Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
omega369 wrote:Danas pravi ispit zrelosti. Pobjeda bi gotovo sigurno znacila titulu. Tacno je da ima jos 9 kola do kraja ali to bi znacilo da bi oni morali sve pobjediti do kraja a mi 5 izgubiti sto je ono...domen SF
Bod bi bio nastavak "ganjanja" ali opet bi oni morali sve pobjediti a mi 4 izgubiti
Znaci, samo ne smijemo izgubiti jer bi onda fakat napravili veresiju od onoga sto smo radili cijelo prvenstvo
Iskreno ja se bas bojim danasnje utakmice. Nekako me strah tog psihickog momenta.
Oni dolaze bez pritiska. Vec su se i sami otpisali i sta god urade njima je odlicno. Mi smo opet pod pritiskom da pobijedom "zavrsimo" titulu... Bice i raje bruku sve su prilike. Nama i X odgovara tako da ne treba srljati i dizati tenziju ako ne budemo vodili nakon 45 minuta.
Nadam se da je pauza napunila baterije igracima. Da je Husref restartovao Rahmanovica, jer nam je stari Rahmanovic prebitan, jednostavno daje dimenziju vise ekipi... Ostali su manje vise na svom nivou.
Dolazi jedina ekipa koja nas je i pored dva poraza dijelom nadigrala u ove dvije zadnje utakmice. Kao sto rece Jusufbegovic sinoc do Tatarovog gola napravili su vise sansi a i u prvoj su imali malo vise loptu u nogama.
Kako god, mi smo u psiholoskoj prednosti. Kao sto neko rece puno ce zavisiti od forme Rahmanovica. Kad je on na nivou, drzimo dobro loptu na sredini sto ce biti vazno.
Ima nesta sto se zove Bozija pravda. Taj zakon kaze da kad nekoga nepravedno zakines slijedi ti kazna, ili ti ga karma. Husref 2/3 prvenstva igrao bez Bekica i Halilovica i sa Rahmanovicem u prvih 11. Sa Pidrom i Sabanovicem. Kad se ovaj retard Bekic oporavio Husref ga vrati i sve 2/3 prvenstva pefektno odigrano od Pidre zanemaris i samo ga gurnes na klupu. Onda vraca Halilovica u prvih 11 i razbija idealnu 4 naprijed koja je radila ko sad Ahmet, Krle, Rahmanovic, Tatar. Ne ide mora se obiti o glavu. Usrali su sve.
GandalfSivi wrote:Mogao sam pare staviti da ce biti 0:1, znao sam od Krupe. Jebem mu mater da mu jebem (onako generalno), ko te nije volio nije ni obolio...
Cuj od Krupe se znalo.Znalo se jos od kup utakmice protiv Zrinjskog na Kosevu.
Osim utakmice protiv Tuzla City i Sirokog u ljetnom dijelu sve je ostalo bilo agonija za gledati.
U puno smo losijoj formi nego u jesenjem dijelu.Da bar nismo protiv Krupe kiksali ali eto igrati do kraja pa sta bude.
Sa ovakvom formom Boga mi slabo sta imamo traziti.
F&N wrote:Ima nesta sto se zove Bozija pravda. Taj zakon kaze da kad nekoga nepravedno zakines slijedi ti kazna, ili ti ga karma. Husref 2/3 prvenstva igrao bez Bekica i Halilovica i sa Rahmanovicem u prvih 11. Sa Pidrom i Sabanovicem. Kad se ovaj retard Bekic oporavio Husref ga vrati i sve 2/3 prvenstva pefektno odigrano od Pidre zanemaris i samo ga gurnes na klupu. Onda vraca Halilovica u prvih 11 i razbija idealnu 4 naprijed koja je radila ko sad Ahmet, Krle, Rahmanovic, Tatar. Ne ide mora se obiti o glavu. Usrali su sve.
