Nema kapacitet da proda 500 ulaznica, ali ok svi koji nju ne shvataju su primitivci i nemaju sluhaBig Ang wrote:Nego....sjeca li se iko takmicenja u Hrvatskoj gdje je pobijedio Rafo?Jel ziv taj frajer? Na tom istom takmicenju bila je jedna cura. Nije pobjedila tu ali danas ina finu karijeru. Arsen Dedic joj pise pjesme. Zove se Natali Dizdar.
Voljela bih kad bi Ilma i njeni roditelji to znali.
X FACTOR Adria
Moderator: anex
- relativno84
- Posts: 15615
- Joined: 26/10/2012 16:49
- Location: mahala
#2726 Re: X FACTOR Adria
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2727 Re: X FACTOR Adria
Chill out. Moje mišljenje. Ako ti se ne sviđa, iskuliraš, a ne vrijeđaš. Sad te moram prijavitiTheWatcher wrote:It_is_a_Leclerc wrote:Danijel Kajmakoski treba da se prijavi u centar za socijalni rad. Taj čovjek je siromah, nema 200 eura, mati mu bolesna, on radi na baušteli i sanja o karijeri...Prijavi se na Iks Faktor i postane superstar.
Povratit ću !
kada budes povracao ispovracaj i to malo mozga sta imas u glavi
Kako rekoh - Danijel Kajmakoski je bižuterija kakvu ne bi popušili ni na "american dream" pričice osjetljivi Amerikanci. Kladim se da će plakati kad pobijedi... Uglavnom, smor koji će karijeru nastaviti kao predgrupa Hariju Varešanoviću.
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#2728 Re: X FACTOR Adria
Lafo nema para a skače po Austriji Bungy Jumping
ma patetika...
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2729 Re: X FACTOR Adria
It_is_a_Leclerc wrote:
Kako rekoh - Danijel Kajmakoski je bižuterija kakvu ne bi popušili ni na "american dream" pričice osjetljivi Amerikanci. Kladim se da će plakati kad pobijedi... Uglavnom, smor koji će karijeru nastaviti kao predgrupa Hariju Varešanoviću.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#2730 Re: X FACTOR Adria
Što neko reče, puno više razloga da se buni ima ona iz Čačka... Način na koji je ona izbačena je bio dno dna...
Ilma sa druge strane jeste najbolji vokal u takmičenju, ali svako razuman bi u onom duelu dalje pustio Maida... Maid ako nema vokal kao Ilma, onda je sigurno odmah poslije nje... A osim toga ima sve drugo, što ona nema (što nije ni logično da ima, jer joj je malo godina)...
Naravno, nepravda jeste sama činjenica da su se njih dvoje našli u baražu, ali to nije do Emine i žirija, nego do gledaoca (naravno, možemo sad i razvit teorije zavjere o tome kako je to namjerno napravljeno, znamo mi to - ''ceo svet je protiv nas'' stajl) ... A ako se ove izjave stvarno dala Ilma... onda zaista nemam riječi
Ponavljam, ako su zaista ovo njene riječi, onda je mnogo naštetila svojoj eventualnoj budućoj karijeri...
Ilma sa druge strane jeste najbolji vokal u takmičenju, ali svako razuman bi u onom duelu dalje pustio Maida... Maid ako nema vokal kao Ilma, onda je sigurno odmah poslije nje... A osim toga ima sve drugo, što ona nema (što nije ni logično da ima, jer joj je malo godina)...
Naravno, nepravda jeste sama činjenica da su se njih dvoje našli u baražu, ali to nije do Emine i žirija, nego do gledaoca (naravno, možemo sad i razvit teorije zavjere o tome kako je to namjerno napravljeno, znamo mi to - ''ceo svet je protiv nas'' stajl) ... A ako se ove izjave stvarno dala Ilma... onda zaista nemam riječi
- Nisrin
- Posts: 5495
- Joined: 26/04/2009 15:40
- Location: Bistrik, RajvoSA
#2731 Re: X FACTOR Adria
Safet Sušić: "Teško je bilo igrati nakon sinoćnjeg ispadanja Ilme iz X factora, igraci su vidno potreseni od sinoc, jer se cijelu noc zvalo i glasalo i potrošilo se kredita da Bog mili sačuva. Egipat je, nažalost, to dobro iskoristio."

- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2732 Re: X FACTOR Adria
Pa normalno da ide, kad ovdje glasaju raspojasana curice i gejevi kojima je dilema stoljeća doktori ili mali, slatki pitomac sa Vardararaskopusa wrote:It_is_a_Leclerc wrote:
Kako rekoh - Danijel Kajmakoski je bižuterija kakvu ne bi popušili ni na "american dream" pričice osjetljivi Amerikanci. Kladim se da će plakati kad pobijedi... Uglavnom, smor koji će karijeru nastaviti kao predgrupa Hariju Varešanoviću.bizuterija ili ne al ode u finale.
