Juventus

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#2751 Re: Juventus FC

Post by Cyrax »

Cissoko bi dosao k'o saka u oko :thumbup:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2752 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Izgleda da je zesca patka bilo ovo za Cissokhoa :roll:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#2753 Re: Juventus FC

Post by ultima_palabra »

2407 wrote:Izgleda da je zesca patka bilo ovo za Cissokhoa :roll:
Ne kontam ni što bi ga dovodili.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2754 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Fali Juventusu pravi lijevi bek. De Ceglie nije dovoljno dobar a Chiellini je bolji u centru odbrane nego sa lijeve strane.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#2755 Re: Juventus FC

Post by ultima_palabra »

2407 wrote:Fali Juventusu pravi lijevi bek. De Ceglie nije dovoljno dobar a Chiellini je bolji u centru odbrane nego sa lijeve strane.
OK, ali imaju izrazito ofanzivnog desnog beka... onda lijevi mora biti neko defanzivniji kao Chiellini. Također se vrlo lako mogu prebaciti na sistem sa trojicom u odbrani, nešto kao što radi Barcelona (Alves-Abidal).

Mislim da bi im bolje legao dobar stoper.
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2756 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Nije Sissoko rješenje :D
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2757 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

ultima_palabra wrote:
2407 wrote:Fali Juventusu pravi lijevi bek. De Ceglie nije dovoljno dobar a Chiellini je bolji u centru odbrane nego sa lijeve strane.
OK, ali imaju izrazito ofanzivnog desnog beka... onda lijevi mora biti neko defanzivniji kao Chiellini. Također se vrlo lako mogu prebaciti na sistem sa trojicom u odbrani, nešto kao što radi Barcelona (Alves-Abidal).

Mislim da bi im bolje legao dobar stoper.
Dovode oni sada Caceresa koji je vise stoper nego bek, mada moze igrati na svim pozicijama.
A pokusava Conte s trojicom u odbrani u formaciji 3-5-2 gdje su Estigaribia i Lictsteiner u ulozi "wingback"-a. Iako je Lichtsteiner dosta ofanzivan ipak je jako los u ofanzivi. Centarsut i zavrsnica su mu uzasni.
Volio bih vidjeti nekog pravog lijevog beka u Juventusu i tada bi odbrana bila bas zaokruzena. Ovako sve je ovo krpljenje, mada za sada to odlicno funkcionise.
User avatar
alijagoro
Posts: 8042
Joined: 06/03/2008 18:02

#2758 Re: Juventus FC

Post by alijagoro »

juventus wrote:Uživajte ljudi još malo u igrama Del Piera, neće ni on još dugo...gledajte svaku utakmicu u kojoj igra barem minutu...takav umjetnik i takav gospodin, s takvom elegancijom i profinjenošću neće se dugo pojaviti...takvi igrači su izumrli...Ale je zadnji predstavnik tog kova.
Odlicno napisano :thumbup: .
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2759 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Tonight's the night... utakmica koja prema Conteu vrijedi 6 bodova. Juventus - Udinese. Gosti dolaze oslabjleni za nekoliko standardnih prvotimaca mi samo za Vucinu. Iako pada snijeg veceras ne smije biti zime u Torinu!

Forza Juve!!!
User avatar
Spear
Posts: 277
Joined: 01/07/2011 20:27
Location: in your head

#2760 Re: Juventus FC

Post by Spear »

imal ko dobar stream
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2761 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

http://coolsport.tv/stream4.html
opet stvaramo prilike i ne realizujemo ih. osim ove jedne. mora se to puno bolje u drugom poluvremenu.
odlicno stoji ova formacija 3-5-2 na terenu.
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2762 Re: Juventus FC

Post by spree »

solidno prvo poluvrijeme, ali fakat one 100%-tne sanse se moraju zabijati. ma3 najlosiji na terenu, ali eto nadje se na pravom mjestu u pravo vrijeme.
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2763 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

:x :roll:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2764 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

ko ga je zabio za 2-1
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2765 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

Melji idemo dalje :dance: :thumbup:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2766 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

spree wrote:solidno prvo poluvrijeme, ali fakat one 100%-tne sanse se moraju zabijati. ma3 najlosiji na terenu, ali eto nadje se na pravom mjestu u pravo vrijeme.
ti nesto na matrija a covjek zabi dva komada :-)
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2767 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Kako Chiello ovjeri ovu dvojicu pred kraj :D :D :D
Matri majstorija kod drugog gola. Marchisio prvi kontakt s loptom asistencija. :dance:
Nisam vidio ko je pogriješio na sredini kad smo primili gol?

