What to wear???
Moderator: anex
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2727 Re: What to wear???
joj jesu dobri, ali gdje cu dati 116$ za haltere
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2728 Re: What to wear???
znaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
mada mi ne izgledaju prakticni ovi veci
mada mi ne izgledaju prakticni ovi veci
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2729 Re: What to wear???
Ovi Kitty su tres chicalica.k wrote:znaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
mada mi ne izgledaju prakticni ovi veci
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2730 Re: What to wear???
tak jednostavni da je za plakat
al jbt, zamisli da mi na haltere jos naplacuju carinu, wtf
al jbt, zamisli da mi na haltere jos naplacuju carinu, wtf
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2731 Re: What to wear???
I da ti onaj carinik gleda ceznutljivo u halterealica.k wrote:tak jednostavni da je za plakat
al jbt, zamisli da mi na haltere jos naplacuju carinu, wtf
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2732 Re: What to wear???
svejedno mi je za njegaswirl wrote:I da ti onaj carinik gleda ceznutljivo u halterealica.k wrote:tak jednostavni da je za plakat
al jbt, zamisli da mi na haltere jos naplacuju carinu, wtf
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2733 Re: What to wear???
alica.k wrote:svejedno mi je za njegaswirl wrote:I da ti onaj carinik gleda ceznutljivo u halterealica.k wrote:tak jednostavni da je za plakat
al jbt, zamisli da mi na haltere jos naplacuju carinu, wtfne nosim ih za nastupa svakako
http://www.fleurofengland.com/product/p ... nder_belt/
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2734 Re: What to wear???
a isto cijena izadje
oko 90KM
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#2735 Re: What to wear???
Tebi nece uracunati PDValica.k wrote:a isto cijena izadjeoko 90KM
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2736 Re: What to wear???
al kad mi sracunaju carinu i pdv kod nasswirl wrote:Tebi nece uracunati PDValica.k wrote:a isto cijena izadjeoko 90KM
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#2737 Re: What to wear???
Molim Vas ako neko zna gdje u Sartajevu kupiti kvalitetne muske majice dugih rukava (moze i okrugli vrat ili polo) ali da su KVALITETNE I DA SE NECE POKUPITI. Naravno i veliki broj XXXL . Uzimali smo u U.S POLO kratki rukav ali su se pokupile po 4 cm sa svake strane. Sramota. Nije vise ni cijena u pšitanju ali da barem dobijemo kvalitet.
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2738 Re: What to wear???
....pa ako je pravi materijal prirodni i 100% normalno je da će se pokupiti ... na svakoj etiketi pise da postoji mogućnost skupljanja ili širenja, prilikom pranja - ovisi o materijalu tj načinu tkanja platna,
to je onih + ili - 2 ili + ili - 4 što ima na etiketi ...
zato se materijali mijesaju sa umjetnim da do toga ne bi došlo ( naravno nije samo to razlog, jer je i jeftinije za proizvodnju ubaciti i sintetiku ) ... a u ovisnosti o procentu mješavine može opet doći do skupljanja ili širenja materijala
mislim da umjetni materijali ostaju takvi kakvi jesu ...
tako da te nisu zeznuli, ako ima to na etiketi majice onda su proizvodžači lijepo upozorili da se to može desiti...rijetko ko gleda te etikete - na koji način se pere, pegla, od čega je napravljeno
kad kupiš tako neku majicu od 100% prirodnog materijala - pokušaj prati ručno ili na manjoj temperaturi nego što piše... možda na hladnih 30 stepeni ...
to je onih + ili - 2 ili + ili - 4 što ima na etiketi ...
zato se materijali mijesaju sa umjetnim da do toga ne bi došlo ( naravno nije samo to razlog, jer je i jeftinije za proizvodnju ubaciti i sintetiku ) ... a u ovisnosti o procentu mješavine može opet doći do skupljanja ili širenja materijala
mislim da umjetni materijali ostaju takvi kakvi jesu ...
tako da te nisu zeznuli, ako ima to na etiketi majice onda su proizvodžači lijepo upozorili da se to može desiti...rijetko ko gleda te etikete - na koji način se pere, pegla, od čega je napravljeno
kad kupiš tako neku majicu od 100% prirodnog materijala - pokušaj prati ručno ili na manjoj temperaturi nego što piše... možda na hladnih 30 stepeni ...
Last edited by zamzija on 15/10/2011 17:32, edited 2 times in total.
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2739 Re: What to wear???
