Federalna televizija
Moderator: anex
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2726 Re: Federalna televizija
Mogu samo pomisliti šta će uraditi sa Fazlinovićima u novoj sezoni mislim ta serija je davno trebala staviti ključ u bravu ali jok i sada će biti vjerovatno negledljivo
- TDK-90
- Posts: 1211
- Joined: 26/02/2012 12:15
#2727 Re: Federalna televizija
Otkad nije bila viza za budućnost
Posebno je zapažena ona epizoda gdje svi glumci pjevaju na nekom veselju

Posebno je zapažena ona epizoda gdje svi glumci pjevaju na nekom veselju
- branimir stulic
- Posts: 904
- Joined: 07/03/2007 16:37
- Location: sarajevo
#2728 Re: Federalna televizija
U nedelju premijera - Bitka na Neretvi, 1209709 put ove godine.
- dustaban
- Posts: 6516
- Joined: 10/07/2012 10:55
#2729 Re: Federalna televizija
zna li mi neko reci koji je ono fazon sa vremenskom prognozom?
je li ono svako vece druga mjesna zajednica ima pravo da posalje neku aktivistcu, ili ono urednik ftv zove svoje komsinice, ili ono pred dnevnik izadju ispred televizije i zamole prvu prolaznicu...

je li ono svako vece druga mjesna zajednica ima pravo da posalje neku aktivistcu, ili ono urednik ftv zove svoje komsinice, ili ono pred dnevnik izadju ispred televizije i zamole prvu prolaznicu...
-
semirizsvemira
- Posts: 1094
- Joined: 24/05/2012 00:42
#2730 Re: Federalna televizija
Vi jos raspravljate ov FTV . Ja gore televizije ne ppznajem . Cekam samo film Sasha . To bi mi bio jubilarni 100 put
Morat cu im poslati pismo da ih zamolim
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#2731 Re: Federalna televizija
Na praksi djevojke.U normalnim drzavama(čak i u susjedstvu) metorolozi vode vremenske prognoze bar koliko sam ja upoznat,a kod nas nauči tekst,a pojma nema o čemu govori.dustaban wrote:zna li mi neko reci koji je ono fazon sa vremenskom prognozom?
je li ono svako vece druga mjesna zajednica ima pravo da posalje neku aktivistcu, ili ono urednik ftv zove svoje komsinice, ili ono pred dnevnik izadju ispred televizije i zamole prvu prolaznicu...
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2732 Re: Federalna televizija
Mogli su, kao npr. "Allo Allo" otići u velikom stilu, a ne silovati scenarističkim masakrima u kojima Izet, sudeći po praunuku, treba već da ima 100 i koju godinu...StupskaBitanga wrote:Mogu samo pomisliti šta će uraditi sa Fazlinovićima u novoj sezoni mislim ta serija je davno trebala staviti ključ u bravu ali jok i sada će biti vjerovatno negledljivo
Uglavnom,ovu televiziju treba ukinuti jer joj nema spasa. Njihov program ne gleda ni realizator koji ga pušta. Uvjeren sam.
-
HARIS96
- Posts: 296
- Joined: 19/06/2013 14:57
#2733 Re: Federalna televizija
Na FTV pogledam Dnevnik,LZN i to je to.Nemaju bas neki program ili grijesim ? I zelja mi je da vrate seriju MONK 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2734 Re: Federalna televizija
Odavno nije bila Partizanska eskadrila. 
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
-
Mustang1
- Posts: 29902
- Joined: 29/12/2010 17:31
#2735 Re: Federalna televizija
Ja neki dan ulazim u kucu kad Monk na tv.u .. Stari je to uvijek gledao prije .. Reko vidi ovo od kad nisam vidio .. Kaze otac znao sam da negdje ima .. Trazio covjek sve kanale gledo preglede programa da nadjeHARIS96 wrote:Na FTV pogledam Dnevnik,LZN i to je to.Nemaju bas neki program ili grijesim ? I zelja mi je da vrate seriju MONK
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65950
- Joined: 03/08/2010 19:04
#2736 Re: Federalna televizija
TDK-90 wrote:Otkad nije bila viza za budućnost![]()
Posebno je zapažena ona epizoda gdje svi glumci pjevaju na nekom veselju![]()
![]()
a tek detalj sa naljepnicom grand kafe na zidu u stanu
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2737 Re: Federalna televizija
Srbijanski mediji javljaju da ce se nova sezona crnogorske serije Budva na pjenu od mora emitovati na OBNu. Ovo je bila ako ne i jedina premijerna serija koja je isla na FTVu
- starii
- Posts: 3388
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
#2738 Re: Federalna televizija
da li neko zna kada ce biti repriza filma Valter brani Sarajevo...da ga odlegam po 1987654321 put 
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#2739 Re: Federalna televizija
Čekaj dok prvo emituju ekskluzivu, Bitku na Neretvi po 119365. put.
-
montypython2000
- Posts: 185
- Joined: 14/12/2012 09:55
#2740 Re: Federalna televizija
Veceras Ftv (a i Bht) u elitnom terminu prenosi utakmicu Dinamo-Austrija. Istovremeno kosarkaska reprezentacija igra vazne pripremne utakmice od kojih nismo vidjeli ni sekunde, veceras npr sa Grckom. BHT I FTV parelelno prenose pomenuti fudbal realno drugorazrednih ekipa, a drzavna reprezentacija kao da ne postoji. Treba li uopste govoriti sta bi gledaoci zeljeli gledati. Pretpostavljam da ce i utakmice nase fudbalske reprezentacije opet prenositi Face Tv iako imaju vjerovatno 1% budzeta Sivog doma. A pretplatu placamo Ftv. FTV je rijedak spoj nesposobnosti, neznanja, amaterizma i arogancije. Treba ih ukinuti. Hitno. Gdje i kako pokrenuti inicijativu?
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2741 Re: Federalna televizija
Pa prenose radi ugrozenih hrvata, jer je HRT ne prenosi.
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#2742 Re: Federalna televizija
Sve se nešto nadam da će RTV sistem BiH doživjeti sudbinu grčkog. 
- mayab
- Posts: 30835
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#2743 Re: Federalna televizija
A tek je apsurd sto tu istu utakmicu istovremeno prenose BHT1, FTV i RTRS , svako sa svojim komentatorom 
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2744 Re: Federalna televizija
Hahaha pa podijele trosak jedne tekme na tri dijela i metnu svako svoj komentar. Fakat smijesno.mayab wrote:A tek je apsurd sto tu istu utakmicu istovremeno prenose BHT1, FTV i RTRS , svako sa svojim komentatorom
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
-
montypython2000
- Posts: 185
- Joined: 14/12/2012 09:55
#2745 Re: Federalna televizija
U vezi jezika na Ftv. Stvarno nisam od onih koji broje krvna zrnca. Nemam problema sto se na Ftv govori hrvatski od strane Hrvata, ali nije li onda logicno (i posteno) da novinari i spikeri Bosnjaci govore bosanski. Medjutim NISU, oni takodjer govore hrvatski (ne znam medjutim da li oni to i znaju, mislim da ne). Nedavno je bilo svjetsko prvenstvo u atletici u Rusiji. Voditelj (Bosnjak, ne pamtim kako se zove) je danima govorio "gledatelji" i "utrka". Niko da mu kaze da to NIJE bosanski jezik. Nastranu cinjenica da i malo koji Hrvat u realnom zivotu govori "utrka", cak su mi ljudi govorili da to i njima, Hrvatima, para usi. FTV TREBA UKINUTI. HITNO.
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#2746 Re: Federalna televizija
Sta fali utrci? Bosanski je kao i srpski?
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#2747 Re: Federalna televizija
E vidis to se Borisu Biliću nebi desilo makar natezao pola sata na hiljada on će izgurat tisuća.montypython2000 wrote:U vezi jezika na Ftv. Stvarno nisam od onih koji broje krvna zrnca. Nemam problema sto se na Ftv govori hrvatski od strane Hrvata, ali nije li onda logicno (i posteno) da novinari i spikeri Bosnjaci govore bosanski. Medjutim NISU, oni takodjer govore hrvatski (ne znam medjutim da li oni to i znaju, mislim da ne). Nedavno je bilo svjetsko prvenstvo u atletici u Rusiji. Voditelj (Bosnjak, ne pamtim kako se zove) je danima govorio "gledatelji" i "utrka". Niko da mu kaze da to NIJE bosanski jezik. Nastranu cinjenica da i malo koji Hrvat u realnom zivotu govori "utrka", cak su mi ljudi govorili da to i njima, Hrvatima, para usi. FTV TREBA UKINUTI. HITNO.
Sent from my iPhone using Tapatalk pro
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2748 Re: Federalna televizija
BHT1 je ko i ponajbolji u ovom cirkusu zvanom JRTVS pa FTV kao udarno najavljuje ovoescobar__ wrote:Sve se nešto nadam da će RTV sistem BiH doživjeti sudbinu grčkog.
Trinaesta sezona emitiranja vanjskopolitičkog magazina „Paralele“ započinje u utorak, 03. septembra u 20.05 sati. Prva emisija u novom serijalu bit će posvećena dramatičnim događanjima u Siriji i Egiptu. Egipat je na pragu „druge revolucije“, a Siriji prijeti međunarodna vojna intervencija. Kao i do sada, urednik i voditelj Mladen Marić neće odstupati od prepoznatljivog stila prezentiranja informacija.
federalna.ba
- karanana
- Posts: 50761
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2749 Re: Federalna televizija
joj one antonije voditeljice veceras na dnevniku....
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#2750 Re: Federalna televizija
zar više nije otišla na porodiljnokaranana wrote:joj one antonije voditeljice veceras na dnevniku....
