Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27251 Re: Utakmice.

Post by F&N »

omega369 wrote:Danas pravi ispit zrelosti. Pobjeda bi gotovo sigurno znacila titulu. Tacno je da ima jos 9 kola do kraja ali to bi znacilo da bi oni morali sve pobjediti do kraja a mi 5 izgubiti sto je ono...domen SF :-)

Bod bi bio nastavak "ganjanja" ali opet bi oni morali sve pobjediti a mi 4 izgubiti ;-)

Znaci, samo ne smijemo izgubiti jer bi onda fakat napravili veresiju od onoga sto smo radili cijelo prvenstvo
Iskreno ja se bas bojim danasnje utakmice. Nekako me strah tog psihickog momenta.
Oni dolaze bez pritiska. Vec su se i sami otpisali i sta god urade njima je odlicno. Mi smo opet pod pritiskom da pobijedom "zavrsimo" titulu... Bice i raje bruku sve su prilike. Nama i X odgovara tako da ne treba srljati i dizati tenziju ako ne budemo vodili nakon 45 minuta.
Nadam se da je pauza napunila baterije igracima. Da je Husref restartovao Rahmanovica, jer nam je stari Rahmanovic prebitan, jednostavno daje dimenziju vise ekipi... Ostali su manje vise na svom nivou.
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27252 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

SVI NA KOŠEVO!
Image
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27253 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Nece biti lako ali nama i remi odgovara.

Dolazi jedina ekipa koja nas je i pored dva poraza dijelom nadigrala u ove dvije zadnje utakmice. Kao sto rece Jusufbegovic sinoc do Tatarovog gola napravili su vise sansi a i u prvoj su imali malo vise loptu u nogama.

Kako god, mi smo u psiholoskoj prednosti. Kao sto neko rece puno ce zavisiti od forme Rahmanovica. Kad je on na nivou, drzimo dobro loptu na sredini sto ce biti vazno.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22796
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27254 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Nervoza svega mi. Vidjet cemo...
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2685
Joined: 07/05/2009 19:51

#27255 Re: Utakmice.

Post by Magarece_godine »

Link?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22796
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27256 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Fuj, mi ga necemo dati iz 100 kornera...
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#27257 Re: Utakmice.

Post by EvoMeneJopet »

Hebibovic trebo crveni dva puta dobiti...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22796
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27258 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Mogao sam pare staviti da ce biti 0:1, znao sam od Krupe. Jebem mu mater da mu jebem (onako generalno), ko te nije volio nije ni obolio...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27259 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

Osvojili smo titulu pristup.
Ovaj Zrinjski nikad losija ekipa. A sad neka razmisljaju kako ce dalje.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#27260 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Najebem se majke svim igracima zajedno sa strucni stabom, dabogda izgubili i titulu i kup
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#27261 Re: Utakmice.

Post by Nadzorna_ploca »

DaBogda ti dobio ban mi uzimamu duplu aBd.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#27262 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Sad ce nam.se kefalo smijati
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27263 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Ima nesta sto se zove Bozija pravda. Taj zakon kaze da kad nekoga nepravedno zakines slijedi ti kazna, ili ti ga karma. Husref 2/3 prvenstva igrao bez Bekica i Halilovica i sa Rahmanovicem u prvih 11. Sa Pidrom i Sabanovicem. Kad se ovaj retard Bekic oporavio Husref ga vrati i sve 2/3 prvenstva pefektno odigrano od Pidre zanemaris i samo ga gurnes na klupu. Onda vraca Halilovica u prvih 11 i razbija idealnu 4 naprijed koja je radila ko sad Ahmet, Krle, Rahmanovic, Tatar. Ne ide mora se obiti o glavu. Usrali su sve.
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#27264 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

GandalfSivi wrote:Mogao sam pare staviti da ce biti 0:1, znao sam od Krupe. Jebem mu mater da mu jebem (onako generalno), ko te nije volio nije ni obolio...
Cuj od Krupe se znalo.Znalo se jos od kup utakmice protiv Zrinjskog na Kosevu.
Osim utakmice protiv Tuzla City i Sirokog u ljetnom dijelu sve je ostalo bilo agonija za gledati.
U puno smo losijoj formi nego u jesenjem dijelu.Da bar nismo protiv Krupe kiksali ali eto igrati do kraja pa sta bude.
Sa ovakvom formom Boga mi slabo sta imamo traziti.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22796
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#27265 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

F&N wrote:Ima nesta sto se zove Bozija pravda. Taj zakon kaze da kad nekoga nepravedno zakines slijedi ti kazna, ili ti ga karma. Husref 2/3 prvenstva igrao bez Bekica i Halilovica i sa Rahmanovicem u prvih 11. Sa Pidrom i Sabanovicem. Kad se ovaj retard Bekic oporavio Husref ga vrati i sve 2/3 prvenstva pefektno odigrano od Pidre zanemaris i samo ga gurnes na klupu. Onda vraca Halilovica u prvih 11 i razbija idealnu 4 naprijed koja je radila ko sad Ahmet, Krle, Rahmanovic, Tatar. Ne ide mora se obiti o glavu. Usrali su sve.
Nije to to. Svi igraci su odlicni za nase lige (plus minus Bekic), ali mi smo Sarajevo, mi nismo u glavi dobri ko god da igra. Realno i veceras puno bolji, ali kad si uhljup, oni jedan korner i jedan gol. Mi nista opet, realno moramo pet puta biti bolji da pobjedimo ovakve tekme. Uzmi zadnjih 30 derbija, dva puta su bili bolji (Kosevo 0:3 i Grbavica 2:1), a uzeli au nas isto puta koliko i mi njih.

