Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#27301 Re: Utakmice.

Post by al-em »

ne treba zvizdati bekicu nego onom ko ga uporno gura
taj igrac je sramota kluba
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27302 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Bekiću ističe ugovor na ljeto, tačnije krajem juna. Još malo i ode Bogu hvala dragom.

Samo da mu naši ne ponude novi ugovor. Potpisat će ga garant ako mu ponude.
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#27303 Re: Utakmice.

Post by jalijas74 »

Meni je ovo bas bila dosadna utakmica. To su oni zabili gol nista ne mjenja utisak. Jedinu utakmicu u ovoj glupoj liga koju sam volio pogledati je bas nasa tekma sa Zrinjevcima. Tu se stvarno bilo mnogo dobrih utakmica neke smo dobijali neke gubili ali to je stvarno bio fudbal. Ovo veceras je bila patnja i jednih i drugih i podsjetila me na one glupe derbije sa Zeljom od prije par godina.
Nista ne zamjeram nikome jednostavno smo bili u nekom grcu nismo igrali svoju igru. Na momente je Zrinjski bio taj koji je krenuo naprijed stiskao i pritiskao a mi smo se kao nesto branili. Uglavnom tekma za zaborav a titula je nasa sve je u nasim nogama i mi odlučujemo o svojoj sudbini a oni mogu osluskivati. Ipak mislim da nismo kao Zeljo da im poklonimo titulu.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27304 Re: Utakmice.

Post by Grean »

F&N wrote:Pidro s jednom nogom je bolji od Bekica. Oporavio se Pidro i prije repreznatcije pa nije igrao protiv Krupe. Koji kurac Halilovic igra prvih 11. Zasto razbija uigranu crtvorku prema naprijed sa ubavivanjem Halilovica. Od zime ni jednu utakmicu nisu sastavili skupa Ahmetovic, Rahmanovic, Tatar i Velkoski. Zasto mora dirati nesto sto je funkcionisalo.
Jebi ga, i mi smo kontradiktorni.

Sad ti prozivas sto je razbio cetvorku koja funkcionise a ostali koji se zale misle da Husref premalo mijenja i previse gura sa istim.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#27305 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

al-em wrote:ne treba zvizdati bekicu nego onom ko ga uporno gura
taj igrac je sramota kluba
Da trener nema alternative, ok halalosum što igra bekić ali imaš Pidru i Šabanovića koji su DOKAZALI da su za dotičnoga i roberto i carlos x2 a on i dalje iz samo njemu znanog razloga gura Bekića i Hebibovića... :run:

Za nadati se da im je ovo večeras pozitivan "šok" kao što je Atalanta bila...u protivnom teško nama koji ovaj cirkus pratimo...
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27306 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Maharadza wrote:
al-em wrote:ne treba zvizdati bekicu nego onom ko ga uporno gura
taj igrac je sramota kluba
Da trener nema alternative, ok halalosum što igra bekić ali imaš Pidru i Šabanovića koji su DOKAZALI da su za dotičnoga i roberto i carlos x2 a on i dalje iz samo njemu znanog razloga gura Bekića i Hebibovića... :run:

Za nadati se da im je ovo večeras pozitivan "šok" kao što je Atalanta bila...u protivnom teško nama koji ovaj cirkus pratimo...
Potpisujem
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#27307 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

Nisu nam toliko problem Bekic, Hebibovic koliko Rahmanovic pa i Tatar koji se ne vide na terenu... Naprijed nista ne mozemo, odbrana koliko, toliko ne stoji lose...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27308 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Jučer nam je išlo sve na ruku. Imamo +9, impotentni Zrinjski, odmorili se kroz reprezentativnu pauzu...međutim igra karina kao i sa Krupom zadnja.
Bekić je standardno izgubljen slučaj, međutim meni je najgori jučer bio Hebib...kruna njegovih mlitavih dodavanja protivničkim igračima u noge je primljeni gol. Sigurno da imaš vremena da se okrećeš pola sata s loptom na liniji umjesto da je odmah izbiješ :-)
Šta je bila poenta početi bez Velkoskog? To kao neko iznenađenje?
Užasno pasivno odigrano. Rahmanović ništa, sredina pasivna, ziheraški, na remi, pa ako se šta otvori, kakva kontra (jah :oops: ), i onda kad primiš gol i imaš čitavo poluvrijeme da to ispraviš, dobiješ jedno veliko ništa.
Mi smo imali pravo na ovaj kiks, imamo luksuz da izgubimo još dvije utakmice. Istina, pobjeda jučer nam je, vjerovatno, donosila titulu.
Ovakvom igrom ćemo prosuti i ovo što imamo. Da li će šef uraditi neke konkretne rokade ili finese kao ovu sa Velkoskim za derbi, vidjećemo.
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#27309 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Mislim da rezultat nema veze s nekom Husrefovom postavkom, vec vise sa bezidejnoscu igraca, a i tu ima sefove odgovornosti. Go smo primili u 50oj minuti, onda smo kao krenuli otvorenije i opet nismo sastavili smislene akcije.
Mozda u subotu bude iznenadjenje. Do sad smo ulazili u nekom zaletu, dobra igra, ocekujemo pobjedu...sad ocekujemo da ne izgubimo
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27310 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Posebna priča su ubačaji lopte, ja ne znam šta je ono, svaki centaršut ide na drugu stativu i putuje dva dana :roll:
User avatar
vicious
Posts: 7670
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#27311 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ne znam više šta da mislim, volim Husrefa i ne pada mi na pamet da ga pljujem ili nešto tjeram, ali ovo sa Hebibom na beku je više jebavanje u zdrav mozak.
Još mu sudija ne dade drugi žuti (a morao je), znači valja nam ga najvjerovatnije i na derbiju gledati tu...
NuraharuN
Posts: 182
Joined: 07/06/2013 00:05

