratićemo samopouzdanje i psihički se stabilizovati. Nije ni ovaj Olimpic neka ekipa, ali to ne znači da trebamo podcijeniti protivnika.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#2775 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
prosle sezone siroki implodirao, red je na zrinjskinKrkan wrote:14/15 nakon 8. kola kamenjari prvi sa 20 bodova
15/16 nakon 8 . kola Zrinjski prvi sa 20 bodova
Da se hoće ponovit prošla sezona

