Bundesliga

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Jokericious
Posts: 2788
Joined: 10/06/2010 11:34

#2726 Re: Bundesliga

Post by Jokericious »

Valjda nece biti bas onakva dominacija kao prosle dvije sezone. Sve sem titule Dortmunda veliko iznenadjenje.
User avatar
Basler
Posts: 184
Joined: 04/03/2010 18:56

#2727 Re: Bundesliga

Post by Basler »

Dosta dobar Werder, uz malo srece mogu izvuci bod na Westfalenu.

BvB sreca nastavila pratiti :D garant ce ih napustiti kada izadju u Evropu. :lol:
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#2728 Re: Bundesliga

Post by Partijaner »

Joj ja zutalja na guzove dobise.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2729 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

Puno bolji BvB od Werdera... ali imaju stare boljke, komplikovanje u napadu i par isključivanja u odbrani zbog kojih su mogli izgubiti bodove.
User avatar
Basler
Posts: 184
Joined: 04/03/2010 18:56

#2730 Re: Bundesliga

Post by Basler »

Werder je dosta igraca izgubio (Naldo, Pizza, Marin...) i mnogi ocekuju da ce ovoj ekipi trebati dugo da se uigra i isto tako da ce neko vrijeme odsustovati iz samog vrha Bundeslige. Skauting na celu sa Allofsom pravi razne promasaje, klub nema bas puno para na raspolaganju, cak se i Schaafova stolica pocela tresti...
Ovo veceras je vise nego pristojno. Elia masio cist zicer, pa onda stativa i jos nekoliko prilika. Ne odustaju od napadackog fudbala, par puta su zaprijetili pasom u dubinu, koje usput nije lose rjesenje protiv visoke (postavljene) odbrane Dortmunda (Hummelsa to pogotovo vuce i gdje cesto na vrijeme presjeca).

Moze Dortmund puno bolje, ovo je bilo knap.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2731 Re: Bundesliga

Post by missko »

Dobra tekma bila sa puno tempa. Borusija pokazala lijepu igru a Werder je bio dobar protivnik, ovaj put je kod Borusije realizacija bila na nivou za razliku od tekme sa Bayernom gdje su dominirali cijelo drugo poluvrijeme al ne uvalise dovoljno golova. Ovakav Werder ce biti medju prva 4 na kraju sezone.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2732 Re: Bundesliga

Post by veella »

Teska utakmica, Verder se pokazao kao super tezak protivnik. BVB sa 50% snage dosao do 3 boda. Götzeus, toliko od mene.... :D
crozzeR1
Posts: 20
Joined: 25/08/2012 01:28

#2733 Re: Bundesliga

Post by crozzeR1 »

http://www.youtube.com/watch?v=Y8SWUCY5fq0&feature=plcp

Eto momci golovi sa tekme odjednom ,Borussia GOGOGO!
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#2734 Re: Bundesliga

Post by pirmin »

Sta je ovih "navijaca" BVB-a, preko noci nicu nickovi. :-) :D

Nadao sam se da ce se FCB rijesiti onog leteceg Holandijanca ali na zalost ne, valja gledati njegova smaranja
i ovu sezonu. :oops:
Daj boze da ih ove godine opet ne kosta neke titule zbog svoje sebicnosti. :roll:
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2735 Re: Bundesliga

Post by simonese »

Augsburg i HSV kuci nula
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59304
Joined: 15/12/2008 16:53

#2736 Re: Bundesliga

Post by ultima_palabra »

Crni Vedade, promašaj desetljeća :shock:

Odbranio mu Benaglio penal, ali odbio loptu pravo ispred sebe... i onda Vedo sa 5 metara nabija na tribine :-)

Još im Wolfsburg sad zabi...
Zgec Lezda
Posts: 317
Joined: 27/04/2011 19:55

#2737 Re: Bundesliga

Post by Zgec Lezda »

Kakva katastrofalna noc za nase igrace u Bundesligi. Mujdza povrijedjen, Salihovic uso u 82. minuti u porazu, a Vedo sasro govno od pola kile koje se jos dimi na terenu.

