Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27276 Re: Utakmice.
Haj što smo izgubili jebaji ga, ali gore od toga što smo sad ostavili realnu šansu zrinjskom da uz svoje radnje kako samo oni znaju , a to su dokazali u više navrata, dođu u priliku da uzmu titulu.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27277 Re: Utakmice.
Duboko udahnuti i nastaviti dalje. Imali smo 5 bodova prednosti prije pauze. Sada imamo 6. Ne treba nam nervoza sada. Imamo 6 bodova. Imamo najbolji tim. Sabrati se, smiriti. I dalje smo prvi favoriti.
-
EvoMeneJopet
- Posts: 276
- Joined: 04/10/2018 20:29
#27278 Re: Utakmice.
mirza_15 wrote:Duboko udahnuti i nastaviti dalje. Imali smo 5 bodova prednosti prije pauze. Sada imamo 6. Ne treba nam nervoza sada. Imamo 6 bodova. Imamo najbolji tim. Sabrati se, smiriti. I dalje smo prvi favoriti.
Jebati komsinicu u bazi sa puno poraza, i nastaviti ka tituli
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#27279 Re: Utakmice.
Pa ne treba biti pretjerano pametan da se skonta da nam je to jedina preostala opcija. Mozemo li mi to sa ovakvim pristupom igri, pitanje je. Vidjecemo
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27280 Re: Utakmice.
Kao sto rekoh, ako nastavimo sa igrom kao danas, trebamo se zapitati da li uopste zasluzujemo titulu.
Pored cinjenice da Husrefa dosta gotivim, mislim da mu se na kraju sezone bez obzira na rezultat treba zahvaliti i okrenuti trazenju trenera koji bi vise forsirao mlade igrace, a ne gledao iste kao nuzno zlo.
Hvala Bogu pa imamo 6 bodova prednosti i dalje. Ovo ce nadam se biti opomena nasim igracima i ABd uzimamo derbi te nastavljamo prema tituli
Pored cinjenice da Husrefa dosta gotivim, mislim da mu se na kraju sezone bez obzira na rezultat treba zahvaliti i okrenuti trazenju trenera koji bi vise forsirao mlade igrace, a ne gledao iste kao nuzno zlo.
Hvala Bogu pa imamo 6 bodova prednosti i dalje. Ovo ce nadam se biti opomena nasim igracima i ABd uzimamo derbi te nastavljamo prema tituli
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27281 Re: Utakmice.
Moram jednog pohvaliti, a to je KOVAČEVIĆ! Bravo momak! Svaka čast!

- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27282 Re: Utakmice.
A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.rocco_siffredi wrote:Voda u ušima![]()
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno![]()
Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27283 Re: Utakmice.
Valjda 8 bodova u drugom slucaju?Logovan wrote:A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.rocco_siffredi wrote:Voda u ušima![]()
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno![]()
Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja.
- rocco_siffredi
- Posts: 1643
- Joined: 25/07/2015 14:13
#27284 Re: Utakmice.
Zrinjski ce dobiti Krupu, Zelju i Sirokog. 9 bodova. A najviše smo mi krivi jer smo im samopouzdanje digli na maxLogovan wrote:A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.rocco_siffredi wrote:Voda u ušima![]()
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno![]()
Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27285 Re: Utakmice.
Sumnjam da ce listicu dobiti, mislim da ce biti remi u najboljem slucaju.rocco_siffredi wrote:Zrinjski ce dobiti Krupu, Zelju i Sirokog. 9 bodova. A najviše smo mi krivi jer smo im samopouzdanje digli na maxLogovan wrote: A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.
Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja.
Nama samo da je uzeti barem 4 boda iz sljedece dvije utakmice i tada bi manje vise sve bilo gotovo
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27286 Re: Utakmice.
slazem se donekle, samo je kvaka sto nije tragedija kiksati dva puta zaredom, poenta je sto su obje kuci bez datog gola i ozbiljne inicijative i sansi u tim utakmicama..za ekipu koja hoce titulu to je neprihvatljivo....da je toga bilo i da smo bili puno bolji od protivnika i pored kikseva manje bih bio zabrinut i vec od derbija bi bio optimistican da cemo se vratiti na pravi put...ovako sta je garancija da ce biti sve ok, samo optimizam i prica bkti ce sve ok bez pokrica?...da bi bilo ok moras poceti igrati i to pod hitno... a mi ne igramo zafnje dbine utakmica nista ali bad nista...jos je donekle prihvatljivo sto se tabele tice i nije to jos toliko strasno, ali jos ovakva dva kiksa i donji si a tek onda ce Zrinjski sve uraditi i sto ne smiju da dodju do cilja...a da ne pricamo gdje bi sada bili da smo uzeli veceras, haman otvaranje sampanjcamirza_15 wrote:Duboko udahnuti i nastaviti dalje. Imali smo 5 bodova prednosti prije pauze. Sada imamo 6. Ne treba nam nervoza sada. Imamo 6 bodova. Imamo najbolji tim. Sabrati se, smiriti. I dalje smo prvi favoriti.
