Federalna televizija

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2726 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Mogu samo pomisliti šta će uraditi sa Fazlinovićima u novoj sezoni mislim ta serija je davno trebala staviti ključ u bravu ali jok i sada će biti vjerovatno negledljivo
User avatar
TDK-90
Posts: 1211
Joined: 26/02/2012 12:15

#2727 Re: Federalna televizija

Post by TDK-90 »

Otkad nije bila viza za budućnost :-D
Posebno je zapažena ona epizoda gdje svi glumci pjevaju na nekom veselju :D :D :D
User avatar
branimir stulic
Posts: 904
Joined: 07/03/2007 16:37
Location: sarajevo

#2728 Re: Federalna televizija

Post by branimir stulic »

U nedelju premijera - Bitka na Neretvi, 1209709 put ove godine.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#2729 Re: Federalna televizija

Post by dustaban »

zna li mi neko reci koji je ono fazon sa vremenskom prognozom?
je li ono svako vece druga mjesna zajednica ima pravo da posalje neku aktivistcu, ili ono urednik ftv zove svoje komsinice, ili ono pred dnevnik izadju ispred televizije i zamole prvu prolaznicu...
:?
semirizsvemira
Posts: 1094
Joined: 24/05/2012 00:42

#2730 Re: Federalna televizija

Post by semirizsvemira »

Vi jos raspravljate ov FTV . Ja gore televizije ne ppznajem . Cekam samo film Sasha . To bi mi bio jubilarni 100 put :lol: Morat cu im poslati pismo da ih zamolim
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#2731 Re: Federalna televizija

Post by MOSALJOZE »

dustaban wrote:zna li mi neko reci koji je ono fazon sa vremenskom prognozom?
je li ono svako vece druga mjesna zajednica ima pravo da posalje neku aktivistcu, ili ono urednik ftv zove svoje komsinice, ili ono pred dnevnik izadju ispred televizije i zamole prvu prolaznicu...
:?
Na praksi djevojke.U normalnim drzavama(čak i u susjedstvu) metorolozi vode vremenske prognoze bar koliko sam ja upoznat,a kod nas nauči tekst,a pojma nema o čemu govori.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2732 Re: Federalna televizija

Post by It_is_a_Leclerc »

StupskaBitanga wrote:Mogu samo pomisliti šta će uraditi sa Fazlinovićima u novoj sezoni mislim ta serija je davno trebala staviti ključ u bravu ali jok i sada će biti vjerovatno negledljivo
Mogli su, kao npr. "Allo Allo" otići u velikom stilu, a ne silovati scenarističkim masakrima u kojima Izet, sudeći po praunuku, treba već da ima 100 i koju godinu...

Uglavnom,ovu televiziju treba ukinuti jer joj nema spasa. Njihov program ne gleda ni realizator koji ga pušta. Uvjeren sam.
HARIS96
Posts: 296
Joined: 19/06/2013 14:57

#2733 Re: Federalna televizija

Post by HARIS96 »

Na FTV pogledam Dnevnik,LZN i to je to.Nemaju bas neki program ili grijesim ? I zelja mi je da vrate seriju MONK :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2734 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Odavno nije bila Partizanska eskadrila. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk pro
Mustang1
Posts: 29902
Joined: 29/12/2010 17:31

#2735 Re: Federalna televizija

Post by Mustang1 »

HARIS96 wrote:Na FTV pogledam Dnevnik,LZN i to je to.Nemaju bas neki program ili grijesim ? I zelja mi je da vrate seriju MONK :D
Ja neki dan ulazim u kucu kad Monk na tv.u .. Stari je to uvijek gledao prije .. Reko vidi ovo od kad nisam vidio .. Kaze otac znao sam da negdje ima .. Trazio covjek sve kanale gledo preglede programa da nadje :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#2736 Re: Federalna televizija

Post by kakavdanakneiskustvu »

TDK-90 wrote:Otkad nije bila viza za budućnost :-D
Posebno je zapažena ona epizoda gdje svi glumci pjevaju na nekom veselju :D :D :D


a tek detalj sa naljepnicom grand kafe na zidu u stanu
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2737 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

Srbijanski mediji javljaju da ce se nova sezona crnogorske serije Budva na pjenu od mora emitovati na OBNu. Ovo je bila ako ne i jedina premijerna serija koja je isla na FTVu
User avatar
starii
Posts: 3388
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#2738 Re: Federalna televizija

Post by starii »

da li neko zna kada ce biti repriza filma Valter brani Sarajevo...da ga odlegam po 1987654321 put :D
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2739 Re: Federalna televizija

Post by escobar__ »

Čekaj dok prvo emituju ekskluzivu, Bitku na Neretvi po 119365. put.
montypython2000
Posts: 185
Joined: 14/12/2012 09:55

#2740 Re: Federalna televizija

Post by montypython2000 »

