Eurobasket 2013 u Sloveniji

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#2751 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by skenderija04 »

BHF_Manijak wrote:
skenderija04 wrote:
BHF_Manijak wrote:Sad procitah na drugom forumu, da se u slucaju kruga tri repke, gleda samo medjusobna kos razlika tih timova, sto dovodi do toga da moramo dernuti Litvu 15+! :roll:
Ne moramo. Sa 10 i vise uvijek ako Latvija dobije Makedoniju. Ako dobiju Makedonci dovoljna je samo pobjedaa
Kako ako Latvija dobije sa 10 koseva, kad onda necemo imati bolju kos razliku, Litvanija sad ima +16, a mi -7? Fakat ne kontam, izvini sto te zajebajem. :mrgreen:
Znam da ne zajebavas :D
Ako su dvije ekipe izjednacene po broju pobjeda i poraza gleda se njihov medjusobni mec.
Ako je tri ili vise ekipa izjednaceno pravi se tabela sa samo njihovim rezultatima.
Nas jebe poraz od Letonije od 11 razlike jer u slucaju da oni dobiju Makedoniju mi moramo dobiti Litvaniju 10 razlike da bi bilo

BIH 1 - 1 -1 (kos razlika)
Litvanija 1-1 -2
Latvija - +3

Idemo Mi Latvija i Srbija
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#2752 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by skenderija04 »

zlajapravaraja wrote:Znaci ako sutra Makedonija smakne Letoniju sa 81:70, mi mozemo i izgubiti, ako se uspijemo prije pocetka nase utakmice dogovoriti sa Srbima da oni izgube protiv Crne Gore :-)
:D Upravo tako

Srbi prenose dvije pobjede
Mi idemo dalje
Crnogorcima cast
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2753 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by BHF_Manijak »

A sta ako Makedonci naderu ono bas Latviju, tipa +12-13?
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#2754 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

BHF_Manijak wrote:A sta ako Makedonci naderu ono bas Latviju, tipa +12-13?
Znaci da mi glava puca od brojeva :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#2755 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by skenderija04 »

BHF_Manijak wrote:A sta ako Makedonci naderu ono bas Latviju, tipa +12-13?
Idu Makedonci ako mi izgubimo
Last edited by skenderija04 on 09/09/2013 00:03, edited 1 time in total.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6547
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#2756 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Tvrtko II Kotromanić »

nemojte ljudi vise glava me zaboli :D
User avatar
emigrazione
Posts: 7792
Joined: 01/09/2010 13:40

#2757 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by emigrazione »

Kakva je ovo filmcina na ftv-u
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#2758 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Kakva filmcina na ftv se samo utakmice gledaju :D Ima finale US Opena zene ..

Nego hoce li i sutra morati biti neki prelomni faktor kao danas iskljucenje Ace,prekjucer opet svadja sa sudijama .. Ili cemo sutra ulog da bude dovoljno preloman :D
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#2759 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Butmiran »

Ima li kakva fina kompilacija najboljih poteza i trenutaka danas? Uz komentar Edina Avdića naravno. :-D
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2760 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

makedonija sigurno dobija sutra. ako sam dobro upratio samo pobjeda od tacno 11 razlike nama daje slobodu da izgubimo? dakle sutra samo dobiti litvaniju i prosli smo.
User avatar
Logovan
Posts: 102720
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2761 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Logovan »

Mene boli glava dok čitam vaše postove. :lol:
Ovaj treba pobijediti ovoga, onaj treba pobijediti onoga, oni ne smiju izgubiti više od 10 poena razlike, ovi trebaju pobijediti sa 15 poena razlike, ovaj treba bilo kakvu pobjedu, onaj treba prvo pogledati kako će se završiti tuđa utakmica pa onda ako bude odgovarajući rezultat treba pobijediti svog protivika, ovaj ide dalje ako onaj ostvari bilo kakvu pobjedu, itd. :D :-) :lol:
User avatar
xXBl0odXx
Posts: 508
Joined: 28/04/2009 00:17
Location: Sarajevo
Contact:

#2762 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by xXBl0odXx »

Joj ljudi ja ne znam kako cu izdrzati ove dvije tekme sutra i prekosutra :S :D Jbm ti, sto meni ovo treba :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2763 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

Ja samo znam da u slučaju da Makedonci drmnu Latvijce, a hoće ako Bog da, nas dalje vodi pobjeda protiv Litvanije i to je sve filozofija.
I nemojte misliti da nas je "jbla Latvija", jer da smo njih dobili tad, danas bismo pali ničice pred Makedoncima.
User avatar
kandelabar
Posts: 680
Joined: 30/03/2013 03:20

#2764 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kandelabar »

Litvanija je igrala produzetke sa CG pretp da su se istrosili ne znam kakva im je klupa pratili ih neko na turniru osciliraju li u igri tokom cetvrtina i jel samo vanjski sut forsiraju slicno Latvijcima..
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2765 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

I da.. Slovenci strašno oštećeni protiv Hrvata. Vidim, ni domaćinsko suđenje nije što je nekad bilo. Prvo, koraci istovjetni onima McCaleba, pa dva-tri čista faula u napadu se ne sude Hrvatima, pa onda ono uletanje Repeše na liniju slobodnih bacanja zbog kojeg je protestovala cijela dvorana i tražila opravdano tehničku grešku, ali...
FIBA sudije ne bih poželio ni najgorem neprijatelju.

