Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27276 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Haj što smo izgubili jebaji ga, ali gore od toga što smo sad ostavili realnu šansu zrinjskom da uz svoje radnje kako samo oni znaju , a to su dokazali u više navrata, dođu u priliku da uzmu titulu.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27277 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Duboko udahnuti i nastaviti dalje. Imali smo 5 bodova prednosti prije pauze. Sada imamo 6. Ne treba nam nervoza sada. Imamo 6 bodova. Imamo najbolji tim. Sabrati se, smiriti. I dalje smo prvi favoriti.
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#27278 Re: Utakmice.

Post by EvoMeneJopet »

mirza_15 wrote:Duboko udahnuti i nastaviti dalje. Imali smo 5 bodova prednosti prije pauze. Sada imamo 6. Ne treba nam nervoza sada. Imamo 6 bodova. Imamo najbolji tim. Sabrati se, smiriti. I dalje smo prvi favoriti.
:thumbup:

Jebati komsinicu u bazi sa puno poraza, i nastaviti ka tituli :thumbup:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27279 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Pa ne treba biti pretjerano pametan da se skonta da nam je to jedina preostala opcija. Mozemo li mi to sa ovakvim pristupom igri, pitanje je. Vidjecemo
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27280 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Kao sto rekoh, ako nastavimo sa igrom kao danas, trebamo se zapitati da li uopste zasluzujemo titulu.
Pored cinjenice da Husrefa dosta gotivim, mislim da mu se na kraju sezone bez obzira na rezultat treba zahvaliti i okrenuti trazenju trenera koji bi vise forsirao mlade igrace, a ne gledao iste kao nuzno zlo.
Hvala Bogu pa imamo 6 bodova prednosti i dalje. Ovo ce nadam se biti opomena nasim igracima i ABd uzimamo derbi te nastavljamo prema tituli
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27281 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Moram jednog pohvaliti, a to je KOVAČEVIĆ! Bravo momak! Svaka čast! :thumbup: :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27282 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

rocco_siffredi wrote:Voda u ušima :-)
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno :zid: :roll:
A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.

Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja. :-)
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27283 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote:
rocco_siffredi wrote:Voda u ušima :-)
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno :zid: :roll:
A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.

Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja. :-)
Valjda 8 bodova u drugom slucaju?
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#27284 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Logovan wrote:
rocco_siffredi wrote:Voda u ušima :-)
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno :zid: :roll:
A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.

Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja. :-)
Zrinjski ce dobiti Krupu, Zelju i Sirokog. 9 bodova. A najviše smo mi krivi jer smo im samopouzdanje digli na max
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27285 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

rocco_siffredi wrote:
Logovan wrote: A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.

Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja. :-)
Zrinjski ce dobiti Krupu, Zelju i Sirokog. 9 bodova. A najviše smo mi krivi jer smo im samopouzdanje digli na max
Sumnjam da ce listicu dobiti, mislim da ce biti remi u najboljem slucaju.
Nama samo da je uzeti barem 4 boda iz sljedece dvije utakmice i tada bi manje vise sve bilo gotovo
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27286 Re: Utakmice.

Post by north »

mirza_15 wrote:Duboko udahnuti i nastaviti dalje. Imali smo 5 bodova prednosti prije pauze. Sada imamo 6. Ne treba nam nervoza sada. Imamo 6 bodova. Imamo najbolji tim. Sabrati se, smiriti. I dalje smo prvi favoriti.
slazem se donekle, samo je kvaka sto nije tragedija kiksati dva puta zaredom, poenta je sto su obje kuci bez datog gola i ozbiljne inicijative i sansi u tim utakmicama..za ekipu koja hoce titulu to je neprihvatljivo....da je toga bilo i da smo bili puno bolji od protivnika i pored kikseva manje bih bio zabrinut i vec od derbija bi bio optimistican da cemo se vratiti na pravi put...ovako sta je garancija da ce biti sve ok, samo optimizam i prica bkti ce sve ok bez pokrica?...da bi bilo ok moras poceti igrati i to pod hitno... a mi ne igramo zafnje dbine utakmica nista ali bad nista...jos je donekle prihvatljivo sto se tabele tice i nije to jos toliko strasno, ali jos ovakva dva kiksa i donji si a tek onda ce Zrinjski sve uraditi i sto ne smiju da dodju do cilja...a da ne pricamo gdje bi sada bili da smo uzeli veceras, haman otvaranje sampanjca :skoljka: ...ali hajde, najgore bi sad bilo srati po igracima sto emigracija radi, to je van svake pameti i cisti pitarluk.....pa sad valjda najvise treba mir i pod hitno se vratiti s igrom gdje si bio kad si imao +11...i pred prosli derbi smo bili u ocajnoj situaciji, puno goroj nego sad, Atalanta i Gosk,pljuvalo se sve i svasta pa je od te utakmice procepilo i nine stalo do kraja polusezone...nadati se da moze opet...sami smo sebi stvorili pritisak koji nije trebao, sad nek se igraci i trener iscupaju i sve ok...ako popuse na kraju, onda nema smisla nista dalje pricati i traziti bilo kakve alibije za bilo koga jer ce to biti katastrofa sirih razmjera..
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27287 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Leopard_SA wrote:
Logovan wrote:
rocco_siffredi wrote:Voda u ušima :-)
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno :zid: :roll:
A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.

Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja. :-)
Valjda 8 bodova u drugom slucaju?
Pa 4 boda prednosti, oni remiziraju to je 3 boda, a mi pobijedimo i 6 bodova.
rocco_siffredi wrote: Zrinjski ce dobiti Krupu, Zelju i Sirokog.
Sve tri? Hoće, ali malo sutra.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27288 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Logovan wrote:
Leopard_SA wrote:
Logovan wrote: A Zrinjski igra sad sa Krupom, pa sa komšijama, pa onda sa Širokim.

Oni pobjeda, mi remi - 4 boda
Oni remi, mi pobjeda - 6 bodova
Oni remi, mi remi - 6 bodova
A 6 kola do kraja. :-)
Valjda 8 bodova u drugom slucaju?
Pa 4 boda prednosti, oni remiziraju to je 3 boda, a mi pobijedimo i 6 bodova.
Aa. Izvinjavam se. Mislio sam da se sve tri opcije odnose na moguce rezultate u sljedecem kolu
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27289 Re: Utakmice.

Post by north »

Zrinjski ocajno igra..da podsjetim, na proljece u svim utakmicama uz dvije kupa s nama oni imaju 1 dati gol iz igre i to prvu protiv Sirokog gdje su trebali izgubiti...nakon toga dali su dva gola od toga jedan iz sumnjivog penala protiv Goska kuci nekad pred kraj i veceras iz kornera uz poklon naseg golmana :-) ..to nije ozbiljno......problem je sto mi ne igramo zadnje dvije utakmice nista, antifudbal i amaterizam...ja bi sad potpisao da je -2 uz ovakvu njihovu igru i nasu u drugom dijelu prve polusezone...ovako imamo situaciju da su oni cijelo vrijeme losi a mi u zadnjje dvije jos losiji :roll: ...ako ne stane pod hitno ovaj cirkus iz zadnje dvije tekme u teskom smo sranju..
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27290 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Leopard_SA wrote: Aa. Izvinjavam se. Mislio sam da se sve tri opcije odnose na moguce rezultate u sljedecem kolu
Hah ma ništa. :D Fakat moramo biti totalni idioti da prokockamo ovu prednost. Da se ne lažemo ovo je i dalje dobra prednost, obzirom da je ostalo 9 kola do kraja i da smo prvi ako budemo imali isti broj bodova kao Zrinjski (ovih 6 bodova je na nekin način 7 bodova). Gol razlika bolja puno, isti broj primljenih golova i 18 golova smo više zabili. Bolji smo u međusobnom omjeru.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27291 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Problem je sto nemamo igre naprijed, nista kreativno kao sto @north rece.

Plus je sto Husref ima 27 solidnih igraca a kako se cini promjenama nema sta da izgubi.

Ipak je on sef i na njemu je da prepozna nekog ko je gladan i ceka ko' zapeta. Do sad je to probao sa Bekicem i Halilovicem i nisu bili neka pljacka, mozda je red da proba neku nepredvidivu kartu, tipa Bajernovac, Cruz, Resic....ne znam, lupam.
Last edited by Grean on 30/03/2019 22:40, edited 1 time in total.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27292 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Utakmicu po utakmicu. Idemo se spremiti za derbi. 6 bodova je još uvijek fina prednost. Pobjeda bi sve ponovo vratila na naš mlin.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#27293 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Meni je Hebibović večeras bio katastrofalan.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#27294 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Odvikao sam se od Bekića i njegovih pokušaja, a Hebib je onaj slobodnjak dobro opalio, Stanojević je također imao onaj dobar šut , imali smo te dvije dobre prilike, šteta
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#27295 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Slaba utakmica, bez zelje, volje, taktike. Mada bez ovih stvari sva taktika pada u vodu. Krize se desavaju, idemo dalje, jebaiga.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27296 Re: Utakmice.

