UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- skenderija04
- Posts: 10465
- Joined: 19/10/2009 16:35
#2751 Re: Champions league 15/16
Sve je bilo logicno. Madrid, danas prakticno bez napadaca nije htio da preuzme rizik, a City je zelio samo da se dokotrlja u revans, sa bilo kakvim sansama. I ova tendenca da je vazno kuci ne primiti dovodi do ovakvih tekmi. I revans ce biti slican.
- Bosanski_kralj
- Posts: 10164
- Joined: 31/03/2007 00:07
#2752 Re: Champions league 15/16
Umalo se ne ubih gledajući ovu utakmicu.
Sramota da se jedna ovakva utakmica odigra u polufinalu LP.
Sramota da se jedna ovakva utakmica odigra u polufinalu LP.
-
LSD
- Posts: 29905
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2753 Re: Champions league 15/16
E cuj sad price
Tražili ste da samo dosadna Barca ispadne, pa ko god drugi da igra...a sad gledajte ovo metiljanje Citya i Reala u polufinalu...eto, sad se dobili svoje
uživajte u ovoj limunadi skopocjenih primadona
valjda Aletico - Bayern ponudi malo više energije
Tražili ste da samo dosadna Barca ispadne, pa ko god drugi da igra...a sad gledajte ovo metiljanje Citya i Reala u polufinalu...eto, sad se dobili svoje
valjda Aletico - Bayern ponudi malo više energije
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2754 Re: Champions league 15/16
Dr Baltazar wrote: Kad Alaba ode u penziju
Ne ide ti ironija
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#2755 Re: Champions league 15/16
Doktor za čupavog BrazilcaTomahawk11 wrote:Dr Baltazar wrote: Kad Alaba ode u penziju![]()
![]()
Ne ide ti ironija
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2756 Re: Champions league 15/16
Mnogo si smijesan. Pricamo o poziciji lijevog beka. Tu je Marcelo bez premca. Alaba je dobar, ali nije bolji od cupavog Brazilca.Dr Baltazar wrote:Doktor za čupavog BrazilcaTomahawk11 wrote:Dr Baltazar wrote: Kad Alaba ode u penziju![]()
![]()
Ne ide ti ironijaO broju pozicija koje može kvalitetno igrati suvišno je pričati.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2757 Re: Champions league 15/16
Tako je. Kompletan Madrid je mogao dosta toga riješiti sinoć, obzirom da je City bio nekako impresioniran važnošću utakmice.skenderija04 wrote:Sve je bilo logicno. Madrid, danas prakticno bez napadaca nije htio da preuzme rizik, a City je zelio samo da se dokotrlja u revans, sa bilo kakvim sansama. I ova tendenca da je vazno kuci ne primiti dovodi do ovakvih tekmi. I revans ce biti slican.
Revanš će biti oprezan, ali ne ovoliko... Bernabeu tjera Madrid u napad, a to znači da će i City imati svoje šanse.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2758 Re: Champions league 15/16
Koji je garant da i veceras nece biti dosadna utakmica?
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
-
Dr Baltazar
- Posts: 2216
- Joined: 21/06/2014 00:17
#2759 Re: Champions league 15/16
Pa to mu je i glavna pozicija na kojoj je stekao ime. Neuporedivo Alaba bolji i po mišljenju većine fudbalskih stručnjaka vani.Dr Baltazar wrote:Mnogo si smijesan. Pricamo o poziciji lijevog beka. Tu je Marcelo bez premca. Alaba je dobar, ali nije bolji od cupavog Brazilca.Tomahawk11 wrote:Dr Baltazar wrote: Kad Alaba ode u penziju
Doktor za čupavog BrazilcaO broju pozicija koje može kvalitetno igrati suvišno je pričati.
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#2760 Re: Champions league 15/16
Neuporedivo?? Ja bih rekao da se tu radi u nijansama. Treba biti realan, a opet prije svega treba se biti upućen.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2761 Re: Champions league 15/16
Nema garancije.Tomahawk11 wrote:Koji je garant da i veceras nece biti dosadna utakmica?
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
Mozda bi trebao pokusati posmatrati utakmice bez navijacke paradigme.
Jasne su meni kalkulacije i jednih i drugih, ali ono je sinoc bilo na granici negledljivog, a polufinale najelitnijeg fudbalskog takmicenja na svijetu.
Igra samo da se sacuva svoj gol je za mene definicija antifudbala.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#2762 Re: Champions league 15/16
Ma to nema veze sa Zidanom, to bi svaki trener uradio u ovako vaznoj tekmi..Trebali su mu radilice koji igraju u 4 pravca a Isco to nije..[/quote]
Marcelo je danas najbolji ofanzivni lijevi bek. Tehnicki potkovan, brz, siguran. Od Roberta Carlosa najjaci sto se pojavio.
Veceras jedan od boljih, definitivno.[/quote]
Kad Alaba ode u penziju
[/quote]
Cuj Alaba
Ono sto Marcelo radi sa loptom ni jedan igrac Bayerna ne moze a ne Alaba...
Marcelo je danas najbolji ofanzivni lijevi bek. Tehnicki potkovan, brz, siguran. Od Roberta Carlosa najjaci sto se pojavio.
Veceras jedan od boljih, definitivno.[/quote]
Kad Alaba ode u penziju
Cuj Alaba
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2763 Re: Champions league 15/16
Real nije mogao igrati drugacije. Domaca ekipa se nije htjela nadigravati. Sta da radis, da silujes? Nema smisla. Svakako ima revans, a u Madridu ce biti druga prica._BataZiv_0809 wrote:Nema garancije.Tomahawk11 wrote:Koji je garant da i veceras nece biti dosadna utakmica?
