Gledali ste film, preporuĆite ga drugima

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2751 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by sumirprimus »

Krejzi hart-crazy heart...DŽef Bridžis je dobio oskara,za ovu ulogu,prva liga... :thumbup:

Takodje blind side...sandra bulok...

Ja stvarno ne znam kako je narednik dzejms(koji prevod :-) ) mogao proci bolje od ova dva filma.Doduse politika je prosta stvar... :evil:
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#2752 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Truba »

meni je Mist kingov bio dobar tojest po njegovoj priči :)
User avatar
mali Ninja
Posts: 2144
Joined: 22/09/2007 21:10

#2753 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by mali Ninja »

pogledao The spy next door i mogu reći da nije to to, dosta su koristili konce i efekte, ali eto. onako porodični film :thumbup:



ubjdeljivo najjača dvojica
Image

Tucker briljirao u sva tri dijela, Jackie kao i uvijek odličan.
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#2754 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by HAVANA »

Legenda o medi... :thumbup: djeca me vodila :D


Čuj glas ede majke :lol:


User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#2755 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Miki123 »

sumirprimus wrote:Krejzi hart-crazy heart...DŽef Bridžis je dobio oskara,za ovu ulogu,prva liga... :thumbup:

Takodje blind side...sandra bulok...

Ja stvarno ne znam kako je narednik dzejms(koji prevod :-) ) mogao proci bolje od ova dva filma.Doduse politika je prosta stvar... :evil:
Crazy Heart nisam gledo, ali je Hurt Locker 5 put bolji od Blind Side. Pa ona matrica za filmove je toliko isfurana.. :run:
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12222
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#2756 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by mrtva kokoš »

Image
je li ko ovo gled`o, valja li cemu??
User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#2757 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Miki123 »

Splinter wrote:Image
je li ko ovo gled`o, valja li cemu??
Valja. Dobar meni. :D
User avatar
Manojlo1
Posts: 279
Joined: 11/01/2010 20:13
Location: Бања Лука

#2758 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Manojlo1 »

Image

Dobar film .
User avatar
Ivan202
Posts: 51
Joined: 26/02/2010 05:41

#2759 Slovenka (2009) - Hrvatski titlovi

Post by Ivan202 »

Image

Code: Select all

http://www.imdb.com/title/tt1224373/ 

Code: Select all

http://rapidshare.com/files/369634857/Slovenka__2009__-_Hrvatski_titlovi_by_Ivan202.part1.rar | 204472 KB
http://rapidshare.com/files/369851751/Slovenka__2009__-_Hrvatski_titlovi_by_Ivan202.part2.rar | 204472 KB
http://rapidshare.com/files/369950907/Slovenka__2009__-_Hrvatski_titlovi_by_Ivan202.part3.rar | 204472 KB
http://rapidshare.com/files/369994634/Slovenka__2009__-_Hrvatski_titlovi_by_Ivan202.part4.rar | 110973 KB 
User avatar
karanana
Posts: 50763
Joined: 26/02/2004 00:00

#2760 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by karanana »

jeli vam se ikad desi ono sjetite se nekog dobrog filma koji ste nekad gledali na tv-u i u roku od dan-dva vidite na tv-u najavu da ide taj film? evo meni se upravo to desilo. kao da su mi citali misli. sjetim se da sam ga prije mozda godinu gledao ali pomalo isprekidano pa mi je drago da cu ga ponovo odgledati u komadu:
Image
Sluzio sam engleskog kralja.

najava na bht-u za cetvrtak nekad oko 22-23, ne upamtih. definitivno preporucujem.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2761 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by sumirprimus »

Miki123 wrote:
sumirprimus wrote:Krejzi hart-crazy heart...DŽef Bridžis je dobio oskara,za ovu ulogu,prva liga... :thumbup:

Takodje blind side...sandra bulok...

Ja stvarno ne znam kako je narednik dzejms(koji prevod :-) ) mogao proci bolje od ova dva filma.Doduse politika je prosta stvar... :evil:
Crazy Heart nisam gledo, ali je Hurt Locker 5 put bolji od Blind Side. Pa ona matrica za filmove je toliko isfurana.. :run:
Definitivno razliciti ukusi,men je narednik dzejms :D,katastrofican,isprekidan,teema demontiraju bombe,zaplet rasplet demontiraju bombe,vrhunac demontiraju bombe,kraj demontiraju bombe,amerika-irak-politika,to nikako nije isfurana matrica,amerikanci,rat,pravda,ofo ono...:)Al haj,...a crazy heart,pravi kantrijevski film,men licno milina bila gleat... :)
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#2762 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by johnnykola »

karanana wrote:jeli vam se ikad desi ono sjetite se nekog dobrog filma koji ste nekad gledali na tv-u i u roku od dan-dva vidite na tv-u najavu da ide taj film? evo meni se upravo to desilo. kao da su mi citali misli. sjetim se da sam ga prije mozda godinu gledao ali pomalo isprekidano pa mi je drago da cu ga ponovo odgledati u komadu:
Image
Sluzio sam engleskog kralja.

najava na bht-u za cetvrtak nekad oko 22-23, ne upamtih. definitivno preporucujem.

cesi legende. potrudit cu se da ga pogledam. :-D
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#2763 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by johnnykola »

kad smo vec u europi, doma me ceka:

Image

je li ko slucajno gledao. kakav je? kad odgledam i ja pisem. :-D
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#2764 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Trasimaco »

Upravo sam ovo pogledao nakon duuuuugo vremena. Nije bas 2005-2010 :D ali je strogo preporucljiv i u danasnje vrijeme. Gluma u ovom filmu nije s ovog svijeta. Remek-djelo.