I tako ćemo. Dijelom zbog volje ždrijeba, a dijelom zbog skandaloznog suđenja u kontinuitetu, u drugom krugu gledati treći razred evropske košarke tipa Hrvatska, Finska, Belgija... Realno i ruku na srce, cijela naša grupa je za dvije klasa bolja od skoro cijele grupe A i dijelom od grupe C.
User avatar
Impavidus
Posts: 1594
Joined: 28/01/2010 18:15

#2766 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Impavidus »

Očekivao sam puno više od Litvanaca, za nadati se da sutra neće imati svoj dan, a da će nas šut ići i odbrana kao danas i ništa nije nemoguće. :)
Kad Slovenija uzme Španiju i zijani od Hrvatske, ili Rusi sa 4 poraza možemo i mi uzeti Litvance, ne igra im Sabonis. :D
Avdić jedan od rijetkih kvalitetnih poteza FTV-a.
Bravo momci za ove 2 pobjede idemo za 17 sati po još bitniju! :bih:
Hedg
Posts: 871
Joined: 24/07/2012 03:27
Location: Sarajevo

#2767 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Hedg »

Ma nama su male šanse da prođemo u drugi krug, ali vrijedi se boriti...
saphir_
Posts: 314
Joined: 04/09/2013 02:05
Location: Niagara Falls

#2768 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by saphir_ »

koji smo pehovi bojim se da cemo na kos razliku ispasti :|
Mustang1
Posts: 29900
Joined: 29/12/2010 17:31

#2769 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Mustang1 »

Neka oni ostave srce na terenu i "poginu" u mokrom dresu nece biti vazna ni pobjeda ni prolaz ! Ali ako urade ovo sve pobjeda ce biti neupitna !
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2770 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

Impavidus wrote:Očekivao sam puno više od Litvanaca, za nadati se da sutra neće imati svoj dan, a da će nas šut ići i odbrana kao danas i ništa nije nemoguće. :)
Kad Slovenija uzme Španiju i zijani od Hrvatske, ili Rusi sa 4 poraza možemo i mi uzeti Litvance, ne igra im Sabonis. :D
Avdić jedan od rijetkih kvalitetnih poteza FTV-a.
Bravo momci za ove 2 pobjede idemo za 17 sati po još bitniju! :bih:
hrvatska je odlicno igrala veceras
User avatar
kandelabar
Posts: 680
Joined: 30/03/2013 03:20

#2771 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by kandelabar »

Hrvati lomi se rezultat oni klepe 3pts valja imat mu.da i za to,mada ono mi se nije svidjelo 2-3 puta sudija ne moze da prodje zbog repeše ovaj mu iza ledja urla i nista danas nama ponistavaju trojku na 2 poena,mcaleb gresku pravi i aco malo urgira odma tehnicka..
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2772 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by It_is_a_Leclerc »

kandelabar wrote:Hrvati lomi se rezultat oni klepe 3pts valja imat mu.da i za to,mada ono mi se nije svidjelo 2-3 puta sudija ne moze da prodje zbog repeše ovaj mu iza ledja urla i nista danas nama ponistavaju trojku na 2 poena,mcaleb gresku pravi i aco malo urgira odma tehnicka..
Ajde da je samo to. Repeša je u jednom momentu prošetao sa playom hrvatske reprezentacije od linije slobodnih bacanja, pa skoro do centra. Cijela je dvorana počela urlati. To je čista tehnička greška, ali čista...
User avatar
emigrazione
Posts: 7792
Joined: 01/09/2010 13:40

#2773 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by emigrazione »

Kad ce zavrsiti ovaj lakosta da odgledam reprizu ko co'jek
User avatar
Brat
Posts: 999
Joined: 20/01/2011 00:00

#2774 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Brat »

kandelabar wrote:Hrvati lomi se rezultat oni klepe 3pts valja imat mu.da i za to,mada ono mi se nije svidjelo 2-3 puta sudija ne moze da prodje zbog repeše ovaj mu iza ledja urla i nista danas nama ponistavaju trojku na 2 poena,mcaleb gresku pravi i aco malo urgira odma tehnicka..
Pa i Aco ulijeće u teren isto onako kao Repeša. Čak i češće. Ne može se dobiti tehnička zbog toga, osim u slučaju da dotakne protivničkog igrača. Kao što je Kidd u NBA-u uradio jednom.
Za sudije dijelim mišljenje, katastrofa. Ne samo kontra nas, al' za ostale me libo taki.
Bodkin
Posts: 22532
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#2775 Re: Eurobasket 2013 u Sloveniji

Post by Bodkin »

It_is_a_Leclerc wrote:
kandelabar wrote:Hrvati lomi se rezultat oni klepe 3pts valja imat mu.da i za to,mada ono mi se nije svidjelo 2-3 puta sudija ne moze da prodje zbog repeše ovaj mu iza ledja urla i nista danas nama ponistavaju trojku na 2 poena,mcaleb gresku pravi i aco malo urgira odma tehnicka..
Ajde da je samo to. Repeša je u jednom momentu prošetao sa playom hrvatske reprezentacije od linije slobodnih bacanja, pa skoro do centra. Cijela je dvorana počela urlati. To je čista tehnička greška, ali čista...
da da, uletio skoro na pola terena da objasni ukicu nesto :D ali to je nebitno totalno. nije uticalo na tok igre. hrvati su posteno dobili veceras. vracali se dva puta sa -10 i takticki odlicno napravili faul na 3 sec do kraja jer nisu bili u bonusu
Locked