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
Mozda bi trebao pokusati posmatrati utakmice bez navijacke paradigme.
Jasne su meni kalkulacije i jednih i drugih, ali ono je sinoc bilo na granici negledljivog, a polufinale najelitnijeg fudbalskog takmicenja na svijetu.
Igra samo da se sacuva svoj gol je za mene definicija antifudbala.
Slazem se, utakmica je bila losa, pogotovo prvo poluvrijeme.
-
Melbourne_Australia
- Posts: 2768
- Joined: 06/11/2012 14:20
#2764 Re: Champions league 15/16
Doktor za čupavog Brazilca
O broju pozicija koje može kvalitetno igrati suvišno je pričati.[/quote]
Mnogo si smijesan. Pricamo o poziciji lijevog beka. Tu je Marcelo bez premca. Alaba je dobar, ali nije bolji od cupavog Brazilca.[/quote]
Pa to mu je i glavna pozicija na kojoj je stekao ime. Neuporedivo Alaba bolji i po mišljenju većine fudbalskih stručnjaka vani.[/quote]
Drug fakat gluposti pises!!! Alabu poredis sa Marcelom..Sramota je to!!
Mnogo si smijesan. Pricamo o poziciji lijevog beka. Tu je Marcelo bez premca. Alaba je dobar, ali nije bolji od cupavog Brazilca.[/quote]
Pa to mu je i glavna pozicija na kojoj je stekao ime. Neuporedivo Alaba bolji i po mišljenju većine fudbalskih stručnjaka vani.[/quote]
Drug fakat gluposti pises!!! Alabu poredis sa Marcelom..Sramota je to!!
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2765 Re: Champions league 15/16
Uglavnom kad si Real od tebe se ocekuje za koplje vise od ostalih. Ali revans bi trebao donijeti bolju utakmicu.Tomahawk11 wrote:
Real nije mogao igrati drugacije. Domaca ekipa se nije htjela nadigravati. Sta da radis, da silujes? Nema smisla. Svakako ima revans, a u Madridu ce biti druga prica.
Slazem se, utakmica je bila losa, pogotovo prvo poluvrijeme.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2766 Re: Champions league 15/16
7 komada primili protiv Njemacke kad je igrao najbolji bekMelbourne_Australia wrote: Drug fakat gluposti pises!!! Alabu poredis sa Marcelom..Sramota je to!!
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#2767 Re: Champions league 15/16
Tačno tako ! Plus bez dva najbolja strijelca ekipe, jbg nije lako . Karim ono sinoć što je odigrao bolje da je i on sa Ronaldom sjedio. Vidi se brate da je povrijeđen, ali tu je revanš i svakako druga priča po meni rutinski samo da ova dva ozdrave.Tomahawk11 wrote:Real nije mogao igrati drugacije. Domaca ekipa se nije htjela nadigravati. Sta da radis, da silujes? Nema smisla. Svakako ima revans, a u Madridu ce biti druga prica.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2768 Re: Champions league 15/16
Mislim da tih 7 komada vise ide na adresu slavnog stoperskog para Brazila_BataZiv_0809 wrote:7 komada primili protiv Njemacke kad je igrao najbolji bekMelbourne_Australia wrote: Drug fakat gluposti pises!!! Alabu poredis sa Marcelom..Sramota je to!!
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2769 Re: Champions league 15/16
Ma pregonite sa Marcelom. Navijacki.Tomahawk11 wrote:
Mislim da tih 7 komada vise ide na adresu slavnog stoperskog para Brazila
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2770 Re: Champions league 15/16
Pa pregoni ti i kolega za Alabu, ali nisi nista rekao_BataZiv_0809 wrote:Ma pregonite sa Marcelom. Navijacki.Tomahawk11 wrote:
Mislim da tih 7 komada vise ide na adresu slavnog stoperskog para Brazila
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83379
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2771 Re: Champions league 15/16
On vec manje pregoni od vas. Mada poznavajuci Baltazara vise vas zajebava da se loziteTomahawk11 wrote:
Pa pregoni ti i kolega za Alabu, ali nisi nista rekao
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2772 Re: Champions league 15/16
Znam ja da zajebava_BataZiv_0809 wrote:On vec manje pregoni od vas. Mada poznavajuci Baltazara vise vas zajebava da se loziteTomahawk11 wrote:
Pa pregoni ti i kolega za Alabu, ali nisi nista rekao
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#2773 Re: Champions league 15/16
Bajern I tika taka? Zajebavas?Tomahawk11 wrote:Koji je garant da i veceras nece biti dosadna utakmica?
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#2774 Re: Champions league 15/16
Jok. Ko im je trener?duminjo wrote:Bajern I tika taka? Zajebavas?Tomahawk11 wrote:Koji je garant da i veceras nece biti dosadna utakmica?
AtM koji ceka svoju priliku i igra grubu defanzivu i Bayern tika taka....
- duminjo
- Posts: 20189
- Joined: 03/09/2011 12:43
- Location: Sarajevo
#2775 Re: Champions league 15/16
Celo koji im je I sjebo tika taku I sada sa onoliko odlicnih igraca igraju skoro najdosadniji fudbal. Ja tebi, ti meniTomahawk11 wrote:
Jok. Ko im je trener?