Image
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#2765 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by johnnykola »

Trasimaco wrote:Upravo sam ovo pogledao nakon duuuuugo vremena. Nije bas 2005-2010 :D ali je strogo preporucljiv i u danasnje vrijeme. Gluma u ovom filmu nije s ovog svijeta. Remek-djelo.

Image
ne sumnjam da je beton, ali cim vidim
onu fotografiju i boje u njemu kao na
televizoru '83. hoce mi zlo doci. pokusao jednom,
ali nije islo, budem opet. valjda.

prigodno (onomad jaran u mene napisa pricu):

ko ima imaće vazda

dan običan kao i svaki prijašnji i budući,nije mirisom odavao nikakve znakove neobičnosti.
ja sam bio u nekom svom filmu,koji još doduše nije dobio oskara,ali je bio među nominiranim.
ulice su odavale naznake skorog obračuna, pasje neko vrijeme u kojem su glavnu rolu imale
mačke.ispijao sam prvi fildžan(šoljicu) ka(h)ve kad se javio kanarinac koji je zapravo,radio
kao moj osobni zvonar.ustao sam samo da vidim ko je uznemirio moj mir,jer ko smije da remeti
jednog boss-a.jao zaboravio sam reći da posjedujem par reketa,sitnica,bolje me služe od
tenisačkih.nije da se hvalim ali važio sam za facu u varoši.ja, da se vratim na priču došo
ja do vrata ,a neki manijak lego na jadnog kanarinca,svo mu perje opade.potom se desilo
ono što je bio prirodan sljed događaja,uhvatio sam se šteke.otvorim ja tako pivu i potegnem
cug,haj znaj ko je s druge strane.otvorim ja napokon kad čovjek u kišnom mantilu bulji u
mene.dobar dan-veli on, a ja ni pet ni šest već sedam,što će ti bolan kišni mantil pa nema
bolan kiše,a za to dobar dan mogo bi pojest poparu.može kaže baš sam gladan.a šta oćete od
mene.haj da smazem tu poparu pa ti sve objasnim.ma ko će ti sad poparu pravit ima salame.
ma može.i tako uđe čova ko kod sebe.daj i meni pivu,evo i piva.ja se čudu nemogu načudit,
sve kontam ko je ova ubleha i šta hoće od mene.izgledao je poput vijetnamskog veterana,
pregledo sam sve filmove o vijetnamu i znao sam garant je neka socijala,tako bi i sa ovim
našim ratom,čuj našim baš ko da smo ga mi projektovali.vidim ja havlja on salamu ko da mu
je posljednja,gluho bilo.kad javljaju na vijestima da se ta i ta salama više ne proizvodi radi
tragova salmonele.vazda sirotinja najebe i ovde i u tom vijetnamu.haj kontam neće čovjeku
bit ništa možda ja imun svega je prošo,vidim ja najednom on i zid se stopili ko jedno,kontam
to neka vještina iz rata kad čova zakovrno.gledam ja u njega,gledam u salamu i sve mi posta
jasno.kerova nesta od kad im dado salamu.vidim viri mu nešto iz džepa kontam more bit tu je
narisan razlog posjete.kad listić lutrije sa glavnim zgoditkom,e svašta.em mi spasi život,
em mi donese bogatstvo.e da je bar više ovakvih ljudi.nek mu je slava i vječno hvala.

:-D :-D :-D
User avatar
johnnykola
Posts: 10400
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#2767 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by johnnykola »

Static-X wrote:.
sta je bilo, reci!?



:-D :-D :-D
suspect_zero
Posts: 27982
Joined: 11/10/2008 21:45

#2768 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by suspect_zero »

Splinter wrote:Image
je li ko ovo gled`o, valja li cemu??

Gledala, ok je ;-)
User avatar
black
Posts: 18640
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#2769 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by black »

Trasimaco wrote:Upravo sam ovo pogledao nakon duuuuugo vremena. Nije bas 2005-2010 :D ali je strogo preporucljiv i u danasnje vrijeme. Gluma u ovom filmu nije s ovog svijeta. Remek-djelo.
:thumbup:
User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#2770 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Miki123 »

johnnykola wrote:kad smo vec u europi, doma me ceka:

Image

je li ko slucajno gledao. kakav je? kad odgledam i ja pisem. :-D
uh, gledo ja prije par godina. realnost čista. ko' da odeš na koševo sa običnom kamerom i snimaš. težak film, ali meni lično odličan. Zaslužuje sve pohvale i nagrade.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2771 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by sumirprimus »

karanana wrote:jeli vam se ikad desi ono sjetite se nekog dobrog filma koji ste nekad gledali na tv-u i u roku od dan-dva vidite na tv-u najavu da ide taj film? evo meni se upravo to desilo. kao da su mi citali misli. sjetim se da sam ga prije mozda godinu gledao ali pomalo isprekidano pa mi je drago da cu ga ponovo odgledati u komadu:
Image
Sluzio sam engleskog kralja.

najava na bht-u za cetvrtak nekad oko 22-23, ne upamtih. definitivno preporucujem.

Sinoc ga pogledah,fenomenalan film,sve kontra od holivudskih skupih bljutarija...
Prica,gluma, sve za 10 :thumbup:
User avatar
illuminated
Posts: 999
Joined: 01/10/2007 19:52
Location: BI-DE

#2772 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by illuminated »

Pogledah...
preporucujem! gledati navece, u zamracenom prostoru :D
ocjena 8.1.

Image
User avatar
black
Posts: 18640
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#2773 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by black »

Image
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#2774 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by Topla voda »

mozda se nekome sem mene i dopadne..
User avatar
muftija
Posts: 311
Joined: 04/05/2009 19:20
Location: Zemlja

#2775 Re: Gledali ste film, preporuchite ga drugima 2005-2010

Post by muftija »

Image




:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Post Reply