![]()
Uostalom, sjetimo se samo još jednog makedonskog slavuja koji je bio neprikosnoven u jednom regionalnom realityu. Zvaše se Aleksander Belov, bio u finalu Operacije Trijumf. Taman tu gdje je on sad, ja vidim Pitomca za 5 godina.
- devito
- Posts: 753
- Joined: 03/04/2013 17:26
#2733 Re: X FACTOR Adria
1000. Put govorim da je glas najmanje potreban da budes zvijezda.Big Ang wrote:Daj ba deriste popusti me. Zaboli me za njene izjave,statuse na FB i haljine koje oblaci. To se sve da korigovati, nauciti. Ona, jedina, na ovom takmicenju zna pjevati. I ne cude me burne, emotivne, nepromisljene njene reakcije. A i njenih roditelja. Da je moja i da su je izbacili jer je mlada ja bih i gore lajala od njene matere.Picajzla wrote:Cuj zaboli te sad, a prva pocela drzati predavanjeBig Ang wrote:Ja, i? Zaboli me. Mala zna pjevat. Takmičenje je iz pjevanja bilo a ne iz skromnosti i finih izjava na FB.![]()
![]()
Ilma ima najvise ljudi protiv sebe, i nek je ispala.
Roditelji vec planirali pare na njoj zgrnut.
Jabuka ne pada daleko...
Sent from my HTC One S using Tapatalk 2
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2734 Re: X FACTOR Adria
"Glas je najmanje potreban da budeš zvijezda" nam je i dalo Stojane, Afrike, pizde lijepe materine, koje nam pamet popiše nabrajajući, dahćući, stenjući...
Zdravko Čolić, Dino Merlin, Aki Rahimovski, Tereza Kesovija, Oliver.... ?!
Zdravko Čolić, Dino Merlin, Aki Rahimovski, Tereza Kesovija, Oliver.... ?!
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#2735 Re: X FACTOR Adria
Ne,nije nama!It_is_a_Leclerc wrote:"Glas je najmanje potreban da budeš zvijezda" nam je i dalo Stojane, Afrike, pizde lijepe materine, koje nam pamet popiše nabrajajući, dahćući, stenjući...
Zdravko Čolić, Dino Merlin, Aki Rahimovski, Tereza Kesovija, Oliver.... ?!
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#2736 Re: X FACTOR Adria
Kal El wrote:Lafo nema para a skače po Austriji Bungy Jumpingma patetika...
-
sRKi mouche
- Posts: 43
- Joined: 19/02/2014 16:53
#2737 Re: X FACTOR Adria
Nevjerujem mnogo novinarima ali ako su stvarno tačne svi ovi natpisi i izjave Ilminih roditelja, onda je to = seljakluk na kub.
Svaka čast djevojčici i njenom talentu, ali ako će sa 14 godina sve ovo doživjeti tako traumatično i uz to na početku karijere sebi stvarati ovakve degutantne istupe onda je to klasičan danak neiskustvu koji bi je itekako mogao koštati u budućnosti. Jer ipak je Beograd taj koji stvara zvijezde, da se ne lažemo, barem kada je o regionalnim riječ (ustvari ovo zvijezda treba uzeti sa rezervom, zvijezde su na nebu).
Tamara do pobjede (zbog tog neutvrđenog senzibiliteta
)
Svaka čast djevojčici i njenom talentu, ali ako će sa 14 godina sve ovo doživjeti tako traumatično i uz to na početku karijere sebi stvarati ovakve degutantne istupe onda je to klasičan danak neiskustvu koji bi je itekako mogao koštati u budućnosti. Jer ipak je Beograd taj koji stvara zvijezde, da se ne lažemo, barem kada je o regionalnim riječ (ustvari ovo zvijezda treba uzeti sa rezervom, zvijezde su na nebu).
Tamara do pobjede (zbog tog neutvrđenog senzibiliteta
-
crnoplavo
- Posts: 1446
- Joined: 28/01/2012 15:03
#2738 Re: X FACTOR Adria
http://www.klix.ba/scitech/tehnologija/ ... /140307078
sutra se Alti...
sutra se Alti...
AT Store je odlučio za najvjernije fanove organizirati druženje sa Ilmom Karahmet u Alta Shopping centru u Sarajevu u nedjelju, 9. marta, u 13:00 sati. Ilma će se družiti sa fanovima i uz mini koncert ponovno rastopiti hiljade srca.
- Jazzy.ba
- Posts: 2061
- Joined: 26/04/2012 00:43
#2739 Re: X FACTOR Adria
Rastopiti hiljade srca ... 
Al sekcija vijesti SciTech > Tehnologija.
Al sekcija vijesti SciTech > Tehnologija.
- Kal El
- Posts: 6292
- Joined: 07/04/2013 21:49
#2740 Re: X FACTOR Adria
Dobila i iPod Mini da bi bolje učilaJazzy.ba wrote:Rastopiti hiljade srca ...
Al sekcija vijesti SciTech > Tehnologija.
