Juventus
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Cyrax
- Posts: 2533
- Joined: 13/06/2009 19:47
- Location: Najveći bludnik grada Cikaga.
#2751 Re: Juventus FC
Cissoko bi dosao k'o saka u oko 
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2752 Re: Juventus FC
Izgleda da je zesca patka bilo ovo za Cissokhoa 
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2753 Re: Juventus FC
Ne kontam ni što bi ga dovodili.2407 wrote:Izgleda da je zesca patka bilo ovo za Cissokhoa
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2754 Re: Juventus FC
Fali Juventusu pravi lijevi bek. De Ceglie nije dovoljno dobar a Chiellini je bolji u centru odbrane nego sa lijeve strane.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2755 Re: Juventus FC
OK, ali imaju izrazito ofanzivnog desnog beka... onda lijevi mora biti neko defanzivniji kao Chiellini. Također se vrlo lako mogu prebaciti na sistem sa trojicom u odbrani, nešto kao što radi Barcelona (Alves-Abidal).2407 wrote:Fali Juventusu pravi lijevi bek. De Ceglie nije dovoljno dobar a Chiellini je bolji u centru odbrane nego sa lijeve strane.
Mislim da bi im bolje legao dobar stoper.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2757 Re: Juventus FC
Dovode oni sada Caceresa koji je vise stoper nego bek, mada moze igrati na svim pozicijama.ultima_palabra wrote:OK, ali imaju izrazito ofanzivnog desnog beka... onda lijevi mora biti neko defanzivniji kao Chiellini. Također se vrlo lako mogu prebaciti na sistem sa trojicom u odbrani, nešto kao što radi Barcelona (Alves-Abidal).2407 wrote:Fali Juventusu pravi lijevi bek. De Ceglie nije dovoljno dobar a Chiellini je bolji u centru odbrane nego sa lijeve strane.
Mislim da bi im bolje legao dobar stoper.
A pokusava Conte s trojicom u odbrani u formaciji 3-5-2 gdje su Estigaribia i Lictsteiner u ulozi "wingback"-a. Iako je Lichtsteiner dosta ofanzivan ipak je jako los u ofanzivi. Centarsut i zavrsnica su mu uzasni.
Volio bih vidjeti nekog pravog lijevog beka u Juventusu i tada bi odbrana bila bas zaokruzena. Ovako sve je ovo krpljenje, mada za sada to odlicno funkcionise.
- alijagoro
- Posts: 8042
- Joined: 06/03/2008 18:02
#2758 Re: Juventus FC
Odlicno napisanojuventus wrote:Uživajte ljudi još malo u igrama Del Piera, neće ni on još dugo...gledajte svaku utakmicu u kojoj igra barem minutu...takav umjetnik i takav gospodin, s takvom elegancijom i profinjenošću neće se dugo pojaviti...takvi igrači su izumrli...Ale je zadnji predstavnik tog kova.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2759 Re: Juventus FC
Tonight's the night... utakmica koja prema Conteu vrijedi 6 bodova. Juventus - Udinese. Gosti dolaze oslabjleni za nekoliko standardnih prvotimaca mi samo za Vucinu. Iako pada snijeg veceras ne smije biti zime u Torinu!
Forza Juve!!!
Forza Juve!!!
- Spear
- Posts: 277
- Joined: 01/07/2011 20:27
- Location: in your head
#2760 Re: Juventus FC
imal ko dobar stream
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2761 Re: Juventus FC
http://coolsport.tv/stream4.html
opet stvaramo prilike i ne realizujemo ih. osim ove jedne. mora se to puno bolje u drugom poluvremenu.
odlicno stoji ova formacija 3-5-2 na terenu.
opet stvaramo prilike i ne realizujemo ih. osim ove jedne. mora se to puno bolje u drugom poluvremenu.
odlicno stoji ova formacija 3-5-2 na terenu.
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2762 Re: Juventus FC
solidno prvo poluvrijeme, ali fakat one 100%-tne sanse se moraju zabijati. ma3 najlosiji na terenu, ali eto nadje se na pravom mjestu u pravo vrijeme.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2766 Re: Juventus FC
ti nesto na matrija a covjek zabi dva komadaspree wrote:solidno prvo poluvrijeme, ali fakat one 100%-tne sanse se moraju zabijati. ma3 najlosiji na terenu, ali eto nadje se na pravom mjestu u pravo vrijeme.
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2767 Re: Juventus FC
Kako Chiello ovjeri ovu dvojicu pred kraj
Matri majstorija kod drugog gola. Marchisio prvi kontakt s loptom asistencija.
