Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#27376 Re: Utakmice.
kad skontam da je ovaj bekic igrao za reprezentaciju, nesto mi hoce bit 
-
Qoom
- Posts: 1690
- Joined: 17/10/2012 12:36
#27377 Re: Utakmice.
Pušite ga!
Za 20 godina kad se bude recitovala šampionska generacija Sarajeva 18/19, osvajača duple jebene krune, ima da se punih usta izgovara ALMIR BEKIĆ!
Za 20 godina kad se bude recitovala šampionska generacija Sarajeva 18/19, osvajača duple jebene krune, ima da se punih usta izgovara ALMIR BEKIĆ!
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27378 Re: Utakmice.
to i nije toliko strasna stvar sa obzirom da je neki Nuhanovic bio jedini strijelac za 100. derbi 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27379 Re: Utakmice.
Jah, neka ga, al na klupi, nemam s tim nikakav problem
Inače bi mogao da nas košta
Inače bi mogao da nas košta
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27380 Re: Utakmice.
Rastura on već odavno...i to naše jadne živce kada god zaigra, mada ima tu i krivice trenera koji ga iz samo njemu poznatog razloga gura.sencobih wrote:Bekić se odmorio za kup , ima da rasturi u subotu
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27381 Re: Utakmice.
Možda on vidi nešto što mi ne vidimo , možda je dobar čovjek
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27382 Re: Utakmice.
Malo pretjerujete. Nije sve do jednog čovjeka. Na kraju krajeva, sa tim istim čovjekom smo dobili 5 utakmica u nizu. Da se razumijemo, ni ja nisam oduševljen njegovim igrama pogotovo u ofanzivnom dijelu, ali neće izmjena Bekić-Pidro dobiti utakmicu.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#27383 Re: Utakmice.
Al bi izmjene Bekic- Pidro i Hebibovic-Sabanovic i moglamirza_15 wrote:Malo pretjerujete. Nije sve do jednog čovjeka. Na kraju krajeva, sa tim istim čovjekom smo dobili 5 utakmica u nizu. Da se razumijemo, ni ja nisam oduševljen njegovim igrama pogotovo u ofanzivnom dijelu, ali neće izmjena Bekić-Pidro dobiti utakmicu.
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27384 Re: Utakmice.
Obicno se slazem sa ovim za bilo kojeg igraca, ali Bekic realno proda 20+ lopti po utakmici. Vec su svi to skontali pa ga i ne pokrivaju dok ne dobije loptu i onda je proda...mirza_15 wrote:Malo pretjerujete. Nije sve do jednog čovjeka. Na kraju krajeva, sa tim istim čovjekom smo dobili 5 utakmica u nizu. Da se razumijemo, ni ja nisam oduševljen njegovim igrama pogotovo u ofanzivnom dijelu, ali neće izmjena Bekić-Pidro dobiti utakmicu.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27385 Re: Utakmice.
Ko zna, možda i hoće. Mali zna ubaciti loptu, a od Bekića te samo oči mogu zaboljeti gledajući njegove bravure.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27386 Re: Utakmice.
Još malo i Bekić će upasti u klub 100 po broju odigranih utakmica.
Trenutno je na 95.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#27387 Re: Utakmice.
Legenda klubaLogovan wrote:Još malo i Bekić će upasti u klub 100 po broju odigranih utakmica.Trenutno je na 95.
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27388 Re: Utakmice.
Treba penzionisati broj 19.Cossack wrote:Legenda klubaLogovan wrote:Još malo i Bekić će upasti u klub 100 po broju odigranih utakmica.Trenutno je na 95.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#27389 Re: Utakmice.
Pa i jesu mu igre na nivou penzioneraLogovan wrote:Treba penzionisati broj 19.Cossack wrote:Legenda klubaLogovan wrote:Još malo i Bekić će upasti u klub 100 po broju odigranih utakmica.Trenutno je na 95.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#27390 Re: Utakmice.
Na derbiju ne očekujem ništa manje
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27391 Re: Utakmice.
Beka ima udarac nema dalje, i penali su mu jaca strana. Samo jebiga nema ili samopuzdanja ili mozga!
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#27392 Re: Utakmice.
Ima li neko likAk za tekmu?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27393 Re: Utakmice.
Ja gledam na ono pay per view.
Mujakić - Lazić
Mujakić - Lazić
-
NORMUS
- Posts: 120
- Joined: 17/07/2013 22:32
#27394 Re: Utakmice.
http://zabavno.xyz/?p=8928&fbclid=IwAR0 ... 6QehVBnmeobordo gandalf wrote:Ima li neko likAk za tekmu?
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#27395 Re: Utakmice.
NORMUS wrote:http://zabavno.xyz/?p=8928&fbclid=IwAR0 ... 6QehVBnmeobordo gandalf wrote:Ima li neko likAk za tekmu?
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27396 Re: Utakmice.
Daj Beku u drugom!!!
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27397 Re: Utakmice.
Dobro za sada, ali treba nastaviti u istom ritmu. I repka je razmontirala Grčku u prvom pa spašavala bod. Samo ozbiljno do samog kraja i bez gluposti (crveni, penal itd.)
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27398 Re: Utakmice.
Samo ozbiljno. Nema.opustanja. Jedan gol mijenja sve.
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27399 Re: Utakmice.
Sjooooo sto ih oplodismo svega mi

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27400 Re: Utakmice.
Rahat tekma 
