UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#2751 Re: Champions league 15/16

Post by skenderija04 »

Sve je bilo logicno. Madrid, danas prakticno bez napadaca nije htio da preuzme rizik, a City je zelio samo da se dokotrlja u revans, sa bilo kakvim sansama. I ova tendenca da je vazno kuci ne primiti dovodi do ovakvih tekmi. I revans ce biti slican.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 10164
Joined: 31/03/2007 00:07

#2752 Re: Champions league 15/16

Post by Bosanski_kralj »

Umalo se ne ubih gledajući ovu utakmicu. :-)

Sramota da se jedna ovakva utakmica odigra u polufinalu LP.
LSD
Posts: 29905
Joined: 24/07/2007 08:26

#2753 Re: Champions league 15/16

Post by LSD »

E cuj sad price

Tražili ste da samo dosadna Barca ispadne, pa ko god drugi da igra...a sad gledajte ovo metiljanje Citya i Reala u polufinalu...eto, sad se dobili svoje :mrgreen: uživajte u ovoj limunadi skopocjenih primadona


valjda Aletico - Bayern ponudi malo više energije
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2754 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Dr Baltazar wrote: Kad Alaba ode u penziju ;-)
:lol: :lol:
Ne ide ti ironija ;-)
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#2755 Re: Champions league 15/16

Post by Dr Baltazar »

Tomahawk11 wrote:
Dr Baltazar wrote: Kad Alaba ode u penziju ;-)
:lol: :lol:
Ne ide ti ironija ;-)
Doktor za čupavog Brazilca ;-) O broju pozicija koje može kvalitetno igrati suvišno je pričati.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2756 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Dr Baltazar wrote:
Tomahawk11 wrote:
Dr Baltazar wrote: Kad Alaba ode u penziju ;-)
:lol: :lol:
Ne ide ti ironija ;-)
Doktor za čupavog Brazilca ;-) O broju pozicija koje može kvalitetno igrati suvišno je pričati.
Mnogo si smijesan. Pricamo o poziciji lijevog beka. Tu je Marcelo bez premca. Alaba je dobar, ali nije bolji od cupavog Brazilca.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#2757 Re: Champions league 15/16

Post by ultima_palabra »

skenderija04 wrote:Sve je bilo logicno. Madrid, danas prakticno bez napadaca nije htio da preuzme rizik, a City je zelio samo da se dokotrlja u revans, sa bilo kakvim sansama. I ova tendenca da je vazno kuci ne primiti dovodi do ovakvih tekmi. I revans ce biti slican.
Tako je. Kompletan Madrid je mogao dosta toga riješiti sinoć, obzirom da je City bio nekako impresioniran važnošću utakmice.

Revanš će biti oprezan, ali ne ovoliko... Bernabeu tjera Madrid u napad, a to znači da će i City imati svoje šanse.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2758 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

Koji je garant da i veceras nece biti dosadna utakmica?
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#2759 Re: Champions league 15/16

Post by Dr Baltazar »

Dr Baltazar wrote:
Tomahawk11 wrote:
Dr Baltazar wrote: Kad Alaba ode u penziju ;-)


Doktor za čupavog Brazilca ;-) O broju pozicija koje može kvalitetno igrati suvišno je pričati.
Mnogo si smijesan. Pricamo o poziciji lijevog beka. Tu je Marcelo bez premca. Alaba je dobar, ali nije bolji od cupavog Brazilca.
Pa to mu je i glavna pozicija na kojoj je stekao ime. Neuporedivo Alaba bolji i po mišljenju većine fudbalskih stručnjaka vani.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#2760 Re: Champions league 15/16

Post by Fajcion »

Neuporedivo?? Ja bih rekao da se tu radi u nijansama. Treba biti realan, a opet prije svega treba se biti upućen.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2761 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:Koji je garant da i veceras nece biti dosadna utakmica?
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
Nema garancije.

Mozda bi trebao pokusati posmatrati utakmice bez navijacke paradigme.

Jasne su meni kalkulacije i jednih i drugih, ali ono je sinoc bilo na granici negledljivog, a polufinale najelitnijeg fudbalskog takmicenja na svijetu.

Igra samo da se sacuva svoj gol je za mene definicija antifudbala.
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#2762 Re: Champions league 15/16

Post by Melbourne_Australia »

Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..[/quote]

Marcelo je danas najbolji ofanzivni lijevi bek. Tehnicki potkovan, brz, siguran. Od Roberta Carlosa najjaci sto se pojavio.
Veceras jedan od boljih, definitivno.[/quote]

Kad Alaba ode u penziju ;-)[/quote]

Cuj Alaba :lol: Ono sto Marcelo radi sa loptom ni jedan igrac Bayerna ne moze a ne Alaba...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2763 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:Koji je garant da i veceras nece biti dosadna utakmica?
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
Nema garancije.

