StupskaBitanga wrote:mrtva kobila totalnodog_killer wrote:oni repriziraju jucerasnje događaje..StupskaBitanga wrote:ovi sa FTV su totalno izgubili kompas![]()
postoji li IKAKVA sansa da se idiotima stane u kraj?
jebote ispiru narodu mozak godinama, lazu, cak bi se moglo reci i da ubijaju ljude (slucaj iz TZ)... mislim... koji kurac vise? pa jebem mu mater zar u sarajevu nema pedesetak sposobnih ljudi da od te javne kuce naprave televiziju?!
sramota i za struku, i za sarajevo i za sve nas... bas sramota