#27312 Re: Utakmice.

Post by NuraharuN »

Prije par hefti, dok je sve još dobro išlo, napisao sam da Husref solidno radi ali da itekako ima mana, pogotovo što forsira Hebibovića na beku umjesto Šabanovića. Tad je bilo da se pravim pametan :-) Mi kao klub nemamo ravnoteže, kad ide dobro onda nema mjesta ni za kakvu kritiku, kad se desi kiks onda je kraj svijeta. E pa nije još, ali na Husrefu je da hitno ispravi neke stvari. Hebib i (pogotovo) Bekić ne mogu biti bekovi ispred akademaca, što je i lako popraviti. Možda i veći problem je užasna forma Rahmanovića. To je glavna razlika u našoj igri od jesen, ali i tu imamo opcija.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27313 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Nakon citanja postova od jucer, mislim da je vecina nas ipak malo pretjerala u pljuvanju.
Jucerasnji poraz jeste veliki korak unazad, ali i dalje imamo ogromnu prednost u odnosu na prvog pratioca.
Iskreno se nadam, i daj Boze da sljedecu utakmicu pocne Pidro umjesto Bekica jer mi nikako nije jasno cime je Bekic zaduzio Musemica toliko da igra svaku utakmicu.
Nekada imam osjecaj da bi kod Husrefa Bekic imao prednost i pored Alabe :lol:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27314 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Nije mi bilo jasno sto Pidro i Krle nisu poceli od prve.

Hebibovicu se zahvaliti, ali odmah traziti zamjenu. Ubjedljivo najgori igrac sinoc. Toliko izgubljenih lopti, propustenih dodavanja, usporavanja kontre...haos.

Pohvale Kovacevicu, mali je odlicno kontrolisao igru u zadnjoj liniji kada bi ostali ispali. :thumbup:
User avatar
armin071
Posts: 6554
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#27315 Re: Utakmice.

Post by armin071 »

Dosli pitari na svoje :roll: Koliko ste ispisnica do sada urucili? Ne dao bog da igramo poput komsija ne bi nam imao ko igrati jer svi bi davno ispisnice dobili... Nista los dan, nista kriza samo pisanje sirotinje dolazi u obzir uz naravno himnu divovi. Nadam se da ce ovi momci izgurati ovo do kraja uz standardnu posjetu onih pravih 1500 pitara sto dolaze svaku padale granate bili 10 ili 1.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27316 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

armin071 wrote:Dosli pitari na svoje :roll: Koliko ste ispisnica do sada urucili? Ne dao bog da igramo poput komsija ne bi nam imao ko igrati jer svi bi davno ispisnice dobili... Nista los dan, nista kriza samo pisanje sirotinje dolazi u obzir uz naravno himnu divovi. Nadam se da ce ovi momci izgurati ovo do kraja uz standardnu posjetu onih pravih 1500 pitara sto dolaze svaku padale granate bili 10 ili 1.
Pa mislim da su Bekic i Hebibovic vec duze vrijeme kriticari ove ekipe jos od prosle 2 sezone cak i u ovoj kada smo i uzimali svako kolo.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27317 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Ma sa hebibom se pretjeruje. Sve sto smo napravili bilo je preko njega nakon sto napravi visak. Da je smotan, jeste, ali daleko da je najgori.
Rahman, tatar, krle su van svake forme. Sva 3 se ne mogu istrpiti, 2 moraju na klupu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27318 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

Dr. Kuca wrote:Ma sa hebibom se pretjeruje. Sve sto smo napravili bilo je preko njega nakon sto napravi visak. Da je smotan, jeste, ali daleko da je najgori.
Rahman, tatar, krle su van svake forme. Sva 3 se ne mogu istrpiti, 2 moraju na klupu.
Na utakmici sa Zrinjskim? Najgori bio. Sve i jednu loptu je gurnuo u noge igračima Zrinjskog. Direktni krivac za gol.
Ide u kontru i opet lopta u igrača Zrinjskog. Partija za ne dao Bog nikom.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27319 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Sto je krivac za gol? Kovacevic promijenio smjer. Krivci su lose postavljeni igraci.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27320 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Tomahawk11 wrote:
Dr. Kuca wrote:Ma sa hebibom se pretjeruje. Sve sto smo napravili bilo je preko njega nakon sto napravi visak. Da je smotan, jeste, ali daleko da je najgori.
Rahman, tatar, krle su van svake forme. Sva 3 se ne mogu istrpiti, 2 moraju na klupu.
Na utakmici sa Zrinjskim? Najgori bio. Sve i jednu loptu je gurnuo u noge igračima Zrinjskog. Direktni krivac za gol.
Ide u kontru i opet lopta u igrača Zrinjskog. Partija za ne dao Bog nikom.
Tu kontru je nabio loptu preko pola terena i trčao za njom da je stigne, onda ispao, pa napravio faul gdje mu je sudija mirne duše mogao pokazati drugi žuti.