Mozda bi trebao pokusati posmatrati utakmice bez navijacke paradigme.

Jasne su meni kalkulacije i jednih i drugih, ali ono je sinoc bilo na granici negledljivog, a polufinale najelitnijeg fudbalskog takmicenja na svijetu.

Igra samo da se sacuva svoj gol je za mene definicija antifudbala.
Real nije mogao igrati drugacije. Domaca ekipa se nije htjela nadigravati. Sta da radis, da silujes? Nema smisla. Svakako ima revans, a u Madridu ce biti druga prica.
Slazem se, utakmica je bila losa, pogotovo prvo poluvrijeme.
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#2764 Re: Champions league 15/16

Post by Melbourne_Australia »

Doktor za čupavog Brazilca ;-) O broju pozicija koje može kvalitetno igrati suvišno je pričati.[/quote]

Mnogo si smijesan. Pricamo o poziciji lijevog beka. Tu je Marcelo bez premca. Alaba je dobar, ali nije bolji od cupavog Brazilca.[/quote]

Pa to mu je i glavna pozicija na kojoj je stekao ime. Neuporedivo Alaba bolji i po mišljenju većine fudbalskih stručnjaka vani.[/quote]

Drug fakat gluposti pises!!! Alabu poredis sa Marcelom..Sramota je to!!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2765 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
Real nije mogao igrati drugacije. Domaca ekipa se nije htjela nadigravati. Sta da radis, da silujes? Nema smisla. Svakako ima revans, a u Madridu ce biti druga prica.
Slazem se, utakmica je bila losa, pogotovo prvo poluvrijeme.
Uglavnom kad si Real od tebe se ocekuje za koplje vise od ostalih. Ali revans bi trebao donijeti bolju utakmicu.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2766 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Melbourne_Australia wrote: Drug fakat gluposti pises!!! Alabu poredis sa Marcelom..Sramota je to!!
7 komada primili protiv Njemacke kad je igrao najbolji bek :lol:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#2767 Re: Champions league 15/16

Post by Fajcion »

Tomahawk11 wrote:Real nije mogao igrati drugacije. Domaca ekipa se nije htjela nadigravati. Sta da radis, da silujes? Nema smisla. Svakako ima revans, a u Madridu ce biti druga prica.
Tačno tako ! Plus bez dva najbolja strijelca ekipe, jbg nije lako . Karim ono sinoć što je odigrao bolje da je i on sa Ronaldom sjedio. Vidi se brate da je povrijeđen, ali tu je revanš i svakako druga priča po meni rutinski samo da ova dva ozdrave.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2768 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Melbourne_Australia wrote: Drug fakat gluposti pises!!! Alabu poredis sa Marcelom..Sramota je to!!
7 komada primili protiv Njemacke kad je igrao najbolji bek :lol:
Mislim da tih 7 komada vise ide na adresu slavnog stoperskog para Brazila :)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2769 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
Mislim da tih 7 komada vise ide na adresu slavnog stoperskog para Brazila :)
Ma pregonite sa Marcelom. Navijacki.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2770 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Mislim da tih 7 komada vise ide na adresu slavnog stoperskog para Brazila :)
Ma pregonite sa Marcelom. Navijacki.
Pa pregoni ti i kolega za Alabu, ali nisi nista rekao ;-)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83379
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2771 Re: Champions league 15/16

Post by _BataZiv_0809 »

Tomahawk11 wrote:
Pa pregoni ti i kolega za Alabu, ali nisi nista rekao ;-)
On vec manje pregoni od vas. Mada poznavajuci Baltazara vise vas zajebava da se lozite :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2772 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

_BataZiv_0809 wrote:
Tomahawk11 wrote:
Pa pregoni ti i kolega za Alabu, ali nisi nista rekao ;-)
On vec manje pregoni od vas. Mada poznavajuci Baltazara vise vas zajebava da se lozite :D
Znam ja da zajebava 8-)
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#2773 Re: Champions league 15/16

Post by duminjo »

Tomahawk11 wrote:Koji je garant da i veceras nece biti dosadna utakmica?
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
Bajern I tika taka? Zajebavas? :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2774 Re: Champions league 15/16

Post by Tomahawk11 »

duminjo wrote:
Tomahawk11 wrote:Koji je garant da i veceras nece biti dosadna utakmica?
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
Bajern I tika taka? Zajebavas? :mrgreen:
Jok. Ko im je trener?
User avatar
duminjo
Posts: 20189
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#2775 Re: Champions league 15/16

Post by duminjo »

Tomahawk11 wrote:
Jok. Ko im je trener?
Celo koji im je I sjebo tika taku I sada sa onoliko odlicnih igraca igraju skoro najdosadniji fudbal. Ja tebi, ti meni :mrgreen:
Post Reply