Bundesliga
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Jokericious
- Posts: 2788
- Joined: 10/06/2010 11:34
#2726 Re: Bundesliga
Valjda nece biti bas onakva dominacija kao prosle dvije sezone. Sve sem titule Dortmunda veliko iznenadjenje.
- Basler
- Posts: 184
- Joined: 04/03/2010 18:56
#2727 Re: Bundesliga
Dosta dobar Werder, uz malo srece mogu izvuci bod na Westfalenu.
BvB sreca nastavila pratiti
garant ce ih napustiti kada izadju u Evropu. 
BvB sreca nastavila pratiti
- Partijaner
- Posts: 15365
- Joined: 17/10/2010 13:56
- Location: Südkurve München
#2728 Re: Bundesliga
Joj ja zutalja na guzove dobise.
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2729 Re: Bundesliga
Puno bolji BvB od Werdera... ali imaju stare boljke, komplikovanje u napadu i par isključivanja u odbrani zbog kojih su mogli izgubiti bodove.
- Basler
- Posts: 184
- Joined: 04/03/2010 18:56
#2730 Re: Bundesliga
Werder je dosta igraca izgubio (Naldo, Pizza, Marin...) i mnogi ocekuju da ce ovoj ekipi trebati dugo da se uigra i isto tako da ce neko vrijeme odsustovati iz samog vrha Bundeslige. Skauting na celu sa Allofsom pravi razne promasaje, klub nema bas puno para na raspolaganju, cak se i Schaafova stolica pocela tresti...
Ovo veceras je vise nego pristojno. Elia masio cist zicer, pa onda stativa i jos nekoliko prilika. Ne odustaju od napadackog fudbala, par puta su zaprijetili pasom u dubinu, koje usput nije lose rjesenje protiv visoke (postavljene) odbrane Dortmunda (Hummelsa to pogotovo vuce i gdje cesto na vrijeme presjeca).
Moze Dortmund puno bolje, ovo je bilo knap.
Ovo veceras je vise nego pristojno. Elia masio cist zicer, pa onda stativa i jos nekoliko prilika. Ne odustaju od napadackog fudbala, par puta su zaprijetili pasom u dubinu, koje usput nije lose rjesenje protiv visoke (postavljene) odbrane Dortmunda (Hummelsa to pogotovo vuce i gdje cesto na vrijeme presjeca).
Moze Dortmund puno bolje, ovo je bilo knap.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2731 Re: Bundesliga
Dobra tekma bila sa puno tempa. Borusija pokazala lijepu igru a Werder je bio dobar protivnik, ovaj put je kod Borusije realizacija bila na nivou za razliku od tekme sa Bayernom gdje su dominirali cijelo drugo poluvrijeme al ne uvalise dovoljno golova. Ovakav Werder ce biti medju prva 4 na kraju sezone.
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2732 Re: Bundesliga
Teska utakmica, Verder se pokazao kao super tezak protivnik. BVB sa 50% snage dosao do 3 boda. Götzeus, toliko od mene.... 
-
crozzeR1
- Posts: 20
- Joined: 25/08/2012 01:28
#2733 Re: Bundesliga
http://www.youtube.com/watch?v=Y8SWUCY5fq0&feature=plcp
Eto momci golovi sa tekme odjednom ,Borussia GOGOGO!
Eto momci golovi sa tekme odjednom ,Borussia GOGOGO!
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#2734 Re: Bundesliga
Sta je ovih "navijaca" BVB-a, preko noci nicu nickovi.
Nadao sam se da ce se FCB rijesiti onog leteceg Holandijanca ali na zalost ne, valja gledati njegova smaranja
i ovu sezonu.
Daj boze da ih ove godine opet ne kosta neke titule zbog svoje sebicnosti.
Nadao sam se da ce se FCB rijesiti onog leteceg Holandijanca ali na zalost ne, valja gledati njegova smaranja
i ovu sezonu.
Daj boze da ih ove godine opet ne kosta neke titule zbog svoje sebicnosti.
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2735 Re: Bundesliga
Augsburg i HSV kuci nula
- ultima_palabra
- Posts: 59304
- Joined: 15/12/2008 16:53
#2736 Re: Bundesliga
Crni Vedade, promašaj desetljeća
Odbranio mu Benaglio penal, ali odbio loptu pravo ispred sebe... i onda Vedo sa 5 metara nabija na tribine
Još im Wolfsburg sad zabi...
Odbranio mu Benaglio penal, ali odbio loptu pravo ispred sebe... i onda Vedo sa 5 metara nabija na tribine
Još im Wolfsburg sad zabi...