Post by Grean »

mirza_15 wrote:Meni je Hebibović večeras bio katastrofalan.
Nije realno samo njega izdvojiti. Osim Kovacevica, oba stopera i Stanojevica niko ne zasluzuje prolaznu.

A nije da se ne pitam koliko bi recimo Sabanovic pokazao na desnoj strani evo sad u Kupu npr. On ima te drskosti naprijed ali isto tako zna zaboraviti igraca defanzivno. Mozda zato ne dobija priliku. Dosta ima tu i da je Husref konzervativan tip trenera, ne voli da eksperimentise puno.

Ipak, sve u svemu tjesi me jedno, ne vjerujem da nas ovako los Zrinjski moze prestici.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3650
Joined: 22/07/2017 18:36

#27297 Re: Utakmice.

Post by Leopard_SA »

Grean wrote:
mirza_15 wrote:Meni je Hebibović večeras bio katastrofalan.
Nije realno samo njega izdvojiti. Osim Kovacevica, oba stopera i Stanojevica niko ne zasluzuje prolaznu.

A nije da se ne pitam koliko bi recimo Sabanovic pokazao na desnoj strani evo sad u Kupu npr. On ima te drskosti naprijed ali isto tako zna zaboraviti igraca defanzivno. Mozda zato ne dobija priliku. Dosta ima tu i da je Husref konzervativan tip trenera, ne voli da eksperimentise puno.

Ipak, sve u svemu tjesi me jedno, ne vjerujem da nas ovako los Zrinjski moze prestici.
Ne bi nikome bio problem sto Sabanovic, Pidro i ostalo mladji igraci ne dobijaju priliku da igraci koji igraju umjesto njih dobro odrade svoj dio posla
Problem nastaje kada i laik vidi da jedni te isti igraci prave greske zbog kojih primamo golove, a Husref uporno i uporno odbija da te igrace posalje na klupu
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#27298 Re: Utakmice.

Post by north »

@Grean, da, ali ako se mi vratimo normalnoj igri...Zrinjski 6 utakmica nista ne igra, mi zadnje dvije ali gore cak nego oni tih sest...ako nastavimo ovako belaj je opasan i zagarantovan.... ako barem 70% onoga od prije budemo pruzali na terenu ne da nas nece stici nego cemo opet povecati prednost....Zrinjski puno bolje od ovoga ne vjerujem da ce moci, to pokazuje 1 dati gol iz igre u toliko utakmica...tako da sve je na nama...zato izvolite igraci i treneru pokazite sta znate i koliko mozete..od mene jos nemate pljuvanje niti nista slicno tome, a na kraju ce se sve lijepo kazati koliko ko zna i moze..po tome cete na kraju i dobiti ocjenu i ono sto zasluzite..
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27299 Re: Utakmice.

Post by Grean »

@leopard, Pidro je bio povrijedjen i sad je nakon dugo vremena odigrao utakmicu za U21 sto znaci i da je poumoran. Hocu da vjerujem da je to jedini razlog sto je ostao na klupi.

Sto se Husrefa tice on ne voli eksperimente i to treba prihvatiti. Sa druge strane Sliskovic voli kao sa ovim 17-godisnjim Stanicem u kljucnoj utakmici (koji je doduse odigrao istu tu U21 utakmicu kao i Pidro), nije mu on donio nista specijalno ali je hrabrost. Svako ima svoje a na kraju ce rezultat pokazati cija filozofija pije vode.

Ja mislim da je ovakav Zrinjski prelos da nam uzme titulu ako ih ova pobjeda ne preobrazi na neki nacin.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27300 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Pidro s jednom nogom je bolji od Bekica. Oporavio se Pidro i prije repreznatcije pa nije igrao protiv Krupe. Koji kurac Halilovic igra prvih 11. Zasto razbija uigranu crtvorku prema naprijed sa ubavivanjem Halilovica. Od zime ni jednu utakmicu nisu sastavili skupa Ahmetovic, Rahmanovic, Tatar i Velkoski. Zasto mora dirati nesto sto je funkcionisalo.
Post Reply