Nisam vidio ko je pogriješio na sredini kad smo primili gol?
Forza Juve!
Matri majstorija kod drugog gola. Marchisio prvi kontakt s loptom asistencija.
Nisam vidio ko je pogriješio na sredini kad smo primili gol?
Forza Juve!
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2768 Re: Juventus FC
prvo poluvrijeme ma3 je bio kritican, ali je u drugom bio skoro perfektan. niz se nastavlja
. igraju taman koliko je dovoljno. cini se da kad god zele mogu krenuti i zabiti go. borbenost ponovo na nivou
.
forza conte!
forza juve!!!
forza conte!
forza juve!!!
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2769 Re: Juventus FC
Nema zime u Torinu
Forza Conte!!! Forza Juve!!!
Forza Conte!!! Forza Juve!!!
- spree
- Posts: 8674
- Joined: 04/04/2009 02:10
- Location: oʌǝɾɐɹɐs
#2770 Re: Juventus FC
vala je bio bas los u prvom poluvremenu. sve je lopte izgubio, fulio onaj zicer, ali u drugom se iskupioManic Psycho wrote:ti nesto na matrija a covjek zabi dva komadaspree wrote:solidno prvo poluvrijeme, ali fakat one 100%-tne sanse se moraju zabijati. ma3 najlosiji na terenu, ali eto nadje se na pravom mjestu u pravo vrijeme.
- 2407
- Posts: 4437
- Joined: 26/07/2007 21:32
- Location: on a 50 milion year trip...
#2771 Re: Juventus FC
Tanak Matri je bio u par navrata, fula je prilike i grjesio s dodavanjima ali se momacki iskupi s ona dva gola.spree wrote:vala je bio bas los u prvom poluvremenu. sve je lopte izgubio, fulio onaj zicer, ali u drugom se iskupioManic Psycho wrote:ti nesto na matrija a covjek zabi dva komadaspree wrote:solidno prvo poluvrijeme, ali fakat one 100%-tne sanse se moraju zabijati. ma3 najlosiji na terenu, ali eto nadje se na pravom mjestu u pravo vrijeme..
- Atticus Finch
- Posts: 3156
- Joined: 21/07/2010 20:36
- Location: Hiroshima mon amour
#2772 Re: Juventus FC
Matri konstanto ima dvojicu na leđima, sjajno se kreće, otvara prostor, na kraju i zabija. Potpuno je nebulozno pričati kako on loše igra. Plus što su ova dva gola sjajan boost za samopouzdanje, tako da ne sumnjam da će Matri još dosta golova zabiti do kraja. Mnogo on posla radi i bez golova, al jbg čim nema golova počinju neutemeljene kritike. Lik je zvijer, forza Ma3!
Sjetih se situacije iz prvog poluvremena kada je Matri sjajno odvukao dvojicu stopera, Quaglliarela ostao sam na vrhu šesnasterca, međutim Vidal slabo procijenio i pokušao uposliti Matrija, ali je lopta bila prejaka. Ilustracija za sjajan posao koji Matri radi u napadu. Zato još jednom forza Ma3!
Fino alla fine, forza Juve!
edit: MArchisio
, Matri
mada će da ukinu brzo.
Sjetih se situacije iz prvog poluvremena kada je Matri sjajno odvukao dvojicu stopera, Quaglliarela ostao sam na vrhu šesnasterca, međutim Vidal slabo procijenio i pokušao uposliti Matrija, ali je lopta bila prejaka. Ilustracija za sjajan posao koji Matri radi u napadu. Zato još jednom forza Ma3!
Fino alla fine, forza Juve!
edit: MArchisio
mada će da ukinu brzo.
- Zatamnjena stakla
- Posts: 10593
- Joined: 13/10/2009 03:15
- Location: Čaršija
#2773 Re: Juventus FC
Ma samo laganini 
Matri kralju!!!
FORZA
Matri kralju!!!
FORZA
-
Baudelaire
- Posts: 4772
- Joined: 13/04/2011 20:40
#2774 Re: Juventus FC
Ja opet kažem da mi je nejasno što svi žele Džeku u Juventusu, kad je Matri strašan napadač. Džeko je možda i bolji, zapravo vjerovatno bolji, ali nije toliko drastično bolji da bi se isplatilo u njeg investirati pored nekih drugih opcija koje timu više fale.
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#2775 Re: Juventus FC
ne moze sam matri, treba jos neko. a fabio ne pokazuje kvalitete napadaca za neki buduci period