Forza Juve! :thumbup:
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2768 Re: Juventus FC

Post by spree »

prvo poluvrijeme ma3 je bio kritican, ali je u drugom bio skoro perfektan. niz se nastavlja :thumbup:. igraju taman koliko je dovoljno. cini se da kad god zele mogu krenuti i zabiti go. borbenost ponovo na nivou :thumbup:.
forza conte!
forza juve!!!
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2769 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

Nema zime u Torinu :dance: :dance:

Forza Conte!!! Forza Juve!!!
User avatar
spree
Posts: 8674
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#2770 Re: Juventus FC

Post by spree »

Manic Psycho wrote:
spree wrote:solidno prvo poluvrijeme, ali fakat one 100%-tne sanse se moraju zabijati. ma3 najlosiji na terenu, ali eto nadje se na pravom mjestu u pravo vrijeme.
ti nesto na matrija a covjek zabi dva komada :-)
vala je bio bas los u prvom poluvremenu. sve je lopte izgubio, fulio onaj zicer, ali u drugom se iskupio :-D.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#2771 Re: Juventus FC

Post by 2407 »

spree wrote:
Manic Psycho wrote:
spree wrote:solidno prvo poluvrijeme, ali fakat one 100%-tne sanse se moraju zabijati. ma3 najlosiji na terenu, ali eto nadje se na pravom mjestu u pravo vrijeme.
ti nesto na matrija a covjek zabi dva komada :-)
vala je bio bas los u prvom poluvremenu. sve je lopte izgubio, fulio onaj zicer, ali u drugom se iskupio :-D.
Tanak Matri je bio u par navrata, fula je prilike i grjesio s dodavanjima ali se momacki iskupi s ona dva gola.
User avatar
Atticus Finch
Posts: 3156
Joined: 21/07/2010 20:36
Location: Hiroshima mon amour

#2772 Re: Juventus FC

Post by Atticus Finch »

Matri konstanto ima dvojicu na leđima, sjajno se kreće, otvara prostor, na kraju i zabija. Potpuno je nebulozno pričati kako on loše igra. Plus što su ova dva gola sjajan boost za samopouzdanje, tako da ne sumnjam da će Matri još dosta golova zabiti do kraja. Mnogo on posla radi i bez golova, al jbg čim nema golova počinju neutemeljene kritike. Lik je zvijer, forza Ma3!

Sjetih se situacije iz prvog poluvremena kada je Matri sjajno odvukao dvojicu stopera, Quaglliarela ostao sam na vrhu šesnasterca, međutim Vidal slabo procijenio i pokušao uposliti Matrija, ali je lopta bila prejaka. Ilustracija za sjajan posao koji Matri radi u napadu. Zato još jednom forza Ma3!

Fino alla fine, forza Juve!

edit: MArchisio :thumbup: , Matri :thumbup: :thumbup:



mada će da ukinu brzo. :-)
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#2773 Re: Juventus FC

Post by Zatamnjena stakla »

Ma samo laganini :D
Matri kralju!!!
FORZA :razz:
Baudelaire
Posts: 4772
Joined: 13/04/2011 20:40

#2774 Re: Juventus FC

Post by Baudelaire »

Ja opet kažem da mi je nejasno što svi žele Džeku u Juventusu, kad je Matri strašan napadač. Džeko je možda i bolji, zapravo vjerovatno bolji, ali nije toliko drastično bolji da bi se isplatilo u njeg investirati pored nekih drugih opcija koje timu više fale.
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#2775 Re: Juventus FC

Post by Manic Psycho »

ne moze sam matri, treba jos neko. a fabio ne pokazuje kvalitete napadaca za neki buduci period
Post Reply