Moraju Dzeko i Pjanic sutra ovo da poprave.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2738 Re: Bundesliga

Post by missko »

ultima_palabra wrote:Crni Vedade, promašaj desetljeća :shock:

Odbranio mu Benaglio penal, ali odbio loptu pravo ispred sebe... i onda Vedo sa 5 metara nabija na tribine :-)

Još im Wolfsburg sad zabi...
Nasi centarfori nikad nisu znali pucat penale, mi da nemamo Pjanica i Misketa ne bi imo ko gola iz penala dat.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2739 Re: Bundesliga

Post by BHF_Manijak »

Ja ti opet kazem da je Vedad sasvim sasvim solidan izvodjac penala. NE pamtim da je vise od 2 penala fulio koloko ga ja pratim, a dao ihz je fin broj! :wink:
Zgec Lezda
Posts: 317
Joined: 27/04/2011 19:55

#2740 Re: Bundesliga

Post by Zgec Lezda »

BHF_Manijak wrote:Ja ti opet kazem da je Vedad sasvim sasvim solidan izvodjac penala. NE pamtim da je vise od 2 penala fulio koloko ga ja pratim, a dao ihz je fin broj! :wink:
Sam penal je opucao okay, nije lose. Plus branio je jedan od boljih golmana na svijetu. Ali ono poslje penala sto se desilo se ne moze opisati.
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2741 Re: Bundesliga

Post by missko »

Zgec Lezda wrote:
BHF_Manijak wrote:Ja ti opet kazem da je Vedad sasvim sasvim solidan izvodjac penala. NE pamtim da je vise od 2 penala fulio koloko ga ja pratim, a dao ihz je fin broj! :wink:
Sam penal je opucao okay, nije lose. Plus branio je jedan od boljih golmana na svijetu. Ali ono poslje penala sto se desilo se ne moze opisati.
Ono poslije penala govori sve o njemu i njegovoj cijeni. Frajer da zna i ljevom igrat kostao bi ko Dzeko ili priblizno ali ne zna i sad se mora poklopit par mjeseci i pokusat golovima da ucini oavaj kiks kao samo los dan ili nesto slicno
User avatar
Basler
Posts: 184
Joined: 04/03/2010 18:56

#2742 Re: Bundesliga

Post by Basler »

Zgec Lezda wrote: Sam penal je opucao okay, nije lose. Plus branio je jedan od boljih golmana na svijetu. Ali ono poslje penala sto se desilo se ne moze opisati.
Ma nije ni penal dobro izveo a ono poslije penala je samo pecat na losu partiju, kako Stuttgarta tako i njega samog.
Njega kad nece, bas nece. Znamo da mu tehnika nije jaca strana, ali ima kamara napadaca sto poznatijih/priznatijih i nisu nista bolji od Vedada po tom pitanju.
Vedo ovo mora sto prije zaboraviti i nastaviti tamo gdje je stao prije ove utakmice sa Vukovima.

jedan od velikih koji se slicno osramotio. :D
http://www.youtube.com/watch?v=T2JZbUHO ... ata_player
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2743 Re: Bundesliga

Post by veella »

http://www.youtube.com/watch?v=JJOikYYDwfs&feature=plcp

BVB 09 - Bremen 2:1
Dio atmosfere sa najljepseg fudbalskog stadiona na svijetu (Westfalenstadion) :thumbup:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2744 Re: Bundesliga

Post by veella »

Image
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#2745 Re: Bundesliga

Post by simonese »

veella wrote:Image
okano,tema je BL zato smiri strasti
prvi dvoboj ste izgubili
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#2747 Re: Bundesliga

Post by missko »

Jao sto me Vedad demantova i zabi ga veceras rusima lijevicom ko iz topa, svaka cast majstore, ja sam vec onaj sugavi penal zaboravio
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2748 Re: Bundesliga

Post by veella »

missko wrote:Jao sto me Vedad demantova i zabi ga veceras rusima lijevicom ko iz topa, svaka cast majstore, ja sam vec onaj sugavi penal zaboravio
Ovako ce Vedo u nedelju da podere tzv. rekordera :lol:
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#2749 Re: Bundesliga

Post by veella »

http://www.youtube.com/watch?v=nW5jiPvs ... ata_player

Ovako zvuci radio prenos bundeslige :thumbup:
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#2750 Re: Bundesliga

Post by odesveuhonduras »

Martinez službeno u Bayernu
Post Reply