X FACTOR Adria

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#2726 Re: X FACTOR Adria

Post by relativno84 »

Big Ang wrote:Nego....sjeca li se iko takmicenja u Hrvatskoj gdje je pobijedio Rafo?Jel ziv taj frajer? Na tom istom takmicenju bila je jedna cura. Nije pobjedila tu ali danas ina finu karijeru. Arsen Dedic joj pise pjesme. Zove se Natali Dizdar.
Voljela bih kad bi Ilma i njeni roditelji to znali.
Nema kapacitet da proda 500 ulaznica, ali ok svi koji nju ne shvataju su primitivci i nemaju sluha :oops:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2727 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

TheWatcher wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Danijel Kajmakoski treba da se prijavi u centar za socijalni rad. Taj čovjek je siromah, nema 200 eura, mati mu bolesna, on radi na baušteli i sanja o karijeri...Prijavi se na Iks Faktor i postane superstar.

Povratit ću !

kada budes povracao ispovracaj i to malo mozga sta imas u glavi :oops:
Chill out. Moje mišljenje. Ako ti se ne sviđa, iskuliraš, a ne vrijeđaš. Sad te moram prijaviti :(

Kako rekoh - Danijel Kajmakoski je bižuterija kakvu ne bi popušili ni na "american dream" pričice osjetljivi Amerikanci. Kladim se da će plakati kad pobijedi... Uglavnom, smor koji će karijeru nastaviti kao predgrupa Hariju Varešanoviću.
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#2728 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Lafo nema para a skače po Austriji Bungy Jumping :lol: ma patetika...
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2729 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

It_is_a_Leclerc wrote:

Kako rekoh - Danijel Kajmakoski je bižuterija kakvu ne bi popušili ni na "american dream" pričice osjetljivi Amerikanci. Kladim se da će plakati kad pobijedi... Uglavnom, smor koji će karijeru nastaviti kao predgrupa Hariju Varešanoviću.
:D bizuterija ili ne al ode u finale. :thumbup:


User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2730 Re: X FACTOR Adria

Post by cyprus »

Što neko reče, puno više razloga da se buni ima ona iz Čačka... Način na koji je ona izbačena je bio dno dna...

Ilma sa druge strane jeste najbolji vokal u takmičenju, ali svako razuman bi u onom duelu dalje pustio Maida... Maid ako nema vokal kao Ilma, onda je sigurno odmah poslije nje... A osim toga ima sve drugo, što ona nema (što nije ni logično da ima, jer joj je malo godina)...

Naravno, nepravda jeste sama činjenica da su se njih dvoje našli u baražu, ali to nije do Emine i žirija, nego do gledaoca (naravno, možemo sad i razvit teorije zavjere o tome kako je to namjerno napravljeno, znamo mi to - ''ceo svet je protiv nas'' stajl) ... A ako se ove izjave stvarno dala Ilma... onda zaista nemam riječi :oops: :oops: Ponavljam, ako su zaista ovo njene riječi, onda je mnogo naštetila svojoj eventualnoj budućoj karijeri...
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#2731 Re: X FACTOR Adria

Post by Nisrin »

Safet Sušić: "Teško je bilo igrati nakon sinoćnjeg ispadanja Ilme iz X factora, igraci su vidno potreseni od sinoc, jer se cijelu noc zvalo i glasalo i potrošilo se kredita da Bog mili sačuva. Egipat je, nažalost, to dobro iskoristio."

:D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2732 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

raskopusa wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:

Kako rekoh - Danijel Kajmakoski je bižuterija kakvu ne bi popušili ni na "american dream" pričice osjetljivi Amerikanci. Kladim se da će plakati kad pobijedi... Uglavnom, smor koji će karijeru nastaviti kao predgrupa Hariju Varešanoviću.
:D bizuterija ili ne al ode u finale. :thumbup:
Pa normalno da ide, kad ovdje glasaju raspojasana curice i gejevi kojima je dilema stoljeća doktori ili mali, slatki pitomac sa Vardara :lol:
Uostalom, sjetimo se samo još jednog makedonskog slavuja koji je bio neprikosnoven u jednom regionalnom realityu. Zvaše se Aleksander Belov, bio u finalu Operacije Trijumf. Taman tu gdje je on sad, ja vidim Pitomca za 5 godina.
User avatar
devito
Posts: 753
Joined: 03/04/2013 17:26

