"Majstori" parkiranja

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Locked
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#2726 Re: "Majstori" parkiranja

Post by metar_drva »

goibos wrote:
zonbirile wrote:pa kada će policija reagovati i ukloniti sileđije iz Koševa,oko CIK-a.Solići,10 braće uzeli sve pokrajnje ulice i naplačuju na crno,ne može se parkirati.
to ti fakat ?
hahaha haj bolje da se time bave nego oružanim razbojništvom
probaj im ne platit, pa će se počet bavit oružanim razbojništvom :D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2727 Re: "Majstori" parkiranja

Post by insomnia78 »

metar_drva wrote:
insomnia78 wrote:Nema niko pametnijeg posla nego pratiti kako se ko i gdje parkirao i sve neki "jebenjasi" ja mu pris'o rek'o mu ovo i tako to, aha garant.I smijem ruku dati da pola ovih "slikara" i pametnica nema ni vozacku a kamoli auto
ja sam ubijeđen da se ti nisi 3 puta u životu parkirao po pravilima :D
Redovno sa parkiram po pravilima, vezem pojas i sve ostalo. Al mi nije jasno zasto toliko frustracije oko parkiranja i da dosta ovih slika je da tako kazem izvuceno iz konteksta i ne prikazuju realnu situaciju prilikom parkiranja
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#2728 Re: "Majstori" parkiranja

Post by jazzer »

zonbirile wrote:pa kada će policija reagovati i ukloniti sileđije iz Koševa,oko CIK-a.Solići,10 braće uzeli sve pokrajnje ulice i naplačuju na crno,ne može se parkirati.
A ako slucajno nadjes mjesto na cesti oko bivseg Labirinta pogledaju te
tako da se zabrines u kakvom ces stanju naci auto kada se vratis :) .
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#2729 Re: "Majstori" parkiranja

Post by citroen »

Image

:D :D
User avatar
Rauber
Posts: 1104
Joined: 07/05/2009 16:47

#2730 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Rauber »

Ovaj garant konta ono "nisam parkiran na mjestu za invalide, izmedju sam" :-)
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#2731 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Don Zivconi »

Rauber wrote:Ovaj garant konta ono "nisam parkiran na mjestu za invalide, izmedju sam" :-)
Možda je covjek 200% invalid ima kod nas i toga :mrgreen:
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#2732 Re: "Majstori" parkiranja

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Rauber wrote:Ovaj garant konta ono "nisam parkiran na mjestu za invalide, izmedju sam" :-)
Jel to stranac, ako dobro vidim. Trebalo bi ga baš odrati - kaznu u odnosu na mjesečna primanja, kao što ide u nekim zapadnim državama.... :twisted:
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2733 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drndalo »

Menščini da je i ova slika "izvana"...
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#2734 Re: "Majstori" parkiranja

Post by citroen »

drndalo wrote:Menščini da je i ova slika "izvana"...
Tako je.. :D
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2735 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drndalo »

citroen wrote:Image

:D :D
Ah, ko ce neg' Talijan... Ima i vecih "majstora" od nas...
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#2736 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smak »

Image
Image

nema nikakvu oznaku da je invalid i jos ovako parkira...
jos naljepnica od registracije nalijepljena na lijevu stranu...
User avatar
corolla02
Posts: 11306
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#2737 Re: "Majstori" parkiranja

Post by corolla02 »

citroen wrote:Image

:D :D
nevidljiv :!: :?: :mrgreen:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2738 Re: "Majstori" parkiranja

Post by insomnia78 »


Ko prizna pola mu se prasta, zena ne zna pa zamoli lijepo
User avatar
johntra
Posts: 11853
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#2739 Re: "Majstori" parkiranja

Post by johntra »

drndalo wrote: Ah, ko ce neg' Talijan... Ima i vecih "majstora" od nas...
ovo su nove francuske tablice...što se tiče fotografija sa porodilišta Jezero, svaki dan da neko ode za vrijeme posjete, vidio bi raznoraznih parking vratolomija...
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2740 Re: "Majstori" parkiranja

Post by drndalo »

Hm, zahrdjao sam, nisam odavno bio... Moram na popravni... :dance:
User avatar
Don Zivconi
Posts: 1242
Joined: 08/03/2011 09:09
Location: Pitaj Druga TiTa

#2741 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Don Zivconi »

Image

Trenutno nisu parkirani nego su stali na crveno sta li tek rade kad se parkiraju ostavljam vam na sami razmisljate :-)
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#2742 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smak »

Image

jutros odem malo do Obi-a, kad tamo majstor parkiranja :D
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#2743 Re: "Majstori" parkiranja

Post by Entropio »

:lol:
User avatar
hakunfuc
Posts: 956
Joined: 26/08/2009 10:31

#2744 Re: "Majstori" parkiranja

Post by hakunfuc »

smak wrote:Image

jutros odem malo do Obi-a, kad tamo majstor parkiranja :D
Ovaj je bukvalno ispao iz auta :D
User avatar
smak
Posts: 1918
Joined: 25/05/2010 18:18
Location: Pitcairn Islands

#2745 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smak »

Image

i sad ce neko reci da mu je neko smetao sa desne ili sa lijeve strane i da se nije mogao bolje parkirati :D
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#2746 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ssmmiilleeyy »

Image

Uploaded with ImageShack.us
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#2747 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ssmmiilleeyy »

Image

Uploaded with ImageShack.us
ssmmiilleeyy
Posts: 1165
Joined: 02/03/2010 16:51

#2748 Re: "Majstori" parkiranja

Post by ssmmiilleeyy »

Image

Uploaded with ImageShack.us


Jos jedna za raju ;-)
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#2749 Re: "Majstori" parkiranja

Post by smoki_choko »

evo na mojmilu, ne mozes ni sa kolicima proci
User avatar
awekenings
Posts: 802
Joined: 01/03/2008 20:59
Location: na planini ...

#2750 Re: "Majstori" parkiranja

Post by awekenings »

ssmmiilleeyy wrote:Image

Uploaded with ImageShack.us


Jos jedna za raju ;-)
shto im zamracis tablice, ostavi nek' se vidi ...
Locked