-
Zgec Lezda
- Posts: 317
- Joined: 27/04/2011 19:55
#2737 Re: Bundesliga
Kakva katastrofalna noc za nase igrace u Bundesligi. Mujdza povrijedjen, Salihovic uso u 82. minuti u porazu, a Vedo sasro govno od pola kile koje se jos dimi na terenu.
Moraju Dzeko i Pjanic sutra ovo da poprave.
Moraju Dzeko i Pjanic sutra ovo da poprave.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2738 Re: Bundesliga
Nasi centarfori nikad nisu znali pucat penale, mi da nemamo Pjanica i Misketa ne bi imo ko gola iz penala dat.ultima_palabra wrote:Crni Vedade, promašaj desetljeća![]()
Odbranio mu Benaglio penal, ali odbio loptu pravo ispred sebe... i onda Vedo sa 5 metara nabija na tribine![]()
Još im Wolfsburg sad zabi...
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#2739 Re: Bundesliga
Ja ti opet kazem da je Vedad sasvim sasvim solidan izvodjac penala. NE pamtim da je vise od 2 penala fulio koloko ga ja pratim, a dao ihz je fin broj! 
-
Zgec Lezda
- Posts: 317
- Joined: 27/04/2011 19:55
#2740 Re: Bundesliga
Sam penal je opucao okay, nije lose. Plus branio je jedan od boljih golmana na svijetu. Ali ono poslje penala sto se desilo se ne moze opisati.BHF_Manijak wrote:Ja ti opet kazem da je Vedad sasvim sasvim solidan izvodjac penala. NE pamtim da je vise od 2 penala fulio koloko ga ja pratim, a dao ihz je fin broj!
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2741 Re: Bundesliga
Ono poslije penala govori sve o njemu i njegovoj cijeni. Frajer da zna i ljevom igrat kostao bi ko Dzeko ili priblizno ali ne zna i sad se mora poklopit par mjeseci i pokusat golovima da ucini oavaj kiks kao samo los dan ili nesto slicnoZgec Lezda wrote:Sam penal je opucao okay, nije lose. Plus branio je jedan od boljih golmana na svijetu. Ali ono poslje penala sto se desilo se ne moze opisati.BHF_Manijak wrote:Ja ti opet kazem da je Vedad sasvim sasvim solidan izvodjac penala. NE pamtim da je vise od 2 penala fulio koloko ga ja pratim, a dao ihz je fin broj!
- Basler
- Posts: 184
- Joined: 04/03/2010 18:56
#2742 Re: Bundesliga
Ma nije ni penal dobro izveo a ono poslije penala je samo pecat na losu partiju, kako Stuttgarta tako i njega samog.Zgec Lezda wrote: Sam penal je opucao okay, nije lose. Plus branio je jedan od boljih golmana na svijetu. Ali ono poslje penala sto se desilo se ne moze opisati.
Njega kad nece, bas nece. Znamo da mu tehnika nije jaca strana, ali ima kamara napadaca sto poznatijih/priznatijih i nisu nista bolji od Vedada po tom pitanju.
Vedo ovo mora sto prije zaboraviti i nastaviti tamo gdje je stao prije ove utakmice sa Vukovima.
jedan od velikih koji se slicno osramotio.
http://www.youtube.com/watch?v=T2JZbUHO ... ata_player
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2743 Re: Bundesliga
http://www.youtube.com/watch?v=JJOikYYDwfs&feature=plcp
BVB 09 - Bremen 2:1
Dio atmosfere sa najljepseg fudbalskog stadiona na svijetu (Westfalenstadion)
BVB 09 - Bremen 2:1
Dio atmosfere sa najljepseg fudbalskog stadiona na svijetu (Westfalenstadion)
- simonese
- Posts: 7025
- Joined: 05/12/2007 08:51
- Location: Holy South
#2745 Re: Bundesliga
okano,tema je BL zato smiri strastiveella wrote:
prvi dvoboj ste izgubili
-
crozzeR1
- Posts: 20
- Joined: 25/08/2012 01:28
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#2747 Re: Bundesliga
Jao sto me Vedad demantova i zabi ga veceras rusima lijevicom ko iz topa, svaka cast majstore, ja sam vec onaj sugavi penal zaboravio
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#2748 Re: Bundesliga
Ovako ce Vedo u nedelju da podere tzv. rekorderamissko wrote:Jao sto me Vedad demantova i zabi ga veceras rusima lijevicom ko iz topa, svaka cast majstore, ja sam vec onaj sugavi penal zaboravio
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#2750 Re: Bundesliga
Martinez službeno u Bayernu