#2733 Re: X FACTOR Adria

Post by devito »

Big Ang wrote:
Picajzla wrote:
Big Ang wrote:Ja, i? Zaboli me. Mala zna pjevat. Takmičenje je iz pjevanja bilo a ne iz skromnosti i finih izjava na FB. :roll:
Cuj zaboli te sad, a prva pocela drzati predavanje :lol: :roll: :roll:
Daj ba deriste popusti me. Zaboli me za njene izjave,statuse na FB i haljine koje oblaci. To se sve da korigovati, nauciti. Ona, jedina, na ovom takmicenju zna pjevati. I ne cude me burne, emotivne, nepromisljene njene reakcije. A i njenih roditelja. Da je moja i da su je izbacili jer je mlada ja bih i gore lajala od njene matere.
1000. Put govorim da je glas najmanje potreban da budes zvijezda.
Ilma ima najvise ljudi protiv sebe, i nek je ispala.
Roditelji vec planirali pare na njoj zgrnut.
Jabuka ne pada daleko...

Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2734 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

"Glas je najmanje potreban da budeš zvijezda" nam je i dalo Stojane, Afrike, pizde lijepe materine, koje nam pamet popiše nabrajajući, dahćući, stenjući...

Zdravko Čolić, Dino Merlin, Aki Rahimovski, Tereza Kesovija, Oliver.... ?!
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#2735 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

It_is_a_Leclerc wrote:"Glas je najmanje potreban da budeš zvijezda" nam je i dalo Stojane, Afrike, pizde lijepe materine, koje nam pamet popiše nabrajajući, dahćući, stenjući...

Zdravko Čolić, Dino Merlin, Aki Rahimovski, Tereza Kesovija, Oliver.... ?!
Ne,nije nama!
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2736 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Kal El wrote:Lafo nema para a skače po Austriji Bungy Jumping :lol: ma patetika...
:lol:
sRKi mouche
Posts: 43
Joined: 19/02/2014 16:53

#2737 Re: X FACTOR Adria

Post by sRKi mouche »

Nevjerujem mnogo novinarima ali ako su stvarno tačne svi ovi natpisi i izjave Ilminih roditelja, onda je to = seljakluk na kub.

Svaka čast djevojčici i njenom talentu, ali ako će sa 14 godina sve ovo doživjeti tako traumatično i uz to na početku karijere sebi stvarati ovakve degutantne istupe onda je to klasičan danak neiskustvu koji bi je itekako mogao koštati u budućnosti. Jer ipak je Beograd taj koji stvara zvijezde, da se ne lažemo, barem kada je o regionalnim riječ (ustvari ovo zvijezda treba uzeti sa rezervom, zvijezde su na nebu).

Tamara do pobjede (zbog tog neutvrđenog senzibiliteta :) )
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#2738 Re: X FACTOR Adria

Post by crnoplavo »

http://www.klix.ba/scitech/tehnologija/ ... /140307078


sutra se Alti...
AT Store je odlučio za najvjernije fanove organizirati druženje sa Ilmom Karahmet u Alta Shopping centru u Sarajevu u nedjelju, 9. marta, u 13:00 sati. Ilma će se družiti sa fanovima i uz mini koncert ponovno rastopiti hiljade srca.
User avatar
Jazzy.ba
Posts: 2061
Joined: 26/04/2012 00:43

#2739 Re: X FACTOR Adria

Post by Jazzy.ba »

Rastopiti hiljade srca ... :lol:

Al sekcija vijesti SciTech > Tehnologija. :lol:
User avatar
Kal El
Posts: 6292
Joined: 07/04/2013 21:49

#2740 Re: X FACTOR Adria

Post by Kal El »

Jazzy.ba wrote:Rastopiti hiljade srca ... :lol:

Al sekcija vijesti SciTech > Tehnologija. :lol:
Dobila i iPod Mini da bi bolje učila :lol:
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#2741 Re: X FACTOR Adria

Post by raskopusa »

sRKi mouche wrote:Nevjerujem mnogo novinarima ali ako su stvarno tačne svi ovi natpisi i izjave Ilminih roditelja, onda je to = seljakluk na kub.

