Slazem se. Zamijeniti ga odmah na poluvremenu. I njega i Rahmanovica. Na teren poslati Resica i Salcina.Grean wrote:Hajde, dosta mu je, u drugom Resic neka uletiLogovan wrote:Velkoskiiiii![]()
![]()
Lagani trening za derbi.
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27351 Re: Utakmice.
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27352 Re: Utakmice.
Vadi Pidru i čuvaj ga za derbi, jer je očito jedini u ekipi koji zna šta je centaršut.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27353 Re: Utakmice.
Gooooooooooooooooo
0:4
0:4
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27354 Re: Utakmice.
Salčin i Resić in, Rahmanović i Velkoski out.
Rahmanović prije toga stigao da zaradi žuti.
Rahmanović prije toga stigao da zaradi žuti.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27355 Re: Utakmice.
Ubaciti i ovog Hasanovica, odmoriti Handzica.
- GandalfSivi
- Posts: 22788
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#27356 Re: Utakmice.
Jesmo ovo gol poslije kornera dali?
Otcepilo napokon...
Otcepilo napokon...
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27357 Re: Utakmice.
Evo i primili smo ga nakon nase golijade. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#27358 Re: Utakmice.
jer svaku odigra 90 minutaLogovan wrote:Ubaciti i ovog Hasanovica, odmoriti Handzica.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27359 Re: Utakmice.
Opet poslije prekida. Ali dobro, poslije 0:4 mogu malo i da se opuste
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27360 Re: Utakmice.
Haha daleko Bijeljina.todd_smith wrote:jer svaku odigra 90 minutaLogovan wrote:Ubaciti i ovog Hasanovica, odmoriti Handzica.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27361 Re: Utakmice.
Namjerno zuti, imao dva sad je siguran u finalu!mirza_15 wrote:Salčin i Resić in, Rahmanović i Velkoski out.
Rahmanović prije toga stigao da zaradi žuti.
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27362 Re: Utakmice.
Kraj.
Finale, finale, finale...
Finale, finale, finale...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27363 Re: Utakmice.
Aha. Nisam to upratio. Super onda.Pitar sa Kariba wrote:Namjerno zuti, imao dva sad je siguran u finalu!mirza_15 wrote:Salčin i Resić in, Rahmanović i Velkoski out.
Rahmanović prije toga stigao da zaradi žuti.
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#27364 Re: Utakmice.
Lijepo odradjeno
. Rastereceni i odmorni idemo u slijedece tekme.
Steta sto Siroki zabi drugi gol, da je ostalo 1:0 mogli smo se od Toska nekom cudu nadati u revansu. Ovako, jbg, opet finale sa ovim jazavcima.
Daj nam prvu u SIrokom, revans i podizanje pehara na AFH. Skromno.
Steta sto Siroki zabi drugi gol, da je ostalo 1:0 mogli smo se od Toska nekom cudu nadati u revansu. Ovako, jbg, opet finale sa ovim jazavcima.
Daj nam prvu u SIrokom, revans i podizanje pehara na AFH. Skromno.
-
Qoom
- Posts: 1690
- Joined: 17/10/2012 12:36
#27365 Re: Utakmice.
Derbi je IM-PE-RA-TIV!!!
Moramo dobiti, nema kalkulacije, nema ziheraške igre! Jako u duelima i na gol razliku!
Moramo dobiti, nema kalkulacije, nema ziheraške igre! Jako u duelima i na gol razliku!
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
#27366 Re: Utakmice.
Za fudbalske sladokusce:

-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27367 Re: Utakmice.
Povratna lopta Pidre za Handzica, je kvantna fizika za Bekica...
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27368 Re: Utakmice.
Fine akcije, jednostavni golovi, nema komplikovanja, bespotrebnih driblanja da bi se zabio gol. 
Šišić
Šišić
- Maharadza
- Posts: 17071
- Joined: 30/01/2013 15:13
#27369 Re: Utakmice.
Qoom wrote:Derbi je IM-PE-RA-TIV!!!
Moramo dobiti, nema kalkulacije, nema ziheraške igre! Jako u duelima i na gol razliku!
NIKAKVIH KALKULACIJA NE SMIJE BITI! SVI U NAPAD!
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#27370 Re: Utakmice.
Pidro je odlican lijevi bek. Nazalost, Bekic je vec predugo van forme.F&N wrote:Povratna lopta Pidre za Handzica, je kvantna fizika za Bekica...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27371 Re: Utakmice.
Koji klinac onda gura Bekića ispred njega?
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27372 Re: Utakmice.
Bekić se odmorio za kup , ima da rasturi u subotu
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27373 Re: Utakmice.
To nikome nije jasno.Tomahawk11 wrote:Koji klinac onda gura Bekića ispred njega?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#27374 Re: Utakmice.
Baš da vidim hoće li biti: Pidro umoran, Bekić in.Logovan wrote:To nikome nije jasno.Tomahawk11 wrote:Koji klinac onda gura Bekića ispred njega?Pidro se oporavio davno, za reprezentaciju je odigrao utakmicu, jučer odigrao kup, nema razloga da se zapostavlja. Barem ga ja ne vidim.
Bio je u prvoj postavi prije povrede, tako da mi nikako ne ide u glavu zašto je sada na klupi, zašto čeka da ga vrati u prvih 11.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#27375 Re: Utakmice.
Tomahawk11 wrote:Koji klinac onda gura Bekića ispred njega?
Imao nezgodnu povredu valjda mu trebalo duze da se vrati. Jasno je da je Selmir prvi izbor na beku.