Nevjerovatno!!!
EvoMeneJopet
Posts: 276
Joined: 04/10/2018 20:29

#27266 Re: Utakmice.

Post by EvoMeneJopet »

emigrazione wrote:Najebem se majke svim igracima zajedno sa strucni stabom, dabogda izgubili i titulu i kup
Napusi se ti meni kurca klosaru.
Awakened
Posts: 755
Joined: 19/08/2013 03:33

#27267 Re: Utakmice.

Post by Awakened »

Hajde sto su bili tromi, bezidejni i tehnicki losi...ali onolika kolicina psihicke nepripremljenosti za moguce vodstvo protivnika je nevjerovatna. Par igraca su psihicki na nivou djecaka u pubertetu.
Last edited by Awakened on 30/03/2019 21:15, edited 1 time in total.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#27268 Re: Utakmice.

Post by F&N »

GandalfSivi wrote:
F&N wrote:Ima nesta sto se zove Bozija pravda. Taj zakon kaze da kad nekoga nepravedno zakines slijedi ti kazna, ili ti ga karma. Husref 2/3 prvenstva igrao bez Bekica i Halilovica i sa Rahmanovicem u prvih 11. Sa Pidrom i Sabanovicem. Kad se ovaj retard Bekic oporavio Husref ga vrati i sve 2/3 prvenstva pefektno odigrano od Pidre zanemaris i samo ga gurnes na klupu. Onda vraca Halilovica u prvih 11 i razbija idealnu 4 naprijed koja je radila ko sad Ahmet, Krle, Rahmanovic, Tatar. Ne ide mora se obiti o glavu. Usrali su sve.
Nije to to. Svi igraci su odlicni za nase lige (plus minus Bekic), ali mi smo Sarajevo, mi nismo u glavi dobri ko god da igra. Realno i veceras puno bolji, ali kad si uhljup, oni jedan korner i jedan gol. Mi nista opet, realno moramo pet puta biti bolji da pobjedimo ovakve tekme. Uzmi zadnjih 30 derbija, dva puta su bili bolji (Kosevo 0:3 i Grbavica 2:1), a uzeli au nas isto puta koliko i mi njih.

Nevjerovatno!!!
Ma nismo bili bolji. Bili smo bolji onoliko koliko je njima trebalo da budemo bolji. Jalova incijativa. Bez sansi bez akcija. Jalovo nekreativno uzas. Ni nalik na ono Sarajevo od jeseni. Svaku narednu tekmu koju Bekic bude prva postava ja vise ne gledam. Ne mogu. Onoliki idiotizam onolikog glupana retardiranog ja nisam u zivotu vidio. Jeboga obaj ko ga vrati u prvi tim. Uzas. I Halilovic također.
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27269 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

HAHAHAHA jebem ti majku šta smo ovo uradili. :zid: :zid: :zid: Ne vjerujem mile mi majke! :zid: Pa da je remijem završilo bilo bi odlično. Mi izgubili..... :run:

Igra loša, nešto slično kao protiv Krupe.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#27270 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Da mi je doživjeti (a prolazi mi vrijeme) da mi NEKOGA POBIJEDIMO kada je to potrebno a ne da se sami zakopamo i zakucavamo sebi ekser.

Tačno mi dijete neće pratiti fudbal, necu mu dati da primirise ovih vječnim gubitnicima. Znam da nije jos gotovo ali ovo nije normalno i čini mi se da vodi upravo ka tome da nećemo osvojiti titulu. Ove glave, ovaj mentalitet... Ovo nisam nigdje vidio.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#27271 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

:-)
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#27272 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

E ne mogu sebi doći matere mi. Nije mi dobro. :roll: :roll: :zid:
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1643
Joined: 25/07/2015 14:13

#27273 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Voda u ušima :-)
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno :zid: :roll:
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#27274 Re: Utakmice.

Post by emigrazione »

Haj malo stavite Becirspahica sa skupstine :lol:
Kako ce se frajko pokenjati mnoguma po glavi na kraju sezone ;-)
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#27275 Re: Utakmice.

Post by Grean »

rocco_siffredi wrote:Voda u ušima :-)
A ide derbi, eto Širokog, Kup. Vise nista nije sigurno :zid: :roll:
Ovo je, ako nista, dobro zbog derbija. Da smo uzeli ili odigrali nerijeseno otisli bi naguzeni na Grbavicu.

Ovako, ako nece da sve uprskaju sto su do sad uradili i igraci i strucni stab trebaju nategnuti mozdane vijuge i ne dozvoliti sebi jos jednu ovakvu utakmicu u kojoj nisi imao sta vidjeti za 90' minuta. Ovo je sramota za ligu, da su ovo dvije prvoplasirane ekipe.

Zrinjski nikad losiji ali eto jedna lopta je bila dosta da uzmu tri boda. Inace nista nisu pokazali kao ni mi.
Post Reply