Pozari i poplave. Zastita prirode, suma i ekologije

Očuvanje čovjekove okoline.

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37198
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#2751 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Alfons Kauders »

StupskaBitanga wrote:
dog_killer wrote:
StupskaBitanga wrote:ovi sa FTV su totalno izgubili kompas :( :(
oni repriziraju jucerasnje događaje..
mrtva kobila totalno

postoji li IKAKVA sansa da se idiotima stane u kraj?

jebote ispiru narodu mozak godinama, lazu, cak bi se moglo reci i da ubijaju ljude (slucaj iz TZ)... mislim... koji kurac vise? pa jebem mu mater zar u sarajevu nema pedesetak sposobnih ljudi da od te javne kuce naprave televiziju?!

sramota i za struku, i za sarajevo i za sve nas... bas sramota
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2752 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by StupskaBitanga »

kamen spoticanja wrote:
StupskaBitanga wrote:Mujesira draga kao da te je voz pregazio
Neka...mujesira na terenu svo vrijeme :wink:
A što nije pozvala da se pomogne ljudima u kasarnama i nešto tako slično što čitamo sve vrijeme da je ljudima koji su evakuisani u kasarnu u Zenici potrebna hrana, deke odjeća obuča
Boskero
Posts: 481
Joined: 21/08/2013 05:08

#2753 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Boskero »

.
Last edited by Boskero on 29/10/2017 01:02, edited 1 time in total.
User avatar
dog_killer
Posts: 326
Joined: 05/02/2014 22:56

#2754 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by dog_killer »

partizanska eskadrila.?' super
User avatar
wewa
Posts: 14767
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#2755 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by wewa »

[email protected] za uplate iz inostranstva
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#2756 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Heller »

StupskaBitanga wrote:Nju interesuju rudnici a ljudi gube kuće :(
Tebi je jasno da urusavanje rudnika ima dalekosezne posljedice, pogotovo u Tuzli
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#2757 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Heller »

StupskaBitanga wrote:Nju interesuju rudnici a ljudi gube kuće :(
Tebi je jasno da urusavanje rudnika ima dalekosezne posljedice, pogotovo u Tuzli, mada bi mogli skratit
Last edited by Heller on 16/05/2014 14:59, edited 1 time in total.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2758 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by kamen spoticanja »

StupskaBitanga wrote:
kamen spoticanja wrote:
StupskaBitanga wrote:Mujesira draga kao da te je voz pregazio
Neka...mujesira na terenu svo vrijeme :wink:
A što nije pozvala da se pomogne ljudima u kasarnama i nešto tako slično što čitamo sve vrijeme da je ljudima koji su evakuisani u kasarnu u Zenici potrebna hrana, deke odjeća obuča
Odkud znam...mozda sto je medju prvim prosla pored odrona i poplavljenih njiva do nemile
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2759 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by StupskaBitanga »

Znam ja to a što nije u prvom planu oni jadni ljudi u Žrlljeznom polju što su pješke negdje krenuli da se spase
m_l
Posts: 1804
Joined: 06/06/2012 21:19

#2760 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by m_l »

Alfons Kauders wrote: jebote ispiru narodu mozak godinama, lazu, cak bi se moglo reci i da ubijaju ljude (slucaj iz TZ)... mislim... koji kurac vise? pa jebem mu mater zar u sarajevu nema pedesetak sposobnih ljudi da od te javne kuce naprave televiziju?!

sramota i za struku, i za sarajevo i za sve nas... bas sramota
Bilo je sposobnih, ali Avdo Avdic imao prioritet :-?
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2761 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Sana se izlila u Sanskom Mostu, a Una u Ripču. Kako sam i najavio jučer, odmah je odsjekla Ripač od ostatka Bihaća. Nadajmo se da Una više neće rasti.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2762 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by StupskaBitanga »

m_l wrote:
Alfons Kauders wrote: jebote ispiru narodu mozak godinama, lazu, cak bi se moglo reci i da ubijaju ljude (slucaj iz TZ)... mislim... koji kurac vise? pa jebem mu mater zar u sarajevu nema pedesetak sposobnih ljudi da od te javne kuce naprave televiziju?!

sramota i za struku, i za sarajevo i za sve nas... bas sramota
Bilo je sposobnih, ali Avdo Avdic imao prioritet :-?
Danijelu Mijatović recimo
m_l
Posts: 1804
Joined: 06/06/2012 21:19

#2763 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by m_l »

It_is_a_Leclerc wrote:Sana se izlila u Sanskom Mostu, a Una u Ripču. Kako sam i najavio jučer, odmah je odsjekla Ripač od ostatka Bihaća. Nadajmo se da Una više neće rasti.
Pada li sad kisa?
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#2764 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by P308 »

Na Filozofskom fakultetu:

Image


Inace, ovo je ispred kabinetu u koji vise stvari nisu mogle stati. Svaka cast, samo naprijed. :thumbup:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#2765 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by WildRedRose »

ljudi, nisam bila tu. moze mi neko ukratko reci, jel neko zvao za volontere za vvikend ? sta kako ?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#2766 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by kamen spoticanja »

StupskaBitanga wrote:Znam ja to a što nije u prvom planu oni jadni ljudi u Žrlljeznom polju što su pješke negdje krenuli da se spase
Do njih se jos uvijek ne moze
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2767 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by StupskaBitanga »

ponovni prilog iz Sarajeva a što na FTV ne ide uživo reporterska ekipa sa skupljanja pomoći i da informiše gdje tu pomoć treba dostaviti
jahhjer
Posts: 243
Joined: 16/05/2014 01:56

#2768 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by jahhjer »

wewa wrote:[email protected] za uplate iz inostranstva
Na njihovoj stranici nije isti racun? Malo se na tudjoj muci zaradjuje a?


http://www.pomozi.ba/site/
User avatar
dog_killer
Posts: 326
Joined: 05/02/2014 22:56

#2769 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by dog_killer »

evo na jezziri uzivo iz topčić polja. svaka cast
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#2770 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by ćiribiribela »

m_l wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Sana se izlila u Sanskom Mostu, a Una u Ripču. Kako sam i najavio jučer, odmah je odsjekla Ripač od ostatka Bihaća. Nadajmo se da Una više neće rasti.
Pada li sad kisa?

Pada. Sad sam zvala svoje u Bihac, i kazu da je pljusak.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2771 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by Havatar »

jahhjer wrote:
wewa wrote:[email protected] za uplate iz inostranstva
Na njihovoj stranici nije isti racun? Malo se na tudjoj muci zaradjuje a?


http://www.pomozi.ba/site/
Image
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#2772 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by azurna_obala »

joj ovog lika iz federalne uprave civilne zaštite...nikad progovorit :roll:
sve ovo treba smijenit :!: :!:
User avatar
guber90
Posts: 1982
Joined: 23/08/2010 15:54

#2773 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by guber90 »

Ima li kakvih informacija za vodu u Tuzli?
jahhjer
Posts: 243
Joined: 16/05/2014 01:56

#2774 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by jahhjer »

Havatar wrote:
jahhjer wrote:
wewa wrote:[email protected] za uplate iz inostranstva
Na njihovoj stranici nije isti racun? Malo se na tudjoj muci zaradjuje a?


http://www.pomozi.ba/site/
Image
Pa da, vidis da je drugacija adresa racuna. Nije paypal1 kako je ovaj napisao
User avatar
dog_killer
Posts: 326
Joined: 05/02/2014 22:56

#2775 Re: Poplave u cijeloj BiH

Post by dog_killer »

Treba tražiti smjenu svih grobara sa funkcija u FTV-u
Post Reply