Kad smo već kod skupljanja i širenja materijala, vjerovatno znate, ali možda nekom i pomogne
Pogledajte kako postupati s različitim vrstama materijala:
http://www.gorenje.hr/support/savjeti_i ... materijala
Pogledajte kako postupati s različitim vrstama materijala:
http://www.gorenje.hr/support/savjeti_i ... materijala
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2740 Re: What to wear???
ako slucajno korisitite susilicu za ves .... sve se u njoj skupi psi susenju ... tako da ... izbjegavajte to
i nakon pranaj vesa, prije kacenja na strik ... malo razvucite odjecu i ona se nece toliko skupiti
isto tako i centrifuga tj njeno cijedjenje i to pripomaze skupljanju
a i cinjenica da se sve maalo skupi ali nije to taaako veliko
i nakon pranaj vesa, prije kacenja na strik ... malo razvucite odjecu i ona se nece toliko skupiti
isto tako i centrifuga tj njeno cijedjenje i to pripomaze skupljanju
a i cinjenica da se sve maalo skupi ali nije to taaako veliko
-
zamzija
- Posts: 1715
- Joined: 08/08/2008 15:43
#2741 Re: What to wear???
Slažem se! ja većinom odjeću sušim na sobnoj temperaturi, nekad treba više vremena ali je bolje
ljeti sunce posvjetljuje boje, a zimi samo raširim preko peškira ili stalka za sušenje veša ...
osjetljive materijale ( vuna, svila ) je najbolje prati na ruke
ljeti sunce posvjetljuje boje, a zimi samo raširim preko peškira ili stalka za sušenje veša ...
osjetljive materijale ( vuna, svila ) je najbolje prati na ruke
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#2742 Re: What to wear???
Ma znam to sve, ali je strasno koliko je odjeca kod nas skupa a kvalitet nikakav. M. je dobio nekoliko majica iz inostranstva (neke meni potpuno nepoznate marke) ali je to takav kvalitet da su tek sada (nakon dvije i po godine) pocele pomalo da blijede, a nimalo se nisu pokupile a prirodni su materijal.
Ma zanimalo me je cisto ako znate mjesta gdje mogu naci finih muskih majica dugih rukava, nish ako ne znate
opet cu da smaram prodavacice
Ma zanimalo me je cisto ako znate mjesta gdje mogu naci finih muskih majica dugih rukava, nish ako ne znate
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2743 Re: What to wear???

samo da ih pokazem. ko ne voli haltere a voli izgled.
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#2744 Re: What to wear???
Danas sam se smijela sama sebi u BBI. Gledala sam sexy ves, tipa haltera i onih korzeta itd it, znate otprilike kako izgledaju. Kako se to kupuje, da li po velicinama kao i grudnjaci hahah. Mom muzu je to mnogo sexy a ja sam potpuni laik, tacno ne znam kako to kupiti, ja spavam u pamucnoj majici i gacama,totalno sam anti sexy mlada
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2745 Re: What to wear???
haltere uzimas isto ko i pantole i majicu i gace npr...tako bar meni odgovara. ako ima M, uzmem M.radenska wrote:Danas sam se smijela sama sebi u BBI. Gledala sam sexy ves, tipa haltera i onih korzeta itd it, znate otprilike kako izgledaju. Kako se to kupuje, da li po velicinama kao i grudnjaci hahah. Mom muzu je to mnogo sexy a ja sam potpuni laik, tacno ne znam kako to kupiti, ja spavam u pamucnoj majici i gacama,totalno sam anti sexy mlada
-
radenska
- Posts: 1264
- Joined: 13/07/2011 22:43
#2746 Re: What to wear???
aha, ma bitno je da su po velicinama, s m l. hvala 
- Partizzanka
- Posts: 2732
- Joined: 14/01/2011 09:01
#2747 Re: What to wear???
sisali vas halteri sinoc sam ih sanjala
a ti anty mlada ... ne obaziri se na to sto spavas u majci i gacicama, ionako je u nekim trenutcima najvaznije da i to skines
a ti anty mlada ... ne obaziri se na to sto spavas u majci i gacicama, ionako je u nekim trenutcima najvaznije da i to skines
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#2748 Re: What to wear???
stigla mi ona suknjica sa asosa, pomalo je svecana 
- miss_heidi
- Posts: 98
- Joined: 02/06/2011 11:45
#2749 Re: What to wear???
ja susim ves u susilici, i nema skupljanja,Partizzanka wrote:ako slucajno korisitite susilicu za ves .... sve se u njoj skupi psi susenju ... tako da ... izbjegavajte to![]()
i nakon pranaj vesa, prije kacenja na strik ... malo razvucite odjecu i ona se nece toliko skupiti
isto tako i centrifuga tj njeno cijedjenje i to pripomaze skupljanju
a i cinjenica da se sve maalo skupi ali nije to taaako veliko
samo pazim da sareno susim na manjoj temp., a bijelo na vecoj i nema frke
susilica rules
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#2750 Re: What to wear???
da je i meni pocet s tim asosom