Nije to to. Svi igraci su odlicni za nase lige (plus minus Bekic), ali mi smo Sarajevo, mi nismo u glavi dobri ko god da igra. Realno i veceras puno bolji, ali kad si uhljup, oni jedan korner i jedan gol. Mi nista opet, realno moramo pet puta biti bolji da pobjedimo ovakve tekme. Uzmi zadnjih 30 derbija, dva puta su bili bolji (Kosevo 0:3 i Grbavica 2:1), a uzeli au nas isto puta koliko i mi njih.
Hajde sto su bili tromi, bezidejni i tehnicki losi...ali onolika kolicina psihicke nepripremljenosti za moguce vodstvo protivnika je nevjerovatna. Par igraca su psihicki na nivou djecaka u pubertetu.
Last edited by Awakened on 30/03/2019 21:15, edited 1 time in total.
F&N wrote:Ima nesta sto se zove Bozija pravda. Taj zakon kaze da kad nekoga nepravedno zakines slijedi ti kazna, ili ti ga karma. Husref 2/3 prvenstva igrao bez Bekica i Halilovica i sa Rahmanovicem u prvih 11. Sa Pidrom i Sabanovicem. Kad se ovaj retard Bekic oporavio Husref ga vrati i sve 2/3 prvenstva pefektno odigrano od Pidre zanemaris i samo ga gurnes na klupu. Onda vraca Halilovica u prvih 11 i razbija idealnu 4 naprijed koja je radila ko sad Ahmet, Krle, Rahmanovic, Tatar. Ne ide mora se obiti o glavu. Usrali su sve.
Nije to to. Svi igraci su odlicni za nase lige (plus minus Bekic), ali mi smo Sarajevo, mi nismo u glavi dobri ko god da igra. Realno i veceras puno bolji, ali kad si uhljup, oni jedan korner i jedan gol. Mi nista opet, realno moramo pet puta biti bolji da pobjedimo ovakve tekme. Uzmi zadnjih 30 derbija, dva puta su bili bolji (Kosevo 0:3 i Grbavica 2:1), a uzeli au nas isto puta koliko i mi njih.
Nevjerovatno!!!
Ma nismo bili bolji. Bili smo bolji onoliko koliko je njima trebalo da budemo bolji. Jalova incijativa. Bez sansi bez akcija. Jalovo nekreativno uzas. Ni nalik na ono Sarajevo od jeseni. Svaku narednu tekmu koju Bekic bude prva postava ja vise ne gledam. Ne mogu. Onoliki idiotizam onolikog glupana retardiranog ja nisam u zivotu vidio. Jeboga obaj ko ga vrati u prvi tim. Uzas. I Halilovic također.
Da mi je doživjeti (a prolazi mi vrijeme) da mi NEKOGA POBIJEDIMO kada je to potrebno a ne da se sami zakopamo i zakucavamo sebi ekser.
Tačno mi dijete neće pratiti fudbal, necu mu dati da primirise ovih vječnim gubitnicima. Znam da nije jos gotovo ali ovo nije normalno i čini mi se da vodi upravo ka tome da nećemo osvojiti titulu. Ove glave, ovaj mentalitet... Ovo nisam nigdje vidio.
rocco_siffredi wrote:Voda u ušima
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno
Ovo je, ako nista, dobro zbog derbija. Da smo uzeli ili odigrali nerijeseno otisli bi naguzeni na Grbavicu.
Ovako, ako nece da sve uprskaju sto su do sad uradili i igraci i strucni stab trebaju nategnuti mozdane vijuge i ne dozvoliti sebi jos jednu ovakvu utakmicu u kojoj nisi imao sta vidjeti za 90' minuta. Ovo je sramota za ligu, da su ovo dvije prvoplasirane ekipe.
Zrinjski nikad losiji ali eto jedna lopta je bila dosta da uzmu tri boda. Inace nista nisu pokazali kao ni mi.