- raskopusa
- Posts: 706
- Joined: 24/01/2012 12:42
#2741 Re: X FACTOR Adria
da je lazni profil,da nije rekla, isao bi demant. razmisljaj tako.sRKi mouche wrote:Nevjerujem mnogo novinarima ali ako su stvarno tačne svi ovi natpisi i izjave Ilminih roditelja, onda je to = seljakluk na kub.
Svaka čast djevojčici i njenom talentu, ali ako će sa 14 godina sve ovo doživjeti tako traumatično i uz to na početku karijere sebi stvarati ovakve degutantne istupe onda je to klasičan danak neiskustvu koji bi je itekako mogao koštati u budućnosti. Jer ipak je Beograd taj koji stvara zvijezde, da se ne lažemo, barem kada je o regionalnim riječ (ustvari ovo zvijezda treba uzeti sa rezervom, zvijezde su na nebu).
Tamara do pobjede (zbog tog neutvrđenog senzibiliteta)
svi mogu da pobjede,sve je otvoreno.
doktori nisu bas za pobjedu a ostali ko god da pobjedi od mene cestitke. teferic
- kanocale
- Posts: 360
- Joined: 10/12/2008 21:38
#2742 Re: X FACTOR Adria
mali slatki pitomacIt_is_a_Leclerc wrote:Pa normalno da ide, kad ovdje glasaju raspojasana curice i gejevi kojima je dilema stoljeća doktori ili mali, slatki pitomac sa Vardararaskopusa wrote:It_is_a_Leclerc wrote:
Kako rekoh - Danijel Kajmakoski je bižuterija kakvu ne bi popušili ni na "american dream" pričice osjetljivi Amerikanci. Kladim se da će plakati kad pobijedi... Uglavnom, smor koji će karijeru nastaviti kao predgrupa Hariju Varešanoviću.bizuterija ili ne al ode u finale.
![]()
![]()
Uostalom, sjetimo se samo još jednog makedonskog slavuja koji je bio neprikosnoven u jednom regionalnom realityu. Zvaše se Aleksander Belov, bio u finalu Operacije Trijumf. Taman tu gdje je on sad, ja vidim Pitomca za 5 godina.
-
safran
- Posts: 2538
- Joined: 19/08/2006 22:25
#2743 Re: X FACTOR Adria
Marija Ićkova - nije prošla bootcamp. Pitali su ljudi za nju ali informacija nema. Onu jednu pjesmu koju smo imali prilike čuti je otpjevala strava. Inače, ovaj show nije baš naklonjen RnR pjevačima. Od ovih koji su se pojavili u live emisijama - Marko pjevao EKV na audiciji, Uroš Joe Cockera i eno ih u Doktorima.Jara wrote:Nego, izvin'te me na smetnjišta bi s onom malom Makedonkom ( godinu-dvije starija od Ilme), što je razvalila
sa Led Zepellin?
Ne pjeva ni malo gore od Ilme, a nikakve frke ne bi oko nje. Ne upratih sve, samo jednom shvatih da je nema.
-
safran
- Posts: 2538
- Joined: 19/08/2006 22:25
#2744 Re: X FACTOR Adria
Je li ovo pronađi uljeza ili ...?It_is_a_Leclerc wrote:"Glas je najmanje potreban da budeš zvijezda" nam je i dalo Stojane, Afrike, pizde lijepe materine, koje nam pamet popiše nabrajajući, dahćući, stenjući...
Zdravko Čolić, Dino Merlin, Aki Rahimovski, Tereza Kesovija, Oliver.... ?!
-
Ljuba Moljac
- Posts: 735
- Joined: 07/05/2013 23:49
#2745 Re: X FACTOR Adria
Ilma Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
mala glupa, prepotentna, nidje ba x faktora vozdrica.... jebeo je glas, milioni imaju dobar glas. kompletna licnost se trazi
Vozzdrica
mala glupa, prepotentna, nidje ba x faktora vozdrica.... jebeo je glas, milioni imaju dobar glas. kompletna licnost se trazi
Vozzdrica
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#2746 Re: X FACTOR Adria
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#2747 Re: X FACTOR Adria
Ljuba Moljac wrote:
milioni imaju dobar glas
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#2748 Re: X FACTOR Adria
+1Havatar wrote:Ljuba Moljac wrote:
milioni imaju dobar glas
- WildRedRose
- Posts: 23712
- Joined: 03/09/2012 00:58
- Location: Nikad fiksna.
#2749 Re: X FACTOR Adria
pojedini unistise temu
helem, da se moze glasati ko da NE pobijedi, moj glas bi isao makedoncu
helem, da se moze glasati ko da NE pobijedi, moj glas bi isao makedoncu
- mushkile chibira
- Posts: 440
- Joined: 17/08/2013 18:57
- Location: Sarajevo
#2750 Re: X FACTOR Adria
Last edited by mushkile chibira on 08/01/2015 12:28, edited 1 time in total.