Veceras Ftv (a i Bht) u elitnom terminu prenosi utakmicu Dinamo-Austrija. Istovremeno kosarkaska reprezentacija igra vazne pripremne utakmice od kojih nismo vidjeli ni sekunde, veceras npr sa Grckom. BHT I FTV parelelno prenose pomenuti fudbal realno drugorazrednih ekipa, a drzavna reprezentacija kao da ne postoji. Treba li uopste govoriti sta bi gledaoci zeljeli gledati. Pretpostavljam da ce i utakmice nase fudbalske reprezentacije opet prenositi Face Tv iako imaju vjerovatno 1% budzeta Sivog doma. A pretplatu placamo Ftv. FTV je rijedak spoj nesposobnosti, neznanja, amaterizma i arogancije. Treba ih ukinuti. Hitno. Gdje i kako pokrenuti inicijativu?
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2741 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

Pa prenose radi ugrozenih hrvata, jer je HRT ne prenosi.


Sent from my iPhone using Tapatalk pro
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2742 Re: Federalna televizija

Post by escobar__ »

Sve se nešto nadam da će RTV sistem BiH doživjeti sudbinu grčkog. :D
User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#2743 Re: Federalna televizija

Post by mayab »

A tek je apsurd sto tu istu utakmicu istovremeno prenose BHT1, FTV i RTRS , svako sa svojim komentatorom :lol:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2744 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

mayab wrote:A tek je apsurd sto tu istu utakmicu istovremeno prenose BHT1, FTV i RTRS , svako sa svojim komentatorom :lol:
Hahaha pa podijele trosak jedne tekme na tri dijela i metnu svako svoj komentar. Fakat smijesno.


Sent from my iPhone using Tapatalk pro
montypython2000
Posts: 185
Joined: 14/12/2012 09:55

#2745 Re: Federalna televizija

Post by montypython2000 »

U vezi jezika na Ftv. Stvarno nisam od onih koji broje krvna zrnca. Nemam problema sto se na Ftv govori hrvatski od strane Hrvata, ali nije li onda logicno (i posteno) da novinari i spikeri Bosnjaci govore bosanski. Medjutim NISU, oni takodjer govore hrvatski (ne znam medjutim da li oni to i znaju, mislim da ne). Nedavno je bilo svjetsko prvenstvo u atletici u Rusiji. Voditelj (Bosnjak, ne pamtim kako se zove) je danima govorio "gledatelji" i "utrka". Niko da mu kaze da to NIJE bosanski jezik. Nastranu cinjenica da i malo koji Hrvat u realnom zivotu govori "utrka", cak su mi ljudi govorili da to i njima, Hrvatima, para usi. FTV TREBA UKINUTI. HITNO.
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#2746 Re: Federalna televizija

Post by basicm »

Sta fali utrci? Bosanski je kao i srpski?
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#2747 Re: Federalna televizija

Post by Chuckie »

montypython2000 wrote:U vezi jezika na Ftv. Stvarno nisam od onih koji broje krvna zrnca. Nemam problema sto se na Ftv govori hrvatski od strane Hrvata, ali nije li onda logicno (i posteno) da novinari i spikeri Bosnjaci govore bosanski. Medjutim NISU, oni takodjer govore hrvatski (ne znam medjutim da li oni to i znaju, mislim da ne). Nedavno je bilo svjetsko prvenstvo u atletici u Rusiji. Voditelj (Bosnjak, ne pamtim kako se zove) je danima govorio "gledatelji" i "utrka". Niko da mu kaze da to NIJE bosanski jezik. Nastranu cinjenica da i malo koji Hrvat u realnom zivotu govori "utrka", cak su mi ljudi govorili da to i njima, Hrvatima, para usi. FTV TREBA UKINUTI. HITNO.
E vidis to se Borisu Biliću nebi desilo makar natezao pola sata na hiljada on će izgurat tisuća. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk pro
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2748 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

escobar__ wrote:Sve se nešto nadam da će RTV sistem BiH doživjeti sudbinu grčkog. :D
BHT1 je ko i ponajbolji u ovom cirkusu zvanom JRTVS pa FTV kao udarno najavljuje ovo

Trinaesta sezona emitiranja vanjskopolitičkog magazina „Paralele“ započinje u utorak, 03. septembra u 20.05 sati. Prva emisija u novom serijalu bit će posvećena dramatičnim događanjima u Siriji i Egiptu. Egipat je na pragu „druge revolucije“, a Siriji prijeti međunarodna vojna intervencija. Kao i do sada, urednik i voditelj Mladen Marić neće odstupati od prepoznatljivog stila prezentiranja informacija.
federalna.ba
:-) :-)
User avatar
karanana
Posts: 50761
Joined: 26/02/2004 00:00

#2749 Re: Federalna televizija

Post by karanana »

joj one antonije voditeljice veceras na dnevniku....
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#2750 Re: Federalna televizija

Post by StupskaBitanga »

karanana wrote:joj one antonije voditeljice veceras na dnevniku....
zar više nije otišla na porodiljno
Post Reply