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27287 Re: Utakmice.
Pa 4 boda prednosti, oni remiziraju to je 3 boda, a mi pobijedimo i 6 bodova.Leopard_SA wrote:Valjda 8 bodova u drugom slucaju?Logovan wrote:A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.rocco_siffredi wrote:Voda u ušima![]()
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno![]()
Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja.
Sve tri? Hoće, ali malo sutra.rocco_siffredi wrote: Zrinjski ce dobiti Krupu, Zelju i Sirokog.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27288 Re: Utakmice.
Pa 4 boda prednosti, oni remiziraju to je 3 boda, a mi pobijedimo i 6 bodova.Logovan wrote:Leopard_SA wrote:Valjda 8 bodova u drugom slucaju?Logovan wrote: A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.
Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja.
Aa. Izvinjavam se. Mislio sam da se sve tri opcije odnose na moguce rezultate u sljedecem kolu
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27289 Re: Utakmice.
Zrinjski ocajno igra..da podsjetim, na proljece u svim utakmicama uz dvije kupa s nama oni imaju 1 dati gol iz igre i to prvu protiv Sirokog gdje su trebali izgubiti...nakon toga dali su dva gola od toga jedan iz sumnjivog penala protiv Goska kuci nekad pred kraj i veceras iz kornera uz poklon naseg golmana
..to nije ozbiljno......problem je sto mi ne igramo zadnje dvije utakmice nista, antifudbal i amaterizam...ja bi sad potpisao da je -2 uz ovakvu njihovu igru i nasu u drugom dijelu prve polusezone...ovako imamo situaciju da su oni cijelo vrijeme losi a mi u zadnjje dvije jos losiji
...ako ne stane pod hitno ovaj cirkus iz zadnje dvije tekme u teskom smo sranju..
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#27290 Re: Utakmice.
Hah ma ništa.Leopard_SA wrote: Aa. Izvinjavam se. Mislio sam da se sve tri opcije odnose na moguce rezultate u sljedecem kolu
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27291 Re: Utakmice.
Problem je sto nemamo igre naprijed, nista kreativno kao sto @north rece.
Plus je sto Husref ima 27 solidnih igraca a kako se cini promjenama nema sta da izgubi.
Ipak je on sef i na njemu je da prepozna nekog ko je gladan i ceka ko' zapeta. Do sad je to probao sa Bekicem i Halilovicem i nisu bili neka pljacka, mozda je red da proba neku nepredvidivu kartu, tipa Bajernovac, Cruz, Resic....ne znam, lupam.
Plus je sto Husref ima 27 solidnih igraca a kako se cini promjenama nema sta da izgubi.
Ipak je on sef i na njemu je da prepozna nekog ko je gladan i ceka ko' zapeta. Do sad je to probao sa Bekicem i Halilovicem i nisu bili neka pljacka, mozda je red da proba neku nepredvidivu kartu, tipa Bajernovac, Cruz, Resic....ne znam, lupam.
Last edited by Grean on 30/03/2019 22:40, edited 1 time in total.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27292 Re: Utakmice.
Utakmicu po utakmicu. Idemo se spremiti za derbi. 6 bodova je još uvijek fina prednost. Pobjeda bi sve ponovo vratila na naš mlin.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#27293 Re: Utakmice.
Meni je Hebibović večeras bio katastrofalan.
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#27294 Re: Utakmice.
Odvikao sam se od Bekića i njegovih pokušaja, a Hebib je onaj slobodnjak dobro opalio, Stanojević je također imao onaj dobar šut , imali smo te dvije dobre prilike, šteta
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#27295 Re: Utakmice.
Slaba utakmica, bez zelje, volje, taktike. Mada bez ovih stvari sva taktika pada u vodu. Krize se desavaju, idemo dalje, jebaiga.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27296 Re: Utakmice.
Nije realno samo njega izdvojiti. Osim Kovacevica, oba stopera i Stanojevica niko ne zasluzuje prolaznu.mirza_15 wrote:Meni je Hebibović večeras bio katastrofalan.