Prije toga, poluprilika, vraća mu Tatar povratnu na 18 metara, a od njega se odbija ko od parmak. Ali i što kaže Kuca, ne treba pretjerivati sa njim. Nije bio jedini. Ovi što su trebali da nešto iskreiraju nisu napravili šansu kako treba. I u te dvije Hebibove i u još nekoliko situacija se vidjelo previše nervoze i išlo se iz greške u grešku. Centaršutevi su katastrofalni. 80% ih je balon golmanu u ruke, a i ono ostalo je katastrofalno i to ne samo ovu utakmicu. Protiv Krupe je bilo još gore.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#27321 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Dr. Kuca wrote:Sto je krivac za gol? Kovacevic promijenio smjer. Krivci su lose postavljeni igraci.
Koji kurac stojis na stativi ako gol primimo na toj stativi kojoj ti stojis? koji ces kurac onda tu? Da lijepo izgleda?

I protiv Zrinjskog jedna JEDINA stvar koju je odradio super je bio slobodnjak u drugom iz kojeg smo dobili korner.

Premotaj utakmicu i gledaj. U prvom poluvremenu gubi 3 puta lopte gdje idemo u kontra napad. I to ih gubi, ne jer su ga napali, jer je pritisak. Ne, jer je sam ili nabio loptu u prazan prostor dok Ahmetovic rukom pokaze na drugu stranu, dodaje preslabo i igrac zrinjskog ne mora ni da trci po loptu.

U drugom je dobio zuti, zbog aposlutno nicega i jos se krenuo svadjati sa sudijom gdje lahko moze jos jedan da dobije. Losa primanja, centarsutevi...

Ne znam. Cesto mislim da je raja previse stroga sto se Hebiba tice, i ne kritikujem ga skoro nikada ali sinoc sam vidio zasto ide na zivac raji dosta puta.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27322 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Nije nego se mora naci dezurni krivac. Prije bekica rustemovic, sad bekic, dogodine hebib. Bolest. Istina je drugacija, najlosiji su bili tatar koji je upropastio svaki napad sem onog jednog solo prodora, rahman koji nije us tanju da se zagradi, da osvoji loptu niti da je sacuva kod sebe, crepulja koji se krije iza igraca, te Musemic koji ne zeli da prodrma ekipu malo, te ufuranost da su najjaci na svijetu i da su prvaci svih svjetova.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#27323 Re: Utakmice.

Post by Tomahawk11 »

mirza_15 wrote:
Tu kontru je nabio loptu preko pola terena i trčao za njom da je stigne, onda ispao, pa napravio faul gdje mu je sudija mirne duše mogao pokazati drugi žuti.

Prije toga, poluprilika, vraća mu Tatar povratnu na 18 metara, a od njega se odbija ko od parmak. Ali i što kaže Kuca, ne treba pretjerivati sa njim. Nije bio jedini. Ovi što su trebali da nešto iskreiraju nisu napravili šansu kako treba. I u te dvije Hebibove i u još nekoliko situacija se vidjelo previše nervoze i išlo se iz greške u grešku. Centaršutevi su katastrofalni. 80% ih je balon golmanu u ruke, a i ono ostalo je katastrofalno i to ne samo ovu utakmicu. Protiv Krupe je bilo još gore.
Pisao sam i o tome, slažem se, statični, nepokretni, drvo do drveta, tako je to izgledalo protiv Zrinjskog. I to sa centaršutevima.
Dr. Kuca wrote:Sto je krivac za gol? Kovacevic promijenio smjer. Krivci su lose postavljeni igraci.
Ejs...pa promijenio je smjer i onaj što je posla u korner. Evo napisao ti je todd_smith o čemu je riječ.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27324 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Slazem se. Ali vise je tatar ujebo napada nego hebib, plus sto ima mizernu pomoc od tatara u odbrani.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27325 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Musemić je na ovo gostovanje poveo sljedeće igrače:

Kovačević, Dizdarević, Hasanović, Dupovac, Kurdić, Mustafić, Bekić, Đokanović, Pidro, Šišić, Handžić, Rahmanović, Velkoski, Resić, Salčin, Dervišagić, Kapić, Sabljica

Među ovih 18 igrača, samo četvorica nisu počeli karijeru u Bordo timu. To su Aladin Šišić, Amar Rahmanović, Krste Velkoski i Almir Bekić. 

sport1.ba



Mora da Sabanovic nije spreman, imao je neku povredu vec pred okupljanje mlade reprezentacije
Post Reply