Svaka čast djevojčici i njenom talentu, ali ako će sa 14 godina sve ovo doživjeti tako traumatično i uz to na početku karijere sebi stvarati ovakve degutantne istupe onda je to klasičan danak neiskustvu koji bi je itekako mogao koštati u budućnosti. Jer ipak je Beograd taj koji stvara zvijezde, da se ne lažemo, barem kada je o regionalnim riječ (ustvari ovo zvijezda treba uzeti sa rezervom, zvijezde su na nebu).

Tamara do pobjede (zbog tog neutvrđenog senzibiliteta :) )
da je lazni profil,da nije rekla, isao bi demant. razmisljaj tako. :brblja:
svi mogu da pobjede,sve je otvoreno. :kontrabas: doktori nisu bas za pobjedu a ostali ko god da pobjedi od mene cestitke. :thumbup:


teferic :sabur:
User avatar
kanocale
Posts: 360
Joined: 10/12/2008 21:38

#2742 Re: X FACTOR Adria

Post by kanocale »

It_is_a_Leclerc wrote:
raskopusa wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:

Kako rekoh - Danijel Kajmakoski je bižuterija kakvu ne bi popušili ni na "american dream" pričice osjetljivi Amerikanci. Kladim se da će plakati kad pobijedi... Uglavnom, smor koji će karijeru nastaviti kao predgrupa Hariju Varešanoviću.
:D bizuterija ili ne al ode u finale. :thumbup:
Pa normalno da ide, kad ovdje glasaju raspojasana curice i gejevi kojima je dilema stoljeća doktori ili mali, slatki pitomac sa Vardara :lol:
Uostalom, sjetimo se samo još jednog makedonskog slavuja koji je bio neprikosnoven u jednom regionalnom realityu. Zvaše se Aleksander Belov, bio u finalu Operacije Trijumf. Taman tu gdje je on sad, ja vidim Pitomca za 5 godina.
mali slatki pitomac :thumbup:
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#2743 Re: X FACTOR Adria

Post by safran »

Jara wrote:Nego, izvin'te me na smetnji :kiss: šta bi s onom malom Makedonkom ( godinu-dvije starija od Ilme), što je razvalila ;-) sa Led Zepellin? 8-) Ne pjeva ni malo gore od Ilme, a nikakve frke ne bi oko nje. Ne upratih sve, samo jednom shvatih da je nema.
Marija Ićkova - nije prošla bootcamp. Pitali su ljudi za nju ali informacija nema. Onu jednu pjesmu koju smo imali prilike čuti je otpjevala strava. Inače, ovaj show nije baš naklonjen RnR pjevačima. Od ovih koji su se pojavili u live emisijama - Marko pjevao EKV na audiciji, Uroš Joe Cockera i eno ih u Doktorima.
safran
Posts: 2538
Joined: 19/08/2006 22:25

#2744 Re: X FACTOR Adria

Post by safran »

It_is_a_Leclerc wrote:"Glas je najmanje potreban da budeš zvijezda" nam je i dalo Stojane, Afrike, pizde lijepe materine, koje nam pamet popiše nabrajajući, dahćući, stenjući...

Zdravko Čolić, Dino Merlin, Aki Rahimovski, Tereza Kesovija, Oliver.... ?!
Je li ovo pronađi uljeza ili ...?
Ljuba Moljac
Posts: 735
Joined: 07/05/2013 23:49

#2745 Re: X FACTOR Adria

Post by Ljuba Moljac »

Ilma Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

mala glupa, prepotentna, nidje ba x faktora vozdrica.... jebeo je glas, milioni imaju dobar glas. kompletna licnost se trazi

Vozzdrica :run:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#2746 Re: X FACTOR Adria

Post by Ambrozija »

:shock: Smiri se
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#2747 Re: X FACTOR Adria

Post by Havatar »

Ljuba Moljac wrote:
milioni imaju dobar glas
:facepalm:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2748 Re: X FACTOR Adria

Post by It_is_a_Leclerc »

Havatar wrote:
Ljuba Moljac wrote:
milioni imaju dobar glas
:facepalm:
+1
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#2749 Re: X FACTOR Adria

Post by WildRedRose »

pojedini unistise temu :roll:
helem, da se moze glasati ko da NE pobijedi, moj glas bi isao makedoncu :roll:
User avatar
mushkile chibira
Posts: 440
Joined: 17/08/2013 18:57
Location: Sarajevo

#2750 Re: X FACTOR Adria

Post by mushkile chibira »

:run:
Last edited by mushkile chibira on 08/01/2015 12:28, edited 1 time in total.
Post Reply