A nije da se ne pitam koliko bi recimo Sabanovic pokazao na desnoj strani evo sad u Kupu npr. On ima te drskosti naprijed ali isto tako zna zaboraviti igraca defanzivno. Mozda zato ne dobija priliku. Dosta ima tu i da je Husref konzervativan tip trenera, ne voli da eksperimentise puno.
Ipak, sve u svemu tjesi me jedno, ne vjerujem da nas ovako los Zrinjski moze prestici.
- Leopard_SA
- Posts: 3650
- Joined: 22/07/2017 18:36
#27297 Re: Utakmice.
Ne bi nikome bio problem sto Sabanovic, Pidro i ostalo mladji igraci ne dobijaju priliku da igraci koji igraju umjesto njih dobro odrade svoj dio poslaGrean wrote:Nije realno samo njega izdvojiti. Osim Kovacevica, oba stopera i Stanojevica niko ne zasluzuje prolaznu.mirza_15 wrote:Meni je Hebibović večeras bio katastrofalan.
A nije da se ne pitam koliko bi recimo Sabanovic pokazao na desnoj strani evo sad u Kupu npr. On ima te drskosti naprijed ali isto tako zna zaboraviti igraca defanzivno. Mozda zato ne dobija priliku. Dosta ima tu i da je Husref konzervativan tip trenera, ne voli da eksperimentise puno.
Ipak, sve u svemu tjesi me jedno, ne vjerujem da nas ovako los Zrinjski moze prestici.
Problem nastaje kada i laik vidi da jedni te isti igraci prave greske zbog kojih primamo golove, a Husref uporno i uporno odbija da te igrace posalje na klupu
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#27298 Re: Utakmice.
@Grean, da, ali ako se mi vratimo normalnoj igri...Zrinjski 6 utakmica nista ne igra, mi zadnje dvije ali gore cak nego oni tih sest...ako nastavimo ovako belaj je opasan i zagarantovan.... ako barem 70% onoga od prije budemo pruzali na terenu ne da nas nece stici nego cemo opet povecati prednost....Zrinjski puno bolje od ovoga ne vjerujem da ce moci, to pokazuje 1 dati gol iz igre u toliko utakmica...tako da sve je na nama...zato izvolite igraci i treneru pokazite sta znate i koliko mozete..od mene jos nemate pljuvanje niti nista slicno tome, a na kraju ce se sve lijepo kazati koliko ko zna i moze..po tome cete na kraju i dobiti ocjenu i ono sto zasluzite..
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#27299 Re: Utakmice.
@leopard, Pidro je bio povrijedjen i sad je nakon dugo vremena odigrao utakmicu za U21 sto znaci i da je poumoran. Hocu da vjerujem da je to jedini razlog sto je ostao na klupi.
Sto se Husrefa tice on ne voli eksperimente i to treba prihvatiti. Sa druge strane Sliskovic voli kao sa ovim 17-godisnjim Stanicem u kljucnoj utakmici (koji je doduse odigrao istu tu U21 utakmicu kao i Pidro), nije mu on donio nista specijalno ali je hrabrost. Svako ima svoje a na kraju ce rezultat pokazati cija filozofija pije vode.
Ja mislim da je ovakav Zrinjski prelos da nam uzme titulu ako ih ova pobjeda ne preobrazi na neki nacin.
Sto se Husrefa tice on ne voli eksperimente i to treba prihvatiti. Sa druge strane Sliskovic voli kao sa ovim 17-godisnjim Stanicem u kljucnoj utakmici (koji je doduse odigrao istu tu U21 utakmicu kao i Pidro), nije mu on donio nista specijalno ali je hrabrost. Svako ima svoje a na kraju ce rezultat pokazati cija filozofija pije vode.
Ja mislim da je ovakav Zrinjski prelos da nam uzme titulu ako ih ova pobjeda ne preobrazi na neki nacin.
-
F&N
- Posts: 5279
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#27300 Re: Utakmice.
Pidro s jednom nogom je bolji od Bekica. Oporavio se Pidro i prije repreznatcije pa nije igrao protiv Krupe. Koji kurac Halilovic igra prvih 11. Zasto razbija uigranu crtvorku prema naprijed sa ubavivanjem Halilovica. Od zime ni jednu utakmicu nisu sastavili skupa Ahmetovic, Rahmanovic, Tatar i Velkoski. Zasto mora dirati nesto sto